Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ilk hata sizce de bu mu?

arkadaslar acikcasi ben bu takimdan siritan iki kisi görüyom gerci bunlkarda futbolcu yyoklugundan ve maddi sikintidan kalmis olabilirler bu takimda onlari da sayarak 18 i tamamliyorlar.. 1. si bu takimi basindan beri hak etmeyen ve kaldiramayan mehmet yilmazzz 2. cisi ise amatör gözüyle gördügüm hasan ücüncü allah askina bu kadar futbol la ilgileniyom on binlerce mac izledim böyle takimda böyle oyuncular görmedim adamlarin ne gecmisste bir ünvanlari var nede gelecekte olacak bu gidisle ... halilozic icin de daha yolun basi ama simdiden aciklamalarinm da 6. liktan bahsediyor hedefleri kücük bence büyük takima kücük hedef...

Nereden
    Ankara

alakasi yok ya zaten maçtan önce 45 oynucak diye konusmuslar, devre arasinda çok yorgunmus fatih, halilodzic 15 dk daha oynamasini istemis kaptanimizda kaplanlar gibi çikip oynadi. derseniz ki %100 de oynayan mehmet&jun ikilisi yerine %1 oynayan fatih oynasin daha iyi oynar. ama tam sakatligi düzelmisken zorlamak kötü olabilirdi.

fatihin durumu belliydi ama özgür yerine hasan ü. alinacakti oyuna defansla oynamayacakti

volkan emrah celalettin ibrahim ege jun lee bunlari gönderecek hoca,ali güzeldal,ufuk,2-3 yabanci alacak

sanki maci alsaydik ne olcakdi bence, cikarmazi daha iyi oldu fatih
    icin daha yeni cikdi adam sakatlikdan genclerde zaten sert
    oyniyordu

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

maç 1-0 bitse adam dahice is mi yapmis olcakti.
    fatih dermani kalmammis bi sekilde idare etmeye çalisiyordu.
    bence hoca normali yapti.sadece skor aleyhine gelisti. 1-0 da bitseydi bence extra bir is yapmamis olurdu.normali makulde aramaktan baska.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

ne demek ilk hata!!!

yani trabzonsporda oynayan bir oyuncunun ya da t. direktörun hata yapmaya hakki yok mu! hadi diyelim hata yapti! ne olacak simdi! diyelim ki fatihin oyundan cikarilmasi t.direktörün hatasiydi! ceza mi vereceksiniz! istifaya mi davet edeceksiniz! ya seyirciye ne yapacaksiniz! hani su koltuklari yakan ogun´ü k. hamdiyi döven trabzonsporun gelmis gecmis en iyioyuncusu hamiyi yuhalayan seyircinin cezasi ne olacka o zaman???

bana bunun cevabini da veriversin bir arkadasbir zahmet!

siz iyice sasirmissiniz yahu....

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yok[img]smileys/smiley17.gif[/img]Arkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

Ayrica bu konuyu nasil taraftara getirdin; PES! Arkadasin Halilhodziç'e getirdigi elestiriye anti-tez olarak hocayi savun, taraftarin ogünü dövmesini nerden hatirladin da soktun araya..

Siz yanlis anladiniz ben halilhodziçin yaptigini yanlis bulmuyorum bilhassakaptaninçikarilmasini dogru buluyorum(o yaziyi ben yazmadim sadece kopyaladim bir yazarin yazisi)Ben sadece yaziyi dile getirdim..Edited by: mini FaNaTiK

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya fatih oyundan cikmayip tekrar sakatlanip 5 hafta daha oynayamasaydi daha mi iyi olurdu?!

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen fatih çikmasi iyi oldu yoksa gene sakatlanirdi

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı oflum61 Nickli Üyeden Alıntı
    TEKRAR YAZIYORUM: MEHMET YILMAZ GIBI SÖZDE FORVETI OYANATAN OYNATMAYA MECBUR KALAN YÖNETIM ANTRÖNER SUCLUDUR, CEZASINI CEKMELI! MEHMETT YILMAZIN ADIYAMANSPORDA OYNAMASI ONA CEZA DEGILDIR!

bu adam asgari ücret bide sigorta yeter ,digerleri çok fazla bi adam 2 çalimdami atamaz,bunca sene buna nasil katlandik anlamiyorum keske hagi istediginde gonderseydikk,

neyse hoca yalnis yapmadi bencede doigru karar,senol hoca gibi sakat sakat hazir olmadan oynatip ondan sonra sakatlandi ah fatih vah fatih,

takimi bir tek fatihe kadar düsüren basiretsiz yonetim utansin,fizik kondisyon olarak turkiye liginin en kotu takimi olan tekniik yonetim,

ne olursa olsun bu hoca iyi bence sabretmek gerekir,vallahi ben sevdim,

besiktasin hocasi gibi çingene tipli degil hiç yoktanI)

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

admin arkadaslar bu topic gereksiz,sütfen bu tip topicleri açmayalim sirf topic acmak için ,

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı
    admin arkadaslar bu topic gereksiz,sütfen bu tip topicleri açmayalim sirf topic acmak için ,
    ben Berat Tekkeden konunun kapanmasini rica ettim,bu konuyu yanlislikla açtigimi söyledim ama yorum oldugunu kapanmasinin su anda acil olmadigini belirtti dikkat edersen 1 yildir forum içinde olmama ragmen 2 topic açtim bos olsun diye bir sey yapmiyorum..

Iyide Özgürü nasil kazanacaksiniz bence Hoca cok iyi karar verdi bu takimda AS yedek kavgasi oldugu sürece Biz böyle cok sezon hüzün cekeriz.

Kurtulun Bu Takintilarinizdan 1 hata 2 hata Adam Dogru bildigini yapiyor [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bu hoca sapkadan çikti ama iyi çikti..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihi çikartmasi dogruydu.Fatihi çikartmasa 3 puan alabilirdik, ama Fatih yine sakatlanabilirdi yani daha çok puan kaybedicektik.Fatih çikti 2 puan kaybettik ama Fatih saglam yani bize daha çok puan kazandiracak

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fatih ikinci oyunda yoktu çikmasi gerekiyordu.Gerçi gençlerinde onu bekledigi belliydi.Ayrica adamlar forveti üçlemislerdi savunmayi desteklemek gerekiyordu.Ama çok sanssiz zamanda çok sanssiz bir gol yedik maç berabere bitti.Gençler zaten beraberlik istiyordu golü atinca hemen forveti ikilediler.Burada yorum yapacaksak maçi niye 2-0 getiremedigimize bakmak lazim.Olmuyor iste Mehmet Yilmazla olmuyor takim bu adamlarla maçi çeviremiyor koparamiyor alip götüremiyor.

Ama bence bu sezon kötüyüz ama topta bizi hiç sevmedi nedense bakin Vestel maçina kayseri erciyes maçina top sizi sevecek oda olmayinca sürünüyoruz.

Aslinda hoca özgürü stopere aldi tayfunu ortasahaya koydu ortasahayi güçlenirerek kontraya çikmak istiyordu ama bizde nerede kontra yapacak adam belki mehmet jun degisikligi yapacakti ama daha ne oldu demeden golü yedik.Ayrica bu degisiklikten soinra lee de oyundan düstü.

halilonun (adini söyleyemiyorum bu daha kolay oluyo) agzindan;

fatih tekke yanima gelerek "hocam ikinci yari oynayamiyacagim(agrilarindan dolayi)" dedi bende kendisine en azindan 15 dk. daha oynamalisin dedim.Takima piskolojik olarak büyük katki sagliyo açiklamasinda bulunda.

zaman gaztesinde okudum bu haberi,maçtan bi kaç gün sonra yazdi.

yani fatih i oyundan almasinin sebebi devre arasinda fatih in oyundan çikmak istemesidir taktikle felan alakasi yok yani bizim hocada 15 dk. daha oyna alicam seni oyundan demis aynilarini niye yazdim çünkü ilk yazdigim mesaji kendim yazmama ragmen ben bile bi sey anlamadim da ondan[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

konuya geç katildim ama fatih sakat hala adam zorla oynuyor onun yaptigi fedakarlik takdirliktir..

sen t.direktor olsaydin geriye kalan 20 dakika için fatihi riske edermeyidn.. düsünsene adamin sakatligi nüksetse belki bir iki ay daha oynamayacak. fatih mi daha degerli üç puan mi

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

90 dk. oynamasi iyi olmazdi.Bence dogru olani yapti

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hauptstrasse Yazdi:

ne demek ilk hata!!!

yani trabzonsporda oynayan bir oyuncunun ya da t. direktörun hata yapmaya hakki yok mu! hadi diyelim hata yapti! ne olacak simdi! diyelim ki fatihin oyundan cikarilmasi t.direktörün hatasiydi! ceza mi vereceksiniz! istifaya mi davet edeceksiniz! ya seyirciye ne yapacaksiniz! hani su koltuklari yakan ogun´ü k. hamdiyi döven trabzonsporun gelmis gecmis en iyioyuncusu hamiyi yuhalayan seyircinin cezasi ne olacka o zaman???

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yokArkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

Ayrica bu konuyu nasil taraftara getirdin; PES! Arkadasin Halilhodziç'e getirdigi elestiriye anti-tez olarak hocayi savun, taraftarin ogünü dövmesini nerden hatirladin da soktun araya..

once son cumlenden baslayayim! daha dun bir yazindagokdeniz yuzundentarihin bu yonetimi affetmeyecegini yumurtlayan sensin ama ben ogunu doven seyirciyi gundeme getirince nerden araya soktum oluyorum! tarih kimi afetmez sence! ogunu doven uc bes iti kopugu mu yoksa gokdenize bir sans daha veren yonetimi mi!su temelei dayanagi olmayantutarsizca dusuncelerin yok mu senin!!!

ama asil konuya gelirsek! sen avukati misin bu basligi acan arkadasin?

sana ne benim kimi elestirdigimden! bir arkadasimiz hocayi elestirirse ve buna hakki varsa ben de daha geleli uc gun olmamis hoca hakkinda boyle bir baslikla boyle bir konu acan arkadas hakkinda bu tur birsey yazabilirim!

ne o no post cezasi mi vereceksin bana yoksa daha dahiyane fikirlerin mi var! bir derdin varsa e mail yaz ordan konusalim ama yok bir derdim diyorsan otur oturdugun yerde ....ma

Madem cevabi benden almak istiyorsun bu konuyu açmamdaki sebep Halilhodziçi elestirmek degil bunu daha önceki mesajlarimda belirttim ama fazla okumadigin belli oluyor..

Bu konuyu bir yazarin yazisinin bir bölümünden açtim ayrica elestiri olur hiçkimse bunu yapmani yasaklamiyor ama elestiri agzina bakarsan sebebi neymis tartismanin anlarsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

hauptstrasse Yazdi:

ne demek ilk hata!!!

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yokArkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

once son cumlenden baslayayim! daha dun bir yazindagokdeniz yuzundentarihin bu yonetimi affetmeyecegini yumurtlayan sensin ama ben ogunu doven seyirciyi gundeme getirince nerden araya soktum oluyorum! tarih kimi afetmez sence! ogunu doven uc bes iti kopugu mu yoksa gokdenize bir sans daha veren yonetimi mi!su temelei dayanagi olmayantutarsizca dusuncelerin yok mu senin!!!

ama asil konuya gelirsek! sen avukati misin bu basligi acan arkadasin?

sana ne benim kimi elestirdigimden! bir arkadasimiz hocayi elestirirse ve buna hakki varsa ben de daha geleli uc gun olmamis hoca hakkinda boyle bir baslikla boyle bir konu acan arkadas hakkinda bu tur birsey yazabilirim!

ne o no post cezasi mi vereceksin bana yoksa daha dahiyane fikirlerin mi var! bir derdin varsa e mail yaz ordan konusalim ama yok bir derdim diyorsan otur oturdugun yerde ....ma

buram buram tahrik kokan bir yazi daha..ama cevap vermiyorum..gerek yok.. ayrica birseyi ya delikanli gibi yaz ya da hiç yazma..ne o "...." falan?

arkadaslar birbirimize kirici olmayalim lütfen hepimiz bazen yorumlarimizda haddimizi asiyoruz bende yeni üyeyim bu msj.la belki bende haddimi asiyorum fazla yükleniyoruz herkeze ama forumdaki arkadaslarimizin daha dikkatli olmasi lazim "ilk hata sizce debumu"adli topici okudum ve benim yazdigim mesajda "FATIH TEKKE'YI OYUNDAN HOCA TAKTIK ICABI DEGIL FATIH'IN AGRILARINDAN DOLAYI OYUNDAN ÇIKMAK ISTEMESIDIR HALILODZIÇ'DE FATIH'TEN 15DK. DAHA OYNAMASINI ISTEMESIDIR" olay bundan ibarettir hocamiz gerçekten avrupada hatirli ve basarili bi hocadir destek verelim LÜTFEN!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)