Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Warcraft : DotA

Cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Warcraft : DotA

DotA başlığınıda hizmete sokalım ... eurobattle da hesabı olanlar bir şekilde iletişime geçelim
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydık mahalle maçlarında , bir anda bilekler konuşmaya başlardı '' yattara , yattara , yattara '' ...

000061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dota güzel oyun da ben pek iyi oynayamıyorum acemiyim eurobattle da "girebi28" hesabım vardı.
    Dalga Geçmek Serbest! onurumuzdur!! açılana bek önünde bekliyoruz! şikecilerle her yerde dalgamızı geçeriz!!1!bir!
    sevincimizi çaldığınız günden beri, acınız sevincimizdir.

Nereden
    İstanbul

listeye ekleyelim
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydık mahalle maçlarında , bir anda bilekler konuşmaya başlardı '' yattara , yattara , yattara '' ...

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu nasıl bir oyun knight gibi mi ?
    FIRTINA

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu oyunu online nasıl oynıycaz yaa cd key hatası falan verio bilenler bi yardım etsinde ortak oynayalım
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bildiğim kadarıyla bir cd ile bir kişi oynayabiliyor bu oyunu. O kadar heveslenmeyin yani. Ayrıca Knightın biraz daha gelişmiş versiyonudur. Bakınca anlamak imkansız ama oyuna girmek gerek. Bu arada cd 135tl civarı birşey diye duyumlarım var.

He ama bu ayrı birşeymiş O yüzden cdye gerek kalmayacak sanırım. Ben genel olarak konuştum.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Nereden
    İzmir

Alıntı Tolga Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir oyun knight gibi mi ?
    Benziyor ama daha farklı. Bunda bir dünyada değil de Counter-Strike gibi bir arazide savaşıyoruz. Mesela CS'de oyun bittiğinde puanlar diğer oyuna geçmiyor ya, bunda da öyle. Oyunu bitirdiğinde eline geçen tek şey, oyun hakkında daha fazla bilgin ve deneyimin oluyor.

Alıntı Oktay AKKUŞ Nickli Üyeden Alıntı
    Bildiğim kadarıyla bir cd ile bir kişi oynayabiliyor bu oyunu. O kadar heveslenmeyin yani. Ayrıca Knightın biraz daha gelişmiş versiyonudur. Bakınca anlamak imkansız ama oyuna girmek gerek. Bu arada cd 135tl civarı birşey diye duyumlarım var.

He ama bu ayrı birşeymiş O yüzden cdye gerek kalmayacak sanırım. Ben genel olarak konuştum.
    Oktay abi sen galiba World of Warcraft ile karıştırdın. O'na hiç bulaşmayalım. O oyun bizim Warcraft'la çok uzak.

Warcraft 3 diye bir oyun var. Age of Empires gibi, bir strateji oyunu. Çeşitli ırklar var, insanlar, orklar, elfler, cüceler, undeadlar felan filan gibi.
    Bu Warcraft'ı internetten indirebilirsiniz ve bir şekilde bedava oynayabilirsiniz (anlayan anladı )
    Bu oyun için çeşitli Map'ler yapılıyor, DotA aslında tek bir map. Yani 1.5 GB'lik bir oyunun üzerine yapılmış 650 kB'lik bir ek bölüm Küçük bir şey ama çok karmaşık. 97 Tane Hero, 400 küsür skill,100'ün üzerinde item olduğunu düşünürsek boyutu kadar ufak değil

Göz korkutmak gibi olmasın, çok karmaşık. Birinden ya da bir yerden yardım almalısınız. Help kısmı yok. Warcraft'ın var ama DotA'nın help'i yok. Diyeceksiniz onlar nasıl öğrenmiş

DotA ilk çıktığı zamanlar (2-3 yıl önce galiba), 15 hero vardı. Zamanla arttı (itemler de arttı ), ve 97 hero oldu. Belki şimdi daha fazladır. İlgilenen olursa yardım edebilirim
    Dalga Geçmek Serbest! onurumuzdur!! açılana bek önünde bekliyoruz! şikecilerle her yerde dalgamızı geçeriz!!1!bir!

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Son aylarda ara versemde 3 yıldan fazladır oynuyorum bu oyunu. Lise hayatım Dota oynamakla geçti. Başlamanızı tavsiye etmiyorum

ph=61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Rylai Crestfall - Crystal Maiden ..
    perdere la trebisonda
    @miractopal

Nereden
    İzmir

Kardel Sharpeye - Keskininden Sniper

ph=61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yes, fresh meat
    perdere la trebisonda
    @miractopal

Nereden
    İstanbul

yok yok bir cd işi yok .. oyunun yüklenmesini internetten araştırın resimli filan anlatıyor .. kolay yükleniyor ilk yüklemede zahmet çekmiştim ama ..

önce reign of chaos yüklüyorsun sonra frozen throne
    daha sonra DotA oynayabilmek için bir dizi pack yüklüyorsn internette düzenli bir şekilde mevcut
    gerisi kolay eurobattle accountu alıp oyuna girebilirsiniz .. çok keyifli

Nereden
    İstanbul

Alıntı 000061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benziyor ama daha farklı. Bunda bir dünyada değil de Counter-Strike gibi bir arazide savaşıyoruz. Mesela CS'de oyun bittiğinde puanlar diğer oyuna geçmiyor ya, bunda da öyle. Oyunu bitirdiğinde eline geçen tek şey, oyun hakkında daha fazla bilgin ve deneyimin oluyor.

Oktay abi sen galiba World of Warcraft ile karıştırdın. O'na hiç bulaşmayalım. O oyun bizim Warcraft'la çok uzak.

Warcraft 3 diye bir oyun var. Age of Empires gibi, bir strateji oyunu. Çeşitli ırklar var, insanlar, orklar, elfler, cüceler, undeadlar felan filan gibi.
    Bu Warcraft'ı internetten indirebilirsiniz ve bir şekilde bedava oynayabilirsiniz (anlayan anladı )
    Bu oyun için çeşitli Map'ler yapılıyor, DotA aslında tek bir map. Yani 1.5 GB'lik bir oyunun üzerine yapılmış 650 kB'lik bir ek bölüm Küçük bir şey ama çok karmaşık. 97 Tane Hero, 400 küsür skill,100'ün üzerinde item olduğunu düşünürsek boyutu kadar ufak değil

Göz korkutmak gibi olmasın, çok karmaşık. Birinden ya da bir yerden yardım almalısınız. Help kısmı yok. Warcraft'ın var ama DotA'nın help'i yok. Diyeceksiniz onlar nasıl öğrenmiş

DotA ilk çıktığı zamanlar (2-3 yıl önce galiba), 15 hero vardı. Zamanla arttı (itemler de arttı ), ve 97 hero oldu. Belki şimdi daha fazladır. İlgilenen olursa yardım edebilirim

dotanın mazisi çok eski 2-3 yıllık değil .. rahat 5 senesi var en az

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Deli Omniknight oynarım

Nereden
    İstanbul

hiç sevmem str heroları ve range agiltiy herolarını şahlandırırım

Nereden
    İstanbul

maphack çıktı mertlik bozuldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)