Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Güzeldal Avni Aker?e

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Bu hafta ile beraber Ali'nin sebat a kazandirdigi 10. puan oldu...

18 lik messinin Barca da CL de oynadigini gördükten sonra Alinin Sebatta harcandigi düsüncesindeyim...Sadece Ali olsa keske...15 dk da olsa takima çok seyler katardi....

Vaha umarim devre arasi geri çagirir...

Selametle...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aynen bende düsünüyorum ,sebata verdiklerinde ben sasirmisdim ,bari Ali kivrak ve ileriye dogru oynuyor.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

bir takim düsünün bir forvet sakatlaninca gol atamiyo.(o kadar alternatifli)elindeki gençleri de tecrübe bahanesiyle kiralik veriyo.

ali = 10 (m.yilmaz + jun) hatta bu denklemin soluna istenilen herhangi bir TRABZONSPORLU konulabilir (ne yazikki)

Geçen haftaki Antalya maçinda Vahid Hoca,Ali Güzeldali ve Ufuk Bayraktari geri istemisti sanirsam devre arasi geri dönecektir sezonun en iyi transferi olur gelirse büyük isler yapar..

ali = 10 (m.yilmaz + jun) hatta bu denklemin soluna istenilen herhangi bir TRABZONSPORLU konulabilir (ne yazikki)

Valla mükemmel saçmalamissin.Mehmet Yilmaz Trabzonspor da oynayacak kapasitede degil diyoruz,18 yasindaki adam tecrübesiz,bu taraftar baskisiyla su durumda, sene basinda bu takimda nasil oynardi?

ben biraz daha pissin derim ali iyi topçu ama biraz yetersizdi sene basinda izledigimde

Nereden
    Ankara

valla sezon basinda ali güzeldal büyük yetenek kesinlikle gitmemeli fatihle birlikte oynamali dedigimde laf atiliyordu bana, laf atanlara kapak oldu. devre arasinda mutlaka geri gelmeli sebattan.

mehmet yilmaz gitsin amerikan futbolu oynasin ali ondan daha iyi

Nereden
    Almanya

Alıntı ferrosiyanur Nickli Üyeden Alıntı

mehmet yilmaz gitsin amerikan futbolu oynasin ali ondan daha iyi

vallah gitsin de artik ne oynarsa oynasin

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bencede Ufuk ve ali geri gelirse en iyi transferlerden birisi olur ,aaaaaa birde bir sey soracaktim biz mehmeti junu Hasan gibi futbolculari satarsak bunlarada transfermi deniliyor , öyleyse cok büyük bomba transfer olur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: 61Hamsi61

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sesi güzelse popçu olabilir tipide iyi 1 kaset çikarsa yeter belki bize sarki bile yapar

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ABi selim-ufuk ve ali hep si suanki trabzonsporda ilk 11 de oynar

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Valla mükemmel saçmalamissin.Mehmet Yilmaz Trabzonspor da oynayacak kapasitede degil diyoruz,18 yasindaki adam tecrübesiz,bu taraftar baskisiyla su durumda, sene basinda bu takimda nasil oynardi?

"saçmalik degilmübalali anlatim"

anlayana [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Yilmaz'la, Jun'laolmayacagi gibi Ali'yle Veli'yle de olmaz bu isler, adam gibi Zurawski ayarinda futbolcu almalilar...

Haa zannedilmesin ki Ali''yi harcayalim diyorum, gayet tabi kio da ileride oynayacaktir Trabzonspor'da ama simdi degil... Jun'u ya da Mehmet'i kistas olarak kabul etmemek lazim...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Mehmet Yilmaz'la, Jun'laolmayacagi gibi Ali'yle Veli'yle de olmaz bu isler, adam gibi Zurawski ayarinda futbolcu almalilar...

Haa zannedilmesin ki Ali''yi harcayalim diyorum, gayet tabi kio da ileride oynayacaktir Trabzonspor'da ama simdi degil... Jun'u ya da Mehmet'i kistas olarak kabul etmemek lazim...

Hep bugun oynamiyacak diye diye yarinda oyniyamaz oldu genclerimiz! Ornek PSVde Milana karsi ilk onbirde 17 ve 18 yasinda 2 genc oynadi ve maci kazandilar! Birakalim artik yarini falan bugun oynasinlarki yarin yildiz olsunlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Murat takimda Fatih'ten baska golcü yok ve ona aradigimizpartner su anki ölçülerde Ali Güzeldal degil!.. Ileride kendini daha gelistirirse belki...

Ben genç diye degil yetersiz diye diyorum, Nuri Sahin'i getirinler 17 yasinda ama rahat oynar mesela...

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Hep bugun oynamiyacak diye diye yarinda oyniyamaz oldu genclerimiz! Ornek PSVde Milana karsi ilk onbirde 17 ve 18 yasinda 2 genc oynadi ve maci kazandilar! Birakalim artik yarini falan bugun oynasinlarki yarin yildiz olsunlar...
    bana su zurawskinin ayarini söyleyebilecek birisi var mi acaba?bmnde kimin cani forvetleri elestirmek istese zurawski örnegini veriyo...acaba kaç tanemiz zurawskiyi 90 dakika izledi...bence hiç izlemedigimiz birinin yerine daha önceden bizde oynamis ve basarili olmus birisini örnek gösterelim.mesela sota gibi

Trabzonspor Kongre Üyesi

"Zurawski ayarinda" diyerek sunu kastediyorum; golcü (Polonya liginde son iki senenin gol krali),yildiz (Szymek'in dedigine göre Polonyanin en iyisi), maçin kaderini degistirebilecek (Celtic'te bunu gösterdi) uyum sorunu yasamayacak (referans yine Szymek)ve tribünlere cosku verebilecek (taraftar Zurawskiyi istedigi kadar kimseyi istemedi) tecrübeli forvet oyucusu...

Ama merak ettiysen söyleyeyim bir maçini sirf onu görmek için izlemistim, Azerbaycan-Polonya maçi idi ve bayagi begenmistim...

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ali güzeldal'in devre arasinda trabzonspora gelmesi bence pekmantikli bir karar olmayacaktir. olaya su yönden bakmak lazim. sebatta bu sene trabzonspordan kiralik olarak giden bir kaç tane oyuncu var. onlar bu sene bi sekilde sebati götürüyorlar ve oynaya oynaya birbirlerini taniyorlar. bu gençler bu sene trabzonsporda olsaydi beraber oynama firsati bulamazlardi.

kiraliklar seneye trabzonspora dönünce herbiri, birbirinin ne yaptigini bilen oyuncular olacak gelecek, en azindan su anki düsük vitesli bazi trabzonsporlu oyunculardandaha iyi oynayacaklardir. simdi bu oyuncularin arasindan ali'yi veya herhangi baska birini çekip almak, sebatli bu oyuncularin düzenini bozacaktir.

bu sene zaten olan olmus, bu gençlerden bir dahaki sezon yararlanirsak daha akilli bir davranis yapmis oluruz.

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rakip azerbaycan olnuca ve 8 tane gol atilinca elbette ii olur kardesim...o maçta o takimdaki kim kötüydü acaba...

o zaman jun da ii bi örnek olabilir o da çek cumhuriyetinde gol kraliydi yanilmiyosam...ama biz her daim jun'u da elestiriyoruz kii...

peki zurawskinin yasi kaç?ne kadar daha hizmet eder...ona verdigimiz parayi amorti edebilirmiydik?

ben kesinlikle transferine karsi diildim ama ne zaman m.yilmaz ve jun elestrilse o örnek gösteriliyo die yazma geregi hissettim

kutoz
    Ziyaretçi

Ne güzel diyorsunuz, PSV'de, Milan'da 17 ve 18 yasinda futbolcular oynuyor diye. Ama PSV ve Milan'da oynuyor. Bu takimlarin avrupa futbolunda ki yeri sanirim tartisma götürmez. Ama takimimizin suanki form durumunda kurtarici gözüyle Ali, Ufuk ve Ergin gibi gençleri takima monte edersek, onlari kaybederiz. Geçen yil olsaydi, sonuna kadar bu fikri desteklerdim. Ama suan itibariyle bu genç arkadaslara yarardan çok, zarar verir bu fikir. Geri çagirilabilir ve maçin gidisatina göre onlara da sans verilebilir. Ama simdilik bence sadece bu kadari yapilmali.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok yetenekli bir arkadasimiz Ali Güzeldal...Belki yorumlara fazla bisey katamayacagim ve klasiklesen bir yorum olcak ama hakikaten JUN'dan çok daha fazla sey verecektir Trabzonspor'a...

V.Halilhodzic sebat maçlarini da takip ediyor...Akçaabattaki maçlari izliyor...Basta Mustafa Besir ve Ali Güzeldal'i devre arasi için düsündügü söyleniyor...Umarim gerçeklesir...Ikisi de Ts'un mevcut kadro yapisinda çok rahat sans bulabilecek ve faydali olabilecek arkadaslar...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sebatin suçu ne ki mehmet oraya yollanmak isteniyor.

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı
    sebatin suçu ne ki mehmet oraya yollanmak isteniyor.

evet bencede baslik degissin biz sebati seviyoruz dusmani degiliz sebatin

haklisin kardesim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Çok yetenekli bir arkadasimiz Ali Güzeldal...Belki yorumlara fazla bisey katamayacagim ve klasiklesen bir yorum olcak ama hakikaten JUN'dan çok daha fazla sey verecektir Trabzonspor'a...

V.Halilhodzic sebat maçlarini da takip ediyor...Akçaabattaki maçlari izliyor...Basta Mustafa Besir ve Ali Güzeldal'i devre arasi için düsündügü söyleniyor...Umarim gerçeklesir...Ikisi de Ts'un mevcut kadro yapisinda çok rahat sans bulabilecek ve faydali olabilecek arkadaslar...

Çebi seni desifre etmek istemem ama en iyisini bu konuda sen bilirsin sen diyorsan bende inanirim. Ali Güzeldali canli TSYD maçinda izlemistim ve O gunkü DEfans 4 lümüz emrah-eller-kürsat-volkan seklindeydi ve tek basina canla basla girdi defansin arasina ve çokda iyi oynadi.Umarim onada sans verilir en azidan bunu hak ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)