Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Güzeldal Avni Aker?e

Sebat da degil de Denizli,Gençler,vs.. takimda bi seyler yapar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı AtalaY_BugrA Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Çok yetenekli bir arkadasimiz Ali Güzeldal...Belki yorumlara fazla bisey katamayacagim ve klasiklesen bir yorum olcak ama hakikaten JUN'dan çok daha fazla sey verecektir Trabzonspor'a...

V.Halilhodzic sebat maçlarini da takip ediyor...Akçaabattaki maçlari izliyor...Basta Mustafa Besir ve Ali Güzeldal'i devre arasi için düsündügü söyleniyor...Umarim gerçeklesir...Ikisi de Ts'un mevcut kadro yapisinda çok rahat sans bulabilecek ve faydali olabilecek arkadaslar...

Çebi seni desifre etmek istemem ama en iyisini bu konuda sen bilirsin sen diyorsan bende inanirim. Ali Güzeldali canli TSYD maçinda izlemistim ve O gunkü DEfans 4 lümüz emrah-eller-kürsat-volkan seklindeydi ve tek basina canla basla girdi defansin arasina ve çokda iyi oynadi.Umarim onada sans verilir en azidan bunu hak ediyor.

sorun degil kardesim...

fakat bu görüsümü yazarken topic basligindaki düsünceye katilmadigimi da belirteyim...Mehmet Yilmaz formsuz olabilir, gol vurusu iyi olmayabilir ama kimse M.Yilmaz kötü mücadele ediyor diyemez...Yetenek olarak da bence Trabzonspor kadrosunda tutulmasi gerekir...Ama asiri duygusal bir insan ve maça kötü basladiginda veya isler kötü gittiginde,tribünden tepki geldiginde çok çabuk demoralize oluyo ve toparlanmasi zor oluyor...

Bizler futbolculara tepki gösterirken "iyi mücadele etmediklerinden, bordo mavi ruhunu tasimadiklarindan" dolayi tepki gösteriyoruz...Ama Mehmet Yilmaz'i bu kavramdan uzak tutmaliyiz..Kosuyo, basiyo, yatiyo, kalkiyo ama olmuyor...Yani söylemek istedigim bu konuda biraz daha farkli bir yeri olmasi lazim Mehmet Yilmaz'in..Yetersiz dersiniz kabul, saygi duyarim ama ruhsuz denemez, denmemeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bu zihniyeti anlamiyorum..Zaten forvet oyuncumuz yok.. "Ali Sebat'tan gelsin" derseniz tamam ama "ali gelsin, Mehmet gitsin" mantigi bana göre çok sakat bir mantik.. Bence Mehmet Yilmaz su anki kadroda kesinlikle kalmali..Su anki takima baktigimizda da Fatih'in yaninda ilk 11 oynamali..Maalasef su an baska alternatifimiz yok..

Velhasil; devre arasinda Jun'un yerine 1 yabanci forvet (su anki durumda hangi iyi forvet bize gelir o da ayri bir tartisma konusu) ve dakika almak kosuluyla ali güzeldal gelmeli.. Alip kulubeye tikacaklarsa hiç gelmesin , Sebat'ta kalsin..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Is sonunda ilkokul siralarindaki örneklere dönecek galiba. En iyisi bir egitimci olarak ben elimi çabuk tutayim.Türkçe Dersi: "Aligel.". "Ali topu at belki Mehmet kafa vurur ya da Jun gol atar." Matematik Dersi: "Çocuklar bir maçta Yattara sag kanattan 8 Lee sol kanattan7 orta yapti. Simdi Ali bunlarin 1/3'üne vurmayi basarsave vurduklarinin yarisi isabetli olsa ve isabet edenlerin de 1/3 gol olsa bu maçta Mehmet Yilmaz kaç gol kaçirir?"

Allah encamini hayretsin!

Edited by: Poetricus

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim için iyi olur mehmet ve jun.u ben forvet saymiyorum ali ye onlar kadar sans verilse en az 3,4 gol kesin atardi hem alide calim var surat var ilk 11 olmasa bile iyi bir yedek olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Iste zafer6161 anlatmak istedigimi özetlemis, Ali'nin sans buldugu takdirdeMehmet Yilmaz ve Jun'dandahabasarili olacagi konusunda ayni fikirdeyim, ama yalnizca onlardan daha basarili olurdu..Yoksa 3-4 tane gol atan adamTrabzonspor'un aradigi forvet degildir, sadece o adi geçen arkadaslaranazaran tercih edilir..O ikili de kistas olmamali Trabzonspor için...

Özetle Trabzonspor'a hazir bir adam lazimdir, gelip golleri atacak, maç kurtaracak yildiz bir adam (Zurawski ayarinda yani[img]smileys/smiley2.gif[/img])... Biz gençlerbirligimiyiz ki aldigimiz adamin parayi amorti edecek mi, etmeyecek mi diye düsünelim... Gelsin oynasin, takim basarili olur sampiyonlar ligine gider, oradan gelir para diye düsünmemiz, yani büyük düsünmemiz lazim... Ama nerede öyle vizyon sahibi yönetim...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bence biz trabzonspor olarak yönetime bir maraton takimi yapmasini
    tavsiye edelim, mehmet yilmaz da oriya gönderelim bare orda
    birseye yarar adam

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

...Bu arada "Celalettin" için açilan topicde hassas davranan yönetici arkadaslarimizin bu topic basliginin mevcut haline müsade etmeleri bir çeliskidir diye düsünüyorum...Edited by: BordoMavim

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala kisilere odaklanmayi birakamadik sanirim, arkadaslar sorun kisi sorunu degildir, geçen sene takir takir top oynayan adamlar bu sene tel tel dökülüyor, sira adam göndermeye geldiyse Mehmet Yilmaz'dan önce bi 6-7 kisi gönderilmelidir, hatta Sebat bile bu oyunculari kadrosunda görmek istemeyebilir. Sorun sistem, transfer politikasi, dengesiz ödemeler, saçma sapan adamlara saçma sapan rakamlar vermekten geçer. Ali Güzeldal kurtarici degil yedek olabilir, tipki takimdaki birçok oyuncunun ilk 11 yerine yedek olabilecegi gibi. Ali Güzeldal gelse Mehmet Yilmaz gitse ne degisir? Dar kapsamli bakmayalim olaylara, Türk futbolunun en büyük yanlisi bu zaten, yendiysen süpersin, yenildiysen kötü, bi çikalim stadtan disari söyle yüksekten bakalim ne oluyor asagida, sahanin içinden bakarsak laf-u güzaftan baska bir is yapmamis oluruz..

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bize ali guzeldaldan daha iyisi lazim, hem sebata da zarar vermemek lazim, sebatin da hedefi var bu yil icin...

onumuzdeki yil olabilir. m.yilmaz son 2 senedir oynayamiyor, maddi yuku de fazla, neden kalsin bilmiyorum?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu basligi degistirilmistir..

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Konu basligi degistirilmistir..

Berat sagol. Sebat'in adini temizledin. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hale burada birlileri yaziyorya yok kendini baska takimlarda gelistirsin diye , ben gelisip de geri dönen futbolcuyu hatirlayamiyorum Fatih Tekke haric .Bence de bu durumda kendini trabzonsporda ispatliyacak genc futbolcular icin zor olur ama ona göre hazirlandilarmi bir seyde olmaz hatta basardiklari zamanda büyük kazanc olur hem trabzonspora hemde futbolcuya , Orhan cikirikcinin yaptigi gibi degil tabiki Tolgayi ates atip gitti .

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lazrail61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Mehmet Yilmaz'la, Jun'laolmayacagi gibi Ali'yle Veli'yle de olmaz bu isler, adam gibi Zurawski ayarinda futbolcu almalilar...

Haa zannedilmesin ki Ali''yi harcayalim diyorum, gayet tabi kio da ileride oynayacaktir Trabzonspor'da ama simdi degil... Jun'u ya da Mehmet'i kistas olarak kabul etmemek lazim...

Hep bugun oynamiyacak diye diye yarinda oyniyamaz oldu genclerimiz! Ornek PSVde Milana karsi ilk onbirde 17 ve 18 yasinda 2 genc oynadi ve maci kazandilar! Birakalim artik yarini falan bugun oynasinlarki yarin yildiz olsunlar...

bana su zurawskinin ayarini söyleyebilecek birisi var mi acaba?bmnde kimin cani forvetleri elestirmek istese zurawski örnegini veriyo...acaba kaç tanemiz zurawskiyi 90 dakika izledi...bence hiç izlemedigimiz birinin yerine daha önceden bizde oynamis ve basarili olmus birisini örnek gösterelim.mesela sota gibi

frankowski diye bir oyunculari var wisla'nin. yasi 32 galiba.

Nereden
    Kuzey Amerika

Kim olursa olsun Mehmet Yilmaz'dan daha iyi olacagindan gayet iyi bir fikir. Mehmet Yilmaz'dan daha kotu bir Jun olabilir; o da bizde tabii.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fteotdgs Nickli Üyeden Alıntı
    Kim olursa olsun Mehmet Yilmaz'dan daha iyi olacagindan gayet iyi bir fikir. Mehmet Yilmaz'dan daha kotu bir Jun olabilir; o da bizde tabii.

Frankowski wisla krakow'da zurawski'nin gölgesinde kalmis bir oyuncuydu. polonya milli takiminin banko oyuncularindan. yasi sorun edilmezse alinmasini çok istedigim bir oyuncu. Szymek ile daha önce oynamasi iyi bir avantaj. diger oyuncu fransa'da oynayan bir oyuncu olmasi büyük bir ihtimal. marsilyali bir oyuncu vardi. sezon sonu mukavelesi bitiyor. Edited by: gerçekefsane

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı
    sebatin suçu ne ki mehmet oraya yollanmak isteniyor.

Guldurdun beni ya kardes[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Bu arada ali ve ufukhan i sezon basinda senol un gonderdigini unutmayin simdi onlarin gelmesini isteyen bazi arkadaslar senol un buyuk destekcisi idi istifa ettiginde.

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor isterse A. Sebatspor dan istedigi futbolcuyu alabilir. Simdi bence Alinin takima alinmasinin tam zamani ya bu oyuncuyu seneye degil takimin en zor durumunda takima geri alinmasi lazim

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Kimse Ali'den mucizeler beklememeli zaten, zamanla firsat bulacak, 20dk 45dk oyunun gidisine göre oynayacak...

Zaten mevkiide forvet degil takimimizda olmayan forvet arkasi mevkii...

Rahatlikla Fatihin arkasinda oynayabilir, tecrübe konusuna gelice de
    zaten Sebatta tutturdugu bi formu var sezon ortasina kadar da yeterli
    tecrübeyi kazanir...

Hülasa özetlemek istedigim hücumda bu kadar alternatif sikintisi
    çektigimiz bir dönemde Ali Güzeldal'in gelmesi bir nevi farz olur...((
    U19 a almayanlara nispet bitime 20dk kala oyun a girse bi gol atip bir
    de attirsa fena da olmaz di))

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali JUN dan daha iyi oynar...Yeter ki JUN a verilen sans ona da verilsin...

Saygilarimla...

Ali'nin kaliteli bir oyuncu olduguna ben de katiliyorum ama takimin içinde bulundugu bu kötü dönemde O'nun takima alinmasi Futbol hayatinin baslamasdan bitmesine neden olabilir.Onun içindaha sonraki dönemlerde takima alinmasi daha iyi olur... Edited by: Kimi

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abi adami inadina takimda tutmak lazim...
    Yoksa olmaz..
    Hata yapmasina taraftar olarak izin verecek miyiz?
    Bir iki yanlisini da görmemis gibi yapip kendini gelistirmesine izin verecek miyiz?
    Yoksa ilk yanlisinda ona da "Gitsin!" diyecek miyiz?

Ali'den önce biz ne yapariz onu düsünmek lazim..
    Yoksa genç oyuncu her zaman alinmali..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alinin devre arasinda alinmasi sebatspora zarar verir. sebatin zarar görmesinide hiç birimiz istemeyecegine göre bu transferin sezon sonuna birakilmasi gereklidir. hem sezon sonuna kadar iyice kendini bulur. ali ii futbolcu diyoruz ama böyle futbolculara kurtarici gözüyle bakilmamalidir. takim dört dörtlük olur aliyide alirsin . o iyi takimin içine ikinci yarida yada 60. dakikada oyuna koyar sans verirsin. ozaman çok daha iyi performans gösterir.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kimi Nickli Üyeden Alıntı
    Ali'nin kaliteli bir oyuncu olduguna ben de katiliyorum ama takimin içinde bulundugu bu kötü dönemde O'nun takima alinmasi Futbol hayatinin baslamasdan bitmesine neden olabilir.Onun içindaha sonraki dönemlerde takima alinmasi daha iyi olur...

Jef çiksin Tolga girsin dedik Tolga nin sonu malum.Ali pissin,tecrübe kazansin,zaten bizim oyuncumuz.Su durumda Mehmet le Jun un yaptigini dahi yapamaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)