Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Hentbol Takımı

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O iş öyle olmuyor.
    Nasıl oluyor aydınlat bizi ?
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Ankara

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl oluyor aydınlat bizi ?
    Bunları daha önceki sayfalarda defalarca yazdım. Hentbolun içinde olan camiadan biriyim. 20 senedir hentbolun içindeyim. Çeşitli takımlara "Teknik Analizi" profesyonel olarak yaptım. Daha da anlatmayayım kendimi.

Bu işin içinde "şike" var iması yapmadım öncelikle bunu söyleyeyim. Uzun uzadıya yazmaya üşeniyorum çünkü her seferinde aynı şeyleri yazıyorum.

1- Kadro kurmak kolay değil
    2- Transfer yaparak başarı gelmez (bkz. futbol)
    3- Bu işe yatırdığın paranın karşılığını Türkiye'de alamazsın.
    4- Ligin mevcut kalitesine zaten adam gelmez.
    5- Devraldığın takımında sıkıntı vardı zaten. Ona TS forması giydirerek lige girmek saçmalıktı.
    6- Hentbol branşında yıllanmış ama akıllanmamış tipler var.
    7- Şampiyonluk istiyorsan altyapın sağlam olacak. Hentbol için bu böyle.
    8- Şampiyonluk istiyorsan sadece OYNAYACAKSIN. Her maçta hakemi, camiayı tehdit etmeyeceksin.
    9- Tehdit ederek antipati oluşturmayacaksın.
    10- Camiada söz sahibi olacaksın.

şimdi bunların altına en az bir 10 madde daha yazarım onların da altını doldururum. Gerek var mı? Yok. Çünkü yine bu branş aynı şekilde yönetilecek.

Son olarak tekrar üstüne basa basa söyleyelim, hentbol branşının Türkiye'de hiç bir kulübe getirisi yoktur. Küçük kulüpler 3-5 kuruşla bu işe devam eder. Kamu kurumları zaten karşılıksız devam eder ama onlar bile teker teker çekiliyor ligden.
    Konu OnurKul tarafından (11.10.2015 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maalesef hentbol Türkiye'de çok az önemsenen ve çok yetersiz ilgi gösterilen ama özünde bence çok kaliteli bir spor. Fakat gerek Hentbol Federasyonu olsun gerekse de illerdeki hentbol temsilcilikleri olsun bu spor için gerekli altyapıyı oluşturamadığından ve bilhassa arkadaşın bahsettiği gibi yıllardır süregelen bir BJK ambargosu olduğundan tadı tuzu kaçıyor... Ulusal düzeyde ne Türkiye'nin ne de kulüplerin gözle görülür başarısı bile yok. En son bakmıştım 1990'lı yıllarda Eti Bisküvi diye bir takımımız şampiyonlar liginde yarı final oynamış kaybetmiş.. Misal avrupada sürekli ispanyollar ve almanlar arasında rekabet var bu sporda. Diğer ülkelerin esamesi bile okunmuyor.. Bir de isveç var ülke olarak başarılı durumdalar. Türkiyede de BJK faktörü var. Böyle bir tablo içerisinde Türkiye'den tek bir takımın istediği gibi at koşturması da bence hiç şaşırtıcı değil. Bence sıradanlaştığı için artık rekabetin olmaması yüzünden diğer takımların da ne yaparlarsa yapsınlar gerekli istikrarı yakalayamadıkları bir gerçek.

Trabzon kulüplerinde ise durum aslında ülke geneline baktığınızda adeta şaşırtıcı derecede güzel.. Trabzonspor ile birlikte Akçaabat Tütünspor var. Artı Zağnosspor her ne kadar Ankara takımı gözükse de aldığım duyumlara göre seneye muhtemelen Trabzon takımı olarak süper lige dahil olacaklarmış. Bayan takımı zaten Trabzon çıkışlı. Bu da size süper ligde 3 tane Trabzon takımı eder.

Gözlemlerime göre ise Trabzonspor ve Akçaabat Tütünspor arasında bence kalite olarak fark yok. Bazı maçlarda Tütünspor çok daha farklı bir enerji ile sahaya çıkıyor. Trabzonspor ise kurumsal kimliğine ve arkasındaki kulüp bazlı desteğe rağmen gereken başarıyı gösteremiyor. Zağnosspora gelirsek oyuncu kalitesi çok yüksek ve bir oyun kültürü oluşturmuşlar ben öyle gördüm...

Umarım gereken başarıyı yakalarız.
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türkiye kupasında beşiktaşın ardından 2.ci olarak ççeyrek finale kaldık

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Beşiktaş lige ambargo koydu yıllardır yalnız misal şampiyonlar liginde dökülüyor.
    10 maçta 1 galibiyeti var Avrupa'da.
    Sanırım onlar da olayın farkında ve TR için yeterli kadro ve sponsorlarıyla kendi yağlarında kavruluyorlar.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Nereden
    Ordu

@OnurKul Biraz geçte olsa cevap vereyim Öncelikle hentbolla ilgili sizin gibi bilgim, deneyimim yok, ilgimde yok açıkçası. Trabzonspor var diye takip ediyorum o kadar. Ama yazdığınız maddelere baktığımda transferle başarı gelmemesi, altyapının sağlam olmasının gerekliliği vs. tüm branşlar için genel geçer şeyler. Yani çok üst düzey bir beklentimiz yok zaten, bjk bu saydığınız maddelerin hepsini yapabilen bir kulüp mü? Muhtemelen değil ki yukarıda arkadaş yazmış Avrupa'da döküldüğünü. Yani Avrupa'da kasıp kavuran bir takım beklentimiz yok zaten en azından ligde ilk 2'ye oynayan bir takım bekliyoruz doğal olarak. Yaptığın yatırımın karşılığını alamama zaten futbol harici tüm branşlarda bir sorun. Bu bjk zararına mı devam ettiriyor misal takımı iyi irdelemek lazım.

Yani şu haliyle devam edecekse ben kapanması taraftarıyım. Hadi bjkyi falan geçtim, küçücük Amasya'nın 2 tane ilçe takımı senin önünde şu an ligde, ben bunu kabullenemiyorum şahsen.
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @OnurKul Biraz geçte olsa cevap vereyim Öncelikle hentbolla ilgili sizin gibi bilgim, deneyimim yok, ilgimde yok açıkçası. Trabzonspor var diye takip ediyorum o kadar. Ama yazdığınız maddelere baktığımda transferle başarı gelmemesi, altyapının sağlam olmasının gerekliliği vs. tüm branşlar için genel geçer şeyler. Yani çok üst düzey bir beklentimiz yok zaten, bjk bu saydığınız maddelerin hepsini yapabilen bir kulüp mü? Muhtemelen değil ki yukarıda arkadaş yazmış Avrupa'da döküldüğünü. Yani Avrupa'da kasıp kavuran bir takım beklentimiz yok zaten en azından ligde ilk 2'ye oynayan bir takım bekliyoruz doğal olarak. Yaptığın yatırımın karşılığını alamama zaten futbol harici tüm branşlarda bir sorun. Bu bjk zararına mı devam ettiriyor misal takımı iyi irdelemek lazım.

Yani şu haliyle devam edecekse ben kapanması taraftarıyım. Hadi bjkyi falan geçtim, küçücük Amasya'nın 2 tane ilçe takımı senin önünde şu an ligde, ben bunu kabullenemiyorum şahsen.
    Kulübün ne kadar destek verdiği aşikar.
    Halihazırda çok çok fazla emek verilerek, maddi imkansızlıklarla ayakta kalmaya çalışan bir branş sonuçta.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Nereden
    Ordu

Alıntı Hamdi Karamahmutoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün ne kadar destek verdiği aşikar.
    Halihazırda çok çok fazla emek verilerek, maddi imkansızlıklarla ayakta kalmaya çalışan bir branş sonuçta.
    Geçen aklıma şöyle bir şey geldi: Keşke loca sattıkları üst düzey zenginlerden +100 bin tl talep etseler bunları da bu tarz branşlara harcasalar. Firmaların isimlerini de takım isminin yanına, göğüs sponsoru olarak konulabilir.
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Ordu

Karşılaşmada, Göztepe’yi 26-27’lik skorla mağlup eden takımımız, yarı finale yükseldi. Ekibimizin bu turdaki rakibi Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor oldu.

Yarı finali de geçtik diyelim, gider finalde bjkye yeniliriz kesin!
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Ordu

Yarı final ilk maçını kazandık.
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu hentbolda çok uzun süredir Beşiktaş'ın bir tekelleşmesi söz konusu, artık kartel gibi bir şey oldu...Sayesinde hentbol ligi aşırı zevksiz ve rekabeti de engelliyor. Beşiktaş'a adam akıllı rakip olabilecek tek bir takım bile yok ligde... Ben bildim bileli böyle, Ntvspor canlı olarak yayınlayacak final maçını...Finale kalmak da bizim için hentbolda tarihi bir başarı olacaktır, kalabilirsek şayet.
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ankara

Takımın ligden çekildiğine dair bir söylenti dolaşıyor. Katılım ücretini yatırdıktan sonra maliyet hesabı yapan kulüo bu sezonun ücretinin karşılanamayacağını belirtip ligden çekilme dilekçesini THF'ye vermiş. Resmi siteden bir açıklama gelmesini bekliyorum.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Ankara

Ve hentbol şubesi kapatıldı.

Nereden
    Ankara

Yanlıştan dönüldü başlık devam hentbolda yola devam

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlıştan dönüldü başlık devam hentbolda yola devam
    Yönetimle ilişkilerimiz iyi diye eleştirimizi eleştiren, "yönetimle ters düşmeyin" diyen arkadaşlarımız oldu. Bazı arkadaşlarımız da sırf aramız iyi diye "hayret nasıl eleştirirsiniz" dedi. Halbuki aslolan Trabzonspor...

Yönetimi bu tarz konularda "üslubu kaybetmeden" eleştirerek de en doğrusunu yaptığımızı düşünüyorum. Bizim önemli görevlerimizden biri de yol gösterici kimliğimizin hakkını vermek.

Bu açıdan sana da teşekkürü borç bilirim. Hassasiyetle bu konuya eğilip bizlere de yol açtığın için...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı şeyi voleybol için de yapmamız lazım...

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimle ilişkilerimiz iyi diye eleştirimizi eleştiren, "yönetimle ters düşmeyin" diyen arkadaşlarımız oldu. Bazı arkadaşlarımız da sırf aramız iyi diye "hayret nasıl eleştirirsiniz" dedi. Halbuki aslolan Trabzonspor...

Yönetimi bu tarz konularda "üslubu kaybetmeden" eleştirerek de en doğrusunu yaptığımızı düşünüyorum. Bizim önemli görevlerimizden biri de yol gösterici kimliğimizin hakkını vermek.

Bu açıdan sana da teşekkürü borç bilirim. Hassasiyetle bu konuya eğilip bizlere de yol açtığın için...
    Teşekkürler, birlikte çalıştığımız, ortak ve makul amaçlarımız olduğu sürece umarım bu birlik daha da büyüyecek.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Branşı kapatmadılar ama kapatmaktan beter ettiler, altı hafta sonunda galibiyetimiz yok, son sıradayız.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yazık rezil durumda

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

El attıkları her yeri itina ile batırdılar. Önce voleybolu kapattılar sonra da hentbolu kapatmaktan beter ettiler. Bu gurur tablosu sizin.

Petrushka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Malesef hentbol takımımız diplerde ama bizi bu durumdan kurtaracak şey yine taraftar desteğidir. Bu zor seneyi atlatırsak inşallah seneye daha iyi ve yukarı sıralarda göreceğimiz bir Trabzonspor oluşacaktır
    TRABZONSPOR - HC AK BARS KAZAN

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan Tüncelâ€Onaylanmış hesap @hasan tuncel61 51 dk.51 dakika önceDaha fazla

Trabzonspor Hentbol Ligine katılm payı olan 5 Bin TL'yi yatırmadı. Bu sezon ligde olmayacaklar. Tüm oyuncular ve teknik heyet şokta..
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 51 dk.51 dakika önceDaha fazla

Trabzonspor Hentbol Ligine katılm payı olan 5 Bin TL'yi yatırmadı. Bu sezon ligde olmayacaklar. Tüm oyuncular ve teknik heyet şokta..
    Ben de az önce buna benzer bir bilgi aldım. Fakat cuma gününe kadar katılım payını yatırabilirmişiz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yatırmamışız. Erkek voleybol, İdmanocağı derken 24 Şubatların, Belediyenin, Tütün'ün olduğu ligde şimdi sadece Zağnos var.

Bu sene de basketbol takımı düşerse... İşlem tamam!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)