Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Hentbol Takımı

Nereden
    Ankara

Standart Trabzonspor Hentbol Takımı

Trabzonspor'un hentbol takımı resmi olarak THF liglerinde.

Federasyonun yeni yönetim biriminde yapılan toplantıda Trabzonspor’un, Hentbol Süper Ligi’ne katılmak için yaptığı başvuru görüşüldü ve kabul edildi.

Karar uyarınca, Bordo mavili kulübün hentbol takımı 2010-2011 sezonunda Türkiye Deplasmanlı Hentbol Süper Ligi’nde mücadele edecek.
    Uzun zamandır bekliyordum bu haber için. Bir hentbolcu olarak çok mutlu oldum.

Yakın zamanda Galatasaray ve Fenerbahçe de hentbol takımlarını oluştururlar.

Buradan Trabzonspor yönetimini tebrik ediyorum ve takımımıza başarılar diliyorum.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

24 Subat'in devri gibi birsey mi soz konusu yoksa Trabzonspor kendi takimini mi olusturacak acaba ?

Resmi sitemizde hala haber yok bu konu ile ilgili.
    Konu Murat' tarafından (18.08.2010 Saat 03:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 Subat'in devri gibi birsey mi soz konusu yoksa Trabzonspor kendi takimini mi olusturacak acaba ?
    24 Şubat'ın devri söz konusu değil şu an için.

Ancak liglerin başlamasına kısa bir süre kaldı. Kaldı ki Trabzonspor yönetiminden bir açıklama yok. Sadece federasyon Trabzonspor'un deplasmanlı lige kabul edildiğini açıkladı. Daha detaylı bilgileri alınca paylaşacağım.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Almanya

basketbol hentbol bayan sporlari icinde veleybol olsun

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

24 subatın trabzonspor a devrini 24 subatlı olarak istemiyorum....
    ıslak imza....

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilal Eyüboğlu’ndan kulübümüze ziyaret

Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu bugün (Cuma) kulübümüzü ziyaret etti.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizle görüşen Eyüboğlu’na özel işlemeli tabak hediye edildi.
    Trabzonspor Kulübü’nde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Eyüboğlu, takımımıza yeni sezonda başarılar diledi.

13.08.2010 17:53:27

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun

Nereden
    Ankara

Alıntı Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basketbol hentbol bayan sporlari icinde veleybol olsun
    "Kadın" sporları derken ? Bu cümleden bir şey anlamadım.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kadın" sporları derken ? Bu cümleden bir şey anlamadım.
    Abi bir de veleybol var orda.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 subatın trabzonspor a devrini 24 subatlı olarak istemiyorum....
    Sebep?

Hentbol'u sevmem zerre kadar hemde..

Madem kuruluyor bordo mavi en tepeyi hedeflemedir her alanda..

24 Şubat devredilmek istemiyorsa da kendi bilir..

Buldozer gibi ezilince şehirde ağlamasında ama niye biz varken böyle bir yapı kuruldu diye..

Bu şehirde bordo mavi ve Trabzonspor'dan başka bir kulübe tahammül yok..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Ankara

Alıntı Dursun Kaplan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir de veleybol var orda.
    O bambaşka zaten Hayır acaba bunlar kadın sporu bunların içinde voleybol da olsun mu demek istedi yoksa, bu branşların kadın bölümleri de açılsın mı demek istedi... Muamma...

Nereden
    Ankara

Bu konu hakkinda daha detayli bilgiler var mi acaba ?

Ortada hicbirsey yokken neden boyle bir aciklama yapsin federasyon.

Gercekten de ilginc.

Nereden
    Ankara

Aldığım son haberlere göre 24 Şubat Spor Kulübü Trabzonspor'a devredilmiş arkadaşlar. 24 Şubat Süper Lig'de oynayacak imkanları sağlayamadığı için kulübü Trabzonspor'a devretmiş. Hayırlı olsun...

Nereden
    Ankara

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldığım son haberlere göre 24 Şubat Spor Kulübü Trabzonspor'a devredilmiş arkadaşlar. 24 Şubat Süper Lig'de oynayacak imkanları sağlayamadığı için kulübü Trabzonspor'a devretmiş. Hayırlı olsun...

Tahmin ettigim sey olmus demek ki, bence en kisa zamanda bir isim sponsoru bulunmasi gerek takima.

Bu arada resmi sitede neden bununla ilgili hicbir haber yok cok merak ediyorum.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonunda hetbol şubeside kuruldu hayırlı olsun...

Nereden
    Ankara

Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Eyüboğlu, Beşiktaş'ın uzun yıllardır Erkekler Süper Ligi'nde mücadele ettiğini hatırlatarak, ''Göreve geldikten sonra Trabzonspor'u lige katmak için çok büyük gayret sarf ettik. Sadri Şener'in de desteğiyle Trabzonspor bu yıl Süper Ligimizde mücadele edecek. Beşiktaş ve Trabzonspor arasındaki maçlar sanıyorum futbol ligindekileri aratmayacaktır'' diye konuştu.

Yeni sezon öncesinde Fenerbahçe ve Galatasaray ile ilgili çalışmaları da olduğunu belirten başkan Eyüboğlu, şunları söyledi:
    "Dört büyüklerden ikisi gelecek sezon ligimizde yer alacak. Bu hentbol açısından çok önemli bir olay. Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüşmelerimiz oldu, ancak bu sezon için bazı sıkıntılar var. Yeni sezonda bu iki takımımızla beraber olamayacağız. Gelecek sezon için Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ligde yer alabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Sayın Yıldırım ve sayın Polat ile görüşmelerimiz olacak. Peşlerini bırakmıyoruz. Sanıyorum, televizyon yayını konusunda bir anlaşma sağlarsak, onların da önünü açacağız. Türk futbolunun lokomotifi dört büyükleri hentbola kazandırmanın çalışması içindeyiz."

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BEKO Basketbol Lig’ine çıkan Trabzonspor şimdi de Hentbol Süper Lig Takımı 24 Şubat’ı kendi bünyesine katıyor. Trabzonspor Basketbol Takımını bu sezon Beko Basketbol Lig’ine çıkararak salon sporlarında ilk büyük adımını atan Bordo-Mavililer, ikinci büyük adımını ise 24 Şubat Hentbol Takımını bünyelerine katmakla attı. 24 Şubat’ı bünyelerine katan Trabzonspor resmi açıklamayı yarın veya Salı günü yapacak. Bundan sonraki süreçte ise anlaşmaya varılan 4 Azeri oyuncuya imza attırarak kadroya kattı. Ayrıca 24 Şubat Hentbol Takımı şuan kampta 2 oyuncu deniyor. Trabzonspor’un Futbol ve Basketbol’dan sonra Süper Lig’de Hentbolda da takımı olacak. Bordo-Mavililer Lig’de Trabzonspor adıyla mücadele edecek.

Lig’de Sadece Beşiktaş Var
    Trabzonspor’un 24 Şubat Hentbol Takımını bünyesine katmasının arkasında ise Hentbol Federasyonu Bilal Eyüboğlu’nun büyük parmağı bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Trabzonspor yönetimini ziyaret eden Eyüboğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacisalihoğlu ve yönetimle görüşerek; En büyük hayalinin Hentbol Süper Ligi’nde 4 büyük takımı görmek olduğunu ve bu doğrultuda çalışmalar yaptığını ifade etti. Hacisalihoğlu da bu konuda çalıştıklarını ve 24 Şubat Kulübünü bünyelerine katmak için çaba harcadıklarını kendisine iletti. Artık Trabzonspor Kulübü’nün bundan sonraki sezonlardan itibaren Beko Basketbol Lig’i ve Hentbol Süper Lig’inde takımı olacak. Süper Lig’de ise Fenerbahçe ve Galatasaray’ın bu yıl olmayacağı sadece Beşiktaş’ın olacağı öğrenildi.

Hentbolcular Çok Sevindi
    Bordo-Mavili kulübün, 24 Şubat’ı bünyesine katarak hentbolda da en üst seviyede mücadeleye katılma kararı alması en çok hentbolcuları ve bu camiayı sevindirdi. Yıllardır öteye beriye itilip kakılan hentbolcular, Trabzonspor kimliği altında çok daha etkili ve başarılı olabileceklerine inanıyorlar. Türkiye’nin her yanında, hatta Avrupa’da bile taraftarı olan Trabzonspor ismiyle birlikte artık Hentbol Süper Liginde de şampiyonluk mücadelesi verebileceklerine inanıyorlar. Bilindiği gibi Trabzonspor 1984 yılında bir ara hentbol kulüplerini birleştirerek bu alanda faaliyet göstermek istemiş, sonra bundan vazgeçmişti. Bunun üzerine devreye giren Yalıspor güçlü bir kadro kurarak, Süper Lige çıkmış, Trabzon’a hentbol heyecanını yaşatmıştı. Ardından 24 Şubat, İskenderpaşaspor ve Belediyespor gibi kulüpler bayrağı devralmıştı. Şimdi de Trabzonspor bu heyecanı sürdürecek.
    Günebakış
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

salon sporları adına güzel gelişmelşer oluyor

benim isteğim bir bayan ve erkek voleybol takımı kurulması ama zannedersem acıbadem sponsorluğunda ki fenerbahçe özellikle bayan voleybolunda farkı baya açtı.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Çokta ciddi bütçeler gerektirmeden başarının gelebileceği bir branş.
    Özellikle Beşiktaş yıllardır çok başarılı oluyor.
    Bunun dışında Milli Piyango'da dikkat edilmesi gereken bir takım.
    Umarım yatırım yapılarak, başarı kazanılır.
    Hayırlı olsun.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Nereden
    Ankara

Cok degil bundan 4 yil oncesine kadar Trabzon Belediyespor hem erkeklerde hem de bayanlarda super ligde mucadele ediyordu, erkek takimi bir aralar ust siralardan asagiya hic dusmuyordu, bayan takimi da avrupa kupalarina katilmisti.

Iyi bir hava yakalanirsa ilk sene icinde orta siralarda bitirebiliriz ligi, takim icin ilk yapilmasi gereken sey isim sponsoru bulunmasidir, bu konuda da bircok firmanin gonullu olacagini dusunuyorum.

Hentbol'da da Medical Park Trabzonspor neden olmasin.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaç kere gazetede bunu haber olarak yazdım kaç kişiyle görüştüm röpörtajlar yaptım takımlar kapanmadan önce ama olmamıştı...Hasyırlısı geç kalınmış bir adım ama olsun güzel...
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    Ankara

Alıntı kemalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çokta ciddi bütçeler gerektirmeden başarının gelebileceği bir branş.
    Özellikle Beşiktaş yıllardır çok başarılı oluyor.
    Bunun dışında Milli Piyango'da dikkat edilmesi gereken bir takım.
    Umarım yatırım yapılarak, başarı kazanılır.
    Hayırlı olsun.
    Buna katılmıyorum. Şu an avrupa'da hiç bir başarı yok. Bunun sebebi hep bu düşünceler. Ayrıca camianın içinden biri olarak hentbol sporunun böyle örülmesine de karşıyım. Beşiktaş ciddi yatırımlar yaptı. EHF Challenge Kupasında Yarı final oynadı. Karşılığını aldı ve almaya devam ediyor. Sonuçta bir gelir kaynağı olarak açıldı bu branş. Yatırım yaparsan, gelir elde edersin.

Belirtmekte fayda var Avrupa'da hentbol futboldan sonra en çok izlenen branştır.
    Konu OnurKul tarafından (24.08.2010 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Takımımız Hentbol Süper Ligindeki ilk maçında İstanbul Bahçeşehir Koleji'ni ağırlayacak.

Karşılaşma 18 Eylül 2010 tarihinde saat 13.00'da Trabzon "Çok Amaçlı Spor Salonu"nda oynanacak.

Takımımız en önemli maçını 11 Aralık 2010 Tarihinde deplasmanda Beşiktaş JK ile oynayacak. Bu karşılaşma bir erteleme olmazsa saat 15.30'da "Süleyman Seba Spor Salonu"nda oynanacak.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hentbol takımımız tanıtıldı

Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği’nin tanıtım toplantısı bugün gerçekleştirildi

Hentbol Kulübü Derneği Başkanı Murat Barçın, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Yaklaşık iki aylık yoğun, tempolu ancak o kadar da heyecan verici bir süreç sonunda sizlerin aracılığınızla kamuoyunun ve bordo-mavi renk sevdalılarının karşısındayız. Bu süreç içerisinde 3 Ağustos 2010 tarihli başvurumuzla derneğimizi, devamında yönetim kurulumuzun kararıyla kulübümüzü kurduk.

Bu aşamada hentbol camiasına Bordo-mavili renklerle girişimiz yönünde, oluşumumuzdaki enerji ve heyecanımızı, arzumuzu görüp karar veren Trabzonsporumuz’un sayın başkanı Sadri Şener’e ve yönetim kurulunun diğer üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca kentimizin hentbolde öncü kulüplerinden olan, geçen yıl süper lige yükselme hakkını elde etmesine karşın imkanlar sebebiyle bu yıl yine birinci ligde mücadele edecek 24 Şubat Kulübünü de unutmamamız gerekli.

Takımımızın oluşum sürecine oyuncu ve teknik adam bazında yaptıkları katkı gerçekten takdire layıktır. Planımız kendileriyle pilot takım ilişkisi içerisinde işbirliği sürecinin devam etmesi yönündedir.

Trabzonspor Hentbol Kulübü olarak hentbol camiasının şerefli ve onurlu çatısı altında bulunmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu gurur ve mutluluğumuzu sizler aracılığıyla kamuoyu ve bordo-mavi renk sevdalılarıyla paylaşıyoruz.

Hentbol camiasına en iyi şekilde hizmet verip 2010-2011 sezonunda Hentbol Süper Ligi’nde, spor ve sporcu ahlakına, dostluğuna, kardeşliğine yakışır şekilde Trabzonspor ruhuyla mücadele ettirmeyi hedefliyoruz.

Hentbol Süper Ligi’nde bu sezon mücadele edecek olan savaşçı, azimli, inançlı bir takıma sahibiz.

Beşiktaş’tan sonra bu ligde Trabzonspor olarak mücadele edecek olmamızın diğer büyük kulüplere de örnek teşkil etmesi ve ülkemizde hentbol spor dalının çıtasının yükseltilmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.

Bu yıl ligi tanımak ve buna göre kendi pozisyonumuzu belirlemek düşüncesindeyiz. Trabzonspor Hentbol takımı, Hentbol Süper Ligi’nde Trabzon ve Trabzonsporumuz’a yakışır şekilde yerini alacaktır. Bizlerin kulüp yöneticileri olarak taşıdığımızın sorumluluğun bilincinde teknik ekibimiz, sporcu ve personelimizle üzerimize düşen sorumluğu yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Altını çizmemiz gereken bir diğer önemli unsur salon ve tesislerle ilgilidir. Bu anlamda bazı eksiklikler söz konusudur. Özellikle Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün katkıları, tüm hentbol camiasının ve bordo-mavi renk sevdalılarının desteğiyle Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği mensuplarının inancı, azimleri ve gayretleri birleşerek bu zorlukları ortadan kaldıracaktır.

Türkiye Hentbol Süper Ligi 2010-11 sezonunun başta hentbol camiası olmak üzere bordo-mavi renklerimizle birlikte tüm sporseverlere hayırlı olmasını dileriz”

Antrenör Ahmet Kaynak da, yeni sezonda Trabzonspor adıyla mücadele edecek olmanın kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Yapılan görüşmelerin ardından kısa sürede çoğunluğu Trabzonlu oyunculardan oluşan 17 kişilik kadro kurduk. Kurulan kadronun ardından çalışmalarımıza Trabzon’da başlayıp daha sonra Sinop’ta 10 gün kamp yaptık. Şuan antrenmanlarımız şehrimizde devam ediyor. 18 Eylül’de İstanbul Bahçeşehir Koleji’yle ilk maçımıza çıkacağız. Yeni sezon hepimize hayırlı olsun” dedi.

Takım Kaptanı Ömür Yazıcı ise, Trabzonspor’da olmanın büyük bir mutluluk olduğunu dile getirerek, “Bu işe vesile olan yönetim kurulumuza teşekkürlerimizi sunarız. Şuan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu büyük kulübün ismini en iyi şekilde taşımaya çalışacağız” diye konuştu.

Diğer Fotoğraflar

Bir Gün Mutlaka!!

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

arkadaslar 18 eylüle bir organizyon yapalım....
    ıslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)