Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20
Toplam 500 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diyarbakirspor-Trabzonspor(3-0)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet Abi görüslerine genel olarak ben de katiliyorum ama bir seyi düzeltmek istedim; Lee Diyarabakira ancak cumartesi sabah ulasabilmis,,milli takim kampindaydi,asiri yorgunluktan oynatmadi bildigim kadariyla..Yattarayi da ayni sebeple yedek baslatmis olabilir ama yattara avrupadan geldi,lee kadar uzak yerden gelmedi,ayrica su takimda yattaranin ölüsü is yapar,sahada dursa bile en az 2 kisiyi baglar..bu sebele yattara kesin oynamaliydi..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu maçtan sonra tek tesellim Kral ile çektirdigim resim oldu.O'nu da simdi aldim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Ahmet Abi görüslerine genel olarak ben de katiliyorum ama bir seyi düzeltmek istedim; Lee Diyarabakira ancak cumartesi sabah ulasabilmis,,milli takim kampindaydi,asiri yorgunluktan oynatmadi bildigim kadariyla..Yattarayi da ayni sebeple yedek baslatmis olabilir ama yattara avrupadan geldi,lee kadar uzak yerden gelmedi,ayrica su takimda yattaranin ölüsü is yapar,sahada dursa bile en az 2 kisiyi baglar..bu sebele yattara kesin oynamaliydi..

Ben anlamam kardesim, Lee Cumartesi sabah gelmiste onun için oynatmamis dersen o zaman bu adami disiplinsizlikten 18'e alma...Sanki onun yerine oynattigi adam çok verimli olduda!!!...Sakatlanip çikti...

Yattarayi gördük hiç oynamasa bile Fatih Tekkeye yaptigi nefis pas bile bizi bir anda o eski günlere geri getirmeye yetti.Ama Fatih kardesimizde sanki top kaleye gitmesin diye basini kaldirdi.Topu auta dogru vurdu...

Defansa bakarmisiniz arkadaslar, kafayi yememek için kendimi zor tutuyorum.Bu yastan sonra idmanlara baslasam yeminle o artist Özgür ve Kürsattan daha iyi yer tutarim.Bu Özgüre kimse ögretmemismi rakip oyuncular tarafindan baski yemedigin sörece geriye ya da yan paslar yapma!...Ortada hiçbirsey yokken nasil olurda böyle salkaça pas hatasi yapabilirsin?Yaptigi 2 büyük hatadan bir tanesi gol oldu digeride neredeyse oluyordu,kale diregine yakin disari çikti...

Valla bu defansla ligde kalirsak mucize olur...

badaloglu yan pasi yanlis hatirlamiyosam kürsat dangalagi yapti öbür dangalak özgür'de tutmadi ama ortak olarak ikiside birer dangalak ama nispeten kürsat ondan daha tecrübeli onun özgür'e mukayit olasi lazimdi ama adamin kendinden haberi yok kaldiki defansi toplasin,,

ayrica sunuda söylemeden edemicem yedigimiz ikinci gol tam bir komedi o golu yemekte payi olan defans blogu oyunculara 1 dk. dahi beklemeden süresiz kodro disi ve 30.000 $ para cezasi verirdim hiç te vijdanim sizlamadan büyük bi keyifle

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu kadar mi olur ya.. Artik puan tablosuna bakmayi unuttum. 90 dakika bu kadarlik mi komedi filmi gibi top oynanir. Bakiyorsun yedigin gollere saka programlarina konu olacak nitelikte goller. Kaleci desen kendine kendine biseyler yapmaya çalisirken sakatlaniyor. Antrenör desen macera aciyor kendince. Sanki takimda çok yildiz topçu var ya bide yattarayi almis yanina oturtturmus. Dün aksam telelig'i izleyen trabzon için hazirlanan klibi görmüstür belki. Acaba su klibi izlerken hangimizin gözleri dolmadi. Biz bu hallere düsecek takimmiydik. Borsa derken,magaza derken,gelir kaynagi yaratmak derken göz göre göre takim eridi.. Utanmadan bide genel kurul karari aliyorlar simdiden sonra..Yahu kardesim bu isin buraya kadar gelecegini ana sinifnda okuyan çocuk bile biliyordu.. Zamaninda ne yapcaksaniz yapsaydiniz ya.. Aldiniz teknik direktör diye bir adam. Ne yapiyor kalem kirmakta, kendince macera aramaktan baska.. Ama helal olsun bu sene hiç dediklerimden çikmadi tam düsündügüm gibi oluyor. Kürsat dedim yakacak bizi sagolsun elinden gelene kadar lafimi çikartiyor. Jun mu kazak mi belli degil gol krali(14 golü defans oyuncusu da atar) diye gencecik bir futbolcu aldik yönetim gözümüzü boyamaktan baska bisey yapmadi. Yönetim demisken bazilari da yönetimden kaçtigi yetmezmis gibi ikide bir gazetelere televizyonlara çikip ropörtaj yapiyor... Ins. yeni gelecek olan yönetim eski yönetiminin yanlislarini göz önüne alirda ayni hatalara düsmezler.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ben az önce resmi siteden baktim puan durumuna.Eskiden puan durumunu ezbere bilirdik...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar!

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Ben az önce resmi siteden baktim puan durumuna.Eskiden puan durumunu ezbere bilirdik...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Niye simdi de ben avarajimizi ezbere biliyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]

takim yenildi simdi isin yoksa ezik-büzük'lerle ugras,biz yenilince baska seviniyo hayvanlar,yarin alis veris yapim söyle patlamis misir,çerez falan bi seyler alim çarsamba 21,45 de en sevdigim pragrami var VURUN ABALIYA sizde izleyin eminim çok keyif alirsiniz,,

Nereden
    Bursa

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı

takim yenildi simdi isin yoksa ezik-büzük'lerle ugras,biz yenilince baska seviniyo hayvanlar,yarin alis veris yapim söyle patlamis misir,çerez falan bi seyler alim çarsamba 21,45 de en sevdigim pragrami var VURUN ABALIYA sizde izleyin eminim çok keyif alirsiniz,,

Onlarin yenildigini görmek Bizi yüceltiyor degilmi?

Birakacaksin bunlari sen kendi takimina bakacaksin sen bütün maçlarini alda.Baskalarinin basarisizliklariyla mutlu olmaya çalisma bu ne seni ne bizi ne TS yi yüceltir.

ancibranoz
    Ziyaretçi

surda ilk yarinin bitmesine sanirim 4 maç daha kaldi. Tahminim 4 ünüde kaybederiz. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ilk yariyi en az kayipla atlatmak lazim. sonra devre arasinda baskan degisir biseyler olur heralde.

kalan maçlar çok zor içerde rize maçi disarda febe içerde b.s.ankara disarda bejeke sonra türkiye kupasi karagümrük sonra enizli maçi var galiba hepsi birbirinden zor maçlar nasil olucak bilmiyorum çok dikkatli olmamiz lazim 3 puan altin degerinde valla,,

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bitis Tescillendi

Bu sezon Trabzonspor bitmistir. Diyarbakirspor maçi bunu çok açik bir sekilde gösterdi.
    Bir kaç futbolcu ve teknik direktör harici kimsede ne inanç var ne güç. Sözlesme zamani trilyonlar isteyip, huzursuzluk çikarip yüksek miktarlara imza atan yildiz bozuntulari futbolculardan hiç birisi yoktu sahada. Resmen gezindiler, dalga geçtiler. Örnekmi istiyorsunuz, gol atacak diye beklerken agaç oldugumuz Mehmet Yilmaz (tam 900 milyar aliyor), anlasmayi yapip saçini boyatan ve performasi tepetaklak olan Celaleddin (tam 900 milyar aliyor), orta sahada çok iyi top kesip adam kovalanmaktan baska bir yetenegi olmayan Hüseyin (tam 1.6 trilyon aliyor). Bu futbolcular Fatih, Gökdeniz, ve Symek yokken ne yaptiklarini gördünüz. Hiç mi utanmiyorsunuz. En iyisi su anda taliplileri varken en azindan Mehmet ve Celaleddin gitmeli. Hiç olmazsa kulüp para kazanir. Tam bes senedir Mehmet gol atacak diye bekliyoruz. Yeter artik.

Sayin Aktug akilli uslu adamdir dedik ama bu kadarda pasif olunmazki. Hele bugünki açiklamalari ile iflasi tescilleyen fakat hala yag gibi suyun üzerine çikmak isteyen Sari?ya ne demeli. Demiski, Trabzonspor baskani masaya yumrugunu vurabilen biri olmali, yönetim degerli insanlardan kurulmali. Bunun iki anlami olabilir. Ya açikça biz pisirik davranip beceriksizlikler yaptik demek istiyor ya da basta baskan olmak üzere (ben hariç) yönetimde Trabzopnspor?u haketmeyen insanlar vardi diyor. Onun gibi megaloman birisinden ancak ikinci anlami kastettigi çikar ki yine onun kalitesini gösteriyor. Istifa ederken bile yüzsüzlük içinde olan bir insandan Trabzonspor?a bir hayir beklemek zaten bir hayal.

Sayin Sari gibi sadece konusup gündem yaratan fakat bir is beceremeyen adamlarin yüzünden güzelim takim ne hallere geldi. Yahu ekonomik durumu en iyi takim olmussun biraz akilli olup kullansaniza ekonomik gücünüzü. Herseyi elinize yüzünüze bulastirdiniz. Bakin bir kaç tanesini siralayayim, belki sizde hak verirsiniz.

1. Teknik direktör karsi çiktigi halde, sözlesmesi devam eden futbolculara geçen sezon söz vermek ve bu sezon basi ancak geregini yapmak.
    2. Teknik direktör satmayin dedigi halde Tolga Seyhan?i satmak.
    3. Transfer sezonunu hoyratça gezerek tozarak üç kurus para için harcamak. Alacaktiniz Zurawski?yi tutacaktiniz Tolga?yi olacak bitecekti. Ne Jefferson?a ne Eller?e nede Jun?a gerek vardi.
    4. Hiç kimseyi transfer edmeyince af edersiniz salak gibi izlemeden Jun?u aldiniz.
    5. Trabzonspor AS?nin basina getirecek kadar güvendiginiz teknik adaminizin en ufak önerisini dikkate almadiniz.
    6. En sonunda da sayin Aktug?un asiri hosgörüsü (bazilari pisiriklik diyor) sonucu her yönetici kendine göre açiklama yapti ve transferden basin açiklamalarina kadar birden fazla insane ortalikta göründü. Düsünün bir kere takimin basindan sorumlu yöneticisi sayin Sahin, ortalikta açiklama yapan ve istifa erdemini göstermis eski yönetici ile mahalle kavgasi yapan Sari. Sayin Aktug sayin Sari?yi susturacak kadar bile güçlü degil. Zaten öyle olsaydi sayin Sari bugünki açiklamalarinda baskani suçlamazdi.
    7. Kulübü ekonomik olarak büyüttünüz ama o büyüklük altinda ezildiniz.

Daha baska skandallarinizda var ama artik ben yoruldum yazmaktan. Sizin yüzünüzden ne futbol zevkim kaldi nede futbol analizi yapacak halim. Baska bir söz inanin bulamiyorum.

Yeni gelecek yönetime bir tavsiye. Bu teknik adami ne yapip edip elinizde tutun yoksa sizde ayni akibeti yasarsiniz. Sayin Senol Günes Trabzonspor sevgisi ve saygisi yüzünden yönetimdeki patavatsiz ve beceriksizlere göz yummasaydi hem kendisi hemde Trabzonspor kurtulacakti. Eger yine yönetimin kuklasi yada hangi oyuncuyu alirsaniz oynatirim diyen bir hoca getirirseniz sizin sonunuzda bu yönetim gibi olur. Size gösterilecek sabir ise bu yönetime gösterilenden en az 10 kat az olur. Bu yönetim bu zamana kadar durdu çünki son iki yildir bir kaç basariya imza atip iyi oynayan takim yarattilar. Ayni zamanda kulübe ekonomik olarak çag atlattilar.

Gönlünüzden spor sevgisi eksilmesin.

Sevgiyle..

Ferat Sahin

Kaynak: Internetspor

Nereden
    Bursa

bu salak maçi izlemeyen varsa trt 3 su anda veriyor.

Diyarin gollerini seyredersiniz.

almim kardesim sagol,benim izleyecegim maç belli diyar maçini tam izleyememistim ama benim yerime ezik arkadaslarim izlemisler mutluluktan agizlari kulaklarina variyodu hepsinin agizlarinda igrenç salya ve sümükleriyle diyar size üç atmis diyekokusmus bedenleriyle dükkanima geldikleri için ben büyük bi keyifle o maçi izlicem kardesim belki boyum uzamicak ama sinirlerim yatisir belki,,

Hayatimda ilk defa bir maçtan sonra agladim sinirden ve üzüntüden. Biz fenerle gs ile bck ile ugrasacagimiza kendi düstügümüz bataktan nasil cikariz onu düsünelim. Böyle bir durumda bile fener maçini düsünenler , fenere yenilmeyelimde isterse küme düselim diyenler , milan maçini izleyip rahatlayacagim diyenler var. nereye kadar böyle gidecek ? sorunlarimizin , hatalarimizin üztünü örtüyoruz sadece. Önümüze bakmaliyiz toparlanmaliyiz. Üzüntüm bu yazilari okuduktan sonra kat kat artiyor

Nereden
    Bursa

Alıntı bordo_sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Hayatimda ilk defa bir maçtan sonra agladim sinirden ve üzüntüden. Biz fenerle gs ile bck ile ugrasacagimiza kendi düstügümüz bataktan nasil cikariz onu düsünelim. Böyle bir durumda bile fener maçini düsünenler , fenere yenilmeyelimde isterse küme düselim diyenler , milan maçini izleyip rahatlayacagim diyenler var. nereye kadar böyle gidecek ? sorunlarimizin , hatalarimizin üztünü örtüyoruz sadece. Önümüze bakmaliyiz toparlanmaliyiz. Üzüntüm bu yazilari okuduktan sonra kat kat artiyor

Zaten öyle hayatta yasiyabilecegimiz en büyük acilari yasatiyor takimimiz bize düsünsen ligdeki siralamada kaçinci oldumuzu bilmiyoru ama avarajimizi çok iyi biliyoruz.

Çünkü avaraj takimi olduk 2. ligdeki bursaspor taraftari bile bizle kafabulmaya cesaret edebiliyor.

Ama diyer da 3 yemek neysede bjk den 5 yedigimiz maçi hala bana hatirlatir arkadaslarim. ve önümde bjk ve fb maçi varsa 13 haftadir tüm inançlarimda yikilmissa tabiki fenerden bjk den fark yememeyi düsünecegim.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Bu arada forumumuza hosgeldin[img]smileys/smiley32.gif[/img]..

söyle bi ayet vardir yanlisim varsa lütfen düzeltin "allahtan size haber gelse allah sadece bir kulunu cennete alicak"dense bile o kisi siz oldugunuzu umut edin,asla umudunuzu kaybetmeyin diye,

kendi adima konusuyorum ben takimimimdan umutluyum eksiklerimiz sakatlarimiz ve insallah yeni yönetim ve hocamizla tekrar ligde ve avrupada firtina gibi esecegiz,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

badaloglu yan pasi yanlis hatirlamiyosam kürsat dangalagi yapti öbür dangalak özgür'de tutmadi ama ortak olarak ikiside birer dangalak ama nispeten kürsat ondan daha tecrübeli onun özgür'e mukayit olasi lazimdi ama adamin kendinden haberi yok kaldiki defansi toplasin,,

Yok yanlis hatirliyorsun, o yan pasi Özgür yapti ve topu kaptirdi golü yedik.Bunun gibi bir hatada öteki devrede yapmisti ama bu sefer kale dirteginin dibinden top auta çikti.Neredeyse o da gol oluyordu...

yok yok ben onu demedim yukardan ilk yan pasi yapan kürsat'ti topu tutamayan özgürdü demek istedim topun gerisinde kaldi yada kürsat uzagina atti ahmet abi,,

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu maca kadar aklimda oyle bir sey yoktu ama artik ciddi olarak korkuyorum bu sene kume dusmekten. Yaziklar olsun bu takimi bu hale dusurenlere.

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet gerçekten kötü durumdayiz ve puan tablosuna ben bakmadim hala ve bakmakta istemiyorum en son bildigim fenerle 21 puan fark oldugu gerçekten çok yazik diyarbakir gibi bir takima yenilmek[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

söyle bi ayet vardir yanlisim varsa lütfen düzeltin "allahtan size haber gelse allah sadece bir kulunu cennete alicak"dense bile o kisi siz oldugunuzu umut edin,asla umudunuzu kaybetmeyin diye,[/P
    aman kardas; umitsizlik üzere bazi ayetler var,ama ben böyle bir seye rastlamadim.bunlar sakat seyler örneklemeye dikkat edelim lütfen

Bu maçta sahada kazanmak adina hiç bir sey yapmadik maalesef.Ziya Dogan dönemindeki takimla simdiki takim arasinda daglar kadar fark var desek yanlis söylemis olmayiz herhalde...

ferro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben maçi seyretmedim beni sonunda futbola küstürdüler

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)