Sayfa 189 Toplam 190 Sayfadan BirinciBirinci ... 89 139 179 187 188 189 190 SonuncuSonuncu
Toplam 4733 adet sonuctan sayfa basi 4,701 ile 4,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Gülyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çarşı kadar taş varmıdır diye düşünürüm yıllardır.
    Bizim tribünde 35 bin kişi ağzında meşale yakıp ters burgulu 5 salto atıp üçlü çekse bilmiyorum çarşı kalitesine ulaşır mı milletin gözünde.

Herkese inat:
    Benim teyzem de,dedem de,amcam da o maçı izleyecek kardeşim.Bu takımı yaşlılardan,çocuklardan,bayanlardan arınmış yaşları 25 - 30 aralığındaki 35bin kişi izlemiyor tribünde.Burası Trabzon ve millet sevdalı bu işe.Şunu kabullenemedik gitti.
    25 bin in 10 bin i aileden olsun,15 bin i Fırtına olsun essin.Hiç olmazsa halam,teyzem,dedem ve dayım da neşeli bir 90 dakka geçirmiş olurYani sıkıntı ters burgulu 5 salto atabileceklerin çekirdek çitlemeleri yoksa trübünde deyzem gil olmadan Tabzonspor olmaz
    Face de Nihal Ayvaz kardeşimizin Nenesi var mesela maça gidiyor,35 bin çarşıcı ya değişmem.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı destekleme şekillerinde ne var organize bi şekilde 2-3 bin kişilik kemik tayfası olan bi grup ve her maç mağlup duruma düşseler bile bir şeyler bağırıyorlar ve her olaya tepkilerini koyuyorlar her maçı tabii ki seyirci desteğiyle kazanılmaz fakat seyirci her zaman takım için itici bi güçtür ve bana göre eğer ateşli bi taraftarın varsa maça 1-0 önde başlarsın..
    Çok Doğru Bir Yazı Olmuş..
    Taraftar desteğini Sağlayabilirsek dikkat edelim Seyirci demiyorum Stadı Doldurmakla Taraftar Olunmaz Hepbir ağızdan bağıran 5-6 bin taraftarımız olsa biz avni akerde Maç Kaybetmeyiz.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçın tekrarını izledim .statta bütün tribünlerin bereber yaptıkları bordo mavi şampiyon trabzon tezahuratının bile çok cılız bir şekilde tvden duyulduğunu farkettim.yani avni akerin üzeri kapanmadıkça tribünden pek fayda yok gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın tekrarını izledim .statta bütün tribünlerin bereber yaptıkları bordo mavi şampiyon trabzon tezahuratının bile çok cılız bir şekilde tvden duyulduğunu farkettim.yani avni akerin üzeri kapanmadıkça tribünden pek fayda yok gibi...
    Stadın üstü meselesi bir yana, cılız bir şekilde bağrıldı...
    Eğer adam gibi bağırsaydı herkes, TV'den rahatlıkla duyulabilirdi...

buroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar bakarsanız maraton tribününün yarısının bağırmadığını da görebilirsiniz.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasıl çaktık ama

içimde kalmasın

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

ya o değilde himmet ağabey ...
    leminin özere ne oldu ???
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aykut Kocamının Ankaraspordan öğrencisi olan Özer Hurmacının nasıl futbol oynadığını gördük.

Maç boyunca tek bir olumlu haraketi olmayan Özer için Lemi ne demiştir acaba ..
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı isyankar061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve yerel Gündem Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Ahmet Kurşun, dün akşam Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile oynadığı maçı izlerken kalp krizi geçirdi.

Manisa Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine alınan Kurşun'un burada kalbi durdu. Doktorların yoğun çabası ile yeniden hayata döndürülen Ahmet Kurşun saat 01.00 sıralarında Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne sevk edilmek üzere ambulansa alındı. Ambulansta Kuşun'un kalbi yine durdu. Bir kez daha yoğun bir çaba gösteren doktorlar Kurşun'un kalbini yeniden çalıştırmayı başardı. Kurşun daha sonra Sekiz Eylül Hastanesi'ne sevk edildi. Edinilen bilgiye göre, Kurşun'un 17 defa kalbinin durduğu ve tekrar çalıştırıldığı, kendisine anjiyo yapıldığı öğrenildi. Yoğun bakımda bulunan Kurşun'a uyandığında by pass yapılacağı bildirildi.

Geçmiş olsun..
    Geçmiş Olsun acil şifalar diliyorum...

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Ceyhun Dündar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cale ne yapsın arkadas stoch gırdıkten sonra stoch dos santos topuz 3 u bırden soldan bındırıyor alan orta sahada zaman gecırıyor.bu mac 3-3 de olabılırdı olsa suclu o gollerın yendıgı kanadın bekı deıl acıgıdır adam mıtoz mu gecırsın resmen ıskence gıbı adama yapılanlar...
    Sahsen hepımız kabul edelım kı aklımız %50 lıver macında ıdı bı de futbolcuları dusunun fenerle her sene en az 2 kez oynuoruz ,liverpool la 30 senede bir boyle eleme sansın olur.
    Zemin öyle bi zemin ki senol hoca korktu oyuncu degistirmekten cok gec degisiklik yapmasının nedenının bu oldugunu dusunuyorum yoksa 45 de alan -umut %500 dogru degısıklık glo sakatlandı cıktı ,yattara yı da bekletmesı hem belkı 1 kontra yakalarız hemde sakatlık rıskı...
    millet yatara yerıne jaja demıs ve 3-2 yı elestırmıs eger jaja oyuna gırseydı ve es kaza 1 gol yeseydık aynı kısılerın burdakı yorumu aynen soyle olurdu;''Arkadas orta saha dokuluyor jaja yı oyuna alıyorsun bız mıyız onde olan onlar mı?''
    Bu zihniyette taraftarımız her zaman olacak zaten jajayla bırlıkte 1 haftadır idmanlara onlar cıkıyor durumunu falan biliyorlar...
    Neyse beni sinirlendiren konusanların birsey bilmemesi degil ligde en son galibiyetimizi unuttugum fenerı super bı mac sonucu yenmemızın bıle keyfını burnumuzdan getirmeleri...

bu arada nesta61 sadece ilk paragraf sana görüş bildirdim kardesim digeri buradaki futbol bilginlerine...
    mac 3-2 olmuş heran 3-3 olabilir cıkar alanı colmanı yerıne cek sok oyuna umutu bunu 40cı dakıkada yapabılırdı ama senol hoca oyuncuyu kusturmeme adına bunu yapmıstır dıye dusunuyorum , caleye gelınce cale yı iyi izleyin şuan bu takımda en aksayan taraf onun tarafı, seken topları , havadan gelen topları rast gele vuruyor , sen profsun kardeşim hergun ıdman yapıyorsun insan geldigin bu yana ustune bişey koymazmı cale aynı caleee
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

özer hurmacının bize atılan golden sonra hırsla topu ağlardan alıp sevinmesi ve hemen santraya koşmasına sinir oldum
    böyle trabzonluluk olurmu
    ne kadar kendi takımın için ter döksende memleketinin takımına bu kadar kin duyar gibi davranmaz insan
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3-3 mü oldu?

(:
    .

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu Baslik kapanmali artik....

Önümüzde Antalya maci var ona konsantre olmak gerekiyor.
    Konu Ilelioglu tarafından (28.08.2010 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Neyse VazGeçtim . . .
    Konu ApoCaN28 tarafından (28.08.2010 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

arifemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı ARAF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özer hurmacının bize atılan golden sonra hırsla topu ağlardan alıp sevinmesi ve hemen santraya koşmasına sinir oldum
    böyle trabzonluluk olurmu
    ne kadar kendi takımın için ter döksende memleketinin takımına bu kadar kin duyar gibi davranmaz insan
    ibrahim akin in bjk ye
    guvenin manisa ya attigi golden sonra `sevinmeyisleri` geliyor aklima
    ama bu ozer hakkaten feci hirs yapmis bize. birdaha da trabzonlu diye anmayacam kendisini.
    dayisinin oglu...
    İmza...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ApoCaN28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özer Hurmacı ne kadar kişiliksiz bir topçu olduğunu gördük , hep bir çirkeflik vb hareketleri , oynasın ezikler de dilediği kadar . . .
    Bize karşı oynadığı maçlarda çirkefleşiyor...

İçinde birşey kalmış gibi
    .

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yanlis hatirlamiyorsam serkan calik bile galatasarayda oynarken 1-0 yenildigimiz macda tek golu macin son anlarinda atmis, ama sevinmemisti...

onun kadar Trabzonlu degilsin özer...

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize karşı oynadığı maçlarda çirkefleşiyor...

İçinde birşey kalmış gibi
    Çok sinir Bozucu Biri Yahu .

Ramazan Ramazan Maçta Az küfür Yemedi Benden =))
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3-3 mü oldu
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-3 mü oldu
    yok yok degil, hala 3-2. böyle mac görmedim ben

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Okumuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve yerel Gündem Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Ahmet Kurşun, dün akşam Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile oynadığı maçı izlerken kalp krizi geçirdi.

Manisa Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine alınan Kurşun'un burada kalbi durdu. Doktorların yoğun çabası ile yeniden hayata döndürülen Ahmet Kurşun saat 01.00 sıralarında Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne sevk edilmek üzere ambulansa alındı. Ambulansta Kuşun'un kalbi yine durdu. Bir kez daha yoğun bir çaba gösteren doktorlar Kurşun'un kalbini yeniden çalıştırmayı başardı. Kurşun daha sonra Sekiz Eylül Hastanesi'ne sevk edildi. Edinilen bilgiye göre, Kurşun'un 17 defa kalbinin durduğu ve tekrar çalıştırıldığı, kendisine anjiyo yapıldığı öğrenildi. Yoğun bakımda bulunan Kurşun'a uyandığında by pass yapılacağı bildirildi.

Geçmiş olsun..
    Manisa F. Derneği Başkanı'na acil şifalar diliyorum geçmiş olsun! E kolay değil Ahmet Kardeşim bizimle 3 maç yaptınız, son 3 maçta da size büyük acılar tattırdık. Sen sen ol, fener bizle oynarken bir daha sakın maç izleme.
    Feneri yakaladık mı daha neler yapacağız, neler? Dur bakalım diğer Anadolu takımları da sırada bekliyor, onlar da sizi yenecekler.. DAha beter olun!!!
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aklıma geldikçe tebessüm ediyorum (:

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Fenerbahçe 1 gol daha atabilseydi maç 3-3 biterdi.

tahmin edin kim?
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

demiradam57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Hafta başında oynanan ve Trabzonspor'un 3- 2 galibiyetiyle sonuçlanan karşılaşmanın ardından geçirdiği kalp krizi sonucu yoğun bakıma kaldırılarak tedaviye alınan Manisa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Kurşun, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Hafta başında oynanan ve gönül verdiği takımın Trabzonspor'a 3- 2 mağlubiyetiyle sonuçlanan karşılaşmanın sona ermesinin ardından Manisa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Kurşun, kalp kirizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Kurşun, tedavi altına alındığı Ege Üniversitesi Hastanesi'nde bugün saat 20.00 sıralarında verdiği yaşam savaşını kaybetti.

Ahmet Kurşun'un ölüm haberi, eşi İmren, çocukları Savaşan ve Nihan ile sevenlerini yasa boğdu.

Kurşun'un cenazesi yarın Manisa Hatuniye Camisi'nde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından Kırpük mezarlığı'nda toprağa verilecek.

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe 1 gol daha atabilseydi maç 3-3 biterdi.

tahmin edin kim?
    üÖrMüEnRdül

ya o değilde himmet ağabey

leminin özere ne oldu ?
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)