Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim Koyuncu videolari

Ben suan belgeseli cekiyorum cnnturkde

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı TSlimetin08 Nickli Üyeden Alıntı

Tesekkürler, bizimli de paylasabilecegin bir ortamimiz olur insallah.

Guests
    Ziyaretçi

Saol ya iyi hatirlattin yoksa izlemeyecektim

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

gerçekten çok güzel yapilmis akici ve mükemmel bir programdi, karadeniz usaginin yüzü hala gülüyordu son günlerinde kanserli olmasina ragmen hayata bagli oldugu apacik ortadaydi... bu arada eski grubu yeni bir albüm yapmis bilgisi olan arkadas varsa albümün adini yazabilirmi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

EWt dünkü belgesel gerçekten de çok güzeldi raslantida olsa izleme firsati buldum çok güzeldii

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazim koyunucu-zugasi berepe
    1-Avlaskani cuneli
    2-Golas empula yulun
    3-Bozo
    4-Bererttasa
    5-Va miskunan
    6-Ben
    7-Oxoskva do oropa seni

http://rapidshare.de/files/7255375/K...kunan.rar.html

sifre:hate53

alin arkadaslar size eski grubundan birkaç sarki

benim degildir alintidir

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ne oldu koymadin buraya?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

DIKKAT DIKKAT !!!!!!!!

Arkadaslar, Kazim Koyuncu ile ilgili bi program,Trabzonsporla ilgili bi program vs. oldugu zaman bana ozel mesajlahaber verirseniz iyi olur.kaydedip paylasirim.

hakomako
    Ziyaretçi

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı

DIKKAT DIKKAT !!!!!!!!

Arkadaslar, Kazim Koyuncu ile ilgili bi program,Trabzonsporla ilgili bi program vs. oldugu zaman bana ozel mesajlahaber verirseniz iyi olur.kaydedip paylasirim.

arkadaslar, nette çok aradim ama bulamadim, ulusal kanalda kazim abinin trabzonspor için yaptigidalga dalga firtina marsinin klibi yayinlaniyordu, elinde olan var mi acaba, yoksa beraber kanala istek yapsak nasil olur,

Kan | Multimedya

kalearkasi.net | 2005

Kazim Koyuncu Klibi..

http://rapidshare.de/files/9227800/k...elgeseli.wmv.h tml

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

belki gözden kaçmis olabilir Kazim Koyuncu nun 5n1k da yayinlanan belgeseli:

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4760& amp;PN=2

Belki bu yazimi biri okur diye yaziyorum...

Kazim Koyuncu yu taksimde çok takilirdi beyoglu sinemasinin 1.kattaki cafede çok konusmustuk ben onlan tanistigimda Trabzonspor kaset çalismalari vardi.O kadar çok sevinmistiki orda olmaniz lazimdi size soruyorum türkiyede Trabzonspor'u bu kadar sevmeyen varken o inadina trabzonsporlu, inadina laz usagi istanbulda O güzelim trabzon formasiyla gezdi hiç bir zaman düsünmediki benim kasedim satmaz trabzonsporluyum diye beni sevmezler hiç düsünmedi o farkliydi yasarken trabzonlular degerini pek bilmedi yanimizdayken bile üzülerek MAALESEF beni en çokKÜRTLER DINLIYOR demisti Kazim in trabzon sevgisi çok büyüktü trabzonlu olmadigi halde son günlerinde sampiyon olacagiz ama ben göremiyecegim demisti...

Evet posterinin indirilmesinin sebeblerini okudum ama bu karadeniz usagina yakisirmiydi hemen pes edermiydi karadeniz usagi...

Biliyorum en çok istegi sampiyon olup taraftarlan beraber kendi yazdigi sarkilari sölemekti ama simdi biz onun sesini kasedden dinliyoruz bence kazim a hala borcumuz var çünkü onu biraz tanisaniz ...

TESKI AVNI AKERDE OLSAM DA maçlarda SIZIN YAPAMADIGINIZI BIR KARADENIZ USAGININ YAPAMADIGINI BENBIR KÜRT OLARAK YAPSAM.BENIM BILDIGIM KARADENIZ UGASI INATTIR,HIRÇINDIR KAZIM ABIM GIBI.TESKI ORDA OLSAM DA KAZIM ABIMIN FORMASINI AÇSAM ELAZIGLI OLARAK

Seni unutmayacagiz abim benim bir SAMPIYON OLUP SONRA SENIN TMEZARININ BASINA O KUPAYI GETIRMEDIKTEN ÜM EMEKLERIN BIZE HARAMDIR...

KAZIM ABIM SEN GITTIKTEN SONRA

ARTIKBENDE TRABZONSPOLUYUM bEN katilmiyordum size bagiriyorum hebordo mavi en büyük trabzon derken ama simdi mdeöle bir bagiriyorum ki bordo ama sen mavi demiyorsun sampiyon ama sen trabzon demiyorsun nerdesin KAZIM ABIM NERDESINNNNN

Bu yazimi yanlis anlamanizi istemem arkadaslar bilmiyorum ya ben bir trabzonlu olsam o stadta kazim için...evet kürtüm ama ben kendimi karadeniz usagi gibi hissediyrim da...Trabzon her zaman büyüklerini böle unuturmu cemil kaptan gibi... bizim bjk,gs,fenerden ne farkimiz kaldi ya ne olur bir keren umursayin ya ölmüs gitmis böle demeyin o yasadigi anlardaki ondaki sevgiyi o gözlerinde görseydiniz... Ne olur zaten açilista asmissiniz peki soruyorum bunu trabzonlulardan baska ve internette arastirmayanlar disindaki kisiler nasil bilecek asilKAZIMI anacaksaniz bu maçlarda olacak ki bütün Türkiye görsün TrazbonuN Kazimi unutmadigini ama maalesef...

Evet son sözlerim yine maalesef olacak çünkü Kazim öldükten sonra DIYARBAKIR DENEN YERDE KAZIM I ANDILAR BASKENT ANKARADA TAKSIMDE YOLLAR KESILDI AMA KAZIMIN MANEVI SEHRI TRABZONDA....bir açilis iste bunu zaten hiç kimse bilmiyor bilenler bi o gün stada gidenler

Bu muydu büyüklügünüzteröristlere karsi yürüyüs federesyona karsi 30 bin yürüyüs içimden vay be hangi sehirde böyle birlik vaR

AMA Neyse dimi KAZIM NE KI BOSVERINama bir düsünün trabzonu bu kadar seven bir sanatçivolkan konak mibir keren gördünüz mü trabzonformasiyla Kazim para için yapmazdi yapsaydi zaten zengin olurdu kanserden kurtulurdu...neyse ya bosverinbiri ölmüs ne olacak ki

AMA BANA KOYAN MADEM BUNU KAZIMA YAPACAKLARDI KAZIM BU SEHRI NEDEN BU KADAR SEVDI NEDEN ACABA ONA HAKKINIZ ÖDEDINIZ MI EVET BEN SIZE KIZGINIM AMA INANIN KI O KIZGIN DEGILDIR ONU ANMASANIZDA ÇÜNKÜ TRABZONU SIZLERI O KADAR ÇOK SEVIYOR KI

BEN TRABZONSPORU GÜÇLÜLERE BAS KALDIGI,HAKSIZLIGA BOYUN EGMEDIGI IÇIN SEVIYORUM TIPKI KARADENIZ GIBI HIRÇIN(KAZIM KOYUNCU SÖZÜ)

O SIZLERI UNUTMADI
    Yukari dön
    Yukari dön

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu yaziyi okuyan bütün TRABZON lularin yüregi KAZIM KOYUNCU sevgisi ile dolu arkadas ...sen üzülmeyesin...bu kadar dert etme ..Onu sevenler Ona yeter.. Edited by: tselif

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)