Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 193 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: isviçre-TÜRKIYEM

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 1 aliriz bu maçi ahanda yaziyorum

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

isvicreyi hic büyütmeye gerek yok..Türkiye alistigimiz futbolunu oynarsa turu rahat geceriz

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yav forvette Hakanla Nihat varmis vazgeçemedi su adamdan ya sanki kimse yokmus gibi, nedir bu Hakan sevdasi anlamadim kral yok onbirde gerçi sakatliktan yeni çikti riske edilmemesi iyi,bide fotomaçta geride ibrahim toromanin yerine TRABZONSPORLU Tolga oynayacak yazmis gerimi dönüyorTolga Trabzonuma ne. Maça gelince zor maç korkmuyo degilim alinabilecek kötü bi neticenin telefisi çok zor, gol atalim ve yenilmeyelim gerisi kolay diye düsünüyorum.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger Fatih ilk onbirde yoksa diyecegim sudur:Elin gavuru anlamis bizim Fatih'in degerinide içimizdeki ......lar anlamamis.

Hos zaten oynatsada köreltmek yok etmek için acayip görev verip gol atmasini engelliyor büyük Türk dehasi.Almanya'da milli takimin yer almasini çok istiyorum.Amaseytanda diyor ki tipki 2012 fiyaskosu gibi...Birilerinin burnunun sürtmesi için.Bu birilerinden birinin bas harfleri Fatih Terim.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-0 alicaz maci...

arkadaslar benim sucum yok ruyamda gördüm 4-0 yeniliyoruz. insaalah yenilmeyiz ama pek umutlu deyilim açikcasi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih oynamazsa zaten sakat diye oynamaz.

Hakan-Halil ikisi de kesemez onu.

Guests
    Ziyaretçi

Yenmemiz veya yenilmemiz beni hiç enerese etmiyor.Umarim kendi futbolcularimizin basina herhangi bir talihsizlik gelmez.

Bu sistemin temsilcisi milli takim bile olsa farketmez. Bu rezil takima keske trabzonspordan hiçbir futbolcu çagirilmasaydi.Flozof TeriminMilli(!) Takimina gökdeniz yakisir. O gitsin üç küçüklerin futbolcualriya birlikte oynasin Milli(!) takimda.

Bu takim milli takim degil istanbul takimdir. o Yüzden yenilirlerse üzülmeyecegim.Edited by: Galafka

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Yenmemiz veya yenilmemiz beni hiç enerese etmiyor.Umarim kendi futbolcularimizin basina herhangi bir talihsizlik gelmez.

Bu sistemin temsilcisi milli takim bile olsa farketmez. Bu rezil takima keske trabzonspordan hiçbir futbolcu çagirilmasaydi.Flozof TeriminMilli(!) Takimina gökdeniz yakisir. O gitsin üç küçüklerin futbolcualriya birlikte oynasin Milli(!) takimda.

Bu takim milli takim degil istanbul takimdir. o Yüzden yenilirlerse üzülmeyecegim.

Ben bu görüse katilmiyorum.

Su anda maçi inanilmaz bir heyecanla bekliyorum ve insallah yeneriz.

cok eksik var cok bikere gün itibari ile milli takim eziklerin eline düsmüs durumda eziklerinde yerli oyunculardan ne kadar yararlandigini biliyoruz dolayisi ile türk futbolunun yabancilasmasi su dönemde agir bir yaradir üstelik sinirsiz yabanci tartismalarida ayri bir komedi türk futbolunu yayacagimiza yabanci kontenjanini düsürecegimize nelerle ugrasiyoruz

bu atmosferde deplasmanda cikarilacak bir beraberlik harika olur(galibiyeti düsünemiyorum bile

çok gollü bir maç olmayacagi kanisindayim eger fatih oynamazsa veya
    gene defans mi ortasaha oyuncusumu anlayamazsak isimiz zor ama fatih
    terimin bile artik riske atabilecegine inanmiyorum maçi beraberlik
    olursa isimiz zor..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih terim yanlislikla hakani oynatmaz insallah.

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ntw de hakan oynucak dedi fatih oynamck dedi tek forwet çikcakmsz.. Edited by: omer61

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ne olursa olsun Türkün türkden dostu olamdigini bir daha gördük , Istiklal marsimizi okurkene islik caldilar ve yuhladilar, allahbelalarini versin . [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bakalim Hakan ne B.. yiyecek ?Edited by: 61Hamsi61

Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]nasi yaw

1-0 yeniliyoz. çok kötü oynuyoz........[img]smileys/smiley19.gif[/img]

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

allaim ya o ne bicim oyun ole pozisyona giremiorz...

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek çözüm Fatih Tekke...

Nereden
    Trabzon

ilker yasin zaten maçin daha baslamadan basladi karamsar konusmaya. insan biraz coskulu anlatir. milletin içi karardi valla..

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatih Terim'e sormak lazim.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim marjinal bir taktik yapti ofsayt taktigi ama tutmadi ve umut ediyorum ikinci yari bu taktikten vazgeçer.Eger gole yönelik risk almak istiyorsa Hüseyin'i alip bir orta saha oyuncusu ve ya forvet sokabilir.Ümit Özat'in yerine Ergün de alinabilir.Gol de Hüseyin resmen adami bos birakti ve adam paylasimi yapilamadi Volkan da izledi topu ama ondan önce vurdurmamak lazim iste.Fransa'ya attiklari golün aynisiydi resmen.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Asiri milliyetçiliktenmi bilmem ama Fatih in kesinlikjle girmesini bekliyorum sükürden bitek top indirmesini istediler onuda yapamiyo suanda hiçbi etkisi yok alpayda saçmalamaya basladi insallah 2.yari düzelir vesselam...........

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Hiç sevmedigim Ridvan'in bu maçtaki yorumlari çok yerinde.

Gerçekten Fatih Terim büyük taktik yanlisliklar içinde.çizgi defans resmen intihar.Ve bu hatayi görememek aptallik olsa gerek.Orta sahada top yapacak adam yok.Isviçre'nin defans oyunculari her atakta var,golde bile.

Ancak Ridvan'nin söylemedigi bir sey var ki bu maçta golcü olarak Halil veya Fatih'ten sonra düsünülmesi gereken Hakan Sükür onbirde çikiyor.Ben Hakan Sükür'ü kötülemiyorum,onu kapanan rakibe karsi,rakip ceza alaninda kullanmak gerek.Böyle bir maçta Hakan ancak bos gezer,ki o da onu yapiyor.

Fatih'i agzina almayan spiker ve iki yorumcu,her firsatta bu düzenin usagi oldugunuzu belli etmekten geri kalmiyorsunuz ya!

Orta alana top yapan bir adam lazim.Forvete Halil veya Fatih.Yoksa Biçakci'nin Milli Takimi kepaze olacak.</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı o_SaRal Nickli Üyeden Alıntı
    ilker yasin zaten maçin daha baslamadan basladi karamsar konusmaya. insan biraz coskulu anlatir. milletin içi karardi valla..

Hocam, o adami bu gece mazur gör, maça baslarken öyle bir görüntüyle girdilerki,kitaplardaki 3 maymun kuralini tasvir edenresme benziyorlardi. neyse 2-3 merhaba cümlesinden sonra yanindaki yorumculari tanitmaya baslayacakti, ki girisi "ENGIN" diye yapti,aninda da uyandi ve toparladi: VEREL bu maçtaaramizda yok. maçi yanimdaki langur lungur(bu benden)adamlarla sunacagiz" diye.

merak ta ettim hangi maçi ENGIN VEREL'le birlikte sundularki bunlar. böyle bir maç sunumu yok.anlayacaginiz adamin aklihala hafta içi sundugu programda. yani 4-5 gün geriden geliyor.Buna epey virüs bulasmis,temiz bir format atmak lazim.

selam ve hürmetle

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Seyirci fatih fatih bagiriyor , fatih terim de kendisine tezahürrat yapiliyor zanediyor halbüsem fatih tekkeyi oyuna istiyorlar .

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gecen sezonun AVRUPA GOL KRALINI ve DUNYANIN TOPU EN IYI AYAGINDA TUTAN FUTBOLCULARINDAN FATIH TEKKEyi kenarda tutan, 10 yil once de var olup hala da var olan, TRABZONUMUN dusmani olan zihniyeti huzurlarinizda KINIYORUM....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)