Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 193 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: isviçre-TÜRKIYEM

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı
    Ilk maçta fark atarlarsa ikici maçta bir ya da iki farkli yenilgiye de yatabilirlerdi halbuki...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Buda iyiydi [img]smileys/smiley4.gif[/img]Dimi, sen fark at, sonrada planlarini beraberlige yap. Matematik özürlü mü bunlar acaba.

ancibranoz
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]yaw hakkaten böyle konusmusmu isviçre antrenörü [img]smileys/smiley4.gif[/img]eski stand up çilardan heral. halbuki onun amaci kendi evinde 0-0'a yatip deplasmanda 1 gollü beraberlik olmali. ki zaten bunu amaçliyor diye düsünüyorum.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<H3>Isviçre biletleri satista</H3>
    <DIV id=metin>Türkiye ile Isviçre A Milli Takimlari arasinda 16 Kasim Çarsamba günü Ezikbahçe Sükrü Saracoglu Stadi'nda oynanacak 2006 Dünya Kupasi Avrupa Elemeleri play-off baraj ikinci maçinin biletleri satisa sunuldu.

Biletix'den satisa sunulan karsilasmanin tribünlere göre bilet fiyatlari söyle:

Telsim ve Migros kale arkasi: 30 YTL
    Maraton üst: 100 YTL
    Maraton alt A-B-F-G blok: 200 YTL
    Maraton alt D-E-C blok: 50 YTL
    Maraton sari ve lacivert: 100 YTL
    Ezikium C-D-E-F blok: 125 YTL
    Ezikium A-G blok: 100 YTL
    Ezikium sari ve lacivert: 100 YTL</DIV>

ancibranoz
    Ziyaretçi

oha be kardesim yuh be! niye bu kadar pahali tutuyorlar biletleri.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben isvicredeki maca gidiyorum insallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de Kadiköy'deki maça gitmeyi planliyorum. anca kale arkasina yeter paramiz ya olsun..

acaba ilk maçin sonucunu beklesek de mi alsak bileti..

Nereden
    Kuzey Amerika

Kadroya cagrilan oyunculara bakiyorum da ciddi olarak Fatih Terim'in teknik direktorlugunden degil ama seciciliginden suphe duyuyorum. Kendi takiminda ilk 11'e bile giremeyecek derecede formsuz Ergun Penbe, hala eskinin mirasini yiyen balta forvet Hakan Sukur ve Fener'den Umit Ozat... Yahu koskoca Turkiye'de sol kanatta Ergun ve Umit'ten su andaha iyi oynayan, daha formda biri yok mu??? Hakan Sukur'un cagrilmasi ayni takimdaki Umit Karan'a buyuk saygisizlik, haksizlik. Adim gibi eminim kazmalar krali, Cattle of the Bosphorus, Hakan forvetteki birinci tercih olacak. Halil ve Fatih gibi iki isim de ya pasanin yedegi olacak, ya da Fatih Terim "ne sis yansin ne kebap" mantigi ile bu iki oyuncuyu asil mevkilerinin disinda bir yerlere yamamaya calisacak.Umarim sirf bu sebepten Almanya sansini kacirmayiz. Halil, Umit ve Fatih gibi adamlar dururken Hakan'i tercih etmek futbol adina cinayettir.Maclara gelirsek: Ilk golu atmak boyle bir rakibe karsi cok cok onemli. Hattagayet iddiali olarak diyorum ki (iki maci da dusunerek) ilk golu atan kazanir.Bubaglamda ilk macta alacagimiz olasi bir 0-0 beraberlik bizim icinavantajli filan degil, cok riskli bir skor olacaktir. Ilk mactaen kotu ihtimalle gollu bir beraberlikalmamiz lazim, aksi takdirde Istanbul'da isimiz cok zor olur. Bir de bu maclarda milli takimda bir turlu tam randiman alamadigimiz Nihat'tan patlama bekliyorum. Insallah yanilmam.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

KRAL: ''IPLER BURADA KOPACAK''-

Uzun süren sakatliginin ardindan yeniden sahalara dönen Fatih Tekke, ''1,5 ay sahalardan uzak kaldim. Su anda yüzde yüz hazir degilim. Ancak hocam görev verirse elimden geleni yapacagim'' dedi.

Isviçre ile çok zor 2 maç yapacaklarini ifade eden Fatih Tekke, söyle konustu:

''Rakibimiz çok iyi kapanan ve iyi defans yapan bir ekip. Genelde kontrataklarla sonuca gitmeye çalisiyorlar. Onlar için deplasmanda oynamak daha rahat. Bence buradaki maç en zor olani. Bana göre ipler burada kopacak. Ilk maçta galip gelip, Istanbul'daki maça daha rahat çikacagimiza inaniyorum.''

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isviçre'nin ilk maçta gol atmak için oynayacagi kesin.Bizim kalabalik bir orta saha ve hizli forvetlere ihtiyacimiz var.

Kalede Volkan bana güven vermiyor ama mecbur o oynayacak.Ortsa sahada Hüseyin mutlaka oynamali.En kötü gollü berbarerlik diyorum.

Nereden
    Almanya

arkadaslar isvicre son 10 macinda yenilgi görmedi. fazla hafife almayalim. ama burda yani isvicrede gollü bereberlik bizi finallere götürürür. ins. öyle olur. Almanyada yer yerinden oynarr. INSALLAHHH

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buradaki maça biletimi aldim maç saatini bekliyorum

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Bu maç Fatih'imizin maçi olacak. En kötü ihtimalle beraberlik alip geliriz Türkiye'ye...

bence fatihi oynatmayacak ilk onbirde arkadaslar

Isviçre'nin Milli Takimimizla oynayacagi iki maçta da siki defans yapacagi ortada.Ama degerli(!) teknik direktörümüz.Idmanlarda Halil-Saban ikilisini oynatiyormus(trt spor haberleri).Kusura bakmasin ama bu ikili ile maça baslarsak gol atma sansimiz azalacaktir.Üstelik kadroda Türkiye'nin en kaliteli,çok yönlü oyuncusu Bay Gol(Fatih TEKKE) dururken kosmaktan aciz Saban'i oynatmasi tamamen duygusal olsa gerek. Edited by: Kimi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BU saban herhalde[img]smileys/smiley36.gif[/img]hakan sükür[img]smileys/smiley36.gif[/img] dimi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

buradaki maça bileti mi aldim migrostan maçi bekliyoruz.üzerimde bordo mavi forma ile eziklerin stadini isgale [img]smileys/smiley36.gif[/img]saka bir yana da düsünsenize 50 kisi filan toplanip bordomavi forma ile ayni yerde oturdugumuzu[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ilk onbirde ordaki maçta bence KRAL i oynatmayacak.elinde hazir 2-11 varmis galiba ve bunlardan ilkini oynatacaga benziyor bu onbirde de KRAL yok saban ve halil ikilsi var ileride.Diger onbirde ise KRAL ve nihati düsünmüs galiba.[img]smileys/smiley5.gif[/img]Edited by: tagahsozlu

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi kisilerin gönlünü yapmak pahasina milli takima kiymazlar insallah !!!!

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Walla deplasmandaki maçta mutlaka gol atmaliyiz. Oyun planini ona göre kurup atak bir oyunla baslayip sgolu bulunca kontra ataklarla vurabiliriz. Ancak kendi ewimizdeki tüm maçlarda zorlandigimiz için mutlaka deplasmandan iyi bir sonuçla dönmeliyiz...

ancibranoz
    Ziyaretçi

eee be kardesim. Hakan Sükür çok büyük hizmette bulunmustur milli takima tamam eyvallah ama artik yeter be oynayamiyor iste. bugün Zidane bile yasim ilerledi diye birakirken Thuram çoktan birakmisken, Nedved bile eleme maçlari için tekrar döndüm 2 maç sonra birakicam derken bu hakan neden hala israrla oynatiliyor?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bir de su röportaja bakin

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>
    <TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
    <T>
    <TR>
    <TD>2-0 bile yetmeyebilir </TD></TR>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD>Isviçre Teknik Direktörü Jacop Kuhn da Türk spor basininin tartismasiz lideri FANATIK?e konustu </TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
    <T>
    <TR></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>''Iddiaya varmisiniz?''</TD>
    <TD vAlign=top width=10></TD>
    <TD vAlign=top width=74>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T>
    <T>
    <TR>
    <TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3></TD></TR>
    <TR>
    <TD width=1 bgColor=#aaaaaa></TD>
    <TD vAlign=center width=74>
    <T>
    <TR>
    <TD colSpan=3></TD></TR>
    <TR>
    <TD width=1></TD>
    <TD width=74>
    <T>
    <TR>
    <TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3></TD></TR>
    <TR>
    <TD width=1 bgColor=#e5e5e5></TD>
    <TD width=72 height=72></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Isviçre Milli Takim Teknik Direktörü Jacop Kuhn ile ilk görüsmemiz Zürih?te gerçeklesti. Sonrasinda, Triemli?de bulusmak üzere sözlestik ve ayrildik. Kentin biraz disindaki daglik bölge Triemli?de, kendisine hediye ettigimiz nargile ile Yasar Saygi?ya poz verirken neseli anlar yasandi. Kuhn ?Sakin yanlis anlasilmasin. Ben sigara içmiyorum ama sizin için bunlari yapiyorum çünkü sizin yaptiginiz ise saygi duyuyorum? diyerek iyi niyetli oldugunu ortaya koydu... Fatih Tekke?nin 9 numarali formasi ile fotograf çektirirken ise ?Fatih ne durumda. Sakatligi geçti mi? Bize karsi oynayacak mi? Fatih?i çok begeniyorum. Çok yönlü ve çok kaliteli bir golcü? ifadesini kullandi.

29 Ekim 2005 tarihli Fanatik gazetesinden.

http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv...r.asp?PID=382& amp;HID=10&amp;HaberID=329183Edited by: thepatfhinder

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Bir de su röportaja bakin

Fatih Tekke?nin 9 numarali formasi ile fotograf çektirirken ise ?Fatih ne durumda. Sakatligi geçti mi? Bize karsi oynayacak mi? Fatih?i çok begeniyorum. Çok yönlü ve çok kaliteli bir golcü? ifadesini kullandi.

29 Ekim 2005 tarihli Fanatik gazetesinden.

Iste ben de dünkü mesajimda bunu belirtmeye çalistim patfhinder'im.Adamlar futbolcudan anliyorlar,bizimkiler gibi futboldan anliyoruz diye ortalarda dolasmiyorlar.Bu röpörtajda Fatih degil de Istanbul sehrinin takimlarindan bir oyuncu olsaydi simdi bu röpörtaj dillerden düsmezdi...Edited by: Kimi

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar bence bu maç deplasmanda berabere biter 2-2. kendi sahamizda galibiyet sart olmamali çünkü çok baski yaratiyor.en azindan gollü berabere kalsak yeter burda

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left></TD>
    <TD vAlign=top colSpan=2></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8></TD></TR></T></TABLE>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top>Tribünleri mi cebinizi mi dolduracaksiniz?</TD></TR></T></TABLE>
    Türkiye-Isviçre maçinin bilet fiyatlari el yakiyor. Oysa bu milli davada biletler ucuz tutulup, stat bayram yerine çevrilmeliydi.

A Milli Takimimizin 16 Kasim'da Fenerbahçe Sükrü Saracoglu Stadi'nda oynayacagi tarihi maçin bilet fiyatlarinin astronomik olusu, kafalarda soru isaretleri birakti. Futbolseverler, biletlerin pahali olusuna isyan ettiler. Türkiye-Isviçre play-off rövans maçini tribünden izlemeye gidersek Maraton tribünü için 200-250 milyon lira, Fenerium tribünü için 125 milyon lira, Telsim ve Migros tribünü için ise 30 milyon lira ödemek zorundayiz.

Oysa biz bu maçta tribünleri doldurmayi ve 55 bin taraftarimizla Isviçre'yi yikmayi hedefliyoruz. Biletler böyle pahali olunca acaba tribünler dolar mi? Düsünmek bile istemiyoruz ama yarinki maçta Isviçre'de kötü bir skor alirsak, bu pahali bilet fiyatlari ile Sükrü Saracoglu Stadi'nin trübünleri dolar mi? Böylesine önemli bir maç için Futbol Federasyonu bilet fiyatlarini ucuz tutarak, Kadiköy'ü maç günü bayram yerine çevirmeliydi.

Maraton tribünü: 100-200-250 milyon
    Fenerium:
    100-125 milyon
    Kale arkasi:
    30 milyon

Taraftarlar 'pahali' dedi

Maraton.com.tr adli bir internet sitesinin yaptigi "Milli maçin bilet fiyatlari sizce nasil?" anketine katilan sporseverlerin yüzde 72'si bilet fiyatlarini çok pahali bulurken, yüzde 18'i normal, yüzde 10'u da ucuz oldugu yolunda görüs belirttiler

Ya su isvicre basinada cikan haberler ne bicim ya bizi acayip kücük düsürüyorlar [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Allahim insallah sunlari yenerizde akilari baslarina gelir deli ediyorlar adami

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

amaçlari bu zaten psikolojik savas . ama pisman olacaklar.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isviçrenin kadrosuna bakiyorum vogel ve frei hariç çok kaliteli adami gözükmüyor.Basarili olduklarina göre takim oyunu oynuyorlar.Yetenekli futbolcularimizi iyi kullanirsak Almanyaya gideriz.Zaten onlarin kalesinde züberbuhler varmis.Onun için hiç bir yerde iyi görüs görmedim.Hatta hakarete varan görüsler var.Insallah bizim maçta panter kesilmez.Genellikle öyle olur.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)