Sayfa 60 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1525 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Teþekkürler...

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkaným her þey için teþekkürler.Fedakarlýklarýn unutulmayacak

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bu yönetim takýmýmýz için bir þanstýr. Ekonomik anlamda muhteþem hamleler geldi. Trabzonspor küçülüyor dediler akýlcý transferlerle az maliyetle daha çok büyüdük. Bu yönetim futboldan anlýyor. 2 hafta galip gelmemize raðmen ünal ile yollarý ayýrdýlar çünkü oynanan futbol artýk herkesi çileden çýkarmýþtý potansiyel ortadayken. Ýnþallah 2010-11 þmpiyonu Trabzonspordur’u resmi olarak söyletmek de bu yönetime nasip olacak. Acilen yönetime destek mesajý gelmeli. Herþey için teþekkürler sevgili aðaoðlu ve ekibi

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Yeniden umudumuzu yeþertip bu kulübün emin ellerde olduðu hissini bize verdiðiniz için çok ama çok teþekkürler baþkaným.
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Baþkaným, umarým siz veya ekininizden birileri bu yazýlarý okuyorsunuzdur.Kalabalýk bir sitede yöneticilik yapýyorum,herhangi bir ücret almadan ,eþimi ve çocuðumu bazen ihmal ederek,bunlara raðmen çok kiþiyi mutlu ettiðim söylenemez, ama bazen arada birilerinin yolumu kesip o içten teþekkürleri yok mu? iste o zaman onlara yardýmýmýn dokunduðuna emin olup bütün yorgunluðumu unutuyorum.Emin olun ve hiç þüphe etmeyin ki sizi destekleyen, seven ve inanan çok kiþi var,saðolun varolun.
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Tesekkürler Baskan
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Mantýklý açýklamalarýn ve kulübü sahiplenmen için teþekkürler. Ayrýca bir maðlubiyette istifayý düþünecek kadar zayýf olmadýðýn için ayrýca teþekkürler

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Her Ýnsan hata uapar. Baþkanýn da vardýr hatalarý ama bu zor süreçte geldi ve birþeyleri baþardý. Daha da güzel günleri baþkanýmýzla göreceðiz inþallah. Trabzonspor baþkanýna olan desteðimiz tamdýr.
    bize heryer TrabzonSpor

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Aklýnýzdaki Trabzonspor prototipini ortaya koyduðunuz için teþekkürler.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kupalarin haciz edildigi, takima bir kurus dahi para girmedigi, en iyi oyuncusunu bile satamadigi durumdan, yedekte bekleyen kimsenin haz etmedigi Abdurrahim Dursun‘a bile 1 Mio. € teklif edilen bir takim haline gelmek, gün gecktikce markalasmak, ve özellikle sosyal medyada ulusalbir kitleye hitap etmek mi ?

Belliydi belirli bir kesimik hosuna gitmeyecegi. Ama onlara inat, Baskan‘a tam destek !!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baþkaným,
    Sizi Beinsports da dinlerken bircok arkadas bana mesaj yazdý... Gururlandiran mesajlardý bunlar!
    Müthiþ bi insan, Müthiþ bi Baþkansýnýz!
    Trabzonsporumuzu nerelerden alýp nerelere taþýdýnýz.
    Tüm Türkiyeye örnek oldunuz, bizi örnek bi Kulüp yaptýnýz.
    U19 a cok deðer verdiðinizi biliyorum... Ýnþallah o amacýnýza da ulaþacaksýnýz.
    Kendinizi Medya ya, Siyasete yedirmeyin, hep dik durun biz hep arkanýzdayýz Baþkaným!
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu Ünal hakkýnda bu iftiralarý atarken azýcýk yüzünüz kýzarýr ayýptýr, diyeceðim ama o duygu sanýrým sizde yok.
    Ben de Ünal'ý yeterli bulmuyorum ama teknik kapasitesi hakkýnda konuþuyorum.
    Tamamen siyasi güdülerle burada iftira atmýyorum
    Alýntý M.Kýlýç50 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu gerçekten cok sert ve cok acaip bir lekelemedir.
    Þikeci derken?
    Ýftira atmak bukadar kolay olmamalý!
    https://www.haber61.net/amp/spor/una...di-h99593.html

Sadece siyasi içgüdüleri ile Trabzonspor'un haklarýný çalmýþ ülküdaþý Mecnun Otyakmaz'ý davanýn en çetrefilli dönemlerinde, üstelik suç ortaya çýkan telefon görüþmelerinden ve fiziki takip tutanaklarýndan bariz belli iken, koruma altýna alýyor ve Trabzonspor'un menfaatlerinin üzerinde tutuyor.

Trabzonspor'un karþýsýnda adeta taraf olduðu Sivasspor baþkanýný az araþtýrdýðýnýzda Sedat Peker ile baðlantýsýný bulabilirsiniz. Sedat Pekerin manevi oðlu Olgun Peker ve Göksel Gümüþdað ile olan þike ve çete ortaklýðýný da 23.000 sayfalýk tapelerden bariz ortaya çýkarabilirsiniz. Ve milliyetçilik kýlýfýyla yasa dýþý faaliyetler sürdüren bu kiþilerin Ünal ile adý geçiyorsa da tarafým net bellidir

Böyle bir kiþiye kefil olmak demek, baðlý bulunduðu çýkar amaçlý suç örgütlerine de sahip çýkmak demektir. Bugüne kadar Ünala yakýn ne kadar siyasetçi, gazeteci ile bu konuda konuþtuysam bana "arkadaþýna sahip çýkmanýn" erdemlerinden bahsettiler, yaptýðý þeyi eleþtirmek yerine.

Trabzonspor'da görev alan adamýn, bu tür konularda kulübün çýkarlarýndan baþka bir derdi olamaz. Eðer oluyorsa da, teneke baðlanýp dehlenmesinden en çok ben memnuniyet duyarým.
    Konu ibrahim tarafýndan (04.01.2020 Saat 17:59 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir mesaj üstte kanýtladým, varsa argümanýn yaz. Terbiyesizlik falan ne ayak?
    Ünal karaman iyi bir adam ve karakterdir bnce tabikide mecnun þikecisi hakkýnda söylediði övgü dolu sözler yakýþmamýþtý tabikide karaboðaya oradan saðlam bir eksi yemiþti hemde efsane olduðu takýmýn þampiyonlupunu çalan bu adamdan övgü ile bahsetmek hiç de dopru deðildi. Yine de ünal karamana teþekkür etmek lazým hizmrtlerinden ötürü. Ancak baþkan mý ünal laraman mý elli kere baþkan derim. Baþkanýn yanýmda ünal karamaýn esamesi bile okunmamalý. Umarým tüm traftarlarýmýz bu konuyu biran önce farkeder de baþkaný küstürmez ve böyle bir baþkaný küstürüp kaçýrmaz. Yoksa zararý trabzonspor ve bizler çekeriz.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Baþkan ve yönetim kurulu büyük yanlis yapti. Bu yanlis kabuk baglayan yarayi soymak gibi , ilk basarisiz sonucta yüzlerine vurulacak. Her gelen için sehirde yetinmezlik , mutsuzluk baþlayacak. Bu her sene tekrarlayip duracak. Bir kaþinti gibi olacak.

Yaptiklari hata açik. Sen goreve getirdigin adamla yurek birlikteligini saglayamazsan sorumlu hoca olmaz , sen olursun. Seni oraya yönet diye getirdik ama sen hoca ile haftada 3,4 gun geçiriyoruz diyorsun ama hocanin sana nazlarina karþilik vermiyorsun, hoca ile muhatap olmuyorsun.?

Tabi dediðin gibi her sey aciklanmaz ama sonuçta yine tek yurek olamiyorsun. Çok büyük eksi. 1.5 yillik emegin cope atilmasi.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Bud Spencer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kafana göre takilip, hakimlik yapiyorsun. senin haddine degil o söylediklerin, burada algi olusturmaya calisiyorsun, kisisel nefretini kusup terbiyesizlik yapiyorsun.
    moderatörleri bir kez daha is basina cagiriyorum, bu yazdiklarin yanina kar kalmayacak
    Yazdýklarýmdan birini bile yalanlayamýyorsun deðil mi? O yüzden patlýyorsun sinirinden. Ünalýn þu yukarda bahsettiðim adamlardan birine karþý çýktýðý en ufak bi haber kýrýntýsý göster yazdýklarýmý geri alýrým. Ama göstermezsin, ben yapýþtýrdým baðlantýsýný kanýtlayan açýklamasýný.

Derdimin Trabzonspor'un haklý davasý olduðunu, þike baþlýðýnda yazdýðým 1000'e yakýn mesajda da görebilirsin.

Ben de Türkçüyüm, ülkücü kardeþlerimi de severim, ama bu demek deðildir ki çamurdan da olsa kefil olurum her birisine. Hýrsýza hýrsýz diyemeyen adamýn tekidir Ünal ve bu günden sonra Trabzonspor'un konusu deðildir kendisi. Yolu açýk olsun!

Nereden
    Ýstanbul

kjaer ve marcelo alýnýrsa yönetime teþekkür edeceðim, sturridge satsanýz da bu iki stoperi alsanýz teþekkür edeceðim.

Nereden
    Ýstanbul

hala ünal diyorlar yav, sene sonuna kadar parasýný aldý siz dert etmeyin.
    hepiniz burada eleþtiriyordunuz ünalý, gitti kýymetli oldu.

shootems - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ünal'ýn gönderiliþ þekli ve yönetimin bu süreçteki tavrý taraftarý bu kadar kýzdýrdý. Daha uysal ve güzel anlaþarak ayrýlsalardý bu tepkiler oluþmazdý

SM-N920C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yönetimin hangi tavrý?
    O basýn toplantýsýný yapan adama ne yapacaktý yönetim?
    Öpüp koklayacak mýydý?

Kabahati iþleyen kiþi belli.

Hýrsýzýn hiç suçu yokmuþ gibi, ev sahibine kýzmýþlar.

Daha uysal nasýl anlaþýlýyor "boðazýnýza takýlýrým" diyen adamla?

Daha uyumlu olmasý gereken sene sonuna kadar parasýnýn ödenmemesi olurdu.

Ama para konusunda bugüne kadar bir falsosu olmadýðý için o konuda zorlamamýþlar.

NE bekliyordunuz ?
    Sayacak , sayacak, sonra güzel ayrýlacak?

Taraf seçilsin demiyorum da, en azýndan kabahatliden taraf durmayýn.

Hala ayný tatava.

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

burada ibrahim'in ve kendimin mesajlarini silen yöneticiye cagrida bulunuyorum: yöneticiligi adil yapmiyorsun birak ve kendini belli et, kimsin nesin. burada eski hocamiza, bu kulüpte yillarini kaptan olarak geciren Ünal Karaman'a (gönderilmesi dogru veya yanlis konu bu degil) en agir hakaret ve iftira'da bulunuluyor ve karsilik olarak mesaji siliniyor burada. neredede ceza islemi? hata olabilir, düzeltilir, fakat bu yapilan hata degil, isin icinde baska seyler var. illa ana avrat küfür'mü etmemiz gerekiyor?
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

klübü kenara itip ünal da ünal diyen hatta ünal gittiði için Trabzonsporun puan kayýplarýndan çok fazla rahatsýz olamyacak bir kesim var. onlar yüzünden artýk ünala saydýrmaya baþladý bazý taraftarlar. artýk yeter ünal hocamýz canýmýzdr karakterli insandýr. profesyonelce parasýný alýp gitmiþtir. oda sonuçta kariyeri olmayan burda büyük bir fýrsat yakalamýþ karieri olmamasýna raðmen ona göre yeteri kadar para kaazanmýþ bir teknik adamdýr

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

bakalým ilk resmi maçta kanat oyuncularýnýn kaptýrdýðý toplara sosa koþacakmý yoksa vurdum duymaz mý olacak ilk zamanlardaki gibi.
    diyelim vurdumduymaz oldu (inþallah olmaz) kadro dýþý kalacak mý.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Ýbrahim Hacýosmanoðlu ve Muharrem Usta baþkanlar sayesinde
    Trabzonsporumuzu
    bitmek,
    tükenmek
    iflas
    etme aþamasýndan alýp,
    bugünlere getiren öyle veya böyle þampiyonluk hayali kurduran
    baþkan ve ekibine teþekkür edilmez mi?
    kesinlikle edilir.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Ünalýn gidiþi iyiydi, kötüydü...Adamýna göre deðiþir...
    Ünal gittikten sonra Hüseyin gelmesi beni düþündüren....
    Ünal gitti ama bak bu oldu diyebilinecek bir hocamýdýr Hüseyin....
    Bumuydu plan, nedir bu þimdi....
    Zerre güvenemiyorum, zerre...
    Öyle böyle 20 yýla yakýn teknik olarak görev yapan bir hocayý yolluyor, yerine býldýr futbolu býrakan
    tecrübesiz yardýmcýsýný hoca yapýyorsun...
    Yine bol öfffflü bir 2 yarý baþlýyor....
    Hadi hayýrlýsý....
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Bud Spencer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burada ibrahim'in ve kendimin mesajlarini silen yöneticiye cagrida bulunuyorum: yöneticiligi adil yapmiyorsun birak ve kendini belli et, kimsin nesin. burada eski hocamiza, bu kulüpte yillarini kaptan olarak geciren Ünal Karaman'a (gönderilmesi dogru veya yanlis konu bu degil) en agir hakaret ve iftira'da bulunuluyor ve karsilik olarak mesaji siliniyor burada. neredede ceza islemi? hata olabilir, düzeltilir, fakat bu yapilan hata degil, isin icinde baska seyler var. illa ana avrat küfür'mü etmemiz gerekiyor?
    Trabzonspor'a karþý cürüm iþlemiþ þikeci bir lavuðu, sýrf Sedat Pekerin bacanaðý olmasýndan dolayý koruma altýna alan Ünal'a veya bu kulüpten ekmek yiyen her hangi bir lavuða babalar gibi de giydiririm her zaman. Týpký Hacýosmanoðlunu da zamanýnda eleþtirdiðim gibi. Yazdýklarýmýn hiç birinde tek bir hakaret veya iftira yoktu. Olaný eleþtirdim.

Ayrýca ne demek ana avrat küfür? Varsa adam gibi benim yazdýðýmý yalanlayacak bir kanýtýn, konuþ. Yok öyle köþeye sýkýþýnca agresiflik ayaklarý falan.
    Konu ibrahim tarafýndan (10.01.2020 Saat 23:28 ) deðiþtirilmiþtir.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'a karþý cürüm iþlemiþ þikeci bir lavuðu, sýrf Sedat Pekerin bacanaðý olmasýndan dolayý koruma altýna alan Ünal'a veya bu kulüpten ekmek yiyen her hangi bir lavuða babalar gibi de giydiririm her zaman. Týpký Hacýosmanoðlunu da zamanýnda eleþtirdiðim gibi. Yazdýklarýmýn hiç birinde tek bir hakaret veya iftira yoktu. Olaný eleþtirdim.

Ayrýca ne demek ana avrat küfür? Varsa adam gibi benim yazdýðýmý yalanlayacak bir kanýtýn, konuþ. Yok öyle köþeye sýkýþýnca agresiflik ayaklarý falan.
    Mevzu ne tam anlamadým ama Ýbrahim eðer burada Ünal'ýn zamanýnda Mecnun güzellemesine dediði bir þey varsa (ki onu anlýyorum ben) sonuna kadar haklýdýr. En büyük efsane Trabzonspor'dur. Gerisine fazla anlamlar yüklemeyin derim.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)