Sayfa 59 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1525 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Teþekkürler...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Taraftara raðmen hareket ettikleri Zeki transferinden sonra yönetimin daha önceki tüm doðrularýný silmiþtim ama Burak konusudna yönetim haklýdýr...
    Amatörlük deðil yaptýklarý, kaptan gibi davranmayana muamele böyle olmalý...

Kimse Trabzonspor'dan üstün deðildir. Yönetim de bu bilinçle hareket ediyor, etmeliler de...

Tebrikler...Aynen devam...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Baþkanýn þu an yaptýðý açýklamalar sert iklimin yumuþamasý adýna çok sevindirici. Ilýmlý bir yaklaþým sergiledi, Burak Yýlmaz hakkýnda da ortamý yumuþattý denebilir. O da takým üzerinde oluþturulmaya çalýþýlan olumsuz havanýn farkýna varmýþ ve algýyý artýk Burak olayýndan kaydýrýp lige odaklamak konusunda demeçler veriyor. Bu sezon öyle veya böyle bu oyuncularla kapatýlacak...

Teþekkürler baþkan, sana inanýyor ve güveniyorum.
    Konu Berke6198 tarafýndan (13.09.2018 Saat 15:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn þu an yaptýðý açýklamalar sert iklimin yumuþamasý adýna çok sevindirici. Ilýmlý bir yaklaþým sergiledi, Burak Yýlmaz hakkýnda da ortamý yumuþattý denebilir. O da takým üzerinde oluþturulmaya çalýþýlan olumsuz havanýn farkýna varmýþ ve algýyý artýk Burak olayýndan kaydýrýp lige odaklamak konusunda demeçler veriyor. Bu sezon öyle veya böyle bu oyuncularla kapatýlacak...

Teþekkürler baþkan, sana inanýyor ve güveniyorum.
    Aynen böyle
    Aðaoðlu'nun tek derdi þu an takýmý uzak tutmak bunlardan
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Takým huzurunu saðlamak adýna "fedai"rolü üstlendi baþkan ama uzun vadede bu geri vitesin etkilerini fazlasýyla hissedeceðini dusunuyorum

-Aralýk ayý için verdiði býrakma sinyali de zaten baþkanýn iyi bir ruh halinde olmadýðýnýn göstergesi

Merkezi otorite artýk sallantida
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

"Burak kadro dýþý kalýr mý?

Aðaoðlu: Kadro dýþý bir disiplin suçudur. Burak'ýn açýklamalarý bana yönelik. O yüzden kadro dýþý kalma söz konusu deðil."

Muazzam bir cevap. Bu takýmýn þampiyonluk þansý çok çok az. O yüzden o odaklý bakmayýp Aðaoðlu gibi düzgün bir baþkaný harcamamalýyýz kýsa vadede. Aðaoðlu+Ünal hoca ile devam edebiliriz umarým uzun yýllar. Hayrettin Hacýsalihoðlu'na ise en kýsa sürede yol verilebilir. Dürüst, iþine sadýk biri gelsin devam etsin o göreve. Liyakat önemli.

Teþekkürüm yönetime deðil, baþkana bu arada
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Baþkanýn rahatsýz olduðum tek yaný ( evet doðru söylüyorsun da) þu fakir beþ parasýz edebiyatýný çok yapýyor

Nereden
    Bursa

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým huzurunu saðlamak adýna "fedai"rolü üstlendi baþkan ama uzun vadede bu geri vitesin etkilerini fazlasýyla hissedeceðini dusunuyorum

-Aralýk ayý için verdiði býrakma sinyali de zaten baþkanýn iyi bir ruh halinde olmadýðýnýn göstergesi

Merkezi otorite artýk sallantida
    Ýnþallah merkezi otorite sarsýlmaz,eðer öyle olursa kulüp yine bir kaç büyükbaþýn çiftliði olur ki bu da Sosa ve diðer yabancýlarýn takýmdan soðumasý ve amaçsýz hissetmesi demek.

Aralýk ayýnda býrakýrsa ben sevinirim,çünkü bu iþin altýndan çýkacak kapasitesi yok.

Aralýk ayýnda bir Özkan Sümer-Muharrem Usta birlikteliði bekliyorum,inþallah olur.
    Hayrettin Hacýsalihoðlu'nu da bu ekibe dahil etmeleri Usta'nýn faydasýna olur diye düþünüyorum.
    • Memento mori

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn rahatsýz olduðum tek yaný ( evet doðru söylüyorsun da) þu fakir beþ parasýz edebiyatýný çok yapýyor
    Eee napcak. yalan mi?
    aynisini sikecilerin baskani da yapiyor.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Çok sýk dile getiriyor, basýn önünde su almaya paramýz bile yok demesin mesela..
    Neyse yalan deðil tabi de sürekli hatýrlatmasa iyi olur, biliyoruz zaten

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ONu soru üzerine söyledi. Gazetecinin biri “paralar yattý, sorun yok deðil mi?” deyince dayanamadý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Nwakaema'nin sözleþmeye 19 gol atarsa 100 bin euro maddesi konmuþ . bunu kendi istemiþ oyuncunun . Þimdi bu adam sezon sonuna kadar biyerini yýrtmaz mý bu sayýya ulaþmak için ?
    böyle performans yönelik sözleþmelerin yapýlmasý taraftarýyým .
    yoksa puan baþýna 10 bin euro gibi amaçsýz saçma bir madde olamaz. Bunun neresi buraðýn performansýný arttýracak . üstelik oynamasa da alýyor bu parayý
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nwakaema'nin sözleþmeye 19 gol atarsa 100 bin euro maddesi konmuþ . bunu kendi istemiþ oyuncunun . Þimdi bu adam sezon sonuna kadar biyerini yýrtmaz mý bu sayýya ulaþmak için ?
    böyle performans yönelik sözleþmelerin yapýlmasý taraftarýyým .
    yoksa puan baþýna 10 bin euro gibi amaçsýz saçma bir madde olamaz. Bunun neresi buraðýn performansýný arttýracak . üstelik oynamasa da alýyor bu parayý
    Katýlýyorum yalnýz bir düzeltme 19 gol deðil,19 gole katký (gol+asist toplamý).

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Harvelli61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum yalnýz bir düzeltme 19 gol deðil,19 gole katký (gol+asist toplamý).
    gol olmamasý daha iyi, bencillik yapmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý anth Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gol olmamasý daha iyi, bencillik yapmaz
    Kesinlikle

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Kulüp batmýþ bir þirketten bile daha kötü vaziyette ve bu adamlar kayanýn altýna gövdelerini koymuþ kurtuluþ mücadelesi veriyorlar. Þayet 2 dönem kulübü yönetmeye devam edebilirseler kulüp tarihinin en baþarýlý yönetimi olurlar.

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulüp batmýþ bir þirketten bile daha kötü vaziyette ve bu adamlar kayanýn altýna gövdelerini koymuþ kurtuluþ mücadelesi veriyorlar. Þayet 2 dönem kulübü yönetmeye devam edebilirseler kulüp tarihinin en baþarýlý yönetimi olurlar.
    Abi bunu Usta icinde diyebiliriz ki Usta nin aldigi kadro iöe Agaoglunun aldigi kadro mac yapsa Agaoglu nun devraldigi kadro Usta ninki ne bir rahat 7-8 gol sallar bunu da es gecmemek lazim, bugün takimin vazgecilmezi konumundaki Onazi, Sosa, Pereira, Rodellega, Olcay, hepsini Usta aldi.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bunu Usta icinde diyebiliriz ki Usta nin aldigi kadro iöe Agaoglunun aldigi kadro mac yapsa Agaoglu nun devraldigi kadro Usta ninki ne bir rahat 7-8 gol sallar bunu da es gecmemek lazim, bugün takimin vazgecilmezi konumundaki Onazi, Sosa, Pereira, Rodellega, Olcay, hepsini Usta aldi.
    Kardeþim 30 transfer yapýp 3-4 tanesi kör topal tutunca iþler hallolmuyor dur bakalým daha yolun baþýndayýz.

Aðaoðlu 5 tane çivi gibi adam aldý 5'inin maliyeti bir Ýbanez ya da Bero kadar bile deðil. Transfer becerisi budur yoksa bende geçeyim kulübün baþýna 30 transfer yapayým 3 tane herife 400 trilyon baðlayayým, içlerinden 3-4 tanesi kör topal tutsun baþarýlý bulunayým böyle bir dünya yok

Nereden
    Ýstanbul

Nereden
    Almanya

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim 30 transfer yapýp 3-4 tanesi kör topal tutunca iþler hallolmuyor dur bakalým daha yolun baþýndayýz.

Aðaoðlu 5 tane çivi gibi adam aldý 5'inin maliyeti bir Ýbanez ya da Bero kadar bile deðil. Transfer becerisi budur yoksa bende geçeyim kulübün baþýna 30 transfer yapayým 3 tane herife 400 trilyon baðlayayým, içlerinden 3-4 tanesi kör topal tutsun baþarýlý bulunayým böyle bir dünya yok
    5 tane zimba gibi transfer nerde ? Daha ne oynadilarda ne tuttu ? Hele bir ilk yari bir bitsin bir bakalim, Gecen sene ilk mactada 6s yi yenmistik. Hatta iho zamaninda da yenmistik 1 macla bahari getirdin yetmefi takimi sampiyon baskani efsane yaptin insallah hakli cikarsin ne deyim.

Nereden
    Almanya

Alýntý yazýkoldu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Iyi sivamis.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5 tane zimba gibi transfer nerde ? Daha ne oynadilarda ne tuttu ? Hele bir ilk yari bir bitsin bir bakalim, Gecen sene ilk mactada 6s yi yenmistik. Hatta iho zamaninda da yenmistik 1 macla bahari getirdin yetmefi takimi sampiyon baskani efsane yaptin insallah hakli cikarsin ne deyim.
    Adam olacak çocuk bokundan belli olurmuþ yiðidim. Ýlk 4 haftada geçen senenin en formda takýmý Baþakþehir'le ve galtaksarayla oynuyorsun mesele tek baþýna galibiyet deðil, Mete denen it yüzünden giden altýn gibi 2 puanýn var ve bunca ekonomi hengamesinde alýnan adamlar nerdeyse þehre ayak basar basmaz kadroya girip gollerini sýralýyor, defansta þakýr þakýr oynuyor. Bunlar bizim gibi plansýz proðramsýz yürüyen kulüpte olaðan þeyler deðil. 5 adamýn toplam maaþý Hýrbocan'ýn 1 yýl kazandýðýndan biraz fazlaya geliyor daha ne olsun? Baþkan ve ekibini insan gibi rahat býraksýnlar yemin ederim bu takým bu sene rahatlýkla þampiyon olur, þampiyonlar liginden 50 milyon euro'yu kasasýna koyar, Abdülkadir'le Yusuf'u en az 60 milyon euro'ya Avrupaya yollar, kulübü düzlüðe çýkarýrýz. Yeter ki adamlarýn yakasýný biraz rahat býraksýnlar.
    Konu Berke6198 tarafýndan (13.09.2018 Saat 21:52 ) deðiþtirilmiþtir.

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Takýma ACÝLEN, Bir stoper, bir sol bek-Pereyra gibi sürekli bindirme yapacak ve 90 dk hýrslý oynayacak-, bir de birebir de çalýma girebilecek, dikine seri gidebilecek ve basit ayaða pas yapýp, oyun kuracak bir 10 Numara lazým! Jaja gibi mesela.

Bunlar olmadan býrak þampiyonluðu, ligde iddia sahibi bile olamazsýn.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Her ne kadar malum kisi ve kisilerin ricasi ile baskan olmus olsa da simdiye kadar ki özverili calismalarindan ötürü tesekkürler. Umarim bu sene en kötü sampiyonlar ligine gidebiliriz.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu sene bu yönetim ile sampiyon olacagimiza inaniyorum.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Yönetimin su son 1,5 senede yaptigi seylerin ne kadar önemli oldugunu yine is isten gectikten sonra anlayacagiz. Ama Tarih bunu yazacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)