Sayfa 3 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1525 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Teþekkürler...

kani6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

ilk önce aþbaþkan hayrettin olduðu sürece biz þampiyon olacaðýmýzý düþünmüyorum heryere karýþýyor daha bir ay önce kuzey korenin forvetini beðendi diye transfer listesine aldýk düþünün .

ama bu yönetim benim gördüðüm en iyi yönetim.
    avni akere kimsenin vermeiði deðeri verdi.
    trabzon kupalar aldý sonuçta
    bir heyecan yarattý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Yeni yönetim kurulunda genç ve dinamik yöneticilere yer vermeyi düþündüðün için teþekkürler Sadri Þener.. HH'yi artýk sen de istemediðin için teþekkürler Sadri Þener.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

2 kupa için Þenol Güneþ'e teþekkür ederim.
    Ha o yönetici deðildi.
    O zaman Sayýn Baþkan hariç kimseye etmiyorum.
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TSercaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Her ne kadar kizmis olsam da yaptiklari butun olumlu isler icin tesekkur ediyorum.

Orhan Kahraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Sahip olduðumuz kadro %80 Sadri Þener'in dýr bu hususta sayýn baþkanýma teþekkür eder , transssssfer tarihi veripte tutamadýðýnýz ve bizleri gerdiginiz için size kýzdýðým zamanlar oldu. Elinizden geldiðince birseyler yapmaya çalýþtýðýnýzdan þüphem yok keske transssssfer 2 Aðustos'a yetiþebilseydi de sizde deðiþik bir hava yakalasaydýnýz ama olsun transferi devre arasýnda maca getirmek de sansasyonel bir iþtir adam iyi çýkar çýkmaz onun deðerlendirmesini zamanla yapacaðýz iyi çýkarsa helal olsun kötü çýkarsa (uyum saglattirilamazsa ) gereken mevkiilere eleþtiriye devam ...

Konuþmayý sevdiðinizi düþünüyorum ruhumuzda vardýr anlatsam da birileri dinlese olgusu ama baskan sen yine de daha az konus ve mümkünse konuþmasý için birini tut özleyelim o yüzünü

Üst düzey yoneticiler daha az konusun LÜTFEN
    Geri kalan hersey için teþekkürler özellikle kadromuz için ve mümkünse daima hocamýzýn arkasýnda durun yoksa karsinizdayiz.

Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    36

Arkadaslar bakiyorumda süper kupayi ve jajayi aldiktan sonra Sadri baskana övgüler yagiyor, hayirdir??? daha dün Sadri sener istifa yönetim istifa bagiriyordunuz iste bizim Türk toplumumuzun zihniyeti hic degismicek bu.

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Trabzonspor hakkýnda sinir sinir konuþanlara , tekrar bir yanýt verdirtmeyecek þekilde cevap vermesi hoþuma gidiyor baþkanýn. Kaba tabirle iyi laf koyuyor

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý Filak61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaslar bakiyorumda süper kupayi ve jajayi aldiktan sonra Sadri baskana övgüler yagiyor, hayirdir??? daha dün Sadri sener istifa yönetim istifa bagiriyordunuz iste bizim Türk toplumumuzun zihniyeti hic degismicek bu.
    Herkes kendi adýnda konuþsun bence.

Ben alýnmadým zira.

Bu genellemeleri de çok fazla kullanmamak lazým.

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Bende sizin gibi, halkýmýzý aþmýþ, bu kadar sosyal bir ortamda, bu kadar kalabalýk bir ortamda tarafsýz olarak gerçekleri gören, hayatý boyunca doðru çizgiden þaþmayan birisini arýyordum.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

sadri senere istifa yazdigimi hatirlamiyorum ama hh yazdim ve halada istifa etmesini düsünuyorum ve orada biraz revizyon lazim doktorla hh yüzde 100 bence gitmeli. Sabri Baskana ve basketbol sübesine sonsuz tsk bildiriyorum

slmn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    33

Baþlýðý açan benim yönetime eleþtiriler baþlýðýnda sýk sýk eleþtirilerim oldu ama hiçbir zaman istifa diye baðýrmadým.Genelleme yapma.Þu yönetimin kýymetini bilin aksi takdirde bi 27 sene daha þampiyonluk göremeyeceðiz.

Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    36

Ben su sahis su kisi yönetim istifa etsin diye bi degim kullandimmi? genel olarak konustum herkesi kast etmedim söylemis olayimda yanlis anlasilmasin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Turk toplumunun bir zihniyeti daha vardýr : genelleme yapmak

Yonetim istifa ayrý birseydir Sadri Þener istifa ayrý birseydir hacisalihoglu istifa ayrý þeydir

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ben su sahis su kisi yönetim istifa etsin diye bi degim kullandimmi? genel olarak konustum herkesi kast etmedim söylemis olayimda yanlis anlasilmasin.
    Genel olarak söyledin mý herkesi kast etmiþ hatta katletmiþ oluyorsun bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu forumdan bir arkadaþ bana Mahmut Aksu için þöyle demiþti: "Abi ,mali saymanýn transfer yaptýðý nerede görülmüþ?" Ona sordum: "Mali saymanýn ne iþ yaptýðýný ve sorumluluðunun ne olduðunu biliyor musun?" Bilmiyordu.

Bu doðru mudur, yanlýþ mýdýr tartýþmýyorum; ama bir süreci ve bir yönetim grubunu tartýþacaksak, hatta elle tutulur þeyleri deðil de, soyut kavramlar üzeinde tartýþacaksak, bunu bilerek yapmak gerekiyor.

Þöyle bir haber okusanýz, ne tepki verirdiniz?

"Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener, Süper Kupa maçý için stadyuma geldiðinde Bursasporlu taraftarlar tarafýndan tartaklandý. Güzergahýný deðiþtirmek zorunda kalan baþkan, maçýn ilk yarýsýný bir restaurantta izlemek zorunda kaldý. Ayný Bursasporlu taraftar grubu, daha sonra ellerindekini Trabzonspor'un asbaþkanýnýn yüzüne fýrlatarak tükürdü ve galiz küfürler etti."

Bu haberi okusak, muhtemelen ertesi gün Bursaspor kulübü ile birbirimize girer, yöneticilerimize yaptýklarýnýn hesabýný sormak isterdik.

Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuþularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karþý karþýya kalan Hacýsalihoðlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptýðý sýrada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herþeyin arkasýnda ben varým" dedi. Nasýl olsa o yiyordu küfürleri. Baþkana dönmesin bu tepki diyerek yaptý bunu. Anlamak zor mu?

Ertesi gün transfer gerçekleþtiðinde ne dedi: "Bu transferde baþkanýn büyük emeði var".

Ben uzun süredir böyle bir yönetici profili görmedim Trabzonspor'da, hatta tüm takým yöneticileri içinde. Yöneticilik yapanlar için verilen emeðin ve yapýlan harcamalarýn karþýlýðý ilgi olduðundan, hiç bir kulüp yöneticisi, kolay kolay tekmeye kafa koyup, baþarýda geri çekilmez zira.

Hacýsalihoðlu'nu bir çok sebeple eleþtirebilirsiniz; ama eleþtirirken bu ve benzeri pek çok vakayý da deðerlendirmeniz gerekiyor.

Takým son iki senede bir þampiyonluk mücadelesi verdi, iki kupa kaldýrdý. Bu baþarý deðilse, deðildir. Bence baþarýdýr. Onlarca güzel hamle yapýldý. "Bir Sevda Uðruna" Anýt Parký da bunlardan biri.

Yaptýklarý yanlýþlarý bir tarafa, baþarýlarý bir diðer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi?

Sýrf bu transfer fetiþimiz nedeniyle forumda yazý yazmaktan soðudum. Elle tutulur belirgin iyileþmeler varken, neler söylenmedi ki?

Daha bir kaç sene önce, en olmayacak þekilde ülke gündeminde olan Trabzonspor (þike, mafya hesaplaþmalarý, vs.) þimdi Türkiye'de neleriyle konuþuluyor? Kupalarýyla deðil, dik duruþu ile.

Ben Süper Kupa, ya da Türkiye Kupasý için deðil, tüm olumsuz þartlara raðmen aldýklarý müthiþ mesafe için teþekkür ediyorum kendilerine. Trabzonspor dik durmayý becerirse, zaten kupasýz kalmayacaktýr.

Sezon baþýnda iyi bir hava yakalandý. Umuyorum ki, bu hava çok kolay güzelleþtiði gibi, yine çok kolay çirkinleþmez. Ben artýk yap-bozlara daha fazla dayanamýyorum.

Kendi kendine ayak baðý olanlara tahammül edemiyorum.

Bu yönetim oluþtuðunda tek eleþtirim, yönetimin Ýstanbul'da güçlü olmamasýydý. Hala da en büyük eleþtirim budur. Kulüp mali olarak ancak ve ancak Ýstanbul'da büyüyebilir. Bunu da burada kökleþmiþ iliþkileri olan iþadamlarý saðlayabilir. Baþka da organik hýyarýndan, inorganik formasýna kadar her þeyinden memnunum.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yönetime eleþtiri baþlýðýna, haklý ve düzeyli olaraktan çok eleþtiri yazdým.
    Ben halen bu yorumlarýmýn arkasýndayým!
    Fakat bununla beraber, yapýlan her iyi iþi de takdir etmesini bilirim.
    Yukardaki arkadaþlarýn da söylediði gibi, 96'dan sonra en flaþ kadro kuruldu.-ki hala bazý mevkiiilerde eksiklikler var- Saðbek gibi...
    Ama iyi bir kadromuz var! Fakat Anadolu ekiplerine göre kadromuzun nispeten iyi olmasý, bu kadronun hem Uefa, hem süper lig, hem de kupa'dan oluþan 3 kulvarda yeterli olacaðý anlamýna gelmez.
    Fakat þimdilik buna þükür diyorum ve yönetimi tebrik ediyorum.
    Ýnþallah JAJA'da kolay adapte olursa, bu sene çok can yakarýz!
    Ama baþarýnýn sýrrý, hiçbir zaman en iyisini yaptým demeyeceksin! Daha iyisini nasýl yapabilirim? diyeceksin!
    Hem takým adýna hem de yönetim adýna söylüyorum bunu...
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

(Üstteki yorumuma ekleyemedim!)

Artý, bir de þöyle düþünelim!
    Ziraat Türkiye Kupasý final maçýnda Umut o kafa golünü atamasa ve takým o arada bir gol daha yese idi acaba Umut maçýn ilk dakikalarýnda kaleci ile karþý karþýya atamadýðý o golden sonra bu takýmda kalabilir miydi?
    Bursa ile oynanan süper kupa maçýnda Ali Tandoðan'ýn vuruþu sonrasý Onur'un ellerinden seken topa, rakip oyuncu biraz daha hýzlý olup vursa ve gol olsaydý, Teofilo ise yine tutuk bir görüntü verseydi ve kupa gitseydi, bugün yönetime neler diyor olurduk acaba?

Yani demek istediðim þu:
    Anlýk baþarýlarla bu takýmda var olan sorunlarý görmezden gelerek, klübe destek olunduðu zannedilmesin. Ama hemen de belirteyim, futbolun meyvesi anlýk baþarýlar olduðu için, herkesin dikkati bu noktaya kayýyor.
    Aslýnda önemli olan sistemdir.
    Kupadan ziyade ben Trabzonspor'a Þenol hocanýn yerleþtirmeye çalýþtýðý,Ýspanya ekolü, bol ve kýsa pas uygulamasýna sevindim. Bu taktiði iyi oynarsak, rakibin kim olduðu çok da önemli olmaz!

Ama sonuç itibariyle, bize Alanzinho, Colman,Cale, Teo, Jaja gibi yetenekli yabancýlarý aldýðý için Sadri baþakana ve yönetime teþekkürü borç bilirim.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý mete61bordomavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    (Üstteki yorumuma ekleyemedim!)

Artý, bir de þöyle düþünelim!
    Ziraat Türkiye Kupasý final maçýnda Umut o kafa golünü atamasa ve takým o arada bir gol daha yese idi acaba Umut maçýn ilk dakikalarýnda kaleci ile karþý karþýya atamadýðý o golden sonra bu takýmda kalabilir miydi?
    Bursa ile oynanan süper kupa maçýnda Ali Tandoðan'ýn vuruþu sonrasý Onur'un ellerinden seken topa, rakip oyuncu biraz daha hýzlý olup vursa ve gol olsaydý, Teofilo ise yine tutuk bir görüntü verseydi ve kupa gitseydi, bugün yönetime neler diyor olurduk acaba?

Yani demek istediðim þu:
    Anlýk baþarýlarla bu takýmda var olan sorunlarý görmezden gelerek, klübe destek olunduðu zannedilmesin. Ama hemen de belirteyim, futbolun meyvesi anlýk baþarýlar olduðu için, herkesin dikkati bu noktaya kayýyor.
    Aslýnda önemli olan sistemdir.
    Kupadan ziyade ben Trabzonspor'a Þenol hocanýn yerleþtirmeye çalýþtýðý,Ýspanya ekolü, bol ve kýsa pas uygulamasýna sevindim. Bu taktiði iyi oynarsak, rakibin kim olduðu çok da önemli olmaz!

Ama sonuç itibariyle, bize Alanzinho, Colman,Cale, Teo, Jaja gibi yetenekli yabancýlarý aldýðý için Sadri baþakana ve yönetime teþekkürü borç bilirim.
    Zaten eleþtiri olmalý. Hem de kaliteli eleþtiri olmalý. Aslýnda ayný duruma Fener de düþtü. Bizim maç bitmiþti. Bursa'daki maçý 2-2 zannedince (aslýnda Beþiktaþ'ý adam zannedince) omuzlarýna aldýklarý futbolcularý, 5 dakika sonra kovaladýlar. Oysa Saraçoðlu'nda deðiþen hiç bir þey olmamýþtý. Bu, futbolun bir çalýmýydý aslýnda. Bu hep olacaktýr. Yöneticilere de her halükarda küfür edecekler olacaktýr. Amacýmýz bunu sýfýra indirmeye çalýþmak olmamalý. Gerçekçi olmayan bu hedef yerine, amacýmýz sakin düþünerek ve etraflýca deðerlendirerek soðukkanlý yorum yapabilen insan sayýsýný yüzlerden alýp, binlere çýkarmak olmalý.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu forumdan bir arkadaþ bana Mahmut Aksu için þöyle demiþti: "Abi ,mali saymanýn transfer yaptýðý nerede görülmüþ?" Ona sordum: "Mali saymanýn ne iþ yaptýðýný ve sorumluluðunun ne olduðunu biliyor musun?" Bilmiyordu.

Bu doðru mudur, yanlýþ mýdýr tartýþmýyorum; ama bir süreci ve bir yönetim grubunu tartýþacaksak, hatta elle tutulur þeyleri deðil de, soyut kavramlar üzeinde tartýþacaksak, bunu bilerek yapmak gerekiyor.

Þöyle bir haber okusanýz, ne tepki verirdiniz?

"Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener, Süper Kupa maçý için stadyuma geldiðinde Bursasporlu taraftarlar tarafýndan tartaklandý. Güzergahýný deðiþtirmek zorunda kalan baþkan, maçýn ilk yarýsýný bir restaurantta izlemek zorunda kaldý. Ayný Bursasporlu taraftar grubu, daha sonra ellerindekini Trabzonspor'un asbaþkanýnýn yüzüne fýrlatarak tükürdü ve galiz küfürler etti."

Bu haberi okusak, muhtemelen ertesi gün Bursaspor kulübü ile birbirimize girer, yöneticilerimize yaptýklarýnýn hesabýný sormak isterdik.

Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuþularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karþý karþýya kalan Hacýsalihoðlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptýðý sýrada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herþeyin arkasýnda ben varým" dedi. Nasýl olsa o yiyordu küfürleri. Baþkana dönmesin bu tepki diyerek yaptý bunu. Anlamak zor mu?

Ertesi gün transfer gerçekleþtiðinde ne dedi: "Bu transferde baþkanýn büyük emeði var".

Ben uzun süredir böyle bir yönetici profili görmedim Trabzonspor'da, hatta tüm takým yöneticileri içinde. Yöneticilik yapanlar için verilen emeðin ve yapýlan harcamalarýn karþýlýðý ilgi olduðundan, hiç bir kulüp yöneticisi, kolay kolay tekmeye kafa koyup, baþarýda geri çekilmez zira.

Hacýsalihoðlu'nu bir çok sebeple eleþtirebilirsiniz; ama eleþtirirken bu ve benzeri pek çok vakayý da deðerlendirmeniz gerekiyor.

Takým son iki senede bir þampiyonluk mücadelesi verdi, iki kupa kaldýrdý. Bu baþarý deðilse, deðildir. Bence baþarýdýr. Onlarca güzel hamle yapýldý. "Bir Sevda Uðruna" Anýt Parký da bunlardan biri.

Yaptýklarý yanlýþlarý bir tarafa, baþarýlarý bir diðer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi?

Sýrf bu transfer fetiþimiz nedeniyle forumda yazý yazmaktan soðudum. Elle tutulur belirgin iyileþmeler varken, neler söylenmedi ki?

Daha bir kaç sene önce, en olmayacak þekilde ülke gündeminde olan Trabzonspor (þike, mafya hesaplaþmalarý, vs.) þimdi Türkiye'de neleriyle konuþuluyor? Kupalarýyla deðil, dik duruþu ile.

Ben Süper Kupa, ya da Türkiye Kupasý için deðil, tüm olumsuz þartlara raðmen aldýklarý müthiþ mesafe için teþekkür ediyorum kendilerine. Trabzonspor dik durmayý becerirse, zaten kupasýz kalmayacaktýr.

Sezon baþýnda iyi bir hava yakalandý. Umuyorum ki, bu hava çok kolay güzelleþtiði gibi, yine çok kolay çirkinleþmez. Ben artýk yap-bozlara daha fazla dayanamýyorum.

Kendi kendine ayak baðý olanlara tahammül edemiyorum.

Bu yönetim oluþtuðunda tek eleþtirim, yönetimin Ýstanbul'da güçlü olmamasýydý. Hala da en büyük eleþtirim budur. Kulüp mali olarak ancak ve ancak Ýstanbul'da büyüyebilir. Bunu da burada kökleþmiþ iliþkileri olan iþadamlarý saðlayabilir. Baþka da organik hýyarýndan, inorganik formasýna kadar her þeyinden memnunum.
    yazdýklarýndan dolayý teþekkürler Tunga abi, hislerimin tercümaný olmuþsun...ben de bu yap bozlara dayanamayanlardaným, 25 senedir içimize iþleyen baþarýsýzlýk kültürü 5-6 ayda bir hortlayýp bütün güzel þeylerin üstünü örtüyor , inþallah bu sefer böyle olmayacak

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý sametaydin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teþekkür edecek biþey yok yapmalarý gereken rutin þeyleri yapýyorlar. Ekstra biþey yaparsalar teþekkür ederiz.
    Samet sen ilk okul öðretmenine sana okuma-yazmayý öðrettiði için müteþekkir misin mesela?..Yoksa "zaten göreviydi" mi diyorsun, teþekkür etmek niye bu kadar zor geliyor anlamýyorum.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Sevgili Tunga.

Bundan iyi anlatýlamazdý sanýrým.

Müteþekkirim.

Nereden
    Trabzon

Sevgili arkadaþlar, Baþkan,yönetim kurulu ve Hayrettin Hacýsalihoðlu için yazdýklarýnýzý okuduktan sonra.. Bende kulüp yöneticilerinin tamamýný tanýdýðým için sizlerle bildiklerimi paylaþmak zorunda olduðumu hissettim...Bu kulüpte sevin yada sevmeyin, kýzýn yada kýzmayýn, Yapýlan bütün olumlu iþlerin hemen hemen tamamýnda o kýzdýðýnýz, sevmediðiniz Hayrettin Hacýsalihoðlu'nun imzasý olduðunu biliyorum.. Adamýn tarzýný tuhaf bulabilirsiniz, yürüyüþünü sevmeye bilirsiniz ne bileyim tþortunu beðenmeye bilirsiniz ama ne olur BÝLGÝ SAHÝBÝ OLMADAN FÝKÝR SAHÝBÝ OLMAYIN...Adamýn iþi gücü gecesi gündüzü bütün varý yoðu TRABZONSPOR... buna inanýn ve BU DEÐÝÞÝK ADAMA GÜVENÝN....Selamlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

hala selçuk ve ceyhun sözleþme yenilemedi..yeni bir fatik tekke gökdeniz krizi kapýda..artýk yapýn þu sözleþmeleri...
    Hemþeri: Trabzonlu Olan Deðil, TRABZONSPOR'lu Olandýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

"Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuþularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karþý karþýya kalan Hacýsalihoðlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptýðý sýrada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herþeyin arkasýnda ben varým" dedi. Nasýl olsa o yiyordu küfürleri. Baþkana dönmesin bu tepki diyerek yaptý bunu. Anlamak zor mu?

Yaptýklarý yanlýþlarý bir tarafa, baþarýlarý bir diðer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi? "

Tunga Bey, hiç bir þeyle uðraþmayan adamlar tepki çekmez. Hayrettin Bey 'in koltuðunda gözü olan da var, o orda olduðu için at koþturamayan da. þimdi böyle düþünüyorum.zamanýnda ben de sinir oluyordum kendisine hala daha eleþtirilecek yönleri var ama zaman geçtikçe ve büyük resmi insan düþündüðünde artýk herkesin bir þeyleri farklý yorumlamasý lazým. yönetim müthiþ bir yönetim deðil belki ama her þeyi baþtan alacaðýmýza sabredersek 3 yýl içerisinde bizi þampiyon yapabilecek bir yönetim.
    Efsaneler asla ölmez,sadece þekil deðiþtirir...Fýrtýna döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.þampiyonluða...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Colman ý Selçuðu Alanzinhoyu Teoyu ve Jaja yý bu takýma kattýklarý için kendilerine teþekkür eder
    kurumsallaþma adý altýnda daha hayýrlý iþler bekliyorum
    alt yapý konusunda yatýrýmlar bekliyorum
    tsclubun daha da geliþmesini temenni ediyorum
    birde çok fazla konuþmasýnlar bazý þeyler gizli kalsýn diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)