Sayfa 2 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1525 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetime Ynelik Teekkrler...

AL FATH - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

asbakan hacsaliholu grevini brakp ,lke apnda nam ve paras olan birka i adam ynetime alnrsa ,Sadri
    ener efsaneler yerinde kendine yer bulabilir.

yelik tarihi
    23.04.2008
    Nereden
    Amasya
    Ya
    40

skelet kadroyu korumay basardlar.
    basket takm cn ayrca tesekkurler

Timur ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.01.2009
    Nereden
    stanbul

teekkrler ynetim

lazibere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Ynetimlerin ii kulupleri idare etmektir..
    Transfer yapmak, stadn eksiklerini gidermek, taraftar kazandrmak, para kazandrmak, daha dorusu takma prestij kazandrmaktr.

baarl yaplanlar destekler baarz olan konularda eletirmek herkes gibi bizim de grevimizdir..

2010 ylna girdiimiz bu zamanda, naklen yaynlardan elde edilen gelirler katlanarak artyorsa kulubuzde bu paralar doru yerde harcamaldr...

Alnan ve akdroya katlan oyuncular elbette baarl olacaktr, ama alnp da gnderilen, futbolculardan da bahsetmek gerekiyor.

''Silginiz, kaleminizden erken bitiyorsa yanllarnz fazla demektir''

Bence bizim ynetimin de eli kalem tutuyor ama silgisi daha erken bitiyor)

sametaydin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.04.2005
    Nereden
    Kocaeli

Alnt slmn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ncekilerin yapt gibi demi?Neyse diyecek birey bulamyorum.
    Biey de deme zaten, kendi yorumumu yazyorum.

imported_cevahiroglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul

Thumbs up ynetim hakknda;

Sevgili TRABZONSPORLU dostlar futbolun genel yaps eletirilmeye msait,eletiriyoruz eletirelim yapc olalm...Aka sylemem gerekirse benimde futbol politikasn beenmediim insanlar da var ynetimde...Yalnz bildiim birey var ki o insanlarda TRABZONSPORUMUZ iin alyor doru yada yanl..Forumdaki yorumlarn birou saha sonularna gre deiiyor.Bence yanl yanltr doruda doru.Ynetimimizin son transferimiz jaja tespitide tam isabettir.Geriye kalansa bize ait olan ksmdr.Yani lmne destek.........

lazrail199261 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok ama ok teekkrler...

Hatalar ve sevaplar...

Sonu: 2 kupa!

Daha ne olsun...

i agree.......

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    42

Ersun Hoca zamannda kurulan kadronun szlemeleri bitmeye balyor. Teekkr kadro dalmaz ise ederim. Yoksa, seluk, colman gibi adamlar elden kaarsa pis sayarm!

EmreYavuz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

sadri ener ynetimi ok iyi iler kard.polonya ukrayna ve norvein en iyi oyuncular geldi.colman geldi.herkesin peinde olduu gkhan nal alnd -her ne kadar faydal olamasada-egemen ve seluk gibi anadolu takmlarndaki en iyi oyuncular kadroya katld.ceyhun bulup getirdiler.enol hocam geldi.ahmet suat zyazc zkan smer nal karaman gibi teknik adamlar da getirildi...son yllarn en iyi ynetimi bu ynetim.hibir zaman eletirmedim eletirmeyeceimde...TEEKKRLER SADR BAKAN....
    '7' ''AMPYON'' '7'

Son "Gne" de ekildiinde oluacak karanl anladklarnda... Ne kadar ge olduunun farkna varacaklar...!!

M.S.SOFU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

iyi ve kt olan eyler var

fakat istanbul basnn tam bizi sindirmeye balad byle bir dnemde iki kupay alp onlarn klarna sokmamz -ltfen ceza vermeyin gerekten byle oldu- bizi yeniden ayaklandrd

iki kupayla ehrin nasl ayaklandn grdk

her eyden ziyade kadronun karakterli olmas beni sevindiriyor-bkz. fb kupa manda bizim oyuncularn ve bakann taraftara yaklam ile fb lilerin yaklam arasndaki byk fark-

her neyse benim bir ka isteim daha var.

ncelikle lkig tv dne gelen para ile futbol a.. birlemesi ltfen yalvaryorum halledilsin.

birde u kulbn ierisindeki ergenekona bir gzda verelim.bu nasl olur--staddaki ergenekon adrn ykarak tabii ki
    imdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacm var.alma zaman.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.11.2007
    Nereden
    Balkesir

nasl ki yanllarn eletiriyorsak doru yaptklarnda da tebrik etmek lazm,jaja transferi iin kocaman tebrikler

imported_cevahiroglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul

Thumbs up ynetim hakknda;

Sevgili TRABZONSPORLU dostlar futbolun genel yaps eletirilmeye msait,eletiriyoruz eletirelim yapc olalm...Aka sylemem gerekirse benimde futbol politikasn beenmediim insanlar da var ynetimde...Yalnz bildiim birey var ki o insanlarda TRABZONSPORUMUZ iin alyor doru yada yanl..Forumdaki yorumlarn birou saha sonularna gre deiiyor.Bence yanl yanltr doruda doru.Ynetimimizin son transferimiz jaja tespitide tam isabettir.Geriye kalansa bize ait olan ksmdr.Yani lmne destek.........

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bu ynetim kulbe hibir dneminde olmad kadar ok kaynak yaratmtr.Kulp artk bakan parasyla deil kendi dner sermayesiyle bir eyler halletmektedir.Bence en byk teekkr bu kurumsallamaya sunulmaldr.Sadece borsaya almakla olmuyormu demekki.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

.saral - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Forvet forvet diye delirenler imdi buraya teekkr ederiz bakanm diyede yazsn ya bu sabrszlkla nasl yapacaz bu ampiyonluk iini bilmiyorum.. ve burdan TRABZON daki taraftara sesleniyorum tribnde 10 tane ses olmasn tek ses olsun ve kimse arabilik havalarnda ben barmam havalarnda olmasn..

EKRDEK TARAFTAR STEMYORUZ

Ynetime ok teekkr ederim her konuda bu takm adam ettikleri iin Urfaya bile Barcelonann uayla gitmiyecekti bu takm Sadri ener olmasayd takm otobsnden transferlere kadar en sevindiim ma Urfadaki mat ve bu ynetimle kaldrld bu kupa her konuda teekkrler

SADR BAKAN !
    Konu .saral tarafndan (09.08.2010 Saat 15:28 ) deitirilmitir.
    BMN Bursa
    OFLULAR

``Bir gece anszn geliriz``

Ali Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

enkazdan kadro ne hale geldi..
    erdinli-aymanl-celalettinli-hasanl-merli kadrolardan bizi kurtardnz iin teekkrler..
    ~ stanbul Teknik niversitesi Metalurji ve Malzeme Mh ~
    ~Twitter ~

B.Yiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2008
    Nereden
    Orta Dou

jajaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Trkiyenin en iyi ofans gc bizde.. arkadan dedii gibi ynetime bizi hasanlardan hseyinlerden aymanlardan kurturd iin tkler

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    52

ynetimi yalancilikla sucladim forvet almiyor diye, Jaja aldiklari icin kendilerine tsk ederim. Keske daha nce tavranip kamp dedikleri yere yetisdirselerdi. Gec olsun gzel olsun diliyorum

AKSOY_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Teekkrler ynetim.
    Ama byk teekkr elimizdeki iyi oyuncularn tutulmasndan sonra gelecek.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

jaja nn alnmasyla ask suratlar yeniden glmeye balad, ayn gn EZE EZE alnan bir sper kupa... mkemmel bir futbol, harika bir seyirci, uzun zamandr bylesini grmemitim, byle bir ma izlememitim.

ok eletirdim, yalan yok zellikle tekke konusundan dolay ok gck oldum bunlara ama unu ok iyi anladm, ''bizi ampiyon yapabilecek bir ynetime sahibiz''

yeni sezona mthi bir giri yaptk, bundan daha iyisi olamazd, jaja nn + kupann alnmas + teo nun 9 numaral formay srtna geirip bursa kalesini 3 kere bombalamas sonucunda yeniden domas, tm bunlar bizi sevinten havaya uurdu, moraller dzeldi camiada yzler glyor ve en nemlisi

bu kez gerekten ok salam geliyoruz.
    "Dalardan yamur gibi getiler, ayrlardan yel gibi estiler. Gnler batdan batt bile, tepelerin ardndan glgeler iine. Nasl bu hale geldik?"

Murathan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    28

Tekrar biz bu sene ampiyon oluruz dedirttii iin teekkrler..

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    20.03.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Yonetimle alakali olarak yanlis isler yaptiklarini samimi olmadiklari dusunen ilk on kisiden biriyimdir herhalde.. Ama super kupa ve transferi gordukten sonra tebrigi hakettiler...
    Elestirilere ilerki haftalarda gerek gorulurse devam edecegiz tabi
    Arkamda yrme, ben ncn olmayabilirim.
    nmde yrme, takipin olmayabilirim.
    Yanmda yr, bylece ikimiz eit oluruz.

demirel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.11.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Uzun yllar sonra ilk defa ampiyonlua bu kadar ok inanyorum,Ersun Yanal dneminde inanmyordum ama birden kendimizi st sralarda bulmutuk,imdi ise takm her zaman st sralarda liderlii kovalyacak ya da kendisini kovalatacak kadar glyz
    2009 ---Ne zaman glecek bu yzm,ahhh baba ahhh,nerden aladn bu sevday bana.....
    2010---Baba sana bii syliyim mi? Bu sefer olacak gibi...
    2011---'Yine malup olduk kirli oyunlara....Artk baka bahara...' demitim ikeymi meer

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Taraftar sadece yeni yz olsun diye transfer istemiyordu takmn eksiini grd iin forvet istiyordu almadklarnda kzp eletiriyoruz bu Trabzonspor'u dndmz iindir imdi transfer yaptklarnda alklamak en byk grevimizdir teekkrler Sadri Bakan teekkrler ynetim.
    DOZER CEML

hasancebi81 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Sonunda boyle bir basligin acilmasi beni gercekten cok mutlu etti. Surekli negatif yonde elestirilen yonetimin ve baskanin artik bir tesekkuru hakettiginin anlasilmasi gerekiyordu. Suanda belkide Turkiye liginin en iyi kadrosunu kurdular.( Bunu soylerken Trabzon sehrinin sosyal ve ekonomik yapisini, yurtdisindaki taninmisligini, sosyal olanaklarini, vs dusumek gerekir.)

Asagida bir kadro var, her oyuncuya iyice bakin ve yerine hangi futbolcunun gelmesini isteyeceginizi dusunun.

ONUR : Volkan yada Rustu ile degisirmiydiniz????
    SERKAN : Sabri ,Ekrem Dag yada Gokhan Gonul (Gokhani Trabzonsporda gormek isterdim sahsen)
    EGEMEN - GLOWACKI - GIRAY : Gokhan Zan, Servet, Emre vs. vs. hangisine kufretmezdiniz Trabzonspora gelse
    CALE : Tamam belki hucum yonu daha etkili bir solbek olabilir, ama kesinlikle Trabzonspor icin yeterli derecede bir oyuncu.
    SELCUK-COLMAN : Xavi ve Iniesta dan baskasi ile degismem.
    ALANZINHO : Messi kesinlikle daha iyi Alanzinhodan sozum yok
    UMUT-TEO-JAJA : Turkiyedeki forvetlerden bir Baros u bizim takimda gormek isterdim.
    CEYHUN: Mustafa Sarp - Selcuk - Christian dan hangisi sizce??Emre olabilir belki.

Yedekleri saymaya gerek varmi:
    Gabic - Giray - Baris - Yattara - Tayfun

Birde 3-4 sene onceki kadroyu dusunun, Huseyin ve Mustafa Keceli (Bursada sampiyon oldular gerci), Hasan Ucuncu, Ibrahim Ege, Erdinc Yasar. Tolga , Mehmet vs.

Bu takimin iskeletini kuran, Gencerbirliginden aldigimiz Tukiye kupasindan sonra pespese 2 kupa kazandiran, bir onceki sezon sampiyonluk yarisinda son haftaya kadar giden bir takim kuran bu yonetime bir tesekkuru fazla gormek vefazsizlik ve saygisizlik olur.

Tabiki her yonetimin oldugu gibi bu yonetiminde hatalari var, ama Messinin anne ve babasinin dedigi gibi, biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. O yuzden bu yonetimden daha iyisini bulana kadar en iyisi bu arkadaslar.

Kimse takimda dunya yildizlarini yada Barcelona ve Manchester in pesinde kostugu genc yetenekleri gormeyi beklemesin.

Ozelliklede Senol Gunes gibi bir antrenoru takimin basina getirdigi icin.

Tesekkurler Sadri Baskan

Fatih Solmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

soru : bir sezonda iki kupay en son ne zaman almtk ?
    cevap : teekkrler ynetim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)