Sayfa 102 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2706 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Alýntý reis49 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ikinci yarýda alanzinhoya alda at dercesine birde orta yaptý cale...
    ee tamam da adam da vurdu kafayý yani kaleci iyi yer tutmuþtu üstüne gitti. 1.65 boyuyla kafa gölü bekliyoruz adamdan

reis49 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

güneþli günler bizi bekliyor

Orhan Kahraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Bu cale bu kadar iyi de niye biz her maçta sürekli sol kanattan orta yiyoruz ya 2 maçtýr pozitif düþünerek izliyorum caleyi , abi yok gazla sol çizgiye kadar iniyor hýzla , hýrsla gidiyor orta bekliyorum ama aynen geri atýyor neyse pozisyon alamadý forvet hattý diyorum geciyorum defansta bakýyorum caleye , her gelen ortaliyor tam þimdi ayaðýný kaldýrmalý diyorum ama yok biri bana bir kaç olumlu birsey söylesinde önümüzdeki maçta onlarý yapiyormu diye bakayým sanýrým objektifligimi koruyamiyorum cale soz konusu olunca

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Ben Alanzinhoyu Son Kupa Maçýndada Ýzledim , Belki Çok Þey Yapýyor Görünmüyor ama Sürekli Hareketli Olmasý avantajý Bence..

- Þenol Hoca Alanzinhodan Memnun Bence...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý sulo61gun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ee tamam da adam da vurdu kafayý yani kaleci iyi yer tutmuþtu üstüne gitti. 1.65 boyuyla kafa gölü bekliyoruz adamdan
    ben alana laf yapmadým zaten calenin o güzel ortasýný belirttim

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben bugün Cale'yi beðenemedim arkadaþ..

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Sergen de en iyi Trabzon diyor...Demeyin yahu...Demeyin...Konuþmayýn bizi
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Sedat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Ben Alanzinhoyu Son Kupa Maçýndada Ýzledim , Belki Çok Þey Yapýyor Görünmüyor ama Sürekli Hareketli Olmasý avantajý Bence..

- Þenol Hoca Alanzinhodan Memnun Bence...

Elbette böyle bir þeyin olmasý söz konusu deðil ama þu izlediðim takýmda göze batan ve takýmýn oyununu son derece bozan 2 adam var. Jaja'nýn takýma katýlmasýyla beraber muhtemelen Alan kesiði yiyecek kiþidir.

Özellikle bugün maçýn baþýndan sonuna kadar en az 15 top ezdi, hemen hemen hiç olumlu bir hareketini hatýrlamýyorum.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sergen de en iyi Trabzon diyor...Demeyin yahu...Demeyin...Konuþmayýn bizi
    abi adam yalanmý söylesin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Yine baþladýlar mý poh pohlama seanslarýna..

Her sezona iyi girdiðimizde böyle diyorlar..

Uðursuz geliyor..

Aman ha.. Bide önümüzde Liverpool maçý..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

BU TAKIM kotuyse diger takimlar b.ktann

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý reis49 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi adam yalanmý söylesin
    Valla öyle bir hale geldik ki her þeyden ürküyoruz...Batýl itikat sahibi yapar bu Trabzonspor adamý
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

sergende bizi 1 numara ilan ettiulen bütün yorumcular methiye diziyor bize hayýrdýr inþ

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Anýl Caner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elbette böyle bir þeyin olmasý söz konusu deðil ama þu izlediðim takýmda göze batan ve takýmýn oyununu son derece bozan 2 adam var. Jaja'nýn takýma katýlmasýyla beraber muhtemelen Alan kesiði yiyecek kiþidir.

Özellikle bugün maçýn baþýndan sonuna kadar en az 15 top ezdi, hemen hemen hiç olumlu bir hareketini hatýrlamýyorum.
    - Bence Alanzinho Bu Takýmdan Kesilmez Canerim
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Bu arada oyuncu deðiþikliklerini eleþtirdiðimiz Þenol Güneþ bugün tam anlamýyla resital sundu. Umut'un yaptýðý asist vs. için söylemiyorum. Tam anlamýyla ders. Saha içindeki oyuncu rotasyonlarý ve kenardan yapýlan deðiþiklikler, hakikaten ders.

hatta sözlükte özet geçmiþ bir arkadaþ hiç uzun uzadýya anlatmayayým:
    "ilk yarý boyunca burak yýlmaz sað kanadý hiç kullanamadý. bunun üzerine þenol güneþ, orta ikiliden cebinde kartla oynayan ve geride bekleyen ceyhun gülselam'ýn yerine yattara'yý oyuna aldý. ceyhun'un yerine colman geçti, yattara ise burak yýlmaz'ýn yerine sað kanada geçti. hem sað kanat hareketlenmiþ oldu hem de colman sürekli öne oynadýðý için baský kurulabildi. burak yýlmaz'ýn sol tarafta da aksamasý üzerine burak oyundan çýktý yerine umut bulut girdi. forvet ikilendi, alanzinho sol tarafa geçti. bu sýrada goller geldi. gollerin asýl sahibi olan colman, iki kere oyuna sonradan giren umut'u kaçýrdý. umut birinde asist yaptý birinde kaleye vurdu, goller geldi. bu noktadan sonra oyun üstünlüðü ankaragücü'ne geçince güneþ bu sefer de, alanzinho'yu oyundan alýp yerine barýþ'ý koyarak tekrar dinamizmi artýrdý.

þenol güneþ, yaptýðý oyuncu deðiþiklikleri ve oyuncularýn mevkilerini deðiþtirmesiyle önce kilidi açtý sonra rakibin kapýsýný kapadý."
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alan ýn çok iyi olduðu maçlar olacaktýr...Hangi maçlar? Bence rakip orta sahanýn oyundan düþtüðü maçlar...Ayrýca asýl þimdi transfer bekliyorum...Moraller yerinde beklenti yüksek deðil....Sakin kafa ve çingene pazarlýðý ile 2 adam alýnabilir....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

colmanda bugün en az alan kadar top ezdi.hatta kritik yerde top kayýplarý var

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Sedat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Bence Alanzinho Bu Takýmdan Kesilmez Canerim
    Sedat Abi tabiki saygý duyuyorum ama Jaja'nýn tamamen adapte olmasý durumunda þahsen ben ilk olarak satýlýk listesine onu koyardým. Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarýnda bir kaç kez rakibi peþine taktýðý için saklamaya gerek yok gibi. Bunun dýþýnda kardan fazla zararý var. Bence tabi. Seviyor muyum, seviyorum. Ýnþallah daha iyi olur ve faydalanýrýz.

Orhan Kahraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ben hatýrlýyorum nerde lan bu forvet Dercesine kendi boyundan 20 cm yukardan gecen topa kafa vurmaya calýþmasý

Katýlýyorum alanzinho yu surda benim kadar savunan olmasýn ki bugün beðenmedim bende heleki son anda çýkarken kulübeye gitmeyip soyunma odasýna gitmesini yakistiramadim ve açýklama bekliyorum bu konuda
    Bunun haricinde colmani da beðenmedim asist oncesi olmasa fena bileniyordum colmana
    Onur - selcuk - teo gerisi anfield daydi sanki

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý sulo61gun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    colmanda bugün en az alan kadar top ezdi.hatta kritik yerde top kayýplarý var
    Colman ilk yarýda çok kötüydü. Yerinde oynamamasý ile alakalý. Bursaspor maçýnda da ayný þekildeydi. O adam kendi mevkisinde baþka oynuyor.

gerenimo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ayný anda sahada alan yattara burak(umut) ve teo ile oynamak da cesaret gerektirir. þenol hocayý tebrik etmek gerek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Kesinlikle katýlýyorum Anýl Caner..

Hoca bugün çok yerinde deðiþiklikler yaptý..

Barýþ'ý almicaktý öncelikli olarak Jaja'yý deneyecekti ama A.Gücü ciddi gelmeye baþlayýnca Barýþ'ý aldý ki yerinde bir hamleydi..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

emrah1461 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bugün teo nun attýðý gollerden sonra "yaw cok basit goller attý" dedim birden.

babamda cevap olarak "biz butür golleri atamadýðýmýz için 3. olduðumuz yýl þampiyonluðu kaçýrdýk" dedi.

benimde dahil olduðum taraftar grubu olarak ne istediðimizi tam bilemiyoruz bazen

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

colman maça nerde baþlarsa baþlsýn zaten hep kendi mevkisinde oynuyor çünkü solda oynasa bile her zaman içeri giriyor

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Herþeyi Geçtim Bu Burak Nasýl Oynuyor Bu Takýmda hala ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)