Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 355 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker'de Fatih Tekke Posteri - Foto 15.sayfa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gs nin FATIH e yaptiklarini lütfen unutmayalim[img]smileys/smiley7.gif[/img]...ve unutturmayalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

gs nin FATIH e yaptiklarini lütfen unutmayalim[img]smileys/smiley7.gif[/img]...ve unutturmayalim

UNUTMAYACAGIZZZZZZZZZ....

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eger posteri yaparsak en altina yönetim istifa yazsak astirirlarmi stada?

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim istifa konusunu burada da yazmayalim arkadaslar bunun fatih ile bir ilgisi yok. eger bu poster yapilacaksa ki yapilmasindan yana olanlar var zaten o zaman önümüzde uzun bir zaman var bu zamanda yapilir daha önce de yazmistim benim düsüncem poster asilinca hemen açilmasin fatih tribüne çagrildigi zaman direklere baglanan ipler çözülsün ve o zaman açilsin. bence çok daha güzel olur.

bu konuda sizler neler düsünürsünüz bilemem ama. tipki famagusta maçinda nasil balonlar uçuruldu ise ayni o sekilde açilmasi çok daha güzel olur düsüncesindeyim

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı

yönetim istifa konusunu burada da yazmayalim arkadaslar bunun fatih ile bir ilgisi yok. eger bu poster yapilacaksa ki yapilmasindan yana olanlar var zaten o zaman önümüzde uzun bir zaman var bu zamanda yapilir daha önce de yazmistim benim düsüncem poster asilinca hemen açilmasin fatih tribüne çagrildigi zaman direklere baglanan ipler çözülsün ve o zaman açilsin. bence çok daha güzel olur.

bu konuda sizler neler düsünürsünüz bilemem ama. tipki famagusta maçinda nasil balonlar uçuruldu ise ayni o sekilde açilmasi çok daha güzel olur düsüncesindeyim

bu daha güzel bi fikir

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı

bu daha güzel bi fikir

Dehset olur.[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Alıntı Aiyegbeni Nickli Üyeden Alıntı

Hiçbir futbolcu tek basina maç alamaz.

Ama digerlerinden daha özverili,daha hirsli oynayabilir.

Fatih Tekke gibi..

ünlü birisi der ki ;

bir futbolcu tek basina mac alamaz ama tek basina takimin anasini beller..

[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Tekke Tek basina çikip maç alir.

Burasi tartisma topigi degildir.

Evet haklisin burasi tartisma topigi degil ama kullandigin kelimeye dikkat edermisin sunu bilki hic bir futbolcu tek basina mac alamaz o zaman adama derlerki fatih ciksin tek basina oynasin ve bu kadar bir adami abartmak ona yarar vermez bosuna strese sokariz evet cok iyi futbolcu ama ronaldinho veya kaka degil

arkadasim diyorsunki hiç bir futbolcu tek basina mac alamaz ama cümleni sonunda diyorsun fatih ronaldinho veya kaka deyil ee bu ne oluyor simdi senin söylediginle birbirini tutmuyor.sen resmen diyosunki ronaldinho olsa veya kaka tek basina mac alir.eee ne anlami kaldi dedigin hiç bir futbolcu tek basina alamaz lafin.bence sen bise yazacaksan ölç biç ondan sonra yaz.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu biraz dagildi herhalde ama tabiki arkadasda öyle demek istememistir mehmet yilmazla tomasin kaçirdiklarini atar alir maçi iste [img]smileys/smiley4.gif[/img]

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Tekke Tek basina çikip maç alir.

Burasi tartisma topigi degildir.

Evet haklisin burasi tartisma topigi degil ama kullandigin kelimeye dikkat edermisin sunu bilki hic bir futbolcu tek basina mac alamaz o zaman adama derlerki fatih ciksin tek basina oynasin ve bu kadar bir adami abartmak ona yarar vermez bosuna strese sokariz evet cok iyi futbolcu ama ronaldinho veya kaka degil

Kardesim ben alir diyorum sen niye karsi çikiyosunki bu benim düsüncem ister isine gelir ister gelmez FATIH TEKKE TEK BASINA MAÇ ALIR, ronaldinho ve kaka da babayi alir.Edited by: immortal_TS

fatihin tek basina maç alacagi herkes bilior mesela gençler maçi isde tokt gibi cevap

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir oyuncu tek basina maçi alir veya aldiri bunun edn güzel bu hafta gördük. Bir oyuncu oyundan alindktan sonra maçta kaybedilir.

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

çakir o zaman posterdeki yazilar degissin gese macini hatirlatan yazilar kalksin posterden eger o maci hatirlatan yazilar bulunursa gercekten cok komik olur 2 ay gecmis aradan biz anca poster yaptiriyoruz olur

neyse ben bu toplanan parayla fatih yerine trabzonsporumuza olan sevgimizi gosteren bir pankart yapilmasi taraftariyim çünkü malumunuz AVNI AKER DE trabzonspora olan sevgimizi gosteren ifade eden tek bir pankart yok hep grup isimleri hep dernek pankartlari bence bu eksikligi gidermek icin en uygun durum hazir para da var

ben böyle bisey yapalim derim daha yararli olur ama fatihimize de yapilirsa zarari olmaz fakat belirttigim gibi trabzonsporumza yaparsak daha bi güzel olur

konu dagildi iyice ya

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla fatih de olmasa ne olacak

Nereden
    Ankara

lige 2 hafta ara verildi, zaten sonraki hafta deplasmandayiz bir haftada orda gitti sonra ki hafta nerdeyse aralik olcak, gs maçindan 2 ay geçmis olcak o maça poster yapsan adamlar dalga geçer sonradan mi kavradiniz vsvs diye bence toplanan parayla anorthosis maçindan sonra ki karadeniz gazetesinintam sayfa bastigi yazi & foto yapilsin. "tarih sizi unutmayacak" vsvs elinizde yoksa upload edebilirim.

salicakla

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

lige 2 hafta ara verildi, zaten sonraki hafta deplasmandayiz bir haftada orda gitti sonra ki hafta nerdeyse aralik olcak, gs maçindan 2 ay geçmis olcak o maça poster yapsan adamlar dalga geçer sonradan mi kavradiniz vsvs diye bence toplanan parayla anorthosis maçindan sonra ki karadeniz gazetesinintam sayfa bastigi yazi & foto yapilsin. "tarih sizi unutmayacak" vsvs elinizde yoksa upload edebilirim.

salicakla

bende bunu anlatmaya calisiyorum dalga konusu olacaz bi de

senin dedigin gibi ya da baska bisey dusunulebilir

Nereden
    İstanbul

Ben bu fikre katilmiyorum.. Ne olursa olsun biz yine de Fatih TEKKE adina pankart yapmaliyiz.. ama Gs maçi için ama baska için.. Sonuçta bizi ayakta tutan tek futbolcu o oldugu için onun namina poster yapmaliyiz..

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke için simal yildizinin yaptigi çalismalar çok güzel olmustu ama vakit çok geçtigi için gs maçi için atifta bulunmakbiraz degil baya bir saçma olur düsüncesindeyim onun için yeni bir varyans yaratmamiz gerekiyor.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

avni akerdeki en yakin maçta posterin açilmasi güzel olurdu. rize maçi yani. sadece eskiye gönderme için degil hakettigi için o posteri açmaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

salicakla

"Tarih sizi unutmayacak"

Bu başlığı atan gazeteye o zaman da ettiğim GÜZEL (!) METHİYELERİN (!) haddi hesabı yoktu. Tarih sizi unutmayacak deyip, fona da Fatih ile Şenol Güneş'in resmini koymuşlardı.

Bu afiş Fatih'e destek için ortaya çıkmıştı. Trabzonspor ya da onun herhangi bir bireyine destek değil de "ÇAMUR" olan hiçbir şeyin içinde olmayacağımı şahsen bildiriyorum.

Tarih o başlığı atanları da unutmayacak. Tarih unutsa da ben unutmayacağım. O manşeti atanlara, Fatih ve Şenol'dan akıllarınca hesap soranlara o manşeti yedireceğime kendi adıma and içtim. Bunun burada anılmasını bile abes sayıyor, kesinlikle karşı çıktığımı bildiriyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Organizasyonda site olarak yeterince hizli olunmadigi konusunda haklisiniz. Herkesin söz verdigi ücretleri ödemesi için tahmin edilenden fazla beklemek zorunda kalmamiz ve sitede kullanacagimiz tasarimla ilgili net karara zamaninda varamayisimiz da bunda etkili oldu ancak posterin asil yetistirilememe nedeni bunlar degil. Sitedeki sorun yasanmamis olsaydi tüm planlar poster siparisinin bayramdan 1 gün önce verilmesi üzerine kurulmustu, sitedeki veri kaybi nedeniyle yasanan iletisim kopuklugu da bu yüzden, forum yöneticileri arasinda degil, bizlerle, bu organizasyona büyük emek veren Simal Yildizi gibi büyüklerimiz basta olmak üzere BMN üyeleri arasinda yasandi. Tasarim konusunu birlikte netlestirmeden, bu organizasyona emek veren üyelerimizin fikrini almadan bir karar vermek istemedik yoksa kimseye danismadan kendi tasarimimizi hazirlayip, kendimize göre bir siparis vermek bizim için zor degildi arkadaslar. Bunun organizasyon ruhuna aykiri olacagini düsündük. Son güne kadar tüm hatirlatmalara karsin, amacimiza uygun, yalnizca Fatih Tekke'ye destek amaci tasiyan bir tasarim çikaramamis oldugumuzu da unutmayin. Basliktaki mesajlardan hatirlayacaginiz gibi Çarsamba gününü "karar günü" olarak belirlemistik, siparis o gün verilip poster Cumartesi alinacakti, o günü sitedeki sorunla geçirince kalan 2 günde posterin yetismesine olanak kalmamisti.

Bu aradayaptiracagimiz posterin amacinin Fatih Tekke'yi tek basina takim gibi göstermek degil, ona destek olmak ve her zaman arkasinda oldugumuzu hissettirmek oldugunu tekrarlamak lazim. Bu nedenle posterin yaptirilma zamani geçti, artik bir anlami yok gibi düsüncelere katilmiyorum. Site olarak bu poster için harekete geçtik, basindan beri düsüncemiz buydu ve posterimizi en bize yakisir sekildeyaptiracagiz. Kaptan'a olan destegimizi göstermenin zamani olamaz, poster anlamindan hiçbirsey kaybetmeyecek hatta kazanacaktir. Etkisi yalnizca bir haftayla sinirli olacak pankart yaptirmamizin ("Geçmis olsun kaptan" tadinda) çok anlam ifade edecegini düsünmüyorum. Konunun basindan beri konustugumuz gibi ancak taraftarimiziin Fatih Tekke'ye olan sevgisini, destegini, güvenini yansitacak anlamli ve yaratici bir pankart bu organizasyonun hakkini verecektir. Bizler bu isien iyi sekilde yapacagiz,bizlere yakisacak nitelikteki posterimiz Avni Aker'deki ilk maçta tribünlerde olacak.

Arkadaslar önceki mesajimda belirttigim gibi hazirlatacagimiz poster Galatasaray maçina bir atifta bulunulmayacak, Kaptan'a Trabzonspor taraftarlari olarak destegimizi ve güvenimizi yansitan bir posterolacak.Bunun disinda posterle ilgili farkli önerilerde bulunmaniza gerek yok,organizasyonen basindan bu yana kararlastirildigi yönde, kararlastirilan amaç dogrultusunda tamamlanacaktir. Bu konudakikararin degisme durumu söz konusu degil.

Bu baslikta"Bir futbolcu tek maçina maç alir mi" konulu yazilarin yazilmasina da izin vermiyoruz arkadaslar. Burasi bir organizasyon basligi ve bu tip konularin yeri burasi degil. Yalnizca poster organizasyonumuza yardimci olacak, destek verecek, yön gösterecekmesajlar yazalim. Diger konularla ilgili mesajlar yazildigi takdirde bunlar posterimizle ilgili konuda bütünlük saglanmasi amaciylasilinecektir.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence fatih tekke posteri ikinci yari avni aker'de ki galatasaray maçi için saklanabilir.. üstelik adrese teslim gibi olur.. hem bu maç derbi özelligi açisindan bir çok izleyiciye ulasmis olacak hem de "hala unutmamislar" havasi yaratacak.. zaten trabzonspor'un herhangi bir maçinin medyada pek fazla konu olacagini sanmam..ama gs-fb-bjk maçinda seyirci hapsirsa konu olur..

yani geç kalmis degiliz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar banka yolu ile gönderilen paranin detayi söyle:

01/10/2005 - 09/11/2005 TARIHLERI ARASINDA YTL HESAP OZETI
    ISLEM TARIH TUTAR BAKIYE AÇIKLAMA
    E9 17/10/2005 50.00 -- 0115 SIMAL YILDIZI FATIH TEKKE POSTERI FON YÖNETIMI MÜ
    NA 18/10/2005 20.00 -- 7504 AYSE AYGÜN 75..25 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YATAN KTÜ/TRABZON
    SA 18/10/2005 20.00 -- 7321 GÜLTEKIN SÜRÜL KATKI PAYI 7...5457 ÇARSAMBA TICAR ÇARSAMBA/SAMSUN
    KY 18/10/2005 10.00 -- 7501 YATAN KASADAN YATAN MUMHANE/TRABZON
    KY 18/10/2005 40.00 -- 1002 KND TS KASADAN YATAN AKSARAY/ISTANBU
    SA 18/10/2005 40.00 -- 1038 GÖKHAN ATALAY TES.HVL. 1...3 GÖKHAN ATALAY MERCAN/ISTANBUL
    AX 18/10/2005 50.00 -- 7500 DUMAN61 HASAN OGUZ FATIH TEKKE POSTERI TRABZON
    PZ 18/10/2005 0.00 -- G%TRABZ. TDS%0...
    PZ 18/10/2005 0.00 -- G%TRABZ-TLKM%4623512795
    NA 18/10/2005 20.00 -- 7504 SALIH SEN TSUNAMI 7... 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YA KTÜ/TRABZON
    E9 19/10/2005 20.00 -- 0115 BEYTULLAH BALKIZ BEYTULLAH BALKIZ POSTER UCRET I % FON YÖNETIMI MÜ
    SA 19/10/2005 10.00 -- 1018 GÖNDEREN MURAT ÖZSAHIN 1018N5004895 ICLAL ÖZSAHIN ERENKÖY/ISTANBU
    NA 20/10/2005 30.00 -- 7504 HAMUCERA 75040085225 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YATAN KTÜ/TRABZON
    AX 20/10/2005 25.00 -- 2404 BASAGA INSAAT TAAHHÜT VE MEHMET AKIF BAYTEN BORDO MAVI NET PO SANAYI SITESI/K
    KC 20/10/2005 20.00 -- 7504 Y KASADAN YATAN KTÜ/TRABZON
    AH 25/10/2005 10.00 -- 7500 ISKENDER MUHAMME/7500172970325 EKI 14:55 0430 5845 TRABZON
    PH 25/10/2005 - 37.16 -- 7500 010000000108302/TRABZ. TDS/FATURA ÖDEME FT.NO:2...302 TRABZON
    AH 26/10/2005 50.00 -- 6128 KAKISIM ÇAKIR/61280040677 26 EKI 16:07 1205 1187 ISDEMIR/ISKENDE
    AX 26/10/2005 10.00 -- 1125 METIN KÜLÜNK FATIH TEKKE POSTERI BORSA/ISTANBUL
    SA 26/10/2005 20.00 -- 3301 HAV...YILDIRAY SERT SANAYI SITESI/I
    E9 31/10/2005 30.00 -- 0115 RENGIN ARMUTÇU POSTER IÇIN-ARMUTCU61 ADINA FON YÖNETIMI MÜ

+ 20 YTL 61Viya ve + 50 YTL Cuttysark

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eee sonuç

Nereden
    Ankara

yapmayin etmeyin, para dursun kaçmiyor ya? 2. yarida ki gs maçi için bir poster yapin hem fatihe destek hemde gs yi tii ye alan bir poster olsun.

ayrica simal yildizi o baslikta ne fatih tekke nin ne de senol günesin resmi var, büyük siyah sayfa üzerine anorthosis maçi öncesi 11 oyuncunun ant içtigi sahne üzerinde "tarih sizi unutmayacak" yaziyor. müthis bir baslik tarih onlari asla unutmayacak. ayrica o maçlardan sonra o kadroyu nasil içine sindirebildigine sasarim sadece.

salicaklaEdited by: selcjK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)