Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15
Toplam 355 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 355 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker'de Fatih Tekke Posteri - Foto 15.sayfa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün maça yetisebilmek için son sürat arabayla eve dogru gelirken LigTV'nin canli yayinini radyodan dinliyordum. Öztürk Pekin ve Serdar Bali konusurken posterden bahsettiler. Göremedim ama insallah bizim posterdir diye düsünüyordum.

Maçin derdine bunu unutmustum. Demek bizim posterimizmis. Sagolasin.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesela bundan sonra kendi futbolcusuna hakaret eden taraftarlarin üzerine kocaman bir kirmizi çarpi atilmis bir poster hazirlayabiliriz.Çünkü buradan sesimizi yeterince duyuramiyoruz en az sahadakiler kadar ruhsuz olan böyle taraftarlara.

Utanmasam saha kapama ve seyircisiz oynama cezasi aldigimiz zamanlardaki olay çikaran taraftari özledim diyecegim.Çünkü onlar ya rakibi yada hakemi etki altina almaya çalisirdi en azindan.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun durmak yok da yeni faaliyetimiz kaptani kovmak olacak galiba. daha dün posterini asiyorduk, bugün kendini asiyoruz.
    evet ben de Fatih gitsin diyorum ama, kafasi karisik hem kendine hem kulübe katkisi bu sekilde olmaz diye gitsin diyorum. fakat ortalik kaptanin kellesini isteyen isyancilardan geçilmiyor.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

taraftarin suçu yok...

her maç tribünleri dolduran taraftara bu futbolu reva görenleri savunmaktan vazgeçin artik, ödül ve ceza sistemi yasamin kendisinden gelir, kiyamadiginiz kendi çocugunuzu bile hatasindan dolayi cezalandirmiyorsaniz ne kendine ne size nede vatana millete hayirli bir evlat yetistirmiyorsunuzdur.

kaldiki bu futbolcular!!! simarik çocuklar yetistirdik laf geçiremiyoruz, sizler simartmaya devam edin, gözünüz aydin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben de sunu düsündüm bir dahaki maç denizlispor maçi ve beyaz bir beze "rakip takimin adina tezahurat yapan taraftar istemiyoruz" diye...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)