Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 334 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Gençlerbirligi

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray Bulak iki sene once, turkiye ligi kalitesiz, 2 stoper ve 2 santraforla zirveye oynarsin demisti, aynen katiliyorum, bizde de bu 4 pozisyonu dolduracak adamlar yok, kaleci de berbat, kilo verdim valla maci seyrederken...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jefferson niye her topa açiliyo anlamiyorum.Bi ara adam orta sahaya geldi.Kalede sikiliyo mu tek basina ne

Nereden
    İstanbul

Yattara, hesapta hakan sukur tarzi santrafor(!) m.yilmazdan daha fazla kostu resmen, boylegelistirirse kendiniDrogba gibi adam olacak Yattara...

Nereden
    Belçika

Fatihsiz takimi hepimiz gorduk bu macta, Allah kaptanimizi bizden ayirmasin!

sayin mehmet yilmaz onca maconca ortaya bi kafa vuramadin bak kaptanina butun kafa toplarini aldi daha 50 FIRIN EKMEK YEMEN LAZIM BOYUNDAN POSUNDAN UTAN!

not: mehmet yilmaz hakkinda yazdiklarimda kusur varsa adminler silebilir ama ceza almayiz herhalde!

Nereden
    İstanbul

m.yilmaz facia, aldigi paraya yazik, oynatilmiyorum diye inim inim inliyordu...

gonderilmezse sasirmam ama, ne dogru yapildi ki...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Defansimizda, ortasahamizda ve forvetimizde topu ayaginda tutupta akillica kullanan kimse yok.En büyük sorun burda bence.Fatih'in ayagina top geldiginde dikkat edin topu nasil kullaniyor ne acele ediyor ne panikliyor.Defanstan top çikarma stilimiz amötör takimlarda bile yoktur.Topu kaptiririm korkusuna gelisi güzel vuruslar yaparak bir yere varilmaz.Yattara'ninda yapabilecek birseyi kalmiyor belli bir noktadan sonra.Neden derseniz takimda Yattara'dan baska etkli futbolcu yok adamin ayagina her top geliste iki kisi savunuyordigerlerini tutmaya gerek bile kalmiyor..Su Ümit Özat'a kazma felan deriz,adamin korner çizgisine inipte yaptigi ortalar bizim tüm takiminkinden fazla.Elinde Yattara gibi bir adam var arkasinda duran Emrah hala defansif oynuyor.Çiksa ileri rakip takim yattarayla mesgulken birçok pozisyona girer.Ama ne cesaret var nede kondisyon.Tamamen korkalasmis takim.Top benden çiksin hata bende olmasin anlayisi bize daha çok maç kaybettirir.

Nereden
    İstanbul

Maçi islerken neyi fark ettim biliyor musnuz.. Biz golu attik ya.. Fatihim golünü atti ya.. tekrari gösterilirken fark ettim.. üç kamera sadece fatihin kornerde topa çikisini takip ediyordu.. Evet sadece Fatihimin topa çikisini takip ediyordu.. Helal olsun Fatihime ki buralara kadar geldi.. Belki diger iyi kafacilari(baska takimlardakileri)falan da izliyordur kamera ama üç tanenin ayri ayri izledigi yoktur eminim ki.. Fatih sen bizim HeRsEyImIzSIN....

(ölümüne TRABZONSPOR...)

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

taraftarin sabri tükeniyor...bu yönetim taraftari deli ediyor neden istifa etmiyor bunlar anlamiyorum.. bi insan istenmedigi yerde neden zoröa kaliyor anlamyiorum..

LAN BU BECERIKSIZ YÖNETIM FUTBOLCU ALIRKEN TRANFER PAZARLIGINDA NEDEN BU KADAR INATCI DEGIL[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    fatih çiktiktan sonra battik gene yahu bekle 2-0 olsun oyle çikart[img]smileys/smiley7.gif[/img]

öldü adam hoca demis 15 dk daha oyna yoksa ilk yarida çikacak

sen fatihe mi su buluyon 10 tane yedektede 5 tane onlar ne yapiyo

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

haftalardir islk defa bu kadar çok takima güvenmistim yenecegimize emindim hatta skor olararak 2-1 demistim 1-1 den sonra o 2. gol geleceginede emindim ama gerçekten üzülerek söylüyorum ama atacak adam yok sadece sadece fatihsiz ne yattaranin çabalari sonuç veriyor nede hüseyinin,

Açikçasi artik yenilse bile sahada en iyi mücadelesini veren Bordo-Mavi formasini giyen oyunculari özledim dün aslin kendimi kandirdim çünkü sahadakiler ne organize geldi nede adam akilli olgunlasmis bir atagimiz vardi alayi amatör gibiydi.

Bu formayi giyenlerin bu kadar aciz olusuda en az benim bu durum karsisinda birsey yapamamam gibi birseey.Akil almiyor yada almak istemiyor ama bu devre arasina kadar veya en azindan simek-fatih birlikte oynayana kadar böyle gidecegi belli.

Ama TESEKKÜRLER SULTAN tesekkürler.

TS taraftarinin herseyi diyenler dün bir daha gördü niye bizim herseyimiz oldugunu veya gösterdin.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ilk 25 dakika amatör bir takim vardi sahada sanki! Defansimiza gelen bütün toplar -dan dun- uzaklastirilmaya çalisiliyordu.Kürsat'in bu takima alinmasini isteyen arkadaslar umarim Kürsat'in ne kadar teknik(!) bir oyuncu oldugunu bir kez daha görmüslerdir! Sakin Kürsat gol atiyor diye O'nu savunmayin O'nun önceligi gol atmak degil gol çikarmaktir!

Bi kalecimiz var evlere senlik! Yan toplara çikisi tam bi facia.Petkoviçin gitmesini isteyen ve de gönderen zihniyete bravo!

Defansta basarili olan biraz Tayfun ve Emrah'ti.Celo diye bir oyuncumuz var Türkiye'de baska takimda yok böyle bir oyuncu.Ne bir çalim ne bir orta! Ümit Özat'in ondan daha iyi oldugunu söyledigimizde bi dayak yemedigimiz kalmisti.Simdi de bazilari Ümit iyi oyuncu diye yaziyorlar ilginç!

Hüseyin her zamanki gibi tek yaptigi sey toplari uzaklastirmak.Ayaga pas falan yok.

Bu maçta 2 oyuncumuz vardi ayakta kalan biri Kral digeri de Yattara!

Aslinda KRAL için söylenecek pek bisey yok ama dün yine harika oynadi.O attigi kafa golü ise tam jeneriklik bir gol! Alistik artik böyle gollerine.O'nun sayesinde maçtan zavk aldim.O sahada olunca takim pek bocalamiyor ama çikinca vay bu takimin haline!

Vahid hocanin skor garanti olmadigi halde KRAL'i neden çikarir hiç mantikli degil.Sakin yorgun felan demesin çünkü 65 dakika canla basla mücadele etti bu ne yorgunlugu???

Son söz de hakeme ve yönetime;Hakemler 11 hafta oldugu gibi bu haftada rakibimize daha çok tölerans gösterdi.Baki ve I.Güldüren'in kirmizi kart görmesi gerekiyordu ama nedense sari kartla geçistirdi! Belli ki bu sezon hakemler bize karsi olmaya devam ediyor Anadolu takimlariyla yaptigimiz maçlarda böyleyse Fener derbisinde halimiz ne olur siz düsünün!

Bu degerli yönetim transfer yapma zorunlulugu hisstetmediginden takim bu hallerde,biraz utanma olsa simdiye çoktan istifa etmislerdi!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu maçta 2 oyuncumuz vardi ayakta kalan biri Kral digeri de Yattara

Sevgili Arkadasima katiliyorum...Sanki diger oyuncularin takimla bir alakasi yok gibiydi...Onlarin futbolculuklari sadece transfer ücreti konusunda oluyor ne yazik ki...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr FATIH SULTAN TEKKE gerisi yalan siradan basiretsiz ve RUHSUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.....

TESEKKÜRLER FATIH SULTAN TEKKE SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

hale seni bi satmayi düsünsünler o zaman iste sabrimiz tasar

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir tek KRAL vardi ayakta kalan... Sonuna kadar haklisin TEKKE... Seni kimse yiyemez kilçiklarin bogazina takilir hepsinin. Sen onlarin hepsinden daha Trabzonlusun. Sana, senin Trabzonspor askina saygi duyuyorum ve gözlerinden öpüyorum seni BÜYÜK KAPTAN... Birilerine inat...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aksam ki maç için Fatih ve sonrasi diye iki bölüme ayirabiliriz. Fatih sahadayken takim daha diri daha ne yaptigini bilen bi sekilde top oynadi. ama fatih çikti korkulan oldu. herkeste bi telas bi beceriksizlik olmaya basladi yine. herkes aman top benden çiksinda hata bende olmasinda ne olursa olsun havasindaydi. topu alan vurdu ileri. ne paslasma var ne birsey. mehmet yilmaz herzamanki gibi beceriksizlik örneklerini gösterdi. jun AGUSTINE olma yolunda hizla ilerliyor.!!hüseyin iyi idi. ya aslinda futbolculari konusmaya gerek yok.

Aksamki övgü alacak seylerin en basinda TARAFTAR geliyordu. 8 maçta sadece 1 galibiyet almis takimini o havada yanliz birakmayan taraftar herseyin en güzelini hak ediyor.

Maç sonunda koltuklarin kirilmasi tabiiki yanlis biseydi. tepkimizi daha farkli yollardan dile getirmeliyiz. ama nasil ki yönetim hata yapmissa taraftarda hata yapmistir diyecegiz. ki bu taraftar kimsenin tahmin edemeyecegi kadar sabirli olmustur.

Her maglubiyet sonrasi deplasmanda olsun kendi evinde olsun takimi tribüne çagirip ayakta alkislayan bu taraftarin bu sevgisini futbolcular suistimal etmistir. taraftar okadar kötü sonuçlara ragmen futbolculari tribüne çagirip alkislarken, nasilsa hermaç alkisliyolar dediler. utanmadilar.bunun onlari daha hirsli yapmasi gerekirken bunlar dahada küçüldüler. hep böyle devam eder sandilar. amailk kivilcimlar dün aksam ortaya çikti. maçtan sonra olanlar belli. herkesin bi sabri var. bu formayi giyiyorsan hakkini vereceksin. illaki yenmek zorunda degilsin . bu futbol. ama kosacaksin savasacaksin. taraftar sizden bunu istiyor.

En basiti takimin ne hale getirilidiginin belgesi sudur. Herkes 2 dakka düsünsün. bugünkü durum yani 8 maçta sadece tek galibiyet almis bu takim 10 sene önce ayni seyi yapsaydi kim hangi koltukta otururdu. hangi futbolcu trabzonsporda kalabilirdi. iste bizi ne hale getirdikleri ortada.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Bi kalecimiz var evlere senlik! Yan toplara çikisi tam bi facia.Petkoviçin gitmesini isteyen ve de gönderen zihniyete bravo!

Defansta basarili olan biraz Tayfun ve Emrah'ti.Celo diye bir oyuncumuz var Türkiye'de baska takimda yok böyle bir oyuncu.Ne bir çalim ne bir orta! Ümit Özat'in ondan daha iyi oldugunu söyledigimizde bi dayak yemedigimiz kalmisti.Simdi de bazilari Ümit iyi oyuncu diye yaziyorlar ilginç!

Bu maçta 2 oyuncumuz vardi ayakta kalan biri Kral digeri de Yattara!

Vahid hocanin skor garanti olmadigi halde KRAL'i neden çikarir hiç mantikli degil.Sakin yorgun felan demesin çünkü 65 dakika canla basla mücadele etti bu ne yorgunlugu???

Son söz de hakeme ve yönetime;Hakemler 11 hafta oldugu gibi bu haftada rakibimize daha çok tölerans gösterdi.Baki ve I.Güldüren'in kirmizi kart görmesi gerekiyordu ama nedense sari kartla geçistirdi! Belli ki bu sezon hakemler bize karsi olmaya devam ediyor Anadolu takimlariyla yaptigimiz maçlarda böyleyse Fener derbisinde halimiz ne olur siz düsünün!

Bu degerli yönetim transfer yapma zorunlulugu hisstetmediginden takim bu hallerde,biraz utanma olsa simdiye çoktan istifa etmislerdi!

Bu noktalar fazla önemli gözükmeyebilir bazilarina ama bütün bunlari üstüste koyunca ne kadar önemli seyleri kaybettigimiz ortaya çikiyor

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Trabzonspor - Gençlerbirligi Maç Topigi

Fatih kadar hic bir oyuncuya sempati duymadim hayatimda.

Fatih Tekke HELAL OLSUN SANA.
    Hastayim bu adama. Cok klas kafa koymus yine.
    Bravo Tekke.

Yukaridakiyazilar angut.com'dan bir FB taraftarindan sanirim bu yazilanlar herseyi özetliyor!
    Edited by: thepatfhinder

Bu arada maçtan sonra 10-11 yaslarinda ki bir taraftar kardesimin göz yaslarini gördükten sonra üzüntüm bin kat daha artti...O kardesim puma formasiyla ve eski atkisiyla maça gelmis...Takimini seyretmeye inandigi sevdigi asik oldugu takimi için gelmis bir taraftar...Acaba Atay bey bu gözyaslarinin hesabini nasil verecek bilemiyorum!!!

Saygilarimla...

Nereden
    Trabzon

sadece o mu . maç çikisinda adamin biri ben 200 km yol yaptim geldim buraya. bunu yasamak içinmi diye bagirip isyan ediyodu. ve bunun gibi niceleri.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada maçtan sonra 10-11 yaslarinda ki bir taraftar kardesimin göz yaslarini gördükten sonra üzüntüm bin kat daha artti...O kardesim puma formasiyla ve eski atkisiyla maça gelmis...Takimini seyretmeye inandigi sevdigi asik oldugu takimi için gelmis bir taraftar...Acaba Atay bey bu gözyaslarinin hesabini nasil verecek bilemiyorum!!!

Saygilarimla...
    kardes bu yazini okuduktan sonra ben de hüzünlendim simdi görüntüleri izlemedim aksam ancak öglenleyin haberlerde camlari kirilan arabalari yönetim istifa diye bagiran taraftarlari gösterdiler.atay aktug acaba bu forumu takip ediyomu yoo etse birakir baskanligi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

En korkunç olan ise ELINIZDEN GELEN HIÇBIR SEYIN OLMAMASI...Resmen bu rezilligi seyrediyoruz...Biz koskoca BMN ailesiyiz...Ya protesto edelim ya da bir sekilde bunun böyle devam etmeyecegini gösterelim...

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Saygilarimla...
    kardes bu yazini okuduktan sonra ben de hüzünlendim simdi görüntüleri izlemedim aksam ancak öglenleyin haberlerde camlari kirilan arabalari yönetim istifa diye bagiran taraftarlari gösterdiler.atay aktug acaba bu forumu takip ediyomu yoo etse birakir baskanligi[img]smileys/smiley5.gif[/img]
    Yanimda maça beraber gittigim arkadasim vardi o biraz teselli etmeye çalistio kardesimi...Ama sanirim bu maçi hayatim boyunca unutmuycam...Hele o sahneyi...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Bu kisim haricinde yazdiklarinin çoguna katiliyorum.. Vahid Hoca'nin açiklamalrini okusaydin bu elestiriyi yapmazdin.. Vahid Hoca Fatih'in devre arasinda çok yorgun oldugunu ama takima psikolojik katki yapmasi için 15-20 dk daha sahada kalmasini rica ettigini söyledi..

Bu kisim haricinde katilmadigim kisimlar; Hüseyin bu maçta elestirilecek bir oyun oynamadi, yine olumlu top kullanamdi ama top kaybi da az sayidaydi ve rakibe ön sahada müthis baski kurdu, ayrica Emrah da tam felaket, hiç begenmiyorum, artik Feridunu denemesi lazim..Yedigimiz golde emrah kademeye girmekte çok geç kaldi..Bu sene yedigimiz gollerin yarisindan çogu Emrahin kanadindan

Nereden
    Belçika

Fatih babamizin her seyirciyi selamlayisinda formayi opmesi cok gururlandirdi beni acaba ayrilmicakmi takimdan?!

Nereden
    Trabzon

ne alaksi var. sevgisini dile getiriyo sadece. ayrilmak ne alaka.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)