Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 222 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes istifa etmeli mi?

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kardesim zaten senol hoca olmasaydi bu hatalari yapan simdiye çok daha farkli seyler söylüyo olurduk. ona sahip çiktigimiz için böyle yapiyoruz da bize kim sahip çikacak. yaptigi hatalari saysa burada yazmaya üseniyorum. elin oglu elli metre top sürüyosa, birileri sahada bos bos geziyorsa, birileri gol kaçiriyorsa, birileri pozisyona giremiyorsa, birileri kenarda paslaniyorsa, yanlis oyuncu çikip yanlis oyuncu giriyorsa, takimin ayakta durmaya mecali yoksa, koskoca taraftar rum maçini unutup takimin akli hala orada kaliyorsa ben mi suçluyum. yoksa baskanin dedigi gibi yattara mi.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KÖR GÖREMEZSE GÜNSIN SUÇU NE?

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı

kardesim zaten senol hoca olmasaydi bu hatalari yapan simdiye çok daha farkli seyler söylüyo olurduk. ona sahip çiktigimiz için böyle yapiyoruz da bize kim sahip çikacak. yaptigi hatalari saysa burada yazmaya üseniyorum. elin oglu elli metre top sürüyosa, birileri sahada bos bos geziyorsa, birileri gol kaçiriyorsa, birileri pozisyona giremiyorsa, birileri kenarda paslaniyorsa, yanlis oyuncu çikip yanlis oyuncu giriyorsa, takimin ayakta durmaya mecali yoksa, koskoca taraftar rum maçini unutup takimin akli hala orada kaliyorsa ben mi suçluyum. yoksa baskanin dedigi gibi yattara mi.

KÖR GÖREMEZSE GÜNESIN SUÇU NE?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı degok Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

tamam da arkadaslar hemen hemen ayni kadro ile (tolgayi çikar szymeki ekle ) Ziya hoca daha basarili idi (bkn. puan durumu karsilastirma tablolari) o futbolculari döve döve oynatiyordu Ziya...Ziyayi neden kovduk o zaman[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img] tamam onun da hatalari vardi ama hemen kovalim triplerine girdik o zamanlar.Simdi de subjektif degerleri gözönüne aliyoruz.Yani Ziya bejekeli idi Senol Trabzonsporlu o zaman Senol kalsin...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

sevgili selçuk abi .Yazinda ziya doganin kovulmasi diye bir sey var. Ama ziyanin teknik adam kariyerinde kovulma diye birsey yok. Sadece kaçma var. Ilk olarak iyi hatirlarsan ziya hoca fener yenilgisi ve pesinden gelen konya beraberligi sonucu konya maçi çikisi yaptigi basin toplantisinda hiç beklenmedik sekilde istifa etti.

Arkadasim Ziya hoca bir kere istifa etmedi ettirildi.Bununlar ilgili gerçekleri bu sitede bazilari bilir.Beni burada konusturmayin konumuz bu degil.Senin dedigin gibi Istanbul maymunlarina istahlanmayacak adam da biraz zor bulursun.Haa yabanci teknik adam diyorsan o da ayri bir tartisma konusu.O yüzden önceki yazimda yazdim ya neden Trabzonspor bir teknik adam çikaramiyor diye...ben zaten Ziya hoca gelsin veya kalsaydi demiyorum.Senol hocanin basarisiz oldugunu ispat etmeye çalisiyorum.

ya arkadaslar siz neyden bahsediyosunuz?senol hoca eskiden çok iyiydi dünya 3. lügünü ise bi sans eseri olduk bunlari kabullenin genç futbolcu yerine kaliteli futbolcularimiz var niye bunlar degerlendirilmiyo çünkü senol hoca oyuncunun hasindan anlamiyo!!!eger anlasaydi zaten celalettin i felan oyunda tutmaz di !!![img]smileys/smiley7.gif[/img]tmm senol hoca eskiden çok iyi seyler yapmis olabilir ama biz önümüze bakmayi ögrenmeliyiz geçmis geçmistedir bidaha geçmisi yasayamassiniz!!!SENOL HOCA LÜTFEN ISTIFA ET ARTIK BIZDE BU KONUYU KAPATALIM!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senol hocanin yerine ersun yenal gelmeli

yok abi ersun dada is yok o ztn trabzon için anormal laflar ediyodu olduresim geliyo o adami artik yabanci teknik heyet getirmenin vakti geldi bence!!!ya sizce??

senol hoca istifa etti diyelim gelensenol hocadan daha iyi mi yürütecek saçma yönetimin hatasi transfer bu kadar geç mi yapilmaliydi her zaman paramiz yok borsaya açildik gene yok bu ne istir anlamadim gitti para yoksa yapamasinlar bu isi bizide heveslendirmesinler senol hoca istifa etmemeli bu benim görüsüm...

kardes senol hoca artik biseyleri basaramiyo bazi kisilerle karistirmayin senol hocayi!!!

Senol hocanin gitmesi veya yönetimin gitmesi biz sampiyon yapacaksa hiç durmasinlar..

Ama bence bu çözüm degil, 2-3 yilimizin daha heba olmasini istemiyorum açikcasi..19 yasindayim daha sampiyonluk görmedim artik tahammülüm kalmadi... [img]smileys/smiley19.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    Kutoz: hocanin bu basligi hak edip etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi, ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek olgunluktabir insandir.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol günesin elinde dünya karmasi yok.Kadro çok yetersizdi bir de sakatliklar vb.olunca takim basarisiz sonuçlar almaya basladi.Istifa etmemeli

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Kutoz: hocanin bu basligi hak edip
    etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry
    ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi
    çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs
    tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa
    istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik
    direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende
    elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol
    Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde
    olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi,
    ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara
    da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes
    bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi
    basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek
    olgunluktabir insandir.
    Hic sanmiyorum,Milli takim dan
    nasil gönderildigi malum.Senol Güne$i taniyanlar bilir ne kadar zor bir
    insan oldugunu,geli$i zor oldu gidi$i de zor olacak.

Bu arada götü gidi$i ara$tiriyormu$,bir hafta da sorunlari
    cözecekmi$.Of Allahim of biz ne günah i$ledik de,ne kadar beceriksiz
    varsa ba$imiza musallat ettin.

Edited by: Kiraly

senol hocanin istifasini istemek yapilacak en son elestiri olmalidir...senol hoca transfer listesini yönetime sundu ama asla dedigi oyuncular alinmadi..simdi istifasi istenen senol hocami olmali???? bunca baski üzerinde olan senol günes bu agir yükün altinada bizdemi ona bir tekme vuralim...suç onda degilken?????

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kabus84 Nickli Üyeden Alıntı
    senol hoca istifa etti diyelim gelensenol hocadan daha iyi mi yürütecek saçma yönetimin hatasi transfer bu kadar geç mi yapilmaliydi her zaman paramiz yok borsaya açildik gene yok bu ne istir anlamadim gitti para yoksa yapamasinlar bu isi bizide heveslendirmesinler senol hoca istifa etmemeli bu benim görüsüm...

way onur sen yazarmiydin olum yorumlarini özledik

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Kiraly Nickli Üyeden Alıntı
    Hic sanmiyorum,Milli takim dan nasil gönderildigi malum.Senol Güne$i taniyanlar bilir ne kadar zor bir insan oldugunu,geli$i zor oldu gidi$i de zor olacak.
    Bu arada götü gidi$i ara$tiriyormu$,bir hafta da sorunlari cözecekmi$.Of Allahim of biz ne günah i$ledik de,ne kadar beceriksiz varsa ba$imiza musallat ettin.

Kiraly, bende saniyorum ne olacak simdi. Yani ayri görüslerde olmamiz normal degil mi? Zaten herkes ayni noktaya bakmis olsaydi, sorun var demektir.

Ama hepsinden önemlisi, Trabzonzonsporumuzun basarisidir. Herkes geçici, baki olan Trabzonspor...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Senol hocanin kesinlikle ama kesinlikle istifa etmemesi gerekir zaten böyle bir düsüncesi de yok.

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı
    merak etme uygar_trb biz her zaman sözümüzün arkasindayiz.Bu kadar pasif hoca olmaz.takimi maglup iken en iyi oyuncusunu çikaran hoca olmazzzzzz.yahu yeniliyoz adam klübeden çikma ihtiyaci görmüyo.böyle bisey var mi yaaaaa birakin Allah inizi seviyosaniz.

tamam bi bu kalmisti elestirilmeyen yönü söleriz de yilmaz vural gibi klubede maymunluklar yapar hayret bisey yaaaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

senol gunesin kaderi bana gore iki hafta sonra ki gs macinda belli olur.olur da gidrese ben takimi oynaya oynaya iyi olan ersun yanali isterim. bu benim kisisel tercihim...

kutoz
    Ziyaretçi

Benim de kisisel tercihim Senol Günes giderse yerine, Kanal D'de program yapan Hikmet Karaman gelsin. Agzi iyi laf yapiyor. Zaman zaman espri yaptigi da oluyor. Hem Ersun Yanal gibi tesvik konusunda saibesi yok. Taraftar onu gaza getirirse, Yilmaz Vural gibi saha kenarinda sovda yapar. (Gerçi Yilmaz Vural vücut killarini yolardi, o dayanabilir mi acaba aciya)

Olsun, biz tarafta olarak ne acilara dayandik, o da dayansin...

Ya sahi, iyi de sampiyonluk konusuna deginmedik. Amaaaan sende... alistik biz umutlari, baska baharlara ertelemeye... Birde Eylül ayi, askin ayrilik ayidir. Senol Hocam yoksa ask bitiyor mu...Edited by: kutoz

bence artik çocuklarina ve esine zaman ayirmali. trabzonspor u düsünmesin illaki top oynatmasindan az buçuk anlayan biri geçer basina bu takimida sampiyon yapar. mantik disi hareketler yapmaz hiç yoktan.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Kutoz: hocanin bu basligi hak edip etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi, ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek olgunluktabir insandir.

tesekkürler kutoz. Sen gerçekden birtanesin.

Benim Galatasarayli( önceden Fenerli ) çok degerli bursalibir arkadasim var. Son Ersun Yanal/Fatih Terim degisimi ve Sivasspor yenilgisi sözkonusuolunca bana söylediklerine bir Trabzonsporlu olarak bile sasirdim. Ona göre Senol Günes devam etmeliydigönderilmemeliydi Milli takim basindan. Onun için Gs uefa kupasi neyse Millilerin 3 üncülügüde ayni anlamda bir Ilkdi ve bu ilki yasatanda senol günesdi. Bakin su anda Fatih Terim bile degil Senol Günes olmasini isterdi Milli takim basinda.

Trabzonsporlulara soruyorum:

Gökdeniz için pankart açmayi düsünenler Senol Günes için bunu neden düsünmezler ? Gerek yokmu ? Hakketmedimi ? Sampiyon oluncami açariz ? Yoksa göndermek içinmi hazirlariz bir tane ?

Varmi bir tane daha Senol Günesimiz ?

Çokmu kolay yetisiyor Trabzonspora yazlik ayakkablarina transfer olmus Senol Günesler ?

Verin bakiyim o ayakkablari simdiki oyunculara kaç maça çikacaklar ?

Bu adam birak maça çikmayi bizlere kaç kere sampiyonluk yasatmis Senol Günes arkadaslar. Hiçmi degeri yok bunlarin ? Hangimiz Trabzonspor için bu kadarini verebildik ?

Ha yok tabii. Ama yinede gerek yok simdi destek çikmaya, pankart açmaya.

Kazim Koyuncu gibi Rahmetli oldukdan sonra destek çikar açariz pankarti degilmi ?

ne gerek var simdi sirasimi sende.

Git isine allah askina. Biz 3 aydir zor sabrediyoruz birilerini kovsakda rahatlasak.

Isterseniz senol günesin yerine beni kovunda rahatlayin rahatlayacaksaniz. Ben senol günes kalmasi için giderim. Yeterki kabul edin önerimi.Edited by: sanatik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)