Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes istifa etmeli mi?

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı

Beyler ne istifasi yaa.

Adam ne yapsin, yönetim daha ne yapsin.Atay Aktug un klübe yaptigi katkilari görmemezlikten mi geliyoruz.Her ne kadar kendimize büyük desekde maddi anlamda berbatiz.Atay Aktug olmasa klüpte gelir kaynagi denen birsey olmayacakti. Gelelim Senol Günes e adamin elindeki kadro neyse alacagi semere de okadar olur. Sunu kabul edelim Trabzonspor un sahaya çikardigi 11 futbolcudan baska futbolcusu yok. Bu 11 den 1 kisi bilemedin 2 kisi çiktimi sistem çöküyor. Bu takimin basina Senol Günes i degil Dünyanin en iyi teknik direktörünü getirsenizde durum degismez. Baska biri gelip de ne yapacak adam kazmayi kürek yapamazya.. Senol Günes bence Türkiye nin en iyi teknik direktörüdür. Verin bakalim Senol hocanin eline Real Madrid i ne yapiyor. Tersini Besiktas yapti ne oldu!!! Isin özeti: Ne kadar köfte o kadar ekmek.

Iyyi diyosun yönetim konusundada haklisin hatta.

Ama senol hoca hakkinda sana katilmiyorum.Gecen senede bu oyuncular vardi hatta dahada kötüleri vardi ama savasan hirsli ve kondüsyonu yerinde bi TS kurmustu ziya hoca,

O takima göre simdi senol hocanin elinde daha iyisi var ama senol hoca ne bi taktik ne bi farkli kombinasyon denemesi nede alternatifleri tam olarak kullanma gibi harekettlerde bulunmuyor hatta futbolcularda 6. haftada kondüsyonlari bile yerinde degil,dahada fazla si var mesele ne bi frikik organizasyonu,ne bileyim iste hiç birsey yapmiyor abi...

En azindan elindeki köfteyi en iyi sekilde kullanmalisin....

Aksamki maçta senol hoca sivas'in teknik direktörü olsaydi maç acaba nasil biterdi.Hersey bir yana bu gurbet ellerde artik TS için üzülmek 3-4 gün hayalet gibi gezmek istemiyorum.Ben artik bu takimin beni sevindirmesini istiyorum.Günlük yasayis tarzim degisiyor pisikolojim bozuluyor.Basim önde gezmek istemiyorum.Ben kendimi bildim bileli TS nin ahim sahim bir basarisini göremedim.Hep küçük mutluluklar tattim.Gerçek anlamda basari istiyorum.Senol hoca gidecekse yabanci gelmelidir.Ama su an sirasi degildir.Devre arasi olabilir.

Nereden
    Bursa

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı
    Aksamki maçta senol hoca sivas'in teknik direktörü olsaydi maç acaba nasil biterdi.Hersey bir yana bu gurbet ellerde artik TS için üzülmek 3-4 gün hayalet gibi gezmek istemiyorum.Ben artik bu takimin beni sevindirmesini istiyorum.Günlük yasayis tarzim degisiyor pisikolojim bozuluyor.Basim önde gezmek istemiyorum.Ben kendimi bildim bileli TS nin ahim sahim bir basarisini göremedim.Hep küçük mutluluklar tattim.Gerçek anlamda basari istiyorum.Senol hoca gidecekse yabanci gelmelidir.Ama su an sirasi degildir.Devre arasi olabilir.

Umarim GS maçindan sonrada hepiniz senol hocaya destek verirsiniz...?bu sözümü unutmayin

Senol hoca galatasarayi yensede fikrim degismeyecek.Ancak bu sezon sampiyon olursak utanacagim ve burdaki herkesten af dileyecegim.Senin sözünü unutmayacagim,kendi sözümüde..

Bence sorun kondüsyonda degil bazi futbolcularin kafasinda. Hüseyin de büyük düsüs var. Keza Fatih de öyle(Fatih e hiçbir zaman laf söylemeyen bir insan olarak söylüyorum.Yine de söylemem). Volkan, Celalettin,Semak vs...Tek bir sebep aklima geliyor futbolcular kendilerini sampiyonlar ligine endekslemislerdi olmayinca istek de gitti.

Gelelim köfteleri kullanma konusuna 3-5-2, 4-4-2 vs... hersey futbolcuda bitiyor.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

?Yönetim ve futbolcularla konusup, çözüm arayacagiz? diyen Günes, sözlerine söyle devam etti:

?Elimizdeki oyuncularla bu maçi kazanacak güçteydik ama Gaziantepspor maçinda iyi oynayan oyuncularin çogu bugün farkli oynadi. Oyunun savunulur tarafi yok. Oyuncularima (Siz büyük oyuncular ve büyük takimsiniz. Bu tip oyun tarzindan kurtulmak zorundasiniz. Aksi halde büyüklügünüzü kaybedersiniz) dedim."

trabzonspor.org.tr

senol günes futbolculari uyardiniz, haklisiniz

peki siz kendiniz sorumluluk aliyormusunuz bu yenilgiden ve bu kötü oyundan.Edited by: gerçekefsane

Nereden
    Bursa

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı
    Senol hoca galatasarayi yensede fikrim degismeyecek.Ancak bu sezon sampiyon olursak utanacagim ve burdaki herkesten af dileyecegim.Senin sözünü unutmayacagim,kendi sözümüde..

yanlis anladin ben hemen gitmesini istiyorum.

Ve bu ruhsuzlukla Gs yi yenmemiz imakansiz hele senol hocayla tamiyle imkansiz sen devre arasina kadar deva edelim demissin yaaa ondan dedim..

Zararin neresinden dönersen kardir bence hemen gitmeli senol hoca...Yada A.S. nin basina geçsin takimin basina baskasi gelsin..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 mac kayip ettik, biz $ampiyon olamayiz...

cünki bizde inanc yok [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Bizim mevcut yönetimimizin su an senol hocadan daha iyi bir hoca bulacagini zannetmiyorum.Keske iyi bir alternatif olsaydi ama yok.Büyük sirketlerin her zaman bir alternatifi vardir.Mevut çalistigindan artik verim alamiyorsan yenisi hemen devrededir.Ah senol hoca yaa.Sana en çok güvenenlerden biriydim.Ama isin basindan beri elini hiç tasin altina sokmadin be köylüm,kahrettin beni,hasta ettin.

Nereden
    Bursa

benide ama bence Türkiyede hoca var..

bazi arkadaslar katilmiyor bana ama ben Ersun YANAL getirilebilir diyorum.

Evet milli takimda basarili olamadi ama geclerde suan istanbul çakallarini sirtlayan yildiz denilen oyunculari o yildiz yapti ve onun gençleri herkeze kök söktürdü..

Senol Günes in bu takimin basina getirildiginde belki de bu forum
    da en cok sevinenlerin ba$inda geliyordum.Nedenine gelince,kendi
    degerimizdir,milli takim da kendini gelistirmistir,tecrübe
    kazanmi$tir,futbol bilgisini daha da geli$tirmi$tir diye düsünüyordum.

Ama maalesef su ana kadar takima katkisi ortada,bundan öte bir seyler yapabilecegini sanmiyorum.

Senol Günes zor insan,insanlarla ileti$im kuramiyor,sürekli kendini
    baski altin da hissetiyor,futbolcularina güven veremiyor,kendisine
    kar$i gösterilen sevgi ,saygi,alakaya karsilik veremeyen bir insan
    nasil olacak da bu takimi yönetecek,yönlendirecek.

$imdiye kadar yaptigi yanli$lari burada siralamaya gerek yok,onlar
    herkes tarafin dan bilinen seyler,benim anlatmak istedigim yapisi
    itibari ile bu takimi kaldirabilecek gücde bir insan degil,

Yol yakin ken biz onu ,o bizi daha fazla üzmeden yollarimizi ayirsak daha hayirli olur dü$üncesindeyim.

Onda o yüz ne gezer ruhsuz serefsiz...

Crazy_OfLu61_
    adli kullanici, asagidaki forum kurali geregince bir hafta mesaj gönderememe cezasi almistir.

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

Edited by: admin

Alıntı shotaarveladze Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporu 25-30 yildir takip ediyoum ve hiç bir zaman bu kadar kisiliksiz, korkak ve ne idügü belirsiz bir top oynarken görmedim. Senol hoca 1996 da basari elde etmemistir, o basari ö dönem çok kaliteli futbolculorimiz oldugu için olmustur ve takimda Ünal gibi bir faktör vardi. Hata yapan futbolcu direk kaptan in suratina bakiyordu, takim saat gibi çalisiyordu ve hata yapan kendi kendini görüyordu zaten. Basari böyle gelmisti. Milli takimin dünya üçüncülügü de yine ayni sekilde basarili bir kadroyla elde edilmistir. Ama maalesef Senol hocamiz bile bunun farkinda degil ve benim oldugum yerde basari olur diyor.

Hocam lütfen artik basini kumdan çikar ve gerçekleri gör. Lütfen lütfen lütfen

sonuna kadar katiliyorum.özellikle koyu yazili olanlara...ayni düsüncedeyim

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bence en buyuk suc yonetimin bu takimin 3-4 tane kaliteli topcuyla ligin tozunu atacagini 3 ytasindaki veletler biliyodu ama yonetim ne yapti paraya kiyamadi neymis efendim klubun borcu yokmus tamam cok onemli bise amaborctan korkan basarili olamaz ki bu goruldu ayrica kaliteli oyuncularla birlikte sampiyonlar ligine girebilsek bu parayi kurtarma sansimizda olacakti.

senol hocaya gelince ;hepimiz onun oyuncu degisikliklerini ve oyunu iyi okuyamamasini elestiriyoruz ama bence en bguyuk hatasi masaya yumrugunu vurarak topcu istememis olmasiydi ustelik bize bu kadar buyuk vaatler vermisken .

artik olanlar oldu onumuze bakmaliyiz bence zararin nereseinden donulse kardir istifa etmeleri gerekmektedir cunku verilen sozlerin cogu tutlmadi bundan sonrada tutulacagini sanmiyorum

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya beyler bi durun hele su lig bi bitsin. su anda gelecek bi istifanin kulübe bi yarari olmaz bence. bekleyelim görelim. eger takim basarisiz olursa o zaman zaten istifa edecekler.

abi siz ne biçim taraftarsiniz bazi yazilarimda belirtmistim taraftarlik iyi günde kotu gunde diye ayrica bir kaç maç kotu gitti diye türk futbol tarihinin sayili teknik adamlarindan birini ipe çekemezsiniz

sucu kendinizde arayin o stad dolmadiysa bu hepimizin sucudur o stad sivas diye inlerken ben antalyada evde kaffayi yiyordum eger imkaniniz varsa gitmeliydiniz

her yenilgiden sonra istifa diye çigirinmak kolaydir onemli olan zorluklarla basa cikabilmektir eger zorluklardan kaçarsiniz bu kendi ayibinizdir

TARAFTARLIGI OYUNCAK SANMAYIN

senol günes eger takimi seviyorsa bir an önce istifa etmelidir, cünkü futbolcular altinda eziliyor.yedek futbolcularin hicbir tanesi ilk 11 e girmeye hazir degil.hani 20 kisilik kadromda herkes hazir olacak diye sözleri nerde? takimin maglubiyetinde her zaman sorumlulugu üzerine aliyorsa bedelinide ödemek zorundadir.yenildigimiz icin degil bu seneki oynanan tuhaf futboldan dolayi istifa etmelidir, cünkü artik takima yeni bir kan degisikligi lazim.bence transfer fiyaskosunun sorumlusu o dur.geldigi zaman herseyin dogrusunu söylemeye söz verdi ama nerde dogrular.transfer meselesine aciklik getirmedigi sürece benim gözümde sorumlusu odur...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senol hocanin elinde cokmu iyi kadro varda yönetemiyor.istifa edecek birileri varsa bu senol günes deyil yönetim olmasi lazim

futbolun herseyinden sorumlusu o oldugu halde neden baskalari bedel ödesin.dünya ücüncüsü bir hoca bu kadar kendini aciz durumlara düsürüp ezilecegine transferleri kendisi yapmadiysa veya istedigi adamlari aldiramadiysa bastan bunu insanlara aciklayabilirdi.bildigi gercekler varsaaciklasin bizde sorumlulari bilelim.

Nereden
    Ankara

Bu tek maçlik bir olay degil. Ben Senol Hocanin hiç bir zaman takima kisilikli, saldirgan ve korkusuz futbol oynattigini görmedim. Takim geçen yildan beri kör topal gidiyor Yattara kart gördü sl den elendik, gökdeniz cezali symek sakat sivasa karsi top oynayamiyoruz (dikkat edersen yenemiyoruz yazmadim), Fatih sakatlansa ne olacak ya da kirmizi kart görüp iki maç cezali duruma düsse? Peki geçen yil Fatih olmasaydi takimda ne olacakti? Büyük takim yönetmek böyle olur. Takima bir kaç sistemoturtursun, elindeki alternatif oyunculari kullanarak sistemi degistirirsin ya maç baktin kötüye gidiyor çesitli varyasyonlar yaparsin. Bunlarin hangisini Senol hoca yapiyor.

Eskiden Trabzonspor en iyi kontraatak oynayan takimdi en azindan bu özelligi vardi. Insanlar tarafli tarafsiz Trabzonspor deyince açik oynayanin vay haline diyordu. Su anda ne var takimda? Defans mi? Ofans mi? Orta saha çabuk mu geçiliyor? Defans çikislari mi tehlikeli? Yan toplarda mi basarili? Ha ne var takimda iste bunu en iyi Trabzonspor en iyi yapiyor dedigin ne var takimda.

Acilen Senol hocanin gönderilip yerine adam gibi birinin gelmesi sart. Benim favorim Özyazici. Takim dogru dürüst top oynasin, bir sestemi olsun ki seneye bu sisteme uygun futbolcu alabilelim. Su anda parçalari toplayip bir araba yapmaya çalisiyoruz. Yani oo mercedes parçasi alalim kaliteli, oooo bmw parçasi alalim kaliteli, ondan sonra parçalar birbirine uymuyor. Sistemini oturtacak saldirgan ve korkusuz oyun oynatacak biri gerekli bence.

Bu kadar olmaz ya hala nasil Senol Günes deniyor anlamiyorum. Sampiyonluklarimizda emegi geçen biri evet dogru ama kaleci olarak teknik direktör degil. Bir isi iyi yapmasi her isi iyi yapacak anlamina gelmez ki. Tamam iyi bir insan, efendi bir kisiligi var, bize emegi geçmis. Atmayalim bir köseye,gitsin futbol as nin basina yine sahip çikalim. Ama lütfen ama lütfen lütfen artik takimi rahat biraksin.

geçmiste fatih tekke nin takimdan nasil gönderildigi hepimiz tarafindan biliniyor olsa gerek. fatih e söylenmedik söz birakmismiydik takimdan ayrilirken?ne olduda fatih trabzon un 1 numarali futbolcusu,taraftarin sevgilisioldu?lütfen anlik degerlendirmeler yapmayalim...eger bu takim sampiyon olacaksa -ki olacak- bunu basaracak kisi senol günes tir.inancim sonsuz...

o zaman ki fatihle simdiki fatih arasinda büyük bir fark var. örnek karakol basmiyor. ikinicisi mehmet ali yilmaz in krallik sistemi yok artik.ancak on sene önceki senol günesle simdiki senol günesin hic farki yok.belki konusma yetenegini biraz gelistirdi.onunla ancak politikaci olur.faruk özakla yol acilisina gidecegine rakibi izleseydi belki elenip rezil olmazdik.senol günesi savunanlara soruyorum.senol günes bize kac futbolcu kazandirdi ve nasil bir futbol sistemi oynattigini cözen varmi? her seferindetakimda oyuncu degistirirken nasil takimin aleyhine sonuclandiriyor.bunun sirri nedir acaba.ona sormak gerekir.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı
    senol hocanin elinde cokmu iyi kadro varda yönetemiyor.istifa edecek birileri varsa bu senol günes deyil yönetim olmasi lazim
    Elimizdeki kadro,Sivassporu,Konyasporu ve anortasisi çok rahat yenenek bir kadrodur.Ama bu degildirki mevcut kadro yeterlidir.Kesinlikle yetersizsiz.Burdada yönetim suçludur.Trabzon sehrinin baskisini ancak yabanci kaliteli bir antranör kaldirabilir ve basariya ulastirabilir.Yerli olacaksa Seneol Günes'ten baskasida olmamali.Ama Senol Günes bu kafayla giderse istifasini vermesi yakindir.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

senol hoca birakacagina topçular biraksin bu isi bilmiyor paflarla oynariz,

hem senol hoca bunlara (topçulara )iyi niyetli yaklastigi kanatindeyim ama artik disini göster hoca oynamayani al kenara bakma yildiz mildiz yap planini devre arasi transfer raporunu ver yonetime para var nasiol olsa,eh bide huzur olsa

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

1 mac kayip ettik, biz $ampiyon olamayiz...

cünki bizde inanc yok [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Kardes Tv'den net gorunmuyor sanirim..maca gittim takim dokuluyor...Kazanmak icin oynayan bir takim yok ortada...Degil sampiyonluk 2.lik RÜYA..

Senol Hoca istifa etmemelidir...Adam mi var elinde oynatsin...OLANLARI (!!!) M.yilmazi oyuna aldi iste

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)