Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 253 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkislar Büyük Baskan, Lütfen Istifa!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alkislar Büyük Baskan ve onu savunanlara Bu kadro ile Bu takimla TRABZONSPORUN LIGI götüremeyecegini söyledigimizde kiyamet koptu.Yok baskani elestiriyorsun acimasiz davraniyorsun vs vs uzun süredi yazi yazmadim Trabzonspor Kurtulduda benimmi haberim yok.Takim daha ligin ilk haftalarinda dökülmeye basladi.

-Sezon basinda ne dedik Bu takima en az 3 tane direkt oynayacak oyuncu lazim-Peki ne yapildi direk oynayacak 1 tane oyuncu alindimi hayir-Petkoviç gitti yerine Jefferson,Tolganin yerine Eller,baska Tomas Jun oda direkt oynama sansina simdilik sahip degil.Peki Baskan ne dedi Kadromuz yeterli iyi transferler yaptik.Sonuç Santraforsuz çiktigimiz Rum takimine elenerek Dünyaya rezil olduk.

-SPOR OTORITERLERI ne diyordu .Bu takim bu kadroya yapilacak 2 ,3 takviye ile 10 yila damga vurur.bu kadro gelecek yil sampiyonlugun banko adayi olur.Fakat Transfer yapmayan büyük baskan geçen sezon yaptigi hatanin aynisi ile ayni kadro ile yola devam etmeyi tercih etti sonuç ne 1.lige yeni çikmis takima yenilmek,S.L den avrupa kupalarindan elenmek.Eger bunlar basari ise ATAY AKTUG basarili bir baskandir.

-GEÇEN sezon CEM PAPILA rezaletinden sonra ne dedi yönetimdekiler GELECEK SEZONHAKMELLERIDE YENECEK TAKIM KURACAGIZ-BÜYÜK TAKIM OLACAGIZ AVRUPADA SES GETIRECEGIZ.ama bugün gelinen nokta ne basit takimlar karsisinda aciz kalan deplasman da hiç olmayan bir Trabzonspor.

SENOL GÜNES ne dedi gelecek sene sadece Futbol oynamayacagiz.Evet su andafutbol oynamayacgiz kismi geçerli futbol oynamiyoruz.

KADROMUZ YETERLITRANSFERE I,HTIYACIMIZ YOK DIYENLER.kumarbaz Gökdenizin kumar tutkusu ile futboldan uzaklasmasi veSimkowiak in sakatlanmasi ile takimin nasil zo hallere düstügünü herhalde SIVAS maçinda görmüslerdir.Diyecegim ama zannetmiyorum.Eger Ftaih de sakatlansinBu takim direkt küme düsme hattina dogru gider kimse kendi kendini kandirmasin.bu kadro ile bu Yönetimle bu takim ilk 5 e girerse bence basarili sayilmali.

Ben 2 sezondur takimi beceriksizlik sonucu Sampiyonlar liginden eleten,Ve sampiyonlugu 2 sezonda 4 kez FB yeyenilerek takimi sampiyonluktan eden bu yönetimin basarisiz oldugunu ve artik defolup gitmesinden baska çare olmadigi görüsündeyim.yoksa dahaNICE 22 YILLARA deriz.daha çok Trabzonslu olupta FB yi GS i Bjk YI TUATANLARLA KARSILASIRIZ.o müthis yagmura ragmen Olimpiyata giden en az 20.000 taraftara daha çok çle çekeriz

Kimse Bu takimi kim yönetir diye saçmalamasin Trabzonspor demek ATAY AKTUG demek degildir.1967 de kurulan bu takim en az 10-15 baskan degistirmistir ama hiç bir zaman baskansiz kalmamistir.

ATAYA AKTUG basarisizdir Trabzonsporun önünü açmakadina bu sezonun da bitmemesi adina ISTIFA ETMELIDIR.Edited by: CAFER52

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

dogru lafa ne denir [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Pankart yaptiralim Vestel maçina.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Bu daha iyi günleimis Cafe abi daha ne felaketle bekliyo bisi[img]smileys/smiley11.gif[/img]büyük baskanin büyük savunuculai geli simdi sisi gidi iyi gün dostlai sis öylesinis sis böylesinis diye.Bis böyleyis sis kötü gün dostlai buyun felaket felaket üstüne geliyo.Budaki felaket kaybedilen 3 puan degil takimin tek bi ataginin olmayisidi buyun hadi ....

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bana asil koyan böyle giderse sampiyonluk görmeden göçüp gidecez ne bileyim torunlarima anlatirim biz 40 yil bekledik siz daha çok bekliceksiniz diye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

CAfer Abi stadda konustuk boyle bir topic acmani hayretle karsiladim (!) bu kadro yeterli hocamizda baskanimizda boyle dedi onlardan daha iyi mi bileceksiniz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Samsun

bende yönetimi futbol takimi konusunda elestirdigimde çok elestiri aldim!!!UYUYAN VE ILERI GÖRÜSÜ OLMAYAN BI YÖNETIME SAHIBIZ!!!tamam güzel mali yapi düzeldi,ki bu özkan sümer döneminin mirasidir,ama önemli basari kazanmak istiyorsan risk alacaksin ey yönetim!!!hiç mi düsünmedin;fatihin basina bi sey gelir diye,hiç mi düsünmedin zimkowyak in basina bi sey gelir diye,hiç mi düsünmedin yattaraya bi sey olursa diye....nerde alternatiflerin...Allaha sükür fatihle yattara saglam...hadi birak futbol takimini;SAHA DISINDA DA YOKSUN EYY YÖNETIM!!!!TRABZONSPORUMUZU KEMIRMEYE BASLADILAR AMA SIZLERDE SES YOK!!!!BEN BÖYLE CENTIRMENLIGIN.....!!!!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Son 10 yil içersinde Trabzonspor tarihinde 2 çok büyük dönüm noktasi oldu 1. 5 mayis 1996 fb maçi. digeri 26 Temmuz/3 Agustos 2005 anorthosis maçlari 2 olaydada senol var demek bi bokluk var bu iste

kiev maçi dönüm maçi degilmiydi.....kelebek kozasindan çikamadiki kanatlanip uçsun....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý AtalaY_BugrA Nickli Üyeden Alýntý
    CAfer Abi stadda konustuk boyle bir topic acmani hayretle karsiladim (!) bu kadro yeterli hocamizda baskanimizda boyle dedi onlardan daha iyi mi bileceksiniz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Atalay bende ayni seyi dedim iste Baskandan dahami iyi bilecegiz bak biz kadro yetersiz diye bagirirken o sokaga atacak para yok diyordu.paralari sokaga atmadi..Trabzonspor Sivas maçinda pozisyon bulamadi ama Parlar sokaga atilmadi ne istiyorsun[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Baskanin ne sucu var Futbolcular bi öyle bir böyle oynuyorlar.

yaziklar olsun beee ne diyim baskan cok ayip ettin bunun hesabini yonetim versin ayip yaa ben taraftarim hic iyi gun goremeyecekmiyim

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý 61Hamsi61 Nickli Üyeden Alýntý
    Baskanin ne sucu var Futbolcular bi öyle bir böyle oynuyorlar.

Biz ona zamaninda çok dedik bi öyle bi böyle oynamayan topçu al diye.

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ibrahim sahin'i szymek'in yerine ömer sari'yi da gökdeniz'in yerine koysun,ucuz olur daa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý
    Bu daha iyi günleimis Cafe abi daha ne felaketle bekliyo bisi[img]smileys/smiley11.gif[/img]büyük baskanin büyük savunuculai geli simdi sisi gidi iyi gün dostlai sis öylesinis sis böylesinis diye.Bis böyleyis sis kötü gün dostlai buyun felaket felaket üstüne geliyo.Budaki felaket kaybedilen 3 puan degil takimin tek bi ataginin olmayisidi buyun hadi ....

Sevgi benimde söylemek istedigim bu .Sezon basi diye bir süre genç kardeslerimizin morali bozlumasin simdiden ümitsizlige kapilmasinlar tatsizlik çikmasin diye yazmadim.ama satada gittim.giderkenda açikçasi fazla umudum olarak gitmedim.Çünkü Orta sahamiz resmen çöktü bir tane alternatif yok.gene senin söyledigin gibi SIVAS maçinda güzel oynasakta yenilsek gene gam yemeyecegim.ama tek pozisyonumuz yok ya oyun namina bir sey yok artik dayanamiyorum.yaziklar olsun bu takim 3-4 takviye ile avrupayi bile sallayacakkken remsen takim çökertildi SIMKOWIAK yok gol pasi atacak 1 tane adam kalmamis.HÜSEYIN gibi bir kazmaya 1,350 para veriyorlar.adam orta sahadan aldigi her pasi geri atiyor.Bu kazmani Malatya maçinda yaptigi hatada kulagini çekmessen olacagi bu adam 1-0 kazanilmis maçi Orta sahadan geri pas yapacagim diye berabere bitirilmesine neden oluyor.bu adamlarla degil sampiyonluk UEFA kupasina bile katilmak hayalcilikten baska bir sey degildir.Kimse kendi sini kadirmasin

EVET SEVGIYE KATILIYORUM BU DAHA IYI GÜNLERIMIZ.

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

Hala baskanin ne suçu var diyorlar ya inanamiyorum.

Cafer kardes,yazdiklarina tamamen katiliyorum.Ben bunlari çok söyledim,çok yazdim,bana bir çok kisi kizdi.Artik biktim,daha yönetimi savunanlar var,benden pes.Bizim kadar tepkisini ortaya koyamayan bir taraftar toplulugu daha yoktur.Öyle olmasak en geri kalmis bölge Karadeniz olmazdi zaten.

Trabzonspor'lu oyuncular son iki yildir kalitelerinin üzerinde is yapiyorlar.Keza taraftarda öyle.Ama yönetim bu ise ayak uyduramiyor.

ts_fan
    Ziyaretçi

vermeden almak sadece Allah'a mahsustur, bundan sonra sakin ola ki bize vermeden bisey istemeyin, zaten çekildik kabugumuza, sevdik bir kere ne yapalim lanet olsun, çekildik rahat rahat yiyin TS'u, en azindan ben karismiyorum, hepinizi Allah'a havale ediyorum yaptiklarinizla ve yapmadiklarinizla (yapilacaklari yapmadilar; yapilmayacaklari yaptilar, yönetim-teknik kadro-futbolcular hepsi suçlu)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

inanamiyorum yaa sivas gibi bi takima bile ustunluk kuramadik pozisyona girmekte zorlandik merak ediyorum omer sari ve murat bozoglu mutlularmi veya onlara bi gorevi verenler mutlumu bu kadarmi vizyonu dar yonetim olur bu kadarmi strateji yoksunu insanlardan olusur bu arada senol u da unutmayalim hala buyuk takimi yonettiginin farkinda degilmi neden bastan riskler alinip saldirilmaz geriye dusmemizmi lazim gol mu yememiz lazim illaki ben televizyondan nasil izliyorsam oda oyle izliyor jun u kim izledi hic mi futbol bilginiz yok 2 tane deli koysak sizden daha iyi yonetir symek yokken hangi beyinsiz zihniyet adem i oynatmaz sadece mucacdele eden ibrahim egeyi koyarortasahadan top atacak adam yok hepsi savasci forvete top gelmiyor ama vatandas korkusundan 2 adim onune pas veremeyen adamlari koydu ortasahaya bu adamin degisecegi yok ne olur ya kovulmadan git avrupadan kariyerli otoriter bi hoca getirsinlerherkesten ozur diliyorum belki biraz agir konusuyorum 10 aydir bagdatta yasiyorum yani savasin ortasinda yasiyorumbu sartlarda bile bu takimi dusunuyorum benim onlari dusundugum kadar kendilerini maclara verseler son 2 senedir sampiyonduk bu takimin futbolcusu boyle oynamamali ruh gibi gezinenler var formsuz oldugu halde oynatilanlar var bulundugum sehirde her gun bomba patliyor bunlari dert etmiyorum ama su takimin verdigi sikinti o kadar buyukki anlatamam bu gidise birileri dur desin artik 25 yasindayim gecligim en guzel yillarim kahrolmakla gecti daha 6. hafta sampiyonluk umudumu oldurduler.

son olarak fatih eger burayi takip ediyorsan senden rica ediyorum birak artik kendini yere atma numaralarini senin bunlara ihtiyacin yok kariyerine golge dusuruyorsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý unyelimetin Nickli Üyeden Alýntý

Hala baskanin ne suçu var diyorlar ya inanamiyorum.

Cafer kardes,yazdiklarina tamamen katiliyorum.Ben bunlari çok söyledim,çok yazdim,bana bir çok kisi kizdi.Artik biktim,daha yönetimi savunanlar var,benden pes.Bizim kadar tepkisini ortaya koyamayan bir taraftar toplulugu daha yoktur.Öyle olmasak en geri kalmis bölge Karadeniz olmazdi zaten.

Trabzonspor'lu oyuncular son iki yildir kalitelerinin üzerinde is yapiyorlar.Keza taraftarda öyle.Ama yönetim bu ise ayak uyduramiyor.

METIN zaten bende uzun zamandir yazmiyordum.Hiç maça bile gitmeyenler bizim taraftarligimizi sorgulamaya kalktilar.Bu baskanin basarili oldugunu savundular.ama görünen köy kilavuz istemiyor.Bu adamlarla buraya kadar bari sezon basinda gitselerde bu sezonda kaybolmasa.devre arasinda yeni yönetim yeni transferlerle yola devam edilse.

ÜYE olun dediler olduk.Stada kosun dediler kostuk,Forma dediler aldik.maçtan önce Ts cLUP tiri vardi acaip bir ilgi vardi.Ne dedilerse yaptik.Karsiliginda çokmu sey istedik ya su takima 2,3 tranfer yapin birde yedek kulübesi zenginlessin dedik.ama malesef bu gün yedek kulübesinde kadrodakilerin çogu 2.ligde ancak oynarlar.

EVET hata bizde gitmeyeceksin maçlara ne isin var Yagmurda Olimpiyat satadinda Bos tribünlere oynasinlar.Trabzonda bos tribünlere oynasinlar görsünler günlerini.Hayretler içerisinde bu kadar tepkisiz taraftar toplulugunu izliyorum.Traftarin hatasi TEPKI GÖSTERMEYI unutmus olmasi.Eskiden takim malup oldumu oyuncular 2,3 gün sehre gidemiyordu Bu gün adam kumar oynuyor takimi yari yolda birakiyor rahat rahat taile çikiyor.BECERIKSIZ VE BASIRETSIZ BIR YÖNETIM VARDIR.DERHAL GITMELIDIR. BUNU BASKA YOLU YOK

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

bu yonetim "O" buyuk rezaletten sonra 1 gun durmamaliydi!

sezon basinda sampiyonluk sözü veren atay aktug famagusta macindan sonra kayseri maci öncesi kimseye sampiyonluk sözü veremem derken senol hocaya gönderdigi mesaj cok anlamliydi.üstelik takimin cok kötü hazirlandigini söylemisti.böyle giderse ilk dört bile hayal.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yönetimi taraftardan bu kadar maddi destek almamistir. Kulübe üyelik, kombine, borsa, ürün vb. Ama yönetim bunlara karsilik ne yapmistir. Hani transferler. Transfer felan yok peki nerede bu paralar...

bu sorunun cevabini futbul AS sorumlusu senol günese cevabini vermesi gerekir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý dayi_ismet61 Nickli Üyeden Alýntý

bu sorunun cevabini futbul AS sorumlusu senol günese cevabini vermesi gerekir.

Bu sorumun cevabini Senol GÜNES'ten önce yönetim vermelidir...

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

yahu Cafer abi.. atay aktug yine küplere binmis olmasin sakin bu maçtan sonra da[img]smileys/smiley4.gif[/img]

bu arada bence Jun u havaya sokmak için manchester de ruud van nistelroy gol atinca hep birlikte tribünler 'rud rud rud' diye bagiriyorlar ya.. biz de hep birlikte 'jun jun jun' diye bagirmaliyiz.. yalniz ufak bir mesele var.. önce gol atmasi lazim[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)