Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 SonuncuSonuncu
Toplam 253 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkislar Büyük Baskan, Lütfen Istifa!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Trabzonspor'un sampiyon olamadigi her sene bir basarisizliktir, o konuda mutabigiz. Ama her basarisizlik sonrasi istifa, hele hele Trabzonspor gibi zeminin çok kaygan oldugu ve donanimli insan sikintisi olan bir yerde ideal çözüm müdür, burada ayriliyoruz... Basarisizlik daha somut olsa ve geri dönüsü mümkün olmayan, kaybedilecek zaman ve itibarin dahi takima fayda getirecegi daha hayati durumlarda tamam, ancak simdi istifa istemek sadece bize özgü bir durum. Artik Agustos'un findik, Mart'in kedilerin çiftlesme ayi olmasi gibi bir durum da Eylül-Ekim'in Trabzonspor'da istifa istemeaylari olmasi...

Trabzonspor'un ticari bir kurum olmamasi konusuna gelince... Aklima su soru geliyor benim...Trabzonspor'un mesela200 mio usd borçla sampiyon olmasi bir basari midir ? Alis-verisin oldugu her sektörde oldugu gibi futbolda da ticaret vardir. Futbol takimlari da alacaklari ile verecekleri arasinda denge olmasi gereken ticari kuruluslardir. Isin ekonomik boyutunu nasil yadsiyabiliriz ? Tüm dünyada basarinin temel sarti "sürdürülebilirlilik"tir. Kalkinma, büyüme, turizm vb. seyler yok artik. Her birinin basinda bir "sustainable" gelmis durumda. Yani sürdürülebilir kalkinma, sürdürülebilir turizm... Futbolda da sürdürülebilirlilik esas. Sürdürülebilir altyapi destegi, sürdürülebilir mali yapi, sürdürülebilir transfer politikalari... Bunlar benim görüslerim degil, gerçekler...

Eger konu yönetimde gerekli kaliteye ve altyapiya sahip insanlarin bulunmamasi ise bu kabul edilebilir bir görüstür. Ancak bu da kaliteli adamlarin "ekipbasi" olmak istemeleri, dolayisiyla rakip olmalari, dolayisiyla "daha az kaliteli" kisilerin de ekiplerinde dolgu malzemesi olarak kullanilmasi zorunlulugu ile açiklanabilir. Elbette çözülmesi gereken bir sorundur, ama her daim olacaktir.

Kaldi ki herkes hata yapabilir... Herkes de bir görüs pesinden gidebilir. Ben Atay Aktug'u Trabzonsporluluk ruhu tasidigina inandigim için begeniyorum. Ibrahim Sahin gibi takdir ettigim, çaba sarfettigine, mesaisini Trabzonspor'a harcadigina inandigim yöneticiler de var. Begenmediklerim de var ama onlarin burada zikredilmesi takima fayda saglamaz diye düsünüyorum...

Saglam basarilar saglam donanim ve altyapilardan gelir. Bizim de önce donanim ve altyapi sorunumuzu çözmemiz sart. Tabi ki Szmek'i çok sevecegiz ve mental olarak bizimkilerden çok daha saglam bulacagiz. Tabi ki bzimkiler "iddaa"li islere imza atarken adam kirik ayagi ile antreman programi talebinde bulunacak... Bizim "parasiz yönetici mi olur" tartismalarina basladigimiz günlerde adamin emekli kömür madeni isçisi olan devlet baskaninin görev süresi henüz bitiyordu...

Neyse, bunlar bos isler, laf kalabaligi, Senol'un yaptigi gibi... Nerde kalmistik ? Hah ! Yönetim istifa, Senol istifa... Sahanin çimleri yanmis, saha müdürü istifa... Stadin yanindaki hastanede hastalar maç günü gürültüden rahatsiz oluyorlarmis, bashekim istifa, sehir plancilari istifa... Edited by: perhaps

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

evet yönetim istifa ama MAY gelirse ben giderim.
    koskoca trabzonspor camiasi MAY ve atay aktug dan baskasini çikaramiyor mu?

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

M.Ali Yilmaz'in baskan olmasi fikri bile tedirgin ediyor adami...
    Tamam Atay Aktug basarisiz iki sezon geçirmistir ama hiç bir baskan Trabzonspor'a M.Ali Yilmaz kadar zarar vermemiistir ve veremez de!
    Allah askina söyleyin; M.Ali Yilmaz baskanliginda (sampiyoonluktan zaten geçtik) kaç ciddi basarimiz var...
    En son C. Campell'i aldi yolladi, Lange'yi(Trabzonspor'uno zamana kadar ki en pahali transferi idi 4 miilyon mark ile)aldi yolladi (tam da takima alisip futbol oynamaya basladiginda üstelik)...

Lütfen M.Ali Yilmaz tartisilmasin!
    Ayrica M.Ali Yilmaz asla ve asla Trabzonspor'dan büyük olmaz.. Kendini öyllle gördügü dogrudur ama.. Zaten basimiza ne geldiyse onun yüzünden geldi!

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý perhaps Nickli Üyeden Alýntý
    Neyse, bunlar bos isler, laf kalabaligi, Senol'un yaptigi gibi... Nerde kalmistik ? Hah ! Yönetim istifa, Senol istifa... Sahanin çimleri yanmis, saha müdürü istifa... Stadin yanindaki hastanede hastalar maç günü gürültüden rahatsiz oluyorlarmis, bashekim istifa, sehir plancilari istifa...
    Mantikli yaklasimdan dolayi tebrik ediyorum.
    Aynen katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nihat Güneþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

arkadasalr neden herseyi geç görmek zorundayiz...biz senol hocayi ve yönetimi ..transfer yapamadiklari zaman elstirdik...200 bin euro için trabzonun milyon dolarlarini sokaga attiklari için,transferlerde çingene pazarligi yaptiklari için,6 ay brezilyalarda tatil yapip istedikleri tek oyuncuyu alamdan döndükleri için elestirdik....senol hocayi ise masaya yumrugunu vuramadigi için,futboldan anlamadigi,dünya futbolunu takip etmedigi için elestirdik...kaleciden teknik adam olmaz dedik...sorarim size senol günes her firsatta alinan oyunculari tanimadigini soledi durdu..ama hiçbir alternatif sunmadi...çünkü hocanin dünya futbolundan haberi yooookk...bir tek oyuncu soyleyemez transfer yapilmasi için bir teeeekkk....ama siz naaptiniz bizi fenerli ilan ettiniz ozaman uzun süredir yazmamistim foruma...gerçekleri sonunda grdünüz...4 hafta önce ya ünal karaman ya da ersun yanal dedim...siz se dalga geçtiniz....ve üzülerek grüyorum ki hala hocayi ve yönetimi savunan tarfatrimiz var...emini olimpiyatta ki o resillig çekselerdi...1 saat yagmur yiip aksam eve 3 de dönüp bir de üsütüne üstlük hasta olsalardi....tek kelime edemezlerdi teeek kelimeee....ama sunu da biliorum ki ...senol hoca bu takim küme düsmeden koltugu birakmaz....gelmesi zor olur ama gitmesi daha zor...ALLAH yardimcimiz olsun....sen kötü oynayan oyuncuyu oynatmakta israr edersen...takimda ne ruh kalir ne havaa.....bi arkadas adem koçak neden oynatilmiyor demisti zamaninda...aramizdaki bazi çsenol gnes hayranalari..ya kardesim adem szymekin alternatifi...o blgede szymek le adem oynamaz demislerdi...szymek yok...tek sut atabilecek ..araya top atabilecek adem yine yok sahada..ya soruyorum size hala hocanin futboldan anladiini svunuyor musunuz ya soruyorum sizee......

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sitedeki bir yorum Günebakista çikmis

Taraftar sitelerini mesaj bombardimanina tutan Bordo-Mavililer üzüntülerini ve tepkilerini dile getirdiler: Bordomavi.net?e gönderilen mesajlardan birinde bir taraftan görüslerini su cümlelerle seslendirdi: "Hiç bir zaman paraya sevdalanmadik, marka olsun diye takim tutmadik, senin için gerektiginde kan akittik, Olimpiyat'ta, degmezmis anladik!.. Taraftarina, Topragina Yakisir Futbolu Oyna! Senden öncekileri, abilerini örnek al, aynisini degil, DAHA IYISINI YAP!"

Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul

TS'nin teknik direktöre ihtiyaci yok ki...
    Adam burada 11i bile çikariyo

Kovalim Senol'u..
    Nasilsa Ünal bizi sampiyon yapar..
    Nasilsa 100 yilin milli takimini rezil eden Ersun bize avrupa kupasi aldirir.
    Nasilsa Adem Koçak'i oynatacak bi hoca bulunur...
    Ya anlamiyor musunuz, Istikrar diye birsey var..
    FB bu gün Daum zevzegine 2 sene katlanmis olmak sayesinde biryerlere geldi ki Senol Hoca 10 Daum eder..
    Hepsini birak, Samet gibi, Ziya gibi, Milne gibi, 'para'fosyönellerin hepsinden iyidir Senol Hoca

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Kardesim unuttugun birsey var.Ona baskani sonsuz destek veriyor.Her istedigini aliyor.S.L.rezilligne ragmen adama ses çikarilmiyor.Inandiklari bir sistemi isletmeye çalisiyorlar.Sonuçta belkide-maalesef-Avrupa'da da basariyi yakalayacaklar.

Söz Meclisten disari adini simdi hatirlayamadigim bir düsünürün lafi vardir:

Büyük beyinler sistemleri,orta beyinler olaylari,küçük beyinler ise kisileri tartisirmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

sevgili perhaps (emrah ) kardesim öncelikle cevaben yazdigin yazi beni baya güldürdü tebrik ediyorum. ama inan ki mesele bir iki maç sonucu yüzünden istenen istifa çagrisi degil.

Yani ben Sn, aktugun istifasini anortosis maçina yada sivas maçina endekslemedim. Bundan önceki yazilarimda da kendisini her zaman destekledim. Hatta Cafer 52 arkadasimla da baya bu konuda tartistim.

Ama Sn, Aktug'un takimin sampiyon olabilecegine hiç bir inanci kalmamis. Bende inanmiyorum. Peki sana soruyorum, Sen bu yönetmle bu teknik direktörle bu takimin bu sezon sampiyon olacagina inaniyormusun. Bunu samimi olarak bana yanitlarmisin.

Kal diki herhangi bir kurum kurulus daaklina ne gelirse sirket de olabilir. Basarilar inanarak ve bir bütün olarak hareket ederek gelir. Geçmisteki sampiyonluklarimizi iyi incelersen bunu farkedersin.

O zaman Trabzon Spor inaarak ve inatla oynuyordu. Taraftarin takima olan inanci tamdi. ve 6 kez basardilar. kimseye boyun egmediler.

Sayin Atay Baskanin kisiligine diyecek hiçbir lafim yok. kendisini gerçekten çok begeniyor ve takdir ediyorum. Çevremdeki Trabzon Sporlu olsun olmasin bütün insanlarin ona bakis açisi çok olumlu. Çok karizmatik ve insanlara pozitif enerji veren bir durusu var.

Ama kardesim adam diyor ki ben kimseye sampiyonluk sözü vermedim. Evet verdin . geçen sezon sonunda verdin. takima gereken takviyeleri yapip sampiyon olacagiz dedin.ama baktin ki isler kötü gidiyor çark ettin.

Eger sampiyonluga inanmayan bir baskanimiz varsa futbolcu, taraftar nasil inanacak. nasil motive edecek bu camiayi. kendisi inanmiyor. anortosis maçina takilip kalan futbolculardan ziyade yönetim. öyle bir takildilar ki takima hiç bir olumlu müdahelede bulunmuyorlar. daha dogrusu bulunamiyorlar.

Sn, atay aktug Trabzon Sporda önemli isler yapmistir kendisine tesekkür ediyorum. Bir Düzköylü olarak ta kendisiyle gurur duyuyorum. ama bana göre sn, Aktug ve ekibi Trabzon Spora artik zarar veriyorlar. pasifize oldular.

kim gelecek. merak etmeyin Trabzon Sporda özkan hocanin istifasi sonrasindada herkes nolacak kim gelecek dedi ama kulübe de hiç bir sey olmadi.

Bu kulüpte bu isi layikiyla yapacak bir çok kisi mevcut.

Örnek Ahmet Agaoglu çok ta iyi yapar.

Unutmadan sevgili emrah kardesim, siyasiler gibi cümlelerimden alinti yaparak çok güzel yorumlar yapiyosun. ancak benim kulübün birinci amaciyla ilgili ne kasteddigimi sende iyi biliyosun. yoksa allah korusun. Hiç kimse bizi Özkan hocanin o baslardaki döneminde oldugu gibi milyon dolar borçlarla temliklerle, sözde Trabzon Sporlu , ite köpege muhtaç etmesin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

geçmisten ders almayan yönetimin gelecek için ümit vermesi mümkün degil.d.kiev faciasindan sonra anortosis faciasini yasiyorsak ve bunun tek altini çizerek söylüyorum tek sorumlusu yönetim ve o yönetimin basi ise gelecegimiz için,yeni facialar yasamamak için,yöneticilerimiz rio karnavalinda futbolcu bakiyor ve bu futbolcu gelecek vaad ediyor 5 sene sonra 10 misli paraya satacagiz gibi açiklamalar duymamamiz için lütfen istifa

Dursun Ali Bahçekapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bence Atay Aktug'un miadi doldu ve istifa etmelidir yoksa alinacak bir iki kötü sonuçtan sonra istifa etmesi (sampiyonluk kaçtiktan sonra olacagindan) yeni gelecek yönetimi de zora sokar.

Benim arzum Ahmet Agaoglu'nun baskan olmasi.Simdi bazi arkadaslar 2 sene önce kaçmasindan dolayi itiraz edecekler ama bizi PROFESYONEL sekilde yönetecek tek kisi AHMET AGAOGLU'dur

Taraftariz biz çekeriz cefa SENOL Hoca bizi Birakma.....

Senol Hoca gibi adam bulunmaz....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý nihat Nickli Üyeden Alýntý

arkadasalr neden herseyi geç görmek zorundayiz...biz senol hocayi ve yönetimi ..transfer yapamadiklari zaman elstirdik...200 bin euro için trabzonun milyon dolarlarini sokaga attiklari için,transferlerde çingene pazarligi yaptiklari için,6 ay brezilyalarda tatil yapip istedikleri tek oyuncuyu alamdan döndükleri için elestirdik....senol hocayi ise masaya yumrugunu vuramadigi için,futboldan anlamadigi,dünya futbolunu takip etmedigi için elestirdik...kaleciden teknik adam olmaz dedik...sorarim size senol günes her firsatta alinan oyunculari tanimadigini soledi durdu..ama hiçbir alternatif sunmadi...çünkü hocanin dünya futbolundan haberi yooookk...bir tek oyuncu soyleyemez transfer yapilmasi için bir teeeekkk....ama siz naaptiniz bizi fenerli ilan ettiniz ozaman uzun süredir yazmamistim foruma...gerçekleri sonunda grdünüz...4 hafta önce ya ünal karaman ya da ersun yanal dedim...siz se dalga geçtiniz....ve üzülerek grüyorum ki hala hocayi ve yönetimi savunan tarfatrimiz var...emini olimpiyatta ki o resillig çekselerdi...1 saat yagmur yiip aksam eve 3 de dönüp bir de üsütüne üstlük hasta olsalardi....tek kelime edemezlerdi teeek kelimeee....ama sunu da biliorum ki ...senol hoca bu takim küme düsmeden koltugu birakmaz....gelmesi zor olur ama gitmesi daha zor...ALLAH yardimcimiz olsun....sen kötü oynayan oyuncuyu oynatmakta israr edersen...takimda ne ruh kalir ne havaa.....bi arkadas adem koçak neden oynatilmiyor demisti zamaninda...aramizdaki bazi çsenol gnes hayranalari..ya kardesim adem szymekin alternatifi...o blgede szymek le adem oynamaz demislerdi...szymek yok...tek sut atabilecek ..araya top atabilecek adem yine yok sahada..ya soruyorum size hala hocanin futboldan anladiini svunuyor musunuz ya soruyorum sizee......

iste budur[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bazi arkadaslar istikrardan bahsetmis unutmayinki istikrar cift taraflidir olumlu ve olumsuz senol burdayken istikrarimiz olumsuz olacaktir bundada israr etmenin bi faydasi yok suna emin olun senol un futbol bilgisi en az bu forumdaki insanlr kadardir belkide daha dusuktur senol un son maclarda yaaptigi oyuncu degisikliklerine ve oyuna mudahalelerine bakin hanginiz bunlari yapardiniz bence hicbiriniz ama hala korukorune adami savunanlar var

ferro - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

haklisin abi ama takimin bu halinde istifa mantiksiz olur olrsa baskan ahmet agaoglu teknik direktör aykut kocaman olmalidir[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

sorun senol gunes'tir...

trabzonspor'un kaptani olmasi sayesinde bazi payeler kazanmis olan senol gunes, ne yazik ki teknik direktor olarak cok basarisiz oldugunu sayisiz kereler kanitlamistir.

kendisini efsanevi kaptanimiz olarak ne kadar seviyorsam, en kotu direktorlerimizden biri olarak da o kadar nefretle anacagim.

yonetim de kesinlikle sucludur tabii ki bu seneki transfer fiyaskosundan.fakat yine de klubu mali acidan toparlamak yolunda ozkan sumer 'in baslattigi cabalari basaraiyla devam ettirdiler ve ustuste iki sene ligde ikinci olduk.bu yuzden bence hala kredileri var ama yol yakinken senol'a tesekkur edip gondermeliyiz.bize gelecek herhangi bir yabanci teknik adam senol gunes 'ten 10 kat daha faydali olur. alman koylusu denen lorant (ki gercekten de alman liginin vasat bir hocasiydi) lige bu sene terfi eden sivasa catir catir futbol oynattiriyor. bizimki ne yapiyor?isi gucu yanindaki kurmaylarina futbolculari kotulemek mac sirasinda. ve muhtesem degisiklikler:ibo disari, volkan (bu da 2. manevi oglu)iceri;sonucta kayip olan ortasahamiz daha da kayboluyor...devamini yazmaya gerek yok.her zamanki hikaye...

cozum:YONETIM KALSIN;SENOL GUNES 'E TESEKKUR EDILIP , HAYATTA BASARILAR, AKP ILE MUTLU BIR BERABERLIK DILENSIN.....

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Emrah, genel olarak katiliyorum yazina... her sezon ortasinda yönetim ve t.d degistirmekten bikmis bir adam olarak ben de istemiyorum aslinda su an böyle bir sey.. çok daha önce olmaliydi.. ben asil ümidimi geçen sene ziya dogan in gitmesinden sonra yitirdim ne yalan söyleyim... O bjk nin teklifi, hocanin arada-derede kalmasi ve uzun soluklu bir t.d-yönetim isbirligi beklerken yine devre arasi kongre ve yine hoca degisikligi.. takim olarak en iyi havayi yakaladigimiz sene bile bunlar oldu... o zamandan beri çok sey beklemiyordum açikçasi.. ama yine de kadro korunup 3 kalite oyuncu alinsa (eskiden beri inanmadigim senol günes faktörüne ragmen) bu takim sampiyon olurdu diye düsünmeden edememistim dogrusu... ama transfer dönemi yasananlar ve anarthosis maçindan sonra film koptu... yine güzelim kadro heba oldu gitti... artik sadece bekliyoruz.. bakalim kaderin ipi bizi nerelere çeker...

bir de 'Trabzonspor'un mesela200 mio usd borçla sampiyon olmasi bir basari midir ? ' sorun güzel.. ben de karsi bir soru sorayim.. '20 milyon dolar kasada parasi olup gençlerbirliginin 13. olmasi basari midir?'

neyse.. yapacak bir sey yok.. bekleyelim bakalim nereye çikar bu yollarin sonu...

Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul

yahu tamam da Ahmet AGAOGLU ben bu isi yaparim demiyor ki..
    hiç kimse demiyor...

ferro - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ama külüpte bir kargasa olursa ben ahmet agaoglu görev ister tabiki bunlar hep varsayim sanki bizim dememizle yönetim istifa edecek

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hangisi kazik
    Star

Trabzonspor?un 2.4 milyon euroya almadigi Zurawski, Polonya Milli Takimi ile Celtic?i sirtlayan isim oldu. Yönetimin 4 milyona mal ettigi Çek Jun ise Bordo-Mavili ekipte hayal kirikligi yaratti

Pahali diye Zurawski?yi almadilar, Jun?a daha çok verdiler

NE UMDU NE BULDU

TRABZON, Dimyat?a pirince giderken, evdeki bulgurdan oldu. Bordo-Mavili yöneticiler, transfer döneminde uzun süre pesinden kostugu Zurawski?den pahali diyerek vazgeçmenin pismanligini yasiyor. Bunun yani sira, Zurawski?nin transferinin çikmaza girmesinin ardindan daha fazla paraya alinan Jun ise tam bir hayal kirikligi yaratmis durumda.

9 MAÇTA 7 GOL ATTI

CELTIC formasi giyen 28 yasindaki Zurawski?yi Trabzon yönetimi 2.4 euroya almadi. Polonya Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde oynadigi 9 maçta 787 dakika forma giyen tecrübeli yildiz, takiminin attigi 26 golden 7?sine imza koyarken, iki maçta suskun kaldi. Zurawski, Celtic formasiyla ise 6 maçta 3 gol atti.

JUN?UN SIFTAHI YOK

BORDO-MAVILI yönetimin 4 milyon euroya mal ettigi Tomas Jun ise Çek Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde 6 maçta 105 dakika oynadi. Takimi 32 gol atarken, Çek oyuncunun kendisi sifir çekti. Trabzonspor?un 6 lig maçinda 231 dakika forma giyme sansi bulan Jun, Türkiye?de henüz golle tanisamadi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ya beyler....ziya hoca neden istifa ettiii zannediyorsunuz...needennn...çünki ziya hoca kendi ne verilen sözlerin tutulmamamsini içine sindiremedi....yönetim beceriksiz ve vizyonsuz oldugunu anladi ve istifa etti...aldigi paranin önemi olmadigini ...kendince bazi degerlerin herseyden üstün oldugunu gösterdi herkese....gençlerden de bu yüzden istifa etti....biz alistik yönetim güdümündeki teknik adamlara ..parami alirim vazife mi yaparimm...aykiri olan ziya hoca degil...diger teknik adamlar..sen ne duruyosun senol hoca...yönetim ve sen trabzonumun gelecegini kararttiniz....büyük düsünemediniz....okyanuslardan korktunuz..lakin derede boguldunuz...bizi de o dereye çekmeyin...biz okyanuslara açilacagiz....düsün yakamizdan...düüsüüüünnn

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý nihat Nickli Üyeden Alýntý
    ya beyler....ziya hoca neden istifa ettiii zannediyorsunuz...needennn...çünki ziya hoca kendi ne verilen sözlerin tutulmamamsini içine sindiremedi....yönetim beceriksiz ve vizyonsuz oldugunu anladi ve istifa etti...aldigi paranin önemi olmadigini ...kendince bazi degerlerin herseyden üstün oldugunu gösterdi herkese....gençlerden de bu yüzden istifa etti....biz alistik yönetim güdümündeki teknik adamlara ..parami alirim vazife mi yaparimm...aykiri olan ziya hoca degil...diger teknik adamlar..sen ne duruyosun senol hoca...yönetim ve sen trabzonumun gelecegini kararttiniz....büyük düsünemediniz....okyanuslardan korktunuz..lakin derede boguldunuz...bizi de o dereye çekmeyin...biz okyanuslara açilacagiz....düsün yakamizdan...düüsüüüünnn

ziya hocanin istifasinin tek nedeni vardi fatih ve gökdenizin altin da ezilmesi ve onlara istedigini yaptiramamasidir.senin dediklerinde var tabi ama ziya hoca istifa ederken söyledigi bir söz var bu takima verebilecigimi verdim artik tik misyonumu ts de tamamladoim diye buda bazi seyleri kismen de olsa acikliyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Son günlerde açilan en dogru baslik bu.Atay aktug'un çok iyi niyetli bir insan oldugundan kimsenin süphesi yok.Ama kesinlikle iyi bir yönetici degil.Brezilyaya futbolcu almaya gidipiki ay oralarda neler yaptiklarini kimsenin bilmedigi yöneticileri kesinlikle görevden almaliydi.sampiyonlar ligi için dünyada bütün klüpler bu lige girmeden yatirimlarini yapip eleme maçlarina çikiyor.Bizimkilerse yine isi riske atmayip eger girersek futbolcu aliriz, gibi çag disi bir yöneticilik örnegi gösterdiler.kriz yönetimi uygulayamadilar.bundan tüm yönetim sorumludur.Kesinlikle sorumlularin cezasini çekmesi lazim.Çogu kisinin bildigi ama dile getiremedigi bir durum var.yöneticilerin çogu trabzonsporun adini kullanarak bir yerlere gelmeye çalisiyor.Adi sani bilinmeyen admlar trabzonspor sayesinde adam yerine konulmaya baslandi.ama emin olsunlarki bu taraftar her seyi biliyor.

AYNEN KATILIYORUM.HER MAÇIN ARDINDAN AGLAMAK BANA TARIHTEN BIR KESITI HATIRLATTI VE SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM.

ISPANYADA 600 YILA YAKIN HÜKÜM SÜREN ENDÜLÜS EMEVILERI BECERIKSIZLIKLERI YÜZÜNDEN ORALARI TERKETMEK ZORUNDA KALMISLAR VE KOCAMAN IMPARATORLUK BITMISTI.SON HÜKÜMDARI AGLARKEN,ANNESI YANINA GELMIS VE AYNEN SU CÜMLEYI KURMUS KENDISINE:''AGLA EVLADIM AGLA,VATANINI ERKEKÇE SAVUNAMAYANLARA KADINLAR GIBI OTURUP AGLAMAK YARASIR''.

BIZIM BASKANLA NE ÇOK ÖRTÜSÜYOR DEGILMI?KURDUGU MUHTESEM TAKIM ONUN ESERI.AGLA SAYIN BASKAN,AGLARKENDE ESERINLE IFTIHAR EDEBILIRSIN.AL O RUHSUZLAR ORDUSU TAKIMINI,TURISTIK GEZILERE MÜPTELA YÖNETIMINI,KIRILMA NOKTALARINDA BASIRETSIZLIK ÖRNEGI SERGILEYEN HOCANI VE ÇEK GIT BIRAN ÖNCE.BEN ÇOCUGUMUNDA TRABZON SPORLU OLMASINI ISTIYORUM.EMIN OLUNKI BUNA EN BÜYÜK ENGEL SIZSINIZ,KISILIKSIZ,RUHSUZ,KEMIYETSIZ YÖNETIMINIZDIR.

omer61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

taraftariz biz çekeriz cefa senol hoca artik istifa....

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Yönetim gitse bile su anda kim gelecek yerine, bence dere ortasinda sal degistirirsek iyi olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)