Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 134 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuz - V.Manisaspor

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçta kanser olmasak iyidir.

Nereden
    Almanya

usaklar valla hic umudum yok oteki mac icin ne yalan solim...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor taraftari için önemli olan takimi kaybetsede son dakikaya kadar mücadele etmesidir.Iyi oynamasanda oynamaya çalismaktir.Famagusta maçiyla özgüvenini kaybeden ruhsuzlar,TARAFTARIN SAMPIYONLUK UMUDUNUDA OLIMPIYATIN ÇIMLERINE GÖMMÜSTÜR.Bu yüzden Vestel maçini alsalar ne yazar!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avni Aker bize bu sene iyi geliyo,insallah yeneriz...Yoksa ...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Tesis Günlügü
    Dün gece Trabzon?a dönen takimimiz, bugün saat 11.00?de antrenman yapti.

Teknik Direktörümüz Senol Günes nezaretinde yapilan idmanda takimimiz, kültür-fizik ve dar alanda pas çalismasi yapti.

Antrenmana, izinli ola Fatih, Gökdeniz, Emrah, Özgür, Volkan ve Yattara katilmadi. Ayak bileginden ameliyat olan Szymkowiak ise fizyoterapist esliginde salonda çalisti.

Yarin izin yapacak olan ekibimiz, pazartesi günü saat 11.00?de ve 18.00?de yapacagi çift idmanla V.Manisaspor maçinin hazirliklarina baslayacak.

Edited by: thepatfhinder

yukaridaki resim her$eyi gösterir gibi,bu ba$lari önlerine dü$mü$
    futbolcu toplulugundan,ileriye dönük ba$ari beklemek hayal gibi bir $ey.

kardes ben sivasli olarak sizlere basarilar diliyorum insallah manisayi yeneceksiniz ...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Saplantilarim yoktur ama, Malatya maçinin topicide, yine böyle erken açilmisti...

keske biraz daha bekleseydiniz. Hayallah, bak takildim simdi. Insallah, bu aksam maçi aliriz da bende de totem motem kalmaz. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bende saplantilar devam ediyor hala... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

INSALLAH O MAÇI ALIRIZ.... BASKA SÖZÜM YOK...

Bu adamlar bizi orda yener çünkü top oynadigimiz yok.

Guests
    Ziyaretçi

Bu futbol ile isimiz zor.Allah yardimcimiz olsun vallahi ne diyem[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı

Insallah yeneriz.Ben aslinda ondan sonraki maçi düsünüyorum

ayni fikirdeyim avni akerde bi sekilde aliyozz ama deplasman b izim icin bi handikap oildu hele bi derbi maci olmasi maci cok daha zor kiliyo insaallah kayipsiz atlatabiliriz

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Tesis Günlügü
    Dün gece Trabzon?a dönen takimimiz, bugün saat 11.00?de antrenman yapti.

Teknik Direktörümüz Senol Günes nezaretinde yapilan idmanda takimimiz, kültür-fizik ve dar alanda pas çalismasi yapti.

Antrenmana, izinli ola Fatih, Gökdeniz, Emrah, Özgür, Volkan ve Yattara katilmadi. Ayak bileginden ameliyat olan Szymkowiak ise fizyoterapist esliginde salonda çalisti.

Yarin izin yapacak olan ekibimiz, pazartesi günü saat 11.00?de ve 18.00?de yapacagi çift idmanla V.Manisaspor maçinin hazirliklarina baslayacak.

Adam olsalardida baslari önde gezmeselerdi. Ruhsuz kansiz serefsizler...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendi sahamizdaki maçlarda korkum yok.Gelen yatiyor nasil olsa.(Yoksa isimiz zor)Deplasman olsaydi Vestel puan alirdi su durumda.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

beyler ne bu karamsarlik? Yattara - Fatih yetecek manisaya. sivasin yarisi kadar degil manisa. Avni Akerde seyircinin önünde cosar bizim kulüp

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah yeneriz demekten baska birsey diyemiyorum

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı

insallah yeneriz demekten baska birsey diyemiyorum

aynen kardes

sivas macindaki gibi oynarlarsa yenilsin gitsin havadan mac kazanmak yok oynyacaksiniz,,,,bizi,de iddaa da yatirip duruyorsunuz zaten ,

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adem koçak oynamali kesinlikle...Takim içerde zorda olsa kazanir...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her maçta mutlaka 3 ihtimal var.
    Yenmek berabere kalmak yenilmek.
    Bizler yenmekten baska sonuçlari kabullenemiyoruz.
    Her maç öncesi kesin kazaniriz havasina giriyor adeta uyutuluyoruz
    ve her seyi çantada keklik görüyoruz. Önlem ve emniyeti unutup
    maç saati gelip çatiyor maç basladiginda son zamanlarda aliskanlik olan panik ataklar futbol. Ne kontrol var ne sabir. Taraftarimiz desen sabirsizliktan meraktan stresten adeta ziplenmis durumda.
    Korkuyorum bu taraftar bu Trabzonspor'un basina yarasi kapanmayacak isler açacak. Barut olduk barut. Küçücük bir kivilcim her seyi berbat edebilir. Öyle ya bu taraftar neden bu hale geldi. Trabzonspor'un yüzünden degil. Trabzonspor yönetimi adeta bizi kanser ediyor.

Çok seyler bekledigimiz Sampiyonlar ligi için can atiyoruz katilmak için
    herkese kismet olmaz o firsat. Biz ise elimizin tersiyle istemedigimizi belli ediyoruz.

Elimizdeki iyi oyuncularimiz gidiyor. Alinmis ve alinacak futbolcularin kim oldugu ne oldugu belli degil. Dökülüyoruz Avrupa yollarina. Çünkü
    rakip Kibris Rum takimiydi. Hiç maç oynamasakta kazanacaktik. Futbolcu transferine ne gerek vardi? Rakibi kine çantada keklik görmenin cezasini daha 1. turda elenerek gördük.

Günah keçisi de Yattara'yi yaptik. Oysa Yattara gibi 3 - 4 tane daha
    fazla yildiz oyuncu alamayan yönetim degilmiydi günah keçisi?
    Futbolun için de bunlarda var. Cezali sakatlik v.s Taraftar olarak bizler farkindayiz ve her zaman korkariz takimi sürükleyen bir kaç futbolcumuz ya sakatlanirsa yada cezali olursa hemen geri düseriz
    diye puan kaybederiz diye endise ederiz. Oysa yönetim nasil olsa taraftari oyalamasini ögrenmis. Neymis Polonyali neymis Brazilyali
    transferi zamaninda yapamadilar takim bu senegeçen seneki performansindan uzak.

Önemli maçlari lehimize çeviremez olduk. Elimizdeki malin kiymetini de
    malesef bilemiyoruz. Petkoviçimizi verdik bize rakip oldu. Korktugum da buydu bizden gol yemez diye düsünüyordum öylede oldu. Sivasspor yeni bir takim hevesleri olan ve stresi olmayan kaybetselerde kaybedecekleri biseyi olmayan bir takimdi. Bunun rahatligiyla oynadilar ve bizi yendiler. Bizim takimmiz da malesef eski basarili takimin gölgesinde kalmis amatör bile sayilmayacak bir takim havasina düstü.
    Bir salinmasi silkinmesi silkinmeleri lazim.

Vestelmanisaspor da kolay olmayacak. onlarda aynen yeni bir takim ve macera arayacaklar. Hatta Sivasspor'un bizi yenmesi onlari daha da istahlandiracak ve cesaretlenecekler. Gerçekten basimiza isler açildi.
    Yine puan kayibi olabilir. Ah Gökdeniz ah. Triyonlari cebine indiriyon allah daha çok versin de neden bunca paraya kanaat etmezsin hem kendini hem takimi ve camiayi sikintiya sokarsin. Offf ya ne dir ya
    bu sene bu takimdaki aksilikler. Bu takim yönetimi ve oyunculari yikanip temizlenip bir güzel tövbe edip kurban kesmeleri lazim. Yok yoksa bu sikintilardan kurtulamayacaklar.

Taraftar takima küstü mü acaba?

Yani Manisa ile oynanacak maçta taraftar tüm destegini ortaya koyar mi yoksa aman yine yenilecekler gidip moralimi bozamam mi diyecek sizce?

Benim düsüncem her zaman ortada zaten, hep destek tam destek Trabzonspor'uma... yense deeeeeeeee yenilse dee... Beni Asil bir Trabzonsporlu yapan oysa, borcumu ödemeliyim.

Guests
    Ziyaretçi

Yense de yenilse de tamam ok..

Ama yenilirken adam gibi yenilsin.[img]smileys/smiley7.gif[/img]Futbolunda bir karakteri vardir.Bu kadar çapsiz oynanmaz.

Walla ben borcumu ödedigim için rahatim... Bunu takimda oynayip da yapmayanlar düsünsün bence! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Iyi de kardesim onlar bunu düsünüyor olsa dün futboldan bozma bir rezaleti bize layik görürlermiydi?

Allah allah bütün takim iddaa ci mi oldu yoksa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Samsun

bizim Türklerin mesur bi lafi var;'önümüzde ki haftaya bakacaz artik,bi daha ki maç telafi edecegiz'..!!!!!

bizi de bu lafa alistirmaya çalisiyorlar,ama ben bu laftan nefret ediyorum!!!!

INSALLAH KAZANIRSIN TRABZONSPORUM,ÇÜNKÜ SENINDE BIZIM DE BUNA IHTIYACIMIZ VAR....

3 kurus paraya satisa mi geliyos dimi Galafka [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Yaf biz inanir destekleriz olmazsa yine tertekleriz arkadasim.. Adam yapacaz bu futbolculari adam, yönetim yapamiyo biz koyacaz elimizi (tekmemizi de) [img]smileys/smiley4.gif[/img]GErekirse dedektif tutacaz ne yapiyolar bilecez, gerekiyorsa antreman çikisi köseye çekip tartaklicaz [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ya seve seve, ya döve döve oynuyacaksiniz uleyn [img]smileys/smiley4.gif[/img]Di mi GALAFKA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)