Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spikerlerden inciler

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ALLAH razi olsun eldirdiniz beni gulmekten valla

bende 8-0 lik almanya arabistan maci sonrasi bi arap spikerini tiye alan bi anlatim duymustum

muhtesem arabistan 0 berbat almanya 8 dalga dalga geliyoruz ALLAH tan umit kesilmez beraberlik kesin galibiyet insallah(bu arada dakika 90)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Spiker degil de,Tromso maçindan sonra ümit karan röportajda ne dedi duydunuz mu : "sahada resmen hüngür hüngür titredik..." o da nasil bir sey acaba???

Sinan_19 çok keyifli bir yazi olmus.Allah'da seni güldürsün.Necati Karakaya'yi hatirliyorum.O kadar agir anlatiyordu ki pozisyonlari o eskiyi anlatirken siz yeni pozisyonlari kaçiriyordunuz

toshiba
    Ziyaretçi

Son SL maci; spiker normal bir sekilde Alman temsilcisinin atagini anlatirken birden sesi kesildi; ve kisik bir sesle soyle bersey dedi "ve iki sifir"[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

eski futbolcularimizdan cosmos engine programda sordular

takimin sampiyonluk sansi ve diger rakipleri degerlendirirmisin

cosmos engin"rakipler iyi transferler yapti ozellikle fener adamlar ebiyah diye topcu aldiler 3 yilligi bonservisi ile peraber 17 milyon tolar ayrica alex anelka var bizde ceferson alduk hesap et ne kadar sansliyiz"(burda fener ezigini anmak istemezdim ama konusma cok orjinal geldi .engin abi omur adam valla)

Babam anlatmisti eski zamanlarda bir maç yayini radyodan. Bizimkiler yine gol yemede sinir tanimiyorlar. Spiker artik dayanamiyor. "Evet sayin dinleyiciler, bu maç artik kabak tadi verdi ben en iyisi size müzikdinleteyim" deyip maçi anlatmayi kesiyor, müzik veriyor yayina. Ertesi gün de isten çikariliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Ben daha yakin tarihten bir örnek vereyim

Geçen sene fener bir takimla oynuyordu.Rakip oyuncu topa vurdu ve top Alex'in sirtina çarpti.O anda ercan taner büyük bir gürültüyle cirlamaya basladi

aleeex alleeex muhtesem sirt konturolu[img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley7.gif[/img]harika bir hareket. [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]oysaki top sadece alex in sirtina çarpmisti

Ulan bu ercan taner yok mu[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ulan muhtesem sirt kontrolü diye bisey var mi yahu[img]smileys/smiley5.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]zuahahahhaha mal iste abi

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

OkudukLarim süperdi.

Ama buraya Ilker Yasinden çok inci koyabiLiriz.Adamin 5 keLimesindne 3'ü yanLis [img]smileys/smiley36.gif[/img]

katiliyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

OkudukLarim süperdi.

Ama buraya Ilker Yasinden çok inci koyabiLiriz.Adamin 5 keLimesindne 3'ü yanLis [img]smileys/smiley36.gif[/img]

katiliyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

birakin 3 kelimeyi 5 kelimeden 6si yanlis[img]smileys/smiley36.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yerel kanallar ilk kuruldugu yillardi,sanirim Gökkusagi Tv,Avrupa'dan futbol var,o zamanlar Chelsea'de Gianfranco Zola vardi...Spiker durmadan "Emile Zola" diyor...Anlayamadigim nokta,bu adam Emile Zola'yi tanidigina göre edebiyatla ilgili bir adam,e o zaman nasil karistirir futbolcuyla edebiyatçiyi,hayir hiç tanimasa yazari anlayacagim da...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Emre Asik bi mactan sonra reportaj yapti aynen su sözler: Zor bi karsilasma oludu. sahada doksan dakika terimizi islattik[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ya ben geçen sene fbenin alexinin attigi bi rovasota golü vardi.. maçi nalatan ercan taner tabi..

aleexx gooollllll, yok böyle bir gol olmaz böyle bir gol...... mükemmel mükemmel.. alex yine inanilmazi gerçeklestiriyor.. gooollllll goooll gooll..........(sessi kesiliyor.. iki öksürük sonra).. alex yine yapti yapacagini...

Ula ben TS maçini anlatsam bu kadar bagirmam ya..

DeliKadir_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

spiker iste ne olacak [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)