Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rizespor?un Brezilyali Douglus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usaklar bu basligi buraya açtim zira Gökdeniz'in bombasi patladi ardinda da Szymek ayagi kirildi.Yani bir nevi orta sahamiz çöktü.Yönetimin kadroyu genis tutmamasinin belkide sikintilarini yasayacagiz ama benim Rizespor-Besiktas maçinda Brezilyali oldugunu ögrendigim Douglus'a hayran kaldim desem yeridir.Arkadaslar bu adami muhakkak almaliyiz.Artik bu sezondan geçti ama Ocak ayinda bu adami alirsak dehset bir is basarmis oluruz.Topu çok iyi biliyor,tek top oyayarak rakibini adeta oyundan düsürüyor.Oyunu okumasina hayran kaldim.

Zira orta sahamizda Szmek ile bu adam yanyana hayal edince ortaya dehset bir orta saha çikti.Benden söylemesi,takip edin sizde bu adami...Ben çok keyif aldim.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alti yabanci oyumcumuz var

Jefferson, eller, yattara, jun, lee,szymek

o zaman kim gitsin diyelim, biri mutlaka gitmeli ( öneriye karsilik soru)

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardesim sana katiliyorum,gerçekten kumas iyi.Ama geçen sezondan beri 500 sayfaya yakin transferle ilgili yönetime isik tuttuk.Ama onlar ne yapti.Önlerine tuttugumuz isigi alip gözlerine soktular.Bir transfer sezonunu mahvettiler.Bunu onlara nasil duyururuz.Bu transferi nasil bitiririz.Fikrin var mi?

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatyadaki brezilyali da iyi. takatuka miydi[img]smileys/smiley36.gif[/img]. 17 yasinda mi ne.

rize'deki douglas çok süper oyuncu... gerçi sadece bejeka maçinda izledim ama o zemin de öyle süper top oynamak her futbolcunun yapacagi is degil [img]smileys/smiley2.gif[/img]tabi bizim alma ihtimalimiz nedir bilmiyorum [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi yabanciyi birakicaz peki.. Biliyorum Lee geçiyor hepimizin aklindan ama su anda en formda yabancimiz, ortasahadaki mücadelesi gayet iyi. Aslinda pek begenmedigim bir oyuncu ama bu gönderilme olayi onda sok etkisi yapti, formasina sarildi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Metin abi dogru diyor ama ismi douglas galiba...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilar...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    rize'deki douglas çok süper oyuncu... gerçi sadece bejeka maçinda izledim ama o zemin de öyle süper top oynamak her futbolcunun yapacagi is degil [img]smileys/smiley2.gif[/img]tabi bizim alma ihtimalimiz nedir bilmiyorum [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Kardesim rize Bjk ya Fb ye futbolcu verir.Ama is Trabzona geldimi asla futbolcu vermek istemezler.Oysaki biz yeri geliyor onlara bedava futbolcu bile veriyoruz.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bence de trabzonun tarihinde ilk defa su dakika icin gonderilecek futbolcusu yok,tek sallantida lee idi o da su an takimin en iyilerinden o yuzden douglasi sadece izleyelim su an

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Kardesim rize Bjk ya Fb ye futbolcu verir.Ama is Trabzona geldimi asla futbolcu vermek istemezler.Oysaki biz yeri geliyor onlara bedava futbolcu bile veriyoruz.

Bu konuda sana kismenkatilmiyorum, eger genelleme yaparsan yanlis olur.Zira biz zamaninda Hasan Vezir'i(Küçük Hasan),Kaleci Murat(oynamadi ama olsun),Kürsat v.b.gibi ihtiyaç duydugumuz mevkilere oyunculari Rizeden almisizirdir.Ayrica unutulmamasi gereken bir noktada Rizespor baskanin geçmiste Trabzonspor yönetiminde oldugu gerçegidir.Koray'i sen istedinde alamadin mi?

Rize ile Trabzonun birbirine düsman olmasi Istanbul basinin bir oyunudur.Bu onlarin isine gelmektedir.Rize-Trabzon düsman olursa 96 yilindaki gibi sampiyonlugu elimizden almalari çok daha kolay olur.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Bu konuda sana kismenkatilmiyorum, eger genelleme yaparsan yanlis olur.Zira biz zamaninda Hasan Vezir'i(Küçük Hasan),Kaleci Murat(oynamadi ama olsun),Kürsat v.b.gibi ihtiyaç duydugumuz mevkilere oyunculari Rizeden almisizirdir.Ayrica unutulmamasi gereken bir noktada Rizespor baskanin geçmiste Trabzonspor yönetiminde oldugu gerçegidir.Koray'i sen istedinde alamadin mi?

Rize ile Trabzonun birbirine düsman olmasi Istanbul basinin bir oyunudur.Bu onlarin isine gelmektedir.Rize-Trabzon düsman olursa 96 yilindaki gibi sampiyonlugu elimizden almalari çok daha kolay olur.

Abi ne düsmanligi ben sadece dikkatimi çeken bir konuya degindim.Ayni zamanda ben yanlis duymadiysam ayni hasan vezir rizeden fb ye ordan da gs ye gitmisti.1923 ten sonra türkiye siyasi haritasi ve bizans oyumlariyla bu günkü noktaya gelinmistir.Atatürk'ün trabzonlulari kapsayan o gururumuzu oksayan bizi gurrulandiran sözleri ayni zamanda rizeli için de söylenmistir.Ben bunu biliyorum

Ama 2001 di sanirim.Rizeye deplasmana gitmistik.Bizim onlara verdigimiz bir oyuncu golu atmisti ve yenildik.O maçta rizede evlerin balkonlarindan yagan tas ve saksilari da unutmam

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla adam süper.ipe dizdi hepsini.böyle bir oyun kurucuyu alirsak war yaaaa.harika olur.douglas a söylüyeyim de atlasin bi dolmus a dogru TRABZON a

[QUOTE=halil ibo]Kardesim sana katiliyorum,gerçekten kumas iyi.Ama geçen sezondan beri 500 sayfaya yakin transferle ilgili yönetime isik tuttuk.Ama onlar ne yapti.Önlerine tuttugumuz isigi alip gözlerine soktular.Bir transfer sezonunu mahvettiler.Bunu onlara nasil duyururuz.Bu transferi nasil bitiririz.Fikrin var mi?[/QUOT

katiliyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Douglus iyi bir oyuncu. Maçta genç yasina ragmen herkesi ayakta tutmaya calisiyordu ve yorulmak bilmeyen bir kondisyona sahip . Sonuc olarak simdilik iyi görünüyor izleyip görecegiz .Edited by: baget55

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu topçu ara transferde bize gelse ne iyi olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Abi ne düsmanligi ben sadece dikkatimi çeken bir konuya degindim.Ayni zamanda ben yanlis duymadiysam ayni hasan vezir rizeden fb ye ordan da gs ye gitmisti.1923 ten sonra türkiye siyasi haritasi ve bizans oyumlariyla bu günkü noktaya gelinmistir.Atatürk'ün trabzonlulari kapsayan o gururumuzu oksayan bizi gurrulandiran sözleri ayni zamanda rizeli için de söylenmistir.Ben bunu biliyorum

Ama 2001 di sanirim.Rizeye deplasmana gitmistik.Bizim onlara verdigimiz bir oyuncu golu atmisti ve yenildik.O maçta rizede evlerin balkonlarindan yagan tas ve saksilari da unutmam

Tamam iste bende Istanbul basininin ve çesitli faktörlerin(Is aamlarinin Fenere verdigi destek) meydana getirdigi bu düsmanlik tohumlari meyvesini veriyor demek ki...Ama benim sana anlatmak istedigim, eger ortada bir düsmanlik varsa; bu düsmanligin ardinda Istanbul basinin ve bir kisim insanin oldugu gerçegidir.

Bak biz Istanbulda Rize'nin küme düstügü sene Istanbulspor-Rizespor maçinda,Rize'ye destek amaçli maça bazi arkadaslarimiz maça gittiler.Hemde bordo-mavi formalarla maça giden 8-10 Trabzonsporlu'ya; Rize tribününde kendilerine atmaca diyen bir kaç serseri tarafindan biçak çekildi.Amayanimizda çok saglam Trabzonsporlu olupda Rizeli olan basta Sultan agabeyimiz onlara öyle bir ders verdi ki hepsi aptala döndü.Bu cahil adamlar yüzünden Rizeli kardeslerimizle düsman olmamiz beklenemez...Onlarda yanlis yaptigini anladilar ama is isten geçmis oldu.

Yanilmiyorsam efsane Ali Kemal'i bile Rizeden aldik...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar Tokat okurken Rizeli bir arkadasim vardi...Trabzonsporluydu ama bana Rize de fener atkisiyla gezdigini söylemisti...Nedenini sordugumda BASIM BELAYA GIRMESIN diye öyle yapiyorum derdi...Ve daha ilginçi benim gibi çok var dedi...Gs atkisiyla Bjk atkisiyla gezen Rizeliler var dedi...Tabi ben onun yalancisiyim...

Saygilarimla...

Nereden
    İstanbul

Badaloglu'nun da belirttigi gibibenimde gerçekten Rizeli çok saglam Trabzonsporlu tanidiklarim var.Öyle birTrabzonspor propagandasi yaparlarki agizin açik kalir,ben acaba gerçekten Trabzonsporlu muyum diye.O yüzden bunlari geçelim.Konu zaten Rizelilerin Trabzonsporlulugu degil.

Konu: Senol Hocam onu kadroda düsünür mü ? Yönetim alabilir mi ?Bu arkadasin izlenmesi için transfer komitesi kurdurup Rize'de 6 ay kalip Batman Petrol'den Seyido'yu alip gelirler mi ?[img]smileys/smiley36.gif[/img]GÜLERIZ AGLANACAK HALIMIZE ![img]smileys/smiley19.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Bu arkadasin izlenmesi için transfer komitesi kurdurup Rize'de 6 ay kalip Batman Petrol'den Seyido'yu alip gelirler mi ?

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Agzina saglik, bütün transfer politikasini özetledin 1 cümleyle..

Nereden
    Ankara

douglas bildigin beyaz viera

Nereden
    İstanbul

Bir banka hesabi açtirip biz mi para toplasak? Acaba?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi adama benziyo.her takima lazim olur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu adami biz alirsak 2 hafta kötü top oynarsa elestiriler baslar. Gönderin, ne isi var falan filan diye. Bu da isin ayri bi açisi.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk defa 90 dk seyrettim adami gerçektende çok teknil takimini iyi yönlendiriyor iyibir hocanin elinde kendini gelistirirse yildiz olur

Iyi bir oyuncu olumlu ara paslariyla benim dikkatini çekti ama basinda yazilan Trabzonspor istiyor sözlerinin sadece dedikodu olduguna inaniyorum bizdede çok is yapacagini zannetmiyorum defansiften çok ofansif olmasi Szymek kesemeyecek olmasi sebebiyle..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)