Sayfa 12 Toplam 237 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5921 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Tanýþma Baþlýðý | Yeni Üyeler Buraya!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Ben Oztekin. Istanbul Uskudar Polis Memuruyum.

Alayina Isyan Ettim..

armagan67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    41

akin armagan atalay elhamdülillah OFluyum zonguldakta okuyorum antalyada yasiorum

yakup midi

1981-trabzon-merkez

gülhane askeri tip fakültesi 6.sinif

100.000 üye kampanyasiyla trabzonumuza destek firsati yaratanlara sonsuz tesekkür...

rüzgarin ogluna saygilar...

tarik tug 1981 gümüshane dogumluyum

istanbul maltepede oturuyorum

selam arkadaslar ben selim yildirim trabzon/ akçaabatliyim. ortaokula kadar yenimahellede oturdum. (stadin arkasinda) simdi istanbulda oturuyorum. gazi üniversitesi makina ögretmenligine bagli bir bölümde 3. sinif ögrencisiyim. ölümüne trabzonluyumdur.

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atilacaksa

mezar tasima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm hos gelsin sefa gelsin

Nereden
    Avrupa Diðer

ben fuat

ofluyum

kocaeli de otuyor

bosna hersek de universite okuyorum

Bora Sönmez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Merhaba ben Bora Sönmez Ankara'da oturuyor Hacettepe Ünv. Gida Müh. okuyorum.Orhan abimi burda ayni forumda görmek büyük mutluluk anlatamam.Futbolla ilgileniyorum ve suan amatör ligde MTA'nin formasini giyiyorum.Banada özelliklerimden dolayi hizli ve biraz futbol deyimiyle son vuruslardaki beceriksizligim yani kazmaligim neticesinde Rüzgarin oglu,Çikrikci Bora gibi lakaplar takildigindan bendeki heyecani inanin suan anlatamam.Orhan abi insallah vurus becerisi için yazdiklarimdan sebep alinmamissindir..[img]smileys/smiley1.gif[/img] SENI ASLA UNUTMAYACAGIM..

ts20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

MERHABA BEN SONER DENIZLI DE ÖGRENCIYIM .TRABZON BESIKDÜZÜLÜYÜM.UZUN ZAMANDIR FORUMU TAKIP EDIYORUM FAKAT YENI AKTIF OLDUM.UNI TS YTÜ VE KAYA TANIR HERHALDE BENI ISTANBULDA KUPA FINALINDE TANISMISTIK ISTIKLAL CAD. BIR YERDE BIRLIKTE OTURMUSTUK ,REFERANSIM ONLAR[img]smileys/smiley2.gif[/img]AYRICA TRABZONSPOR 'UN 12969 NOLU ÜYESIYIM.

yalnizefe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    40

ben BEKIR.ASLEN TRABZONLUYUM SU AN SIVASTA UNUVERSTE OKUYORUM.21 YASINDAYIM

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Özgür Cabri

76 da Arsin in yolüstü (hara) köyünde dogdum, Besikdüzü lüyüm. 89 dan beri Istanbul Bagcilar da yasiyorum. Ögretmenim.

Kuzey yildizlari kurulmadan önce mail grubunun Akasaray daki toplantisina katilmistim orada A. Kadir Kocamis,Cafer Özer, NTV den Turgut Yeter, sanirim suan aramizda olmayan Rizeli Metin, Kaya Aydin, Haznedar dan Özcan, Emre ..... gibi çok degerli Trabzonsporlu arkadaslarla tanismistim. Adini hatirlayamadiklarim dahilhepsine kucak dolusu selamlar gönderiyorum.[img]smileys/smiley31.gif[/img]

Saygilar

biraz geç oldu ama olsun

mehmet ALBAYRAK 22,03,1982 dogumluyum.adanaliyim.halen adanada yasiyorum.eczane kalfasiyim.

Selam dostlarim...

Ben Ömer AÇIL, BESIKDÜZÜ dogumluyum, 38 yasindayim, Jandarma Basçavusum, Gümüshane 'de çalisiyorum..

Ben Murat 1984 Ankara dogumluyum ama aslen Ofluyum. Ankara da yasiyorum. ODTÜ Insaat Müh.4. sinif ögrencisiyim.

ben yunus trabzon caylkaraliyim ve ankarada oturuyorum ankarada yasiyorum gazide okuyorum.Ben buraya uye oldum olali yazdiklarimizin seviyeli olmasindan bahsettim ama ne hikmetse beni dinleyen olmadi bu yazilari yazanlar bir kac saniyeligine kendini sogutuyorlar ama soguturken kendilerini kirdiklari insanlari hic dusunmuyorlar.Ben bu tur seviyesizlige karsiyim ama biz hepimiz trabzonsporluyuz vede bi cati altinda toplanmisiz birbirimizi kirmanin hic bir alemi yok biz bizi korumazsak bizi kim koruyacak soruyorum seviyesini dusurten kardeslerime???????????

Slm arkadaslarismim metin artvinliyim,almanya stuttgart sehrinde yasiyorum ve fanatik bir trabzonsporluyum. Daha artvinli arkadaslar varmi burda ???

yalnizefe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    40

BEN BEKIR

BEN SU AN SIVASTA OKUMAKTEYIM.MATEMATIK BOLUMU 3 SINIFIM.TUM SIVASTA OKUYAN ARKADASLARI BEKLERIM.

Ben secil istanbulda oturuyorum lise son sinifta okuyorum istanbuldaki bayan taraftarlari maç izlemeye beklerim bi gün[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Slm ben sefaenes burada belki cok yazmagan biriyim baska forumda aktiv biriyim burada ve diger sayfalarda benim sifremi eline geciren biri burada benim adimla küfür ettigini duydum ve bu yüzden benim nickim iptal edilmis ben hic bir zaman burada kimseye küfür etmedim ve etmemde ama edilen arkadaslar varsa onlardan özür diliyorum ben buraya da daha aktiv olmaya calisacam insallah bir daha bu olay benim basima gelmez saygilarimla mustafa

Nereden
    Hakkari

*****eren /keyeyçoh/ ögr******

Ben yunus ozdemir,trabzon-Of luyum, gurur duyuyorum, yas 26, yaklasik 10 yildir eskisehirde yasiyorum, anadolu universitesi matematik bolumunde aras.gor. olarak calismaktayim, doktora yapiyorum, ve hala maclari rakip takim taraftari arasinda tek basina izliyorum...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

hakantpl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    45

ben gulay bukadar orduluyum [img]smileys/smiley1.gif[/img]

1972 GIRESUN GÖRELE DOGUMLUYUM.

ISTANUL GÜNESILIDE OTURUYORUM 1990 YILINDAN BUYANA (ASKERLIK DAHIL) ISTANBULDAYIM.

Sevgili bordomavililer;

Hepinize merhaba diyorum. Aranizda bulunmaktan müthis bir heyecan duydugumu da belirtiyorum.

Ismim Serdar SEVIM, bordomavi.net'te "Pusula" ismiyle yazilar yazmaya basladim. Benimle ilgili kisa özgeçmisi, Serdar Sevim BMN basliklihaberde bulabilirsiniz.

Sitedeki ilk yazimin ismi ( Que Vadis - Bu Gidis Nereye...?) Yaziyi okudugunuzda sizin de görebileceginiz gibi, Trabzonspor'un gidisatini iyi bulmadigimibelirttim.Bu yaziKonyaspor - Trabzonspor maçi oynanmadan 1 gün önce yazilmisti. Maçin ardindan yasanan gelismeleri ise hepimiz an be an yasiyoruz. Yeni yazilarimla özellikle Trabzonspor olmak üzere Türk futbolu üstüne düsündüklerimi sizlerle paylasacagim. Sizlerden alacagim isigin yansimalarini yazilarimda göreceksiniz.

Gözlerimiz; "Kuzey Yildizi"nin yani Trabzonsporumuzun üstünde. Yildizimiz 20 yildir eskisi gibi parlamiyor. Uzun yillarin tozu yildizimizin üstünde birikti, parlamasina engel oluyor. Yildizimiza ulasip eski parlakligini yeniden saglamak istiyoruz. Ama yildizimiza ulasmak, onu eski parlakligina kavusturmak,sanildigi kadar da kolay degil. Önce yildizimiza ulasmamis lazim. Kuzey Yildizina ulasayim derken, karanliklarda yolu kaybetmek de mümkün. Diyorum ki; yildizi ariyorsaniz "Pusula"siz yola çikmayin.

Yazilarimda ve forumda görüsmek dilegiyle,hepinize sevgilerimi sunuyorum.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Ben Halil Ibrahim YILDIRIM.

Trabzon 1968 dogumluyum.

Bagcilar'da ikamet ediyorum.

Türkoglu Ambalaj firmasinda Finans Sefi olarak çalisiyorum.

Trabzonspor sevgisini hiç kaybetmiyorum.

adim sezgin trabzonluyum trabzonspor hastasiyim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)