Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Zeminde Futbol Oynanır Mı?

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Bu Zeminde Futbol Oynanır Mı?

arkadaslar geçen sen yönetimimizin ardi arkasikesilmeyen vaatlerinden bi tanesi de 30 senelik avni aker zeminini yenilenmesiydi.....transferi beceremeyn bu yönetim...bir saha zeminini bile yenileyemediler...paralarimiz repoda dururken..korkarim oyuncularimiz birer birer saktlaniyor...szymek daha ilk....ALLAH yattara mzii FATIH tekkemizi ve dier oyuncularimizi...bu zemin belasindan korusun...daha kis da gelmediii...kisi düsündükçe tüylerim diken diken oluyor....yazik yazik aciz yönetimimize yazik...fener 2 ayda 3 kez zemin degistirdi...bizimkiler 30 senelik zemimi 2 senedir degistiremediler...yazik tarabzonuma...saygilar

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

EWET Katiliyorum sana bu zemninde top oynanmaz...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zemin berbat ötesi bisey yaa. o zemin yakismiyor bize. gerçi stad sanki yakisiyoda. maratonda üsteysen otur direkleri izle. nasil bi mühendis yapmis o tribünü hadi mghendis yapmis nasil izin vermisler o sekislde tribüne yönetimden . hayret bise yaa.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizde ne biçim taraftarsiniz yahuuuuu.Böyle yönetim bulunmaz nimet.Ileri görüslü,is bitirici daha ne istiyorsunuz? Borçsuz bir kulüp var orta yerde.Siz hala yok transfer yapamamislar,yok zemin,yok tribün...Bunlar futbol takimi yönettiginin farkida degil ki.Koskoca Trabzonspor'umuz borsaya girince oldu bir ticari isletme.Netice:Aman borçlanmayalim,zarar etmemek için oyucu almayalim.SL ön elemeden elenmissin,sampiyon olamamissin ne gam.Yüce Allah bize belkide bir mesaj veriyor:Hayatta sampiyon olamamaktan daha agir cezalarvar:Basiretsiz.transferde beceriksizbir yönetim,tacizci bir futbolcu,rum takimina elenmek,ihtimali bile yeter-sike-iddiaci bir futbolcu.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

berbat bi zemin[img]smileys/smiley11.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende ondan bahsediyorum iste...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu isi Trabzon gibi Allah'in her günü yagmur yagan bir sehirde nasil basariyorlar açikcasi çokmerak ediyorum.

Büyük yetenek gerçekten.Insan eksen biter denilen yerde çimleri kurutup yakmak ve zemini köstebek yuvasina dönüstürmek.

Tebriklerimi iletiyorum yetkililere.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayir asil sorun bakimsizliktan çok zeminde . çünkü yillardir ayni zemin kullaniliyor. belli bi zaman sonra çimlerin degismesi gerekiyor bildigim kadariyla yani bakimla pek bise düzelmez. zemin komple degismeli.

Nereden
    İstanbul

mukemmel bi tespit zeminin bozuklugu gucumuzun sahaya yansimasindaki en buyuk engellerden biri acaba yonetim goremiyormu bunu yoksa vadedeki paralarinin surelerinin dolmasinimi bekliyorlar

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

çimlerde de hayir yok taraftarda tv den gordum gol olunca bile adamlar cekirdek yiyor,yaziklar olsun bari gitmeyin kardesim maca,

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

hayir asil sorun bakimsizliktan çok zeminde . çünkü yillardir ayni zemin kullaniliyor. belli bi zaman sonra çimlerin degismesi gerekiyor bildigim kadariyla yani bakimla pek bise düzelmez. zemin komple degismeli.

Geçen senede ayniydi,Kiev maçlarinda sahanin yakin çekimlerinde zeminin rezilligi göze batiyordu.Yönetimin elinde olan bir sey degilmidir bu?

Trabzonspor'a karsi her takim kapaniyor.Elimizde teknik kapasitesi yüksek futbolcular var ama böyle zeminler kalas futbolcularin isine yariyor.

Yönetim futbolcularin isini zorlastiriyor bu isi savsaklamakla.

stada hayatim boyunca hiç gitmedim..ama televizyondan izledigim kadariyla zeminin rengi bile hep ayni...çok büyük bi meblaya bedel olmicaksa neden degistirmiyolar..anlamiyorm....

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim hangi isi dogru yaptiki bunu yapsin.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ayrica jun transferinden sonra paramizin kaldiginida sanmiyorum.Kalanidahisse senedi alan kisileredagitilir.

Offf offf bu ne biçim Yönetimsizliktir.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adam gibi birileri çiksada su yönetimden kurtulsak.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Stadin yenilememesi veya zeminin degisememesi bensm bildigim kadariyla stadin bize ait olmamasindan kaynaklaniyor Hüseyin Avni Aker stadyumu Spor müdürlügüne ait ve yine yanilmiyrsam Aralik ayina kadar da onlarin olacak..

Nereden
    Ankara

bilmeden sallamayin desem çok mu kaba davranmis olurum? zemin sezon baslamadan degisti zaten tüm sulama tesisatiyla birlikte. zemini korumanin tek çaresi yagmur yagan zamanlarda üstünün örtülmesidir Edited by: selcjK

ortuyolarmi bari herzaman trabzonda bulunamiyoruz

Nereden
    Ankara

nerden örtsünler, haliyle yagmur zemini çok agirlastiriyor zemin çabuk kalkiyo.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

topic'in konusu bu zeminde top oynanir miise, futbol her yerde oynanir, gerisi sadece bir mazaret.( diger kosullar disinda Tabiki ) Edited by: gerçekefsane

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    bilmeden sallamayin desem çok mu kaba davranmis olurum? zemin sezon baslamadan degisti zaten tüm sulama tesisatiyla birlikte. zemini korumanin tek çaresi yagmur yagan zamanlarda üstünün örtülmesidir

arkadasim bu konuda yanlis bilgilendirilmissin...sezon basinda zemin falan degismedi.....sadece drenaj kanallari yenilendi....yani zemin ayni zemin.....degisen zemine bakin komple degisen zemine 4 hafta da tarlaya döndü...sen inaniyo musun bu zeminin komple yenilendigine....????

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Zemin berbat ötesi, çok kötü. Bi ara tvde, ikili micadele sirasinda yakin çekime geçince gözlerime inanamadim. Saha çimlikten çikmis toprak saha olma yolunda hizla ilerliyor. Çok yazik valla, Trabzonspor gibi bir takimin sahasi bu olmamali.

Nereden
    Ankara

evt degistiler bizzat gördüm hollandadan geldi sanirim çimler tüm saha degismedi bazi bölümler.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayrica takimi küme düsmeye oynayan halden devralip 2.lige kadar yükselten yönetime de haksizlik etmeyin. Eger çok paraniz varsa basarsiniz alirsiniz Ronaldo'nun bonservisini, Raul'u getirir oynatirsiniz..
    Uzaktan saymak sövmekle bu is olsaydi 50 kez sampiyon olurduk.
    Destekle yasar bi kulüp köstekle degil...
    Tamam belki bi süper star degil Jun, Belki Eller Roberto Carlos degil ama Fatih de ilk TS hayatinda son 10-15 dk oyuna katiliyodu..
    heyecandan dizleri titriyodu.. Bu adamalar muhtesem potansiyeli olan adamlar, kaldi ki su an ligde en iyi futbolu da bizim takimimiz oynuyor...
    Siz de hala yok yönetim.. yok çim yok ot püsür...
    Elestirecekseni yapici elestiri yapin lütfen..
    [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cimler de hic degisme yok ayni eskisi gibi berbat , gecen sezonun sonuna dogru hatta Ts sitesinde konu acmistim cimlen ilgili .

Yönetim uyudu herhalde, yada para yok !!!!!!!!!!

Nereden
    Ankara

para yoksa yönetimi suçlayamam çünkü takimin en büyük gelir kaynagi taraftar eger taraftar maddi olarak takima destek vermiyorsa ben dogrusu pek bi elestiri yapmam ama para varsa niye yapmiyolar parayi takim için harcamayacaklarsa niye aldilar bunu anlamiyorum

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon yönetimin amaci trabzon stadini yerini satin almak ondan sonra tribunleri yikip yenilerini yapmayi planliyor.insallah bu en erken zamanda hallederler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)