Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 480 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 FIBA Dünya Basketbol Þampiyonasý | C Grubu

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Standart 2010 FIBA Dünya Basketbol Þampiyonasý | C Grubu

Türkiye
    Yunanistan
    Porto Riko
    Rusya
    Çin
    Fildiþi Sahili

*

Milli takýmýmýza baþarýlar.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kolay bir grup gözüküyo
    Gitme demek cok da Zor olmamali

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

biz ve yunanistan ile rusya çýkar ama sýralama nasýl olur bilemem

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

fil diþi mi

.....
    Ziyaretçi

Basketboldan hiç anlamazdým ama Trabzonspor sayesinde artýk onunlada ilgileniyorum

Nasýl durumumuz ? Ýlerisine gidebilir miyiz ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Yunan'a çakmaya az kaldý...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Ýstanbul

Turnuvalarda hakemlerin en çok koruduðu takýmdýr Yunanlar ama bu sefer pek þanslarý yok.
    I am titanium

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Çinliler bir yamuk yapmaz inþallah. Çokta güçsüz deðiller.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

C grubu maclari Ankara'da oynanacak galiba.

Eger Turkiye'de olsaydim muhakkak giderdim.

Burda oldugumuz icin maclari dahi izleyemeyecegiz anlasilan.

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

favori türkiye bence...

Nereden
    Ýstanbul

En kötü ihtimalle madalya almamýz gerekiyor.BMN Ankara'ya büyük görev düþüyor grup maçlarýnda

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Ev sahibi olmak dýþýnda hiçbir avantajýmýz yok (bunu da Turgay Dermiel'in kaybettiði Fiba seçimlerinden sonra ne ölçüde kullanýrýz artýk, meçhul) !

Gruba kolay diyen arkadaþlarýn bakýþ açýsýný gerçekten merak ediyorum. Gruptan çýkmamýz halinde D'den gelecek çapraz takýmla oynayacaðýz. Kadrolar henüz belli deðil ancak ne olursa olsun iþimiz zor. Olimpiyatlara katýlma hakký elde etmemiz baþarý kabul edilebilir.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bigben Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ev sahibi olmak dýþýnda hiçbir avantajýmýz yok (bunu da Turgay Dermiel'in kaybettiði Fiba seçimlerinden sonra ne ölçüde kullanýrýz artýk, meçhul) !

Gruba kolay diyen arkadaþlarýn bakýþ açýsýný gerçekten merak ediyorum. Gruptan çýkmamýz halinde D'den gelecek çapraz takýmla oynayacaðýz. Kadrolar henüz belli deðil ancak ne olursa olsun iþimiz zor. Olimpiyatlara katýlma hakký elde etmemiz baþarý kabul edilebilir.
    Abi grubumuz kesinlikle zor bir grup ama söylediðin gibi evsahibi,taraftar desteði bir avantaj.Ýddaalý görmemizin nedeni ise baþarýlý görmek istediðimiz için

D grubundan gelecek rakiplere gelince Fransa Parkersýz,Ýspanya Pau olmadan gelecek ve geçen þampiyona da Ýspanya'ya karþý oynadýðýmýz maç ve Fransa'ya karþý elemelerde oynadýðýmýz maçlara bakýnca yenilmeyecek rakip deðiller aslýnda.

Ama temkinli olmakta fayda var kesinlikle hepsi zorlu takýmlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ben grupta Yunanistan ve Rusyaya yenileceðimizi porto riko ile ise baþa baþ oynayabileceðimizi ama sonucunun iki ihtimalli olduðunu düþünüyorum, çapraz eþleþmede ise muhtemel rakibimiz Ýspanya olacak herhalde..yani hiç umudum yok ....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý iLKeR_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi grubumuz kesinlikle zor bir grup ama söylediðin gibi evsahibi,taraftar desteði bir avantaj.Ýddaalý görmemizin nedeni ise baþarýlý görmek istediðimiz için

D grubundan gelecek rakiplere gelince Fransa Parkersýz,Ýspanya Pau olmadan gelecek ve geçen þampiyona da Ýspanya'ya karþý oynadýðýmýz maç ve Fransa'ya karþý elemelerde oynadýðýmýz maçlara bakýnca yenilmeyecek rakip deðiller aslýnda.

Ama temkinli olmakta fayda var kesinlikle hepsi zorlu takýmlar.
    Ýyi de onlar da bizim için "Okur yok" diyor. Ýspanya-Fransa ve diðerleri bir oyuncu olmayýnca çökecek takýmlar deðiller (biz de öyle, hatta Japonya'daki "yýldýzsýz" genç takýmýn takdir edilen mücadelesini unutmak mümkün deðil).

Turnuva havasýný yakalayabilmek önemli. Burada "basketbol seyircisine" iþ düþüyor. Ýnkar edilemeyecek düzeyde þans faktörü de yanýmýzda olmalý (sakatlýk gibi).

NOT: Milli takýmýmýzý (hem de spor tarihimizin en önemli olayýna ev sahipliði yaparken) baþarýlý görmek benim de en büyük arzumdur. Ancak, bu durum gerçekleri görmemize engel olmamalý.

Þimdiden baþarýlar 12 DEV ADAM!!!
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bigben Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi de onlar da bizim için "Okur yok" diyor. Ýspanya-Fransa ve diðerleri bir oyuncu olmayýnca çökecek takýmlar deðiller (biz de öyle, hatta Japonya'daki "yýldýzsýz" genç takýmýn takdir edilen mücadelesini unutmak mümkün deðil).

Turnuva havasýný yakalayabilmek önemli. Burada "basketbol seyircisine" iþ düþüyor. Ýnkar edilemeyecek düzeyde þans faktörü de yanýmýzda olmalý (sakatlýk gibi).

NOT: Milli takýmýmýzý (hem de spor tarihimizin en önemli olayýna ev sahipliði yaparken) baþarýlý görmek benim de en büyük arzumdur. Ancak, bu durum gerçekleri görmemize engel olmamalý.

Þimdiden baþarýlar 12 DEV ADAM!!!
    Þöyle bir durumda var bigben(kusura bakma abi adýný bilmediðimden) Okur bundan önce de yoktu Japonya'da ve Polonya'da olmadýðý gibi.Ama Pau'nun olmamasý etkileyecektir Ýspanyayý(tek bir oyuncuyla çökmeyecek olduklarýna bende katýlýyorum).

Þans faktörü kesinlikle doðru yanýmýzda olmalý özellikle sakatlýklarda ve seyirciye büyük bir görev düþtüðü tartýþýlmaz.

Takýmda yardýmlaþma,arkadaþlýk Japonya'da ki düzeye gelirse baþarýlý olacaðýz inþallah.

Kesinlikle hepimizin ortak paydasý Milli Takým.Umarým madalya ile bitiririz turnuvayý.
    Konu Ýlker Akçay tarafýndan (06.07.2010 Saat 12:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Spormax'da Hedo'nun bir röportajýný izledim tesadüfen. Hedeflerinin madalya almak olduðunu söyledi. Zor görünse de inanýyorum madalya alacaðýmýza.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Durumu çok bilmiyorum sadece bugün duydum ama Hidayet'in Phoenix'e transferi þampiyonadan önce gerçekleþirse eminim ki turnuvada Hidayete ereriz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Turnuvaya 1 aydan daha az bir vakit var ama ilgi çok az , inþallah dünyaya rezil olmayýz.

Mert Özsarý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aslýnda kolay bir grup gibi gözüküyor. Tek zorlu rakip bana göre yunanistan olsa gerek. Simdiden basarýlar milli takýmýmýza.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    31

sakatlýklar belimizi bükmezse turnuvadan iyi bir sonuç çýkacaðýna inanýyorum

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

2001'de ki basarinin tekrar gelmesi ümidi ile...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2001'de ki basarinin tekrar gelmesi ümidi ile...
    ah ah keþke Harun !! ama daha takýmýmýzýn doðru dürüst çalýþtýrýcýsý bile belli deðil....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

TÜRKÝYE 93 - 53 ÝRAN

Dünya Þampiyonasý hazýrlýklarýnda ilk hazýrlýk maçýmýz Ýran’laydý bu akþam. Rakip Asya Þampiyonu. Ne sertlik gösterdiler ne de hücumda set oynadýlar. Git-gel basketbolu oynuyorlar…

Bize gelirsek. Konuþmak için çok erken. Ancak bazý noktalarý belirtmekte fayda var.

Ömer Aþýk’ýn maç eksiði apaçýk belli oluyor. Bunun sorumlularýndan ne yazýk ki hesap soran yok!

Semih NBA moralli ama hala erken faul problemi devam ediyor.

Sinan’ýn oyun kurucu oynadýðý dakikalarda setleri kurmakta zorlandýk.

Engin, sakatlýktan kurtulmuþ; son yýllardaki en fit halinde. Oyun zekasýna söyleyecek sözümüz zaten yok.

Hep söyledim: Geçen sezonu en iyi geçiren oyuncumuz Cenk! Turnuva kadrosuna kalýrsa çok önemli bir görev üstlenecek.

Bir paragraf da Trabzonspor’umuzun oyuncusu Evren Büker için. Bu maçta süre alamadý. Belli ki kadroda kalamayacak. Ancak önce 1999 Avrupa Þampiyonasý ve sonrasýnda 2010 için bir proje olan 79 jenerasyonu milli takýmdan ayrýlýnca Evren o pozisyonun en önemli oyuncusu olacaktýr.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Üstteki yazýmda, Engin'in sakatlýðýndan kurtulduðunu ve fiziki açýdan çok iyi göründüðünü yazmýþtým. Nazar deðdi, aþil tendonu koptu. Çok üzüldüm.

Mehmet'ten sonra Engin... 4 ila 6 ay oynayamazmýþ.

Evren'e fýrsat doðdu. Kerem-Ender-Sinan-Ömer'in yanýna beþinci gard olarak Evren düþünülebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)