Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 480 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası | C Grubu

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası | C Grubu

Türkiye
    Yunanistan
    Porto Riko
    Rusya
    Çin
    Fildişi Sahili

*

Milli takımımıza başarılar.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kolay bir grup gözüküyo
    Gitme demek cok da Zor olmamali

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz ve yunanistan ile rusya çıkar ama sıralama nasıl olur bilemem

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

fil dişi mi

.....
    Ziyaretçi

Basketboldan hiç anlamazdım ama Trabzonspor sayesinde artık onunlada ilgileniyorum

Nasıl durumumuz ? İlerisine gidebilir miyiz ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yunan'a çakmaya az kaldı...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    İstanbul

Turnuvalarda hakemlerin en çok koruduğu takımdır Yunanlar ama bu sefer pek şansları yok.
    I am titanium

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çinliler bir yamuk yapmaz inşallah. Çokta güçsüz değiller.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

C grubu maclari Ankara'da oynanacak galiba.

Eger Turkiye'de olsaydim muhakkak giderdim.

Burda oldugumuz icin maclari dahi izleyemeyecegiz anlasilan.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

favori türkiye bence...

Nereden
    İstanbul

En kötü ihtimalle madalya almamız gerekiyor.BMN Ankara'ya büyük görev düşüyor grup maçlarında

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ev sahibi olmak dışında hiçbir avantajımız yok (bunu da Turgay Dermiel'in kaybettiği Fiba seçimlerinden sonra ne ölçüde kullanırız artık, meçhul) !

Gruba kolay diyen arkadaşların bakış açısını gerçekten merak ediyorum. Gruptan çıkmamız halinde D'den gelecek çapraz takımla oynayacağız. Kadrolar henüz belli değil ancak ne olursa olsun işimiz zor. Olimpiyatlara katılma hakkı elde etmemiz başarı kabul edilebilir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev sahibi olmak dışında hiçbir avantajımız yok (bunu da Turgay Dermiel'in kaybettiği Fiba seçimlerinden sonra ne ölçüde kullanırız artık, meçhul) !

Gruba kolay diyen arkadaşların bakış açısını gerçekten merak ediyorum. Gruptan çıkmamız halinde D'den gelecek çapraz takımla oynayacağız. Kadrolar henüz belli değil ancak ne olursa olsun işimiz zor. Olimpiyatlara katılma hakkı elde etmemiz başarı kabul edilebilir.
    Abi grubumuz kesinlikle zor bir grup ama söylediğin gibi evsahibi,taraftar desteği bir avantaj.İddaalı görmemizin nedeni ise başarılı görmek istediğimiz için

D grubundan gelecek rakiplere gelince Fransa Parkersız,İspanya Pau olmadan gelecek ve geçen şampiyona da İspanya'ya karşı oynadığımız maç ve Fransa'ya karşı elemelerde oynadığımız maçlara bakınca yenilmeyecek rakip değiller aslında.

Ama temkinli olmakta fayda var kesinlikle hepsi zorlu takımlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben grupta Yunanistan ve Rusyaya yenileceğimizi porto riko ile ise başa baş oynayabileceğimizi ama sonucunun iki ihtimalli olduğunu düşünüyorum, çapraz eşleşmede ise muhtemel rakibimiz İspanya olacak herhalde..yani hiç umudum yok ....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iLKeR_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi grubumuz kesinlikle zor bir grup ama söylediğin gibi evsahibi,taraftar desteği bir avantaj.İddaalı görmemizin nedeni ise başarılı görmek istediğimiz için

D grubundan gelecek rakiplere gelince Fransa Parkersız,İspanya Pau olmadan gelecek ve geçen şampiyona da İspanya'ya karşı oynadığımız maç ve Fransa'ya karşı elemelerde oynadığımız maçlara bakınca yenilmeyecek rakip değiller aslında.

Ama temkinli olmakta fayda var kesinlikle hepsi zorlu takımlar.
    İyi de onlar da bizim için "Okur yok" diyor. İspanya-Fransa ve diğerleri bir oyuncu olmayınca çökecek takımlar değiller (biz de öyle, hatta Japonya'daki "yıldızsız" genç takımın takdir edilen mücadelesini unutmak mümkün değil).

Turnuva havasını yakalayabilmek önemli. Burada "basketbol seyircisine" iş düşüyor. İnkar edilemeyecek düzeyde şans faktörü de yanımızda olmalı (sakatlık gibi).

NOT: Milli takımımızı (hem de spor tarihimizin en önemli olayına ev sahipliği yaparken) başarılı görmek benim de en büyük arzumdur. Ancak, bu durum gerçekleri görmemize engel olmamalı.

Şimdiden başarılar 12 DEV ADAM!!!
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de onlar da bizim için "Okur yok" diyor. İspanya-Fransa ve diğerleri bir oyuncu olmayınca çökecek takımlar değiller (biz de öyle, hatta Japonya'daki "yıldızsız" genç takımın takdir edilen mücadelesini unutmak mümkün değil).

Turnuva havasını yakalayabilmek önemli. Burada "basketbol seyircisine" iş düşüyor. İnkar edilemeyecek düzeyde şans faktörü de yanımızda olmalı (sakatlık gibi).

NOT: Milli takımımızı (hem de spor tarihimizin en önemli olayına ev sahipliği yaparken) başarılı görmek benim de en büyük arzumdur. Ancak, bu durum gerçekleri görmemize engel olmamalı.

Şimdiden başarılar 12 DEV ADAM!!!
    Şöyle bir durumda var bigben(kusura bakma abi adını bilmediğimden) Okur bundan önce de yoktu Japonya'da ve Polonya'da olmadığı gibi.Ama Pau'nun olmaması etkileyecektir İspanyayı(tek bir oyuncuyla çökmeyecek olduklarına bende katılıyorum).

Şans faktörü kesinlikle doğru yanımızda olmalı özellikle sakatlıklarda ve seyirciye büyük bir görev düştüğü tartışılmaz.

Takımda yardımlaşma,arkadaşlık Japonya'da ki düzeye gelirse başarılı olacağız inşallah.

Kesinlikle hepimizin ortak paydası Milli Takım.Umarım madalya ile bitiririz turnuvayı.
    Konu İlker Akçay tarafından (06.07.2010 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Spormax'da Hedo'nun bir röportajını izledim tesadüfen. Hedeflerinin madalya almak olduğunu söyledi. Zor görünse de inanıyorum madalya alacağımıza.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Durumu çok bilmiyorum sadece bugün duydum ama Hidayet'in Phoenix'e transferi şampiyonadan önce gerçekleşirse eminim ki turnuvada Hidayete ereriz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Turnuvaya 1 aydan daha az bir vakit var ama ilgi çok az , inşallah dünyaya rezil olmayız.

Mert Özsarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında kolay bir grup gibi gözüküyor. Tek zorlu rakip bana göre yunanistan olsa gerek. Simdiden basarılar milli takımımıza.

Nereden
    Samsun

sakatlıklar belimizi bükmezse turnuvadan iyi bir sonuç çıkacağına inanıyorum

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2001'de ki basarinin tekrar gelmesi ümidi ile...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2001'de ki basarinin tekrar gelmesi ümidi ile...
    ah ah keşke Harun !! ama daha takımımızın doğru dürüst çalıştırıcısı bile belli değil....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

TÜRKİYE 93 - 53 İRAN

Dünya Şampiyonası hazırlıklarında ilk hazırlık maçımız İran’laydı bu akşam. Rakip Asya Şampiyonu. Ne sertlik gösterdiler ne de hücumda set oynadılar. Git-gel basketbolu oynuyorlar…

Bize gelirsek. Konuşmak için çok erken. Ancak bazı noktaları belirtmekte fayda var.

Ömer Aşık’ın maç eksiği apaçık belli oluyor. Bunun sorumlularından ne yazık ki hesap soran yok!

Semih NBA moralli ama hala erken faul problemi devam ediyor.

Sinan’ın oyun kurucu oynadığı dakikalarda setleri kurmakta zorlandık.

Engin, sakatlıktan kurtulmuş; son yıllardaki en fit halinde. Oyun zekasına söyleyecek sözümüz zaten yok.

Hep söyledim: Geçen sezonu en iyi geçiren oyuncumuz Cenk! Turnuva kadrosuna kalırsa çok önemli bir görev üstlenecek.

Bir paragraf da Trabzonspor’umuzun oyuncusu Evren Büker için. Bu maçta süre alamadı. Belli ki kadroda kalamayacak. Ancak önce 1999 Avrupa Şampiyonası ve sonrasında 2010 için bir proje olan 79 jenerasyonu milli takımdan ayrılınca Evren o pozisyonun en önemli oyuncusu olacaktır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Üstteki yazımda, Engin'in sakatlığından kurtulduğunu ve fiziki açıdan çok iyi göründüğünü yazmıştım. Nazar değdi, aşil tendonu koptu. Çok üzüldüm.

Mehmet'ten sonra Engin... 4 ila 6 ay oynayamazmış.

Evren'e fırsat doğdu. Kerem-Ender-Sinan-Ömer'in yanına beşinci gard olarak Evren düşünülebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)