Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arnavutluk-TÜRKIYEM(0-1)

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=d0834a7d>

bu macla ilgili yorumlar buraya....

bu maci mutlak almamiz lazim bir yandan da 8 ekimde oynanacak olan yunanistan-danimarka macinin skoruda cok onemli yani galibiyet yetmeyebilir</BLOCKQUOTE>Edited by: X-factor

insallah sagsalim bu macida kazasiz belasiz alacaz hayirlisiyla bakalim ne olucak

ya issallah bu maçida yenecez çünkü arnavutlugun nede olsa gruptan çikma gibi bi sansi olmadigi için rahat oynayacaklardir bu arada ama bizim için önemli olan danimarka ve yunanistanin oynayacagi maçlar ya ben hala fatih hocanin hakan sükürü oynatma sebebinide anlamadim saolsun 2 maçtada bizi ya da beni sinir etti neese fazla uzatmayalim bitiriyorum garanti yeneriz çünkü elimizde AVRUPA GOL KRALI FATIH TEKKE VAR

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

beyler hic korkmaniza gerek yok nasilsa gokdeniz balkan mafyasinin bir numarali adami[img]smileys/smiley7.gif[/img]o yunanlari da ayarlar bundan sonra herhalde fifa gokdenizi gorusmeye cagirir[img]smileys/smiley7.gif[/img]..

Bu maci hersartta alacagiz ben buna inaniyorum fakat bu maci almamiz yetmeyecegi icin oncelikle danimarka-yunanistan macinin skorunu beklemeliyiz..bu macla 2006 kapilarimiz aralanir insallah..Edited by: mini FaNaTiK

Nereden
    Ankara

hakan cezali mi ya devre arasi kart gordügü solenio ama kesin mi bildirirseniz sewinirim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı X-factor Nickli Üyeden Alıntı

hakan cezali mi ya devre arasi kart gordügü solenio ama kesin mi bildirirseniz sewinirim

Evet Hakan bu maçta oynamiyo...

Nereden
    Ankara

Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı X-factor Nickli Üyeden Alıntı

Evet Hakan bu maçta oynamiyo...

cok saol arkadasim

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

az da atmayacaz olara.kaptan bu macta en ucta oynayacak ve optiris gibi yazacak

walla bence bu maçta hakanin oynamamasi çook ii fatih tekke de bu maçta sanirim hat-trick yapar dimi?!?[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Arnavutluk maçinda milli takima TRABZONSPOR 'dan futbolcu alinip alinmayacagi su anda belli degil o gün kim formdaysa o futbolcular milli takima alinacak.Hakanin yerine,avrupada oynayanlardan adam alinir, nihat, emre iyilesir, hasan sas form bulur v.s. bizimkilerde o hafta sakatlanir, hüseyinin kili döner fatih'in disi agirir, LEVENT BIÇAKÇI KAYSERI'de oynayan sike yapmamis futbolculari milli takima aldirir. Zaten o maçi alarak play-offa kalacaksak mutlaka bizim federasyon ARNAVUTLUK la iyi temaslara girer, nede olsa 600 yil bizim eyaletimiz olarak yasamislardi, bizi çook severler !!!Hükmetimiz onlarin bazi sorunlarini hemen halleder ne bileyim mesala 20 km lik içme suyu projesini hibe eder ,parayi verir ama insaatida ITALYAN firmalari yapar. Arnavutluk , yunanistanla KOMSUUUUUU.Bunu bilmeyen varmiiiiii? Arnavutlukta Yunanlilar bayagi etkin durumda .Bizim o bölgede etkinligimiz ne kadar ??

Sonuç sahada yenebilecegimiz bir ARNAVUTLUK karsimiza çikarsa yeneriz, ama benim ümidim yok.

Saygilarimla

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Hakan Sükür geçtigimiz 2 milli maçta da görevini yapti, kötü oynadigini kesinlikle kabul etmiyorum..Ancak bu forumda üzülerek görüyorum ki çogu kiside Hakan Sükür'e yönelik bir önyargi var ve sebebini de çok merak ediyorum..Hakan Sükür Trabzonspor camiasina,taraftarina,ya da herhangi bir birimine bir terbiyesizlik yapti da benim mi haberim yok??

Vallahi ilginçsiniz..Bence Hakan Sükür-Fatih Tekke iyi ikili..Ama çift santrafor gibi oynamalari lazim..Fatih geriye dönük oynayinca ileride etkili olamiyor..Hala güçsüz..

Nereden
    İstanbul

Berat bu maçta HAKAN CEZALI !! HABERIN YOKMU ? HAKANLA FATIH IYI IKILIYDI ,TAMAM HAKAN YOK FATIH DE OLMASIN !! AYRICA FATIH GÖKDENIZ IYI IKILIYDI ! GÖKDENIZ YOK FATIH DE OLMASIN !!

fatih terim dahiiii oldugu için TÜMER gibi bir kurtarici daha bulur mesela TÜMER le iyi arkadas olan ILHAN MANSIZ 'I bu maça hazirlar !! Neden olmasin !!

Ben hoca olsam her maç HAKAN'I oynatirim isterse 40 yasina gelsin,Ama bu maçta HAKAN yok .

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakan oldugu zaman Fatih i eziyor bu adamlar.Yerine Halil i bile koymustular bi ara.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya ben yorumumu yanlis topice yazdim..Aslinda Hakanin cezali oldugunu biliyordum ama burdaki genel yorumlar da Hakan Sükür aleyhtari oldugu için o konuda cevap verdim..

Arnavutluk maçi; zor maç, maça çikarken 2. sirada olursak kesin kazaniriz.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Sukur kafadan 2 adam markajina giriyordu...Fatihte orta sahaya yakin oynuyordu..biz ne yapip edip bu maci kazaniriz...Danimarkadan iyilik beklicez...sanirim yaparlarda...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru hakan sükür görevini yapip gene herkesi deli etti.Basta ben olmak üzere.Yanimda çok saygi duydugum fanatik gayseli bi arkadasim bile olmadik küfürler etti ve her seferinde ne isin var ulan bu takimda diye isyan etti.Ama olsun dedimya hakan görevini yapti.

Umrumda bile degil maçin ne olacagi... Edited by: lazoliii

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz yenmesini yenicezde danimarka bize bi yamukluk yaparmi bislmiyorum ama bence yapicak giib görünüyor valla hiçde belli olmaz ama biz yenelimde gerisi onlara kalmis

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Hakan oldugu zaman Fatih i eziyor bu adamlar.Yerine Halil i bile koymustular bi ara.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Vallahi öyle Baris.Hakan oynayinca Fatih'ten beklenen performansi göremiyoruz.Ersun Yanal zamaninda Fatih-Nihat ikilisi iyi isler çikariyordu(pozisyon zenginligi daha fazlaydi).Arnavutluk maçindan önce Almanya'yla bir hazirlik maçi oynayacagiz.Bu maçta Nihat yerini alirsa Arnavutluk maçinda Fatih-Nihat uyumu daha da artabilir.

Bence Hakan gorevini yapsada o gorevi ondan daha iyi yapabilecek bir alternatif varken Hakani bu maclarda dusunmem..Nihatin gelisiyle Fatih-Nihat ikilisi guzel olacaktir gerekli zamanlarda Hakan da oynar,benim Hakana onyargi olmadigim gibi sempatizm var ama su zamanda ondandaha formda oyuncular oldugu icin onlarin oynamasini daha dogru buluyorum..

Ya insallah bu maçi aliriz ama bu maçin disinda danimarka-yunanistan maçi var bu da bizim maç kadar önemli yunanistanin puan kaybetmesi lazim

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Yunanistan kesin puan kaybeder.

Isimiz yeter ki bu maça kalsin darmadagin ederiz. Önemli olan danimarkanin yunan serefsizlerini yenmesi veya berabere kalmasi...

Nereden
    Ankara

arnavutluk macina kesin gözle bakmak yanlis letonya maci aklimiza gelmeli hersey olabilir hiçbirsey kesin degil bu grupta bilyorsunuz

Nereden
    Ankara

bence yunanistan puan kaybedecek çünkü danimarka için ölüm kalim maçi olacak

KARDES BU MACI MUTLAKA KAZANACAGIZ 8 EKIMDEKI MACIDA DANIMARKA KAZANACAK INSALLAH...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)