Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 153 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Kemal Denizci | Teknik Danışman

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben o resme bakınca alacağımı aldım Soner..açıklama yapmana gerek yok..
    Herkese Merhaba

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efsane kadromuzdan nedense ısınamadığım iki oyuncudan biri Ali Kemal Denizci (diğeri Serdar Bali)... Yine de genç kadromuza böylesine bir ismin gerek taktik, gerekse Trabzonsporluluk ruhu aşılanmasında katkısı olacaktır diye ümit ediyorum. Hayırlı olsun!
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başka eskiler de var onları da toplayalım ey Trabzonspor ruhu geri dön .... Heyyy gidi heyyyy
    .

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayirli olsun

Bu is biraz sacmalamaya basladi ama hoca lazim diyorsa istiyorsa ozaman göreve baslasinlar bakalim faydalari olur bir sekilde..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

leavemealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yanlis hatirlamiyorsam bu kisi Alanzinhoya yalanzinho demisti ve yönetimide sürekli elestiriyordu ?
    Nasil bu yönetimin altinda calisacaksa..

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı leavemealone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis hatirlamiyorsam bu kisi Alanzinhoya yalanzinho demisti ve yönetimide sürekli elestiriyordu ?
    Nasil bu yönetimin altinda calisacaksa..
    Yönetim kısmını bilmem ama Alan için ben olsam onu hiç oyundan almam ne zaman ne yapacağı belli değil dediğini hatırlıyorum.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgelidin "Efsane".

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Hoca transfer filan olmayacağını biliyor. Elindekileri böyle efsane isimlerin yardımıyla mental olarak hazırlayacak sanırım.

.....
    Ziyaretçi

Ruhu yeter...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gazete basliklarini asmasi yeter bize rahat olun
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İstihdam konusunda Kulübümüz kadar hükümet duyarlı olsaydı işsizlik diye birşey kalmazdı.

Özkan Sümer,Ahmet Suat Özyazıcı Ali Kemal Denizci.
    Alıntı Ömer SEVİNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bana daha ziyade bir şekilde maaş bağlamak için uydurulmuş kılıf bir kadro gibi göründü bu teknik danışmanlık.
    Alıntı İlker ToSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzonspor neden şampiyon ol(a)maz?

Çünkü Trabzonspor profesyonel bir futbol kulübü değil. Trabzonspor, Trabzon şehrindeki kimi "efsane"ler için her daim hazır tutulan ekmek kapısı.
    Alıntı Miraç Atalay Çiftçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok başlılık konusunda bizden ötesi yok sanırım.
    Her ne olursa olsun tüm eski oyuncularımızı bu şekilde istihtam mı sağlayacağız?
    Bu mudur yani!

Kimse vefa demesin çünkü bu takım adına olumlu bir adım değil.
    Etrafımız eski oyuncularımızın apoletleriyle doldu.
    Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kim demiş Yönetim transfer yapmıyor diye?
    İşte müthiş sağ açık!
    Efsane Sağ Bek Turgay ile forvet Küçük Hamdi'de transfer edilirse eksiğimiz kalmaz.
    UEFA Kupası mı?
    % 90.
    Karanti........

eski futbolculara istihdam kapısı olma durumumuz artık iyice kabak tadı verdi.

bu iş "devletin malı deniz, yemeyen domuz" felsefesine büründü.

yakında utanmayıp o kadrodan bazı isimleri de, "frovet danışmanı" , "sağ bek mentörü" , "orta saha motivasyoncusu" diye işe alırlarsa şaşırmam.

böyle rezalet olamaz.

ama bütün bu olaylar bizim eski futbolcularımızın da zeka seviyesini gösteriyor aslında. gerçek manada efsane olarak anılacakken herbiri birer birer kendilerinin kötü hatırlanmalarını sağlayacak davranışlarda bulunuyorlar, bir de güya bütün bunları "trabzonspor sevgisi" trabzonspora hizmet" "bitmek tükenmek bilmeyen trabzonspor sevgisi" gibi içi boş hamasi duygularla yapıyorlar.
    Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ahmet Suat Hocada böyle bir sıfatla gelmişti.Ne iş yaptığını bilen varmı.İhtiyacı varsa maddi yardım et.

Problem, adamlar hala eski.
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Başka eskiler de var onları da toplayalım ey Trabzonspor ruhu geri dön .... Heyyy gidi heyyyy

Beyler...

Biz bu "Futbolcu eskilerini istihdam işi"ne Şenol Güneş'le başladık. O zamanlar ben başımıza gelecekleri önceden görüp, "Teknik Heyet Piramidi" diye bir yazı yazmıştım, hatırlayan var mı?

O zamanlar bana kızmıştınız. Gerçi şimdi de kızacaksınız. "Size müstehak" diyeceğim ama, bana niye müstehak oluyor, onu bir çözebilsem...

Daha durun, bunlar iyi günlerimiz. Sırada Kemal Serdar, Fatih Tekke, Barış Memiş var. Yazık çocuklara işsiz mi kalsınlar?..

.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes ne kadar da inatçı..hadi Trabzonlu'lar inatçı,ya diğerlerine ne demeli..bulaşıcı bir hastalık gibi,herkese sirayet ediyor inat..kimse mevzisinden taviz vermeden devam ediyor ateşe..kimin hangi konuda ne yazacağı belli..
    Herkese Merhaba

sefatoyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

şenol hocam istemişse olay bitmiştir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler...

Biz bu "Futbolcu eskilerini istihdam işi"ne Şenol Güneş'le başladık. O zamanlar ben başımıza gelecekleri önceden görüp, "Teknik Heyet Piramidi" diye bir yazı yazmıştım, hatırlayan var mı?

O zamanlar bana kızmıştınız. Gerçi şimdi de kızacaksınız. "Size müstehak" diyeceğim ama, bana niye müstehak oluyor, onu bir çözebilsem...

Daha durun, bunlar iyi günlerimiz. Sırada Kemal Serdar, Fatih Tekke, Barış Memiş var. Yazık çocuklara işsiz mi kalsınlar?..

.
    zannedersem toplu eleştirinizde beni de kurunun yanında yaş misali yaptınız.

Şenol Güneş ile ilgili tutumumu ilk mesajımdan son mesajıma kadar o başlıkta görebilirsiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkes ne kadar da inatçı..hadi Trabzonlu'lar inatçı,ya diğerlerine ne demeli..bulaşıcı bir hastalık gibi,herkese sirayet ediyor inat..kimse mevzisinden taviz vermeden devam ediyor ateşe..kimin hangi konuda ne yazacağı belli..
    Haklı olduğum konularda, hele bir de zaman beni doğruluyorsa, hep inat etmişimdir. Dua edin de, "Teknik Heyet Piramidi" konulu yazımı bulamadım.

zannedersem toplu eleştirinizde beni de kurunun yanında yaş misali yaptınız.

Şenol Güneş ile ilgili tutumumu ilk mesajımdan son mesajıma kadar o başlıkta görebilirsiniz.
    O mesajımda "size müstehak" derken, alıntıladığım üyeleri değil, Şenol Güneş destekçilerini kast etmiştim. Ama şimdi yeniden okuyunca, sizin anladığınız şekilde anlaşılabileceğini de fark ettim. Yanlış anlaşılma için özür dilerim.

Selamlar.

.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O mesajımda "size müstehak" derken, alıntıladığım üyeleri değil, Şenol Güneş destekçilerini kast etmiştim. Ama şimdi yeniden okuyunca, sizin anladığınız şekilde anlaşılabileceğini de fark ettim. Yanlış anlaşılma için özür dilerim.

Selamlar.

.
    Estafurullah. Teşekkür ederim.

Saygılar

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dönüp dolasip ayni insanlari göreve getiriyoruz.

bu göreve mesela neden Szymek getirilmez veya Olsen ?

bu mu vizyon ?

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

eski futbolculara istihdam kapısı olma durumumuz artık iyice kabak tadı verdi.

bu iş "devletin malı deniz, yemeyen domuz" felsefesine büründü.

yakında utanmayıp o kadrodan bazı isimleri de, "frovet danışmanı" , "sağ bek mentörü" , "orta saha motivasyoncusu" diye işe alırlarsa şaşırmam.

böyle rezalet olamaz.

ama bütün bu olaylar bizim eski futbolcularımızın da zeka seviyesini gösteriyor aslında. gerçek manada efsane olarak anılacakken herbiri birer birer kendilerinin kötü hatırlanmalarını sağlayacak davranışlarda bulunuyorlar, bir de güya bütün bunları "trabzonspor sevgisi" trabzonspora hizmet" "bitmek tükenmek bilmeyen trabzonspor sevgisi" gibi içi boş hamasi duygularla yapıyorlar.

daha öncesinde de birkaç söylediğim lafı tekrar edeyim bari

bu kulübün genç subaylarınca yapılacak bir darbeye ihtiyacı var.
    Bugün bunu düşünüyordum ben de. Üzerine baya baya düşündüm. Neler yapılabilir nasıl olabilir diye. Çok da parlak fikirlerim var ama başkan olmadan ,seçilmeden söyleyemem

Neyse cıvımadan devam edeyim. Kulübün bu başlarını teker teker kesip ele geçirmeden başarılı olmak vs çok zor. Bİze genç, dinamik insanlar lazım. Great White'a katılmamak elde değil. futbol eski futbol değil ama bize gelenler her ne hikmetse hep aynı, eski insanlar.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Serdar Bali'den intikam alıyor yönetim

Şaka bir yana, hayırlı olsun. Umarım duayenlerimizin ihtirası sadece Trabzonspor'un yüksek menfaati üzerine olur.

Ali Kemal Denizci hocamıza başarılar diliyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

İsterseniz ufaktan bir "efsane"ler bilançosu çıkartalım. Ve neden aslında gerçekten efsane olabileceklerin bundan yaklaşık 10 sene sonra bir efsaneden çok bir "efsane rantçılar" olarak anılacağını görelim.

Buyrun saymaya başlayalım efsane isimleri.

Faruk Özak : Trabzonspor başkanlığı ve bunun vasıtasıyla Trabzon halkının vefa duygusuna dokunarak bakanlık mertebesine erişti. Ve ne tesadüftür ki Trabzonspor en çok onun döneminde Federasyon tarafından ve devlet tarafından dışlandı hatta çoğu zaman hakarete uğradı.

Şenol Güneş : Aynı takımın başına 4 kez gelen teknik adam olarak aslında kendi kariyerini yeterince düşürdü zaten. Ve 4 görev süresinde de hep aynı olduğunu gösterdi. Majör farklılıklar koyamadı ortaya. İsmi her zaman için bütün Trabzonspor teknik direktörlerinin üstünde Demokles'in kılıcı misali sallanıyor. Bu takıma 7. kez gelmeyeceğinin garantisi yok.

Özkan Sümer : Başkanlık yaptığı kulüpte, başkanlığı yaptıktan sonra profesyonel olarak çalışıyor. Daha başka birşey söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Ahmet Suat Özyazıcı :
    Allah uzun ömürler versin hiç bir zaman elini Trabzonsporun üzerinden çekmedi. Kahvesindeki meclisinde bir teknik direktör için "eh yani" dediği an ve bu kulaktan kulağa yayıldığı an o teknik adam için bavulu hazırlama vakti gelmiş demektir.

Serdar Bali : Kendisi gibi "efsane" kardeşlerini teknik adamlık makamına yada yöneticiliğe getirmeyi misyon bellemişçesine televizyonlarda ve gazetelerde boy gösterdi, göstermeye de devam ediyor. Ara sırada transfer konusunda "yardımcı(!)" oluyor.

devam edemiyeceğim, kusuruma bakmayın çünkü daha 5 isimden bahsedince ve kulübün düştüğü aczi görünce mide bulantım arttı. saymaya devam edersem bu işin sonunda bir sevgisizlik yaşamaktan korktum. midesine güvenen listeye devam etsin.

bu efsanelerin zamanında insanlar devlet memuriyetine kapak atıp, "azıcık aşım dertsiz başım yaşayayım ama yeterki geleceğimi garanti altına alayım" derlerdi. meğer ne kadar akılsızlarmış. baksanıza bu alemde en garantisi "TS emeklilik"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

dönüp dolasip ayni insanlari göreve getiriyoruz.

bu göreve mesela neden Szymek getirilmez veya Olsen ?

bu mu vizyon ?

.
    Bu saydığınız isimlerin doğum yeri neresi? Trabzon değil, öyle mi? O zaman, kusura bakmayın ama, anca avuçlarını yalarlar.

Bu arada teşekkür ederim. İlk takipçim siz oldunuz.

.

Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

inş takıma pozitif yönde katkıları olur

Nereden
    İstanbul

Kulübü istihdam kapısı olarak gören bir zihniyet maalesef mevcut ve bu açıdan yapılan eleştirileri saygıyla karşılıyorum.

Ancak;

96 yılında şampiyonluğu kaçırdığımız dönem de böyle bir komite oluşturulmuştu. Şenol Güneş'in başında olduğu; Turgay Semercioğlu, İhsan Derelioğlu, Necati Özçağlayan,Hüseyin Tok ve Özkan Sümer'den oluşan bu komite ile tarihimizin en çok puan ve galibiyet elde ettiğimiz sezonunu yaşadık. Maalesef sezonun final maçında ve çok basit bir şekilde şampiyonluğu hediye ettik. Fakat bu saydığım şahısların her birinin o takıma olan katkısını küçümseyemeyiz.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu camianın efsanelerinden olmak vardı.
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu yapılan toplama harekatı, ekibin başında olan elemanın eleştirilmekten ne kadar korktuğunun göstergesidir.
    Vizyonu olan adam, senelerce İngilterede top oynamış, jübilesinde 61 numaralı formayı giymiş ve ardından "Memleketim için bir şeyler yapmak istiyorum" diyen adamı, İngiltere gibi bir ülkede hocalık kariyerine başlamış olan bir adamı, teknik ekibine alırdı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)