Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basinizdan geçen garip olaylar....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkesin basindan geçmistir, bol gerilimli korkulu ve bir o kadarda garip olaylar. Cinli perili olaylar, cin çagirip yusuf yusuf yapmalar... hayaletler, seytanlar, kabus dolu rüyalar, karabasanlar, basilmadan korkup kaçanlar buyrun Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Valla dostum daha bu gece garip bir kabus gördüm ve hayatimda ilk defa bagirarak uyandim. Valla ev hakli gecenin bir yarisi ayaga kalkti. Iyi bagirmisim. Parçalayacaktim adami rüyamda ama sesten bende uyandim, kaçirdik...

Ben bir gece Trabzonda köyde sabaha kadar nefes alip verme sesi duymustum küçüktüm ve Rahmetli dedemin dua okudugunu hatirliyorum bu sesi tüm köy duyuyordu ve sanki gökden geliyordu çok korkmustum çünkü çok net duyuyordu[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Sene 1999 Trabzon Dernekpazari Holo Bogazi Arsela köyünde gece saat 3 gibi arkadaslarin balkonla çay içiyoruz muhabbet samata girla. Ortalik zifiri karanlik... Muhabbetin ortasinda karsi dagdan asagiya dogru isiklarin yana yana indigini görüyoruz herkes birbirine bakiyor. Besmele çekiyoruz. O satte orda bir insanin ya da insanlarin olmasi imkansiz bahsettigim yer ormanin en karanlik kisimlari. Isiklar derede birlesiyor büyük bir isik kümesi olusturuyor. Daha sonra ezan sesi duyuyoruz. Sabah ezani saniyoruz ancak daha sabah ezanina 2 saat var. Bir iki dakka ezan devam ediyor ve ardindan degirmende toplanan isik kümesi hareketleniyor kemençe ve kadin sesleri duyuyoruz. Köyümüzün abilerinden biri bunlar cinler diyor. Herkeste bir korku insan varliginin disinda ilk kez baska varliklarin varligina sahit oluyoruz. Bir iki saat isiklar ve sesler devam ediyor. 2 saat hiç kipirdamadan bu manzarayi seyrediyoruz. Ilginç olan bir noktayi bir iki hafta sonra ögreniyoruz. Bu isiklari bir arkadasimiz çekmis ancak ne hikmetse çekilen resimlerde bir tane bile isik görünmüyor. Resimler simsiyah çikmis. Diger normal resimler dururken o aksam çekilen resimler siyah çikti. Daha önce bir çok kez cinli hikayeler dinlemistim ancak böylesi hiç olmamisti gün dogana kadar uyuyamadik.

Cinlerde söyle bir özellikte var bulunduklarin yörenin kültürünü sahipler 7 kisi 2 saat yanlis duymadiysa paso kemençe sesleri geliyordu ve büyük ihtimalle de müslümandilar...

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nurtopu gibi sirlar dünyasi konumuz da oldu. Çok renkli hikayeler çikacak diye merakla bekliyorum. Hayirli olsun... Bu arada LazY61, o ses mikrofon açikken uyuyakalmis bir cami imami olabilir mi [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Gülsen abla yok mu senin basindan geçen garip bir olay ya da çok korktugun bir olay. Mesela enkaz gibi olan okulun binasindan korkmadiniz mi hiç

Faruk abi su cinlerin adini söylemeyek daaa siteyi basarlar nolur nolmaz[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]üç harfli diyelim bunlara[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bundan yaklasik 8,9 sene önce düzcedeyim bir dügünde normal bildigimiz köy dügünü falan yani, gece yarisi oldu dügün devam ediyor, biz tam yola koyulup çikicaz arabanin yönü normal biryere bakiyor fakat bizim arka yoldan gitmemiz gerekiyor, neyse tam yola çikmaya hazirlaniyoruz önümüzde iki tane ikiz küçük kiz var ozaman ikiside benim emsaldeler tabi[img]smileys/smiley36.gif[/img]ALLAH ALLAH diyoruz laaaa bunlar niye duruyo arabanin önünde arkadan bir ses geldi hepimiz arabanin içinden arkaya bakiyoruz normal dügünden gelen gürültülerdi önümüzü bi çevirdik hiç birsey yok.Herneyse arabayi çevirdik normal yoldan gidicez asagi yola indik yol zifiri karanlik ulaaaa bi baktik kizlar gene orda tövbe yarabbi tövbe dedi arabadaki büyükler millet tirsti herkes yusuf yusuf bir iki dakka sonra kizlara bakarken pat ortadan yok oldular ama o geceyi hayatim boyunca hele o büyüklerin yüzündeki ifadeleri[img]smileys/smiley4.gif[/img]Neyse böyleydi vesselam[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Immortal_TS(Reklam yapak daaaa[img]smileys/smiley36.gif[/img])

Bana laf atan Emorfo bak! O binadahatta bina demeyelim,ismi betonarme olanyapilar bozulabilir, çadir diyelim, çadirda siz okudunuz.Ben depremden önce hatmimi indirmistim Faruk.Uzatmalar için ara sira "ce" yapip kaçiyorduk. Gerçi hakem fazla uzatti ama neyse, allahtan son dakika golüne kurban olmadik.

Benim böyle hikayelerim yok,varsa da su an hatirlamiyorum... Aklima gelirse yazarim... Ama biz küçükken ananem "zemheri kizi" hikayeleri anlatirdi. Odakikadan itibaren ben ne banyoya gidebilirdim ne de mutfaga...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende 5 yil önce ( 10 yasindayken) teyzemlerde kaliodum. gece uyandim. su içmeye gittim.tabi evi pek tanimiom bide küçüklük hai iste korka korka gidiodum.neyse.içdim tam geldim odaya.bi sesler duyuyom. arapca. [img]smileys/smiley5.gif[/img].ben o anda bi tirsdim.hemen girdim yatagin içine sonra az sakin olup dinledigimde sabah ezani oldugunu farkettim.[img]smileys/smiley36.gif[/img].

suan aklima bu geldi birazdan korkunç bisey gelirse sölerim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı

bende 5 yil önce ( 10 yasindayken) teyzemlerde kaliodum. gece uyandim. su içmeye gittim.tabi evi pek tanimiom bide küçüklük hai iste korka korka gidiodum.neyse.içdim tam geldim odaya.bi sesler duyuyom. arapca. [img]smileys/smiley5.gif[/img].ben o anda bi tirsdim.hemen girdim yatagin içine sonra az sakin olup dinledigimde sabah ezani oldugunu farkettim.[img]smileys/smiley36.gif[/img].

suan aklima bu geldi birazdan korkunç bisey gelirse sölerim.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen yil yurttayiz, aksam muhabbet ederken fal konusu açildi, ablam da çok güzel kahve fali bakarDI.[img]smileys/smiley4.gif[/img] bu tür durumlar için türk kahvemizbulunuyor tabi[img]smileys/smiley2.gif[/img]basladik fal baktirmaya, en son arkadasin falina bakarken tuhaf seyler gördügünü söyledi. kendisi de biraz korkaktir bu yüzden bakmaya devam etmedi. neyse sabah uyandik ablam korkunç bir rüya gördügünden bahsediyo, rüyasinda 3 tane cin görmüs onlardan kaçmaya çalisiyormus, bir tanesi dilenci kiliginda yaklasip para istemis bizimki hem onun da cin olabilecegini düsünüyo ama ya degilse diye de para uzatiyo (büyüklerimiz hep der ya dilenciyi bos çevirmeyin diye onu hatirlamis[img]smileys/smiley36.gif[/img]) bu sirada cin ablamin kolunu tutmus ve çok canini yakacak sekilde sikmis.

ablam çok korkmus. bu sekilde rüyasini anlatirken biz de her zamanki gibi girgira alip gülüsüyoruz, "o kadar etkisinde kalmisim ki; hala kolum aciyo" deyince arkadas espirisine "yaa o kadar kötümü sikti, aç bakayim kolunu" dedi

ablam kolunu açtiginda hepimiz sok olduk çünkü tam o üstten cin sikti diye gösterdigi kisim mosmordu.

Hiç gülecegim yoktu Ozi... Çok yasa emi... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Fanatik pacci, ben rüyayi yorumlamaya çalisayim... Sabah hayrina derler, adettendir, ben de öyle diyeyim... Bu üç cin Istanbul takimlari olmasin??? Hatta isirmaya çalisan ezik bahçe olabilir.[img]smileys/smiley4.gif[/img] Birkolunu koparmaya çalisiyormus, o da geçen yil ki Gökdeniz olayi olabilir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı
    Fanatik pacci, ben rüyayi yorumlamaya çalisayim... Sabah hayrina derler, adettendir, ben de öyle diyeyim... Bu üç cin Istanbul takimlari olmasin??? Hatta isirmaya çalisan ezik bahçe olabilir.[img]smileys/smiley4.gif[/img] Birkolunu koparmaya çalisiyormus, o da geçen yil ki Gökdeniz olayi olabilir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

walla güzel yorum,[img]smileys/smiley32.gif[/img]her ne kadar ablam gökdeniz abimi pek sevmesede.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

ben de küçük bir ekleme yapayim bari[img]smileys/smiley4.gif[/img] su havada kalan bozuk para da eziklerin gökdenize teklif ettigi para olsa gerek

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Sene 1999 Trabzon Dernekpazari Holo Bogazi Arsela köyünde gece saat 3 gibi arkadaslarin balkonla çay içiyoruz muhabbet samata girla. Ortalik zifiri karanlik... Muhabbetin ortasinda karsi dagdan asagiya dogru isiklarin yana yana indigini görüyoruz herkes birbirine bakiyor. Besmele çekiyoruz. O satte orda bir insanin ya da insanlarin olmasi imkansiz bahsettigim yer ormanin en karanlik kisimlari. Isiklar derede birlesiyor büyük bir isik kümesi olusturuyor. Daha sonra ezan sesi duyuyoruz. Sabah ezani saniyoruz ancak daha sabah ezanina 2 saat var. Bir iki dakka ezan devam ediyor ve ardindan degirmende toplanan isik kümesi hareketleniyor kemençe ve kadin sesleri duyuyoruz. Köyümüzün abilerinden biri bunlar cinler diyor. Herkeste bir korku insan varliginin disinda ilk kez baska varliklarin varligina sahit oluyoruz. Bir iki saat isiklar ve sesler devam ediyor. 2 saat hiç kipirdamadan bu manzarayi seyrediyoruz. Ilginç olan bir noktayi bir iki hafta sonra ögreniyoruz. Bu isiklari bir arkadasimiz çekmis ancak ne hikmetse çekilen resimlerde bir tane bile isik görünmüyor. Resimler simsiyah çikmis. Diger normal resimler dururken o aksam çekilen resimler siyah çikti. Daha önce bir çok kez cinli hikayeler dinlemistim ancak böylesi hiç olmamisti gün dogana kadar uyuyamadik.

Cinlerde söyle bir özellikte var bulunduklarin yörenin kültürünü sahipler 7 kisi 2 saat yanlis duymadiysa paso kemençe sesleri geliyordu ve büyük ihtimalle de müslümandilar...

buna benzer bi olayi bizim eski okulda müdür anlatmisdi. bizim okulda ki müdüre de babasi anlatis yani babasinin basina gelmis.

onun baabsi eskiden geceleri degirmene gidermis yer kapmak için.3 kere ayri olay gelmis basina.bi keresinde geri dönerken yolda yanina buzaga(inek yavrusu) gelmis.ama rengi siyahmis.giderken sabah ezani okunmaya baslamis.sonra bakdigin da buzagi yokmus.baska bi zaman yine böle gelirken . yolda uzakda öle çalgili eglenceli bi dügün gibi bisey görmüs. daha sonra yine sabah ezani okunurken kaybolmus koskocaman dügün. en sonunda yine öle dönerken gelmis gelmis. evinin önünde kocaman dev gibi bi herif ama yüzü böle normal insan gibi degil.bu korkmus tabi haliyle.3 kere besmele çekmis.kaybolmus.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

la anlata anlata tüylerim diken diken oldu [img]smileys/smiley5.gif[/img]

ben çok korkarim zaten böle cinli perili hikayelerden [img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: Fanatik Ozi

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fanatik ozi

burada sorulacak çok sorular var, müdürün babasinaEdited by: gerçekefsane

sirlar kapisi..[img]smileys/smiley17.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

"Fanatik Ozi" beni güLdürdün ya Allah'ta seni güLdürsün [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: ThE_s2d

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Içimizi karartiniz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla degil 3 ay önce evdekiler tatile gittiklerinde tek kaliyodum.Gece kalktim su içmeye gitmistim..O aksamda ayiptir söylemesi yatmadan dürüm yemistim.Biraz hararet yapmis olmali ki gece'nin bi yarisi kalktim mutfaga gittim.Dolaba baktim soguk su yok...Sonra disaridaki damacanadan su aldim...Cama dogru yürüdüm(balkona).Camda arkamda bembeyaz bir adamin yürüdügünü farkettim(sakalli falan düz elbise giymis)birden tirstim hemen hayatimda hiç okumadigim kadar hizli dualari okudum [img]smileys/smiley36.gif[/img].Aynaya baktim hayel mi görüyorum diye..Baktim hayel filan degildi...Cesaretimi topladim arkama döndügümde benim dönmemle kipirdayan bir cisim gördüm ve duvarin yanindan yok olup gitti...

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benim dedem de sabah tarlaya giderken hep at üstünde orat yasli bi adam gorurmus her sabah slm werirmis adam dedem de tabi..sona dedem bu adami her sabah gorunce kimdir necidir die merak etmis konuyu babanneme anlatmis.anlatigi gunden sonra bi daha gorememis o adami kimdir necidir hala dusunuyom....

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı X-factor Nickli Üyeden Alıntı
    benim dedem de sabah tarlaya giderken hep at üstünde orat yasli bi adam gorurmus her sabah slm werirmis adam dedem de tabi..sona dedem bu adami her sabah gorunce kimdir necidir die merak etmis konuyu babanneme anlatmis.anlatigi gunden sonra bi daha gorememis o adami kimdir necidir hala dusunuyom....

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

güldügüm için kusura bakma

Edited by: gerçekefsane

Nereden
    Bursa

Bizim Orada Bu Tür Olaylardaki Korkutan Varliklara Ecünnü Derler Bende bir olay anlatayim ben yasamadim ama enistem Köydeyken anlatti.

Giresun / Güce Boncuk Çukur Köyü

Ben O Zamanlar 10 yaslarindaydim ve Yaz Tatilini Firsat Bilip Köye gittik O Zamanlar Bizim Orda yayla yolu yoktu insanlar yaylaya yürüyerek giderdi Tabikide Sabah 5 te Yola cikarlardi Sabah 5 te hava biraz karartili oluyor.

Enistem Yola cikmis Kerentesini Ve azligini alip yola cikmis.Dagdan Akan Kücük Su ya biz Obuz Deriz Ve Obuzlarda Genelde Ecünnü oldugunu soyler Koydekiler.

Neyse enistem Obuzun yanina variyor Bir bakiyor Onunu Kesecek Sekilde bir Tabut Konmus Tabi Tecrübeli Kendisi Birazda Hoca basliyor okumaya Obuzdan asagi Yuvarliyor Tabutu Az ilerdeki Obuzda Bir tane daha yolunu kesecek sekilde tabut yine okuyarak atiyor Obuzdan asagi Araba Yoluna inerken bir tane daha cikiyor karsisina onun ustunden atlayip araba yoluna kosa kosa inmeye calisiyor Anlattigina gore arkasindan tas atip bagirismalar oluyormus birisi kafasina isabet etmis bizim evde yolun üstünde bizim kapiyi siddetle caldi actik kapiyi korku icinde iceri girdi bizimkilerde kahvalti hazirlamis Onun tadida b ir farkli oluiyor tabi enistem içeri girdi basladi anlatmaya bende tabi o gunden sonra aksam 7 den sonra koyde disari cikmiyorum anca yanimda biri olur oyle.

Ayrica Köyde Cok Anlatirlar Boyle ecünnü hikayeleri .[img]smileys/smiley5.gif[/img]Edited by: Çagman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk abi basligi keske "Sir Kapisi,Sirlar Dünyasi,Sirlara Yolculuk" falan yapsaydin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı X-factor Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

güldügüm için kusura bakma

no problemEdited by: X-factor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)