Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Sistemin Kurbani....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

fatih terim milli takimin basina gecip eski dusmani ama yeni zorunlu dostu hakan sukure takimda yer acma calismalarina baslayinca olan sanirim bizim fatih´e oldu!

terimli milli takim uc mac oynadi ve uc macta da gorduk ki terim eski aliskanliklarindan vazgecmemis muhafazakar hoca kimliginedaha bir siki sarilmis!

taktiksel bir tartismaya girmeden derdimi anlatayim!

hakan sukur´u milli takimda oynatma pahasina terim fatihi harciyor! fatihi ortasahaya yakin oynatip onu gol bolgesinden uzaklastirarak oncelikle onu basinin onune atiyor- bkz kose yazarlarina tv yorumcularina- onlara gore fatihin takimda nerdeyse yeri bile yok!

gol bolgesinden uzaklasan fatihle birlikte milli takimin gol umutleri de ya serbest vuruslara-tumer- ya da balik toplara-okan- kaliyor! hakan efendi danimarka macinda az daha milli takimi ve ona bel baglayan hocasini yakiyordu! ukrayna macinda hicbir varlik gosteremeyen bu emekliligi gelmis asiri dinci eski futbolcu 90 dk. sahada kalirken macin bir bolumunde taktik??? icabi fatih oyundan cikiyor ve oyuna en son uc yil once topla sahada gorulmus olan hasan sas sokuluyor! o girdikten hemen sonra kaptirdigi bir top son dakikada kalemizde cok buyuk bir pozisyon olarak goruluyor ve inanin tum kalbimle o topun kaleye girmesini isteyen ben auta giden topla hayal kirikligi yasiyorum!

basina gore turkiyenin en cesaretli??? t. direktoru son iki macinda aslinda nasilda korkak ve uretken olmayan bir insan oldugunu gosteriyor bize! bakmayin bizim ukraynayi yendigimize! savicenkosu olmayan grupta liderligi garantileyen bir ukraynayi yenmeyecektide bu takim ne yapacakti!

hakanin fonksiyonu bu milli takimda bize bu milli takimin oyun yapisiyla ilgili genel bir kanat veriyor aslinda! uzun toplarla rakip sahada hakani bulustur oda topa vursun! goller mi! onlar diger oyuncularin sahadaki gayretlerine gunluk form durumlarina gore gelir elbet! aslolan bilmem ne hocadan destekli fatih terim korumasindaki hakan milli takimda oynasin boylece yanal doneminde basinin en sevdigi malzeme ellerinden alinsin ve ayda 150 milyar cebe indirilsin!

olay budur olan bizim fatihe olmaktadir! eger gelecek yil almanyaya milli takim gelirse ve fatih bu sekilde oynarsa avrupaya gidemez! cunku oyun konsepti onun uzerine degil yasli bir futbol eskisinin uzerine! anlasilan galatasaray camiiinden sukur efendi bir italya macerasi daha yasamak istiyor!

Edited by: hauptstrasse

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu açilmasi gereken en önemi konulardan biri.Her zaman söylerim gs camiasi garip bir camia,masonik bir iletisim sistemleri var.Haberimiz olmadigindan ne dolaplar döndügünü bilemiyoruz,çünkü federasyonuda ellerinde tutuyorlar.Federasyonun geçmisini inceleyin ne demek istedigimi anlarsiniz.Hatta daha garip seyler de oluyor mesala Milli Takim'in parasiyla arsatirilip bulunan futbolcular hep gs denilen takima yediriliyor.Milli Takim kamplarina bunlarin yöneticileri girip transfer bitiriyor.

Ve simdi senelerce yok sayilan bir Fatih Tekke'yiMilli Takimakazandiran Ersun Yanal da yok edilip yerine issiz gezen ve son iki maçta da Hüseyin Çimsir sayesinde ipten döndürülen Hakan Sükür sevdalisi Fatih Terim kahraman ilan ediliyor.

Oynanan iki maçi da gördünüzhem Danimarka hem de Ukrayna maçlarinda oyun olarak ilk yarilarda düküldük,hele dünkü maçta 17.dakikadan sonra tvnin gösterdigi istatistik her seyi açikladi.17.dakikadan sonra atilan sutlar bizim 0,Ukrayna 8 sut.

Bu adam oyuncu seçiminde fiyasko orta sahada Selçuk'la baslayarak oyunu nasil oynayamadigimizi gösterdi.Hakbuki orda oynamasi gereken ve isini iyi yapan Hüseyin olsa hücüma dönük Gökdeniz ile daha rahat ve hucumu düsünen Milli Takim izleyebilecegiz.Hakan Sükür gibi bir adami Milli Takim'da oynatmak ugruna Fatih Tekke harcaniyor.

Kanatlarin olmadigi bir milli takim ile galip geliyoruz ayni sorun Ersun Yanal zamaninda da vardi,hoca degisti degisen bir sey yok.

Gözümüzü boyuyorlar sadece oyun falan oynamiyoruz sadece Hakan Sükür'ü kazaniyoruz 50 yasina kadar oynayacakya o yüzden.Edited by: bordox

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söylediklerin dogru olabilir ama bunun icin de konu acilmaz.Zaten Fatih Tekke ve Milli Takim diye bi baslik var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

Söylediklerin dogru olabilir ama bunun icin de konu acilmaz.Zaten Fatih Tekke ve Milli Takim diye bi baslik var.

Fatih Tekke'miz futbol özürlü bir futbolcu ve veteranlarla oynamaya çalisan gazdan baska bir özelligi olmayan hoca tarafindan harcanmaya çalisiliyor susacakmiyiz.

Modlar karar verir gerekli veya gerksiz olduguna.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Tekke'miz futbol özürlü bir futbolcu ve veteranlarla oynamaya çalisan gazdan baska bir özelligi olmayan hoca tarafindan harcanmaya çalisiliyor susacakmiyiz.

Modlar karar verir gerekli veya gerksiz olduguna.

Arkadas ben yorumumu yaptim,konunun tasinip tasinmamasina tabi ki adminler karar verecek.Orda baslik varken niye burdan devam edelim?Sonra ortalik topic kayniyo...

Ayrica kimseye de sus demedim.

Nereden
    İstanbul

laz_kopat-61,

Bu konu önemli bir konu burda olmasi gerekmez mi sence?Bir futbolcumuzun arkasinda durmak için açilan ve bence çok öenmli olan bir baslik onca basligin arsinda kaynayip gitmesin ve genelde açilsin kime ne zarari var.

Gerekirse diger baslik genele tasinsin.Senol Günes Hakan'i oynattigi için demedigini birakmayanlar,bugün Hakan Kütüg'ü oynattigi için kral ilan ediyorlar.Bu adiliklerine her türlü tepkiyi koymak gerekli.

Sultanimizi yedirmeyiz.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ukrayna-Milli Takimimiz basliginda yazmistim.Burada tekrarliyorum:

Birde sayin Terim basina Fatih'imizi nerede ve hangi amaçla oynattigini açiklarsa sevinecegiz.Fatih'i milli takimda düsünmüyorsa o baska.Ama o zamanda en azindan Ersun Yalan'in Hakan için söyledigigibi bir defa delikanli olup benim sistemime uymuyor diyerek almasin.KAPTANIMIZI HARCATMAYIZO BIZIM HERSEYIMIZ...

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahada yuruyen hakan dururken fatihi cikariyo ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

evet malesef saban için fatih harcaniyor ,görüntü bu.

daha önce bir kaç defa ilgili konu basliklarinda yazdim ; sabanin arkasindaki gücü.

aslinda 2.gs döneminde aralari hiç de iyi olmayan saban -fatih terim ikilisinin hangi güçlerin ,ne sekildeyönlendirmesi ile böyle seyrettigi de yakin gelecekte en çok tartisacagimiz konulardan.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihi niye orta sahada oynatiyor herkes gibi bende anlamadim.Hakan yan yana oynasalar bir sey demem ama niye orta sahada oynuyor.Fatih takimin en çok kosan futbolcusuydu.Hakan Sükür Fatihe göre hiç kosmadi.Ukraynanin kalecisi orta sahaya kadar gelmis jakan hala hiç bir sey yapmiyordu.

Abi belki fatih iyi oynamiyor gözükebilir ama en çok kosan adam o nasil dayaniyor anlamiyorum.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konuyla ilgili yorumuma gecmeden once Fatih`le ilgili genel kanaatimi belirteyim: Fatih su an (hatta son 3 yilda) Turkiye`nin en iyi futbolcusu ve Avrupa`nin da en onemli 10 golcusunden biridir. (Bunu neden soyledim? Bu forumda zaman zaman Trabzosporluya Trabzonspor propagandasi yapanlar var da ondan...)

Gelelim Fatih Terim`in taktigine ve oyun sistemine:

• Evet, Hakan`in donmesiyle Fatih`in saha icindeki pozisiyonu degisti. Hakan`in arkasinda cogu zaman kanatlara yakin bolgelerde oynuyor. Bu durum ona topla daha fazla bulusma imkani taniyor (ki Fatih`de bu durumdan hoslaniyor. Fatih son zamanlarda Trabzonspor`da da bunu yapiyor. Bakiniz Malatya maci) lakin bu durum onu gol bolgelerinden uzaklastiriyor.
    • Burada dikkat edilmesi gereken birsey var: Pivot santrafor oynayan Hakan`da topla her bulustugu pozisyonda Fatih`i ariyor ve topu bir an once Fatih`e ulastirmaya calisiyor. Hakan`dan da milli takimda ancak boyle faydalanabiliriz. Fakat ne yazik ki, Fatih geride oynadigi icin ve de daha onemlisiHakan ve Fatih arasinda ciddi bir uyumsuzluk oldugu icin hucumda bir turlu dogru organizasyonlari kuramiyoruz.
    • Fatih, Ersun Yanal doneminde pivot santrafor oynuyordu. O donemde de sahanin her yerinden sisirme toplarla Fatih`i bulusturup gol kazanmaya (!) calisiyorduk. Hicbir Trabzonspor`lu da bu durmdan memnun degildi. O donem Ersun Yanal`in oyun sistemini elestiren bazi arkadaslarin simdi Yanal`i Fatih`i son adam olarakoynattigi icin Terim`e karsi savunmasi da dusundurucu...
    • Fatih elemelerde attigi 7 golun tamamini Kazakistan ve Gurcistan`a karsi atti. Ust siralardaki takimlardan Ukrayna, Danimarka, Yunanistan ve Arnavutluk`a karsi golu yok! Ayni sekilde milli takimin attigi 22 golun 16`si Kazakistan ve Gurcistan`a karsi kaydedilmis. Asil analiz edilmesi gereken de bu. Bu ise bugunun sorunu degil cok eskilere (Dunya Kupasi da dahil) dayanan bir sorun. Milli takimimiz maalesef ust duzey takimlara karsietkili hucum organizayonu gelistirecek zenginlikten uzak (Euro 2004 elemelerindeki Ingiltere maclari ornegin). Bence bu durumun ana sebebi Turk futbolunun henuz bir ekolu ve sistemi olmayisi ve de oyuncularimizin rekabet duzeyi yuksek maclara psikolojik olarak hazirlanamamasidir. Bunu mikro duzeyde Trabzonspor orneginde cokca yasiyoruz. Dolayisiyla, mevcut sorunlarin kaynagini sahadaki taktik anlayisa baglamak bizi biryere goturmez. Bu sorun tek basina hocalarin da altindan kalkacagi bir sorun degil. Yani ne Senol Gunes`i, ne Denizli`yi, ne Terim`i ne de Yanal`i bu problemi cozemedikleri icin suclayabiliriz. Mesele, oyuncularimizin mental gelisim ve egitimleriyle ilgili kronik bir sorun. Cozulmesi yillar alacaktir. Bugunden teshis dogru yapilirsa gelecegimiz kurtarabiliriz.
    • Son olarak Fatih`in Ukrayna maci performansiylailgili yazdiklarimi aktariyorum: Fatih Tekke bu tur maclarda gol atamadikca uzerindeki baski iyice artmis durumda. Kendini yok yere bunca stres altina sokmanin bedelini oduyor. Sanki tum Turkiye`nin sorumlulugu yalnizca onun sirtina binmis gibi baski altinda. Bu da meseleyi diger oyunculardan daha fazla "milli dava" olarak gormesinden kaynaklaniyor belki de... Ayrica, surekli mukemmeli yapma istegi onda paradoksal sekilde hata yapma korkusu da olusturmus. Boyle olunca hucumda insiyatif alip direkt gole gitmeyi dusunmek yerine bir an once topu ayagindan cikarmayi yegliyor. Aceleci davrandigi icin de toplar yanlis yerlere ve yanlis adamlara gidiyor. Fatih`in son iki maci defalarca izleyip kendisini ve hatalarini iyi analiz etmesi lazim. Herseye ragmen ben milli mac baskisindan sonra Tekke`nin Antep`e patlayacagini dusunuyorum.
    • [/list]Edited by: The Londoner

iyi bir degerlendirme[img]smileys/smiley32.gif[/img]fatih teriminsultani oynatmasistemiyle ilgili bir aciklama yapmamistim su ana kadar cunku birazda olsun dogru buldugumdan ben fatihin bu sekilde oynamasinda cokta yanlis gormuyorum senol hocaminda dedigi gibiFATIH KOMPLE BIR FUTBOLCU NERDE OLURSA OYNAYACAK BIR ISIM..

Nereden
    İstanbul

Fatih komple bir oyuncu ama bir kaç maç daha gol atmadimi tartismalar baslayacak niye gol atamiyor diye yanlis mi düsünüyorum acaba?

Hakan ne yapti da Milli Takim'a alindi veya Alpay ne yapti?Dün de her futboldan anlayan gördü bu takim yamali bohça olmus,takim oyunu diye bir sey yok ve elde edilen galibiyet kisisel bir gol sonucu olustu.Ukrayna defansinin yaptigi ikramida görmezden gelmiyorum açikcasi.

Ersun Yanal'i elestirenler bugün Milli Takim'in oyunundan bahsediyorlar hatta o kadar körler ki ilk yarilarda adeta abondane olmus Selçuk gibi bir adami (ne hücümda ne defansta ne yaptigini anlamiyorum)göklere çikarip,iki maçtada 2.yarilari oyuna girerek dengeyi saglayan Hüseyin Cimsir'i yok sayiyorlar.

Neden acaba Hüseyin Cimsir hakkini almak için gol mü atmali?Gökdeniz gol kaçirdi diye laf söyleyenler amaci gol atmak olan Hakan Kütüg'ün kaçirdigi gollere perde olmaya çalisiyorlar.

Kimse bu gerçekleri görmezden geldigimizi sanmasin Istanbul yine bildigi gibi serefsizliklerine devam ediyor.Bu takimin içinde futbolcular maç sonrasi ben terimin %90'ini hocam için harcadim diyorsa ortada garip bi durum var.

Alpay daha maç oynanamis ve son iki maçta da rezildi kademe hatalari ve panik vardi.Ukrayna maçinda eger Shevchenko oynasaydi görürdük o ALpay'i,rezil herifler Milli Takim'i soguttular insanlardan.

Fatih Terim'in nasil bir eyyamci oldugunu seçtigi yardimci antrönörlerden anlayabilirsiniz.Oguz Çetin ve Mehmet Özdilek.

Baska sözüm yok.Edited by: bordox

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

londoner arkadasimizin lafi nereye getirmeye calistigini anlamis degiliz!

anlasilan fatih terimin hocaligi kabul ederken medyaninda gaziyla soyledigi yeni sistem yaratmaya gleiyorum lafi onu cok etkilemis!

benim bildigim kadariyla futbol sistemleri boyle sistem yaratmaya geliyorum demeyle falan olmuyor!"

size bir ornek vereyim!

isvicre son on yilda altyapiya verdigi onemin simdi semeresini aliyor ve grubunda lider ve muhtemelende oylece dunya kupasina gidecekler!

turiyenin sorununun psikolojik olduguna deginmis arkadas ve sucuda sahada hocanin verdigi taktigi uygulayamayan(psikolojik nedenlerle) oyuncularda aramis ve bu anlamiyla da topu ayagindan cabuk cikarmak isteyen fatihle fatihi arayan ancak bir turlu uc mactir bulamayan hakan suclu duruma dusmus! ama kimse bu takimin kanazsiz oynadigindan bahsetmiyor nedense! bu takimda ortasahanin islemedigi ve bir santrofordna hocanin ortasaha oyuncusu yaratmaya calistigi gozlerdne kacmis sanirim! eger fatihten ortasaha oyuncusu yapacaksak aliriz huseyini iilk onbirde oyuna koyariz tumeri ya da baska benzeri bir oyuncuyu orta uclunun onune hakanida diktik miydi hepsinin onune ne guzel olur... yenmez yaninda yatmaya da kiyamaz adam boyle bir taktik anlayisin!!!! ne de guzeltaktiksel bir acilim getirmeye calisiyoruz olaya!

bir takimin(kulup ya da milli takim) hucum organizasyonlarindaki zenginligi o takimin hocasinin zekasini gosterir futbol bilgisini gosterir!

bizim dunya kupasinda oynadigimiz ancak zamanla guncelligini kaybeden tek santaforlu kalabalik ortasaha varyasyonlu futbol anlayisinin bir degisik modelini oynatmaya calisan adamin hic sucu yok bundan rahatsiz olan benim sucum var!

anlamadigim bir konuda londonerin bir tasla iki kus vurma sevdasi! bir yandan benim ve benim gibi dusunenlere cevap vermek isterken diger yandan trabzonsporluya trabzonspor probagandasi yapan arkadaslara da derslerini vermek istemis! iyi guzel de her zaman oldugu gibi konu kendi yorungesinden cikmiyor mu yine!

yine f. terim ve tekke sukur sorunsalina donecek olursak!

neden biz hakana mecbur sisirme toplarla oynamak zorunda kalalim ki! birinci ligde oynayan o kadar alternatif golcu varken neden bir uzunla ileride kalalim ve takimin butun toplari onun o "mubarek" kafasina inip erisin? emege saygisizliktir bu!

fatihin toplari ayagindan cabuk cikarmasi diye bir sey yok sadece fatih ortasahay ilehakanin arasindabir yerde kaldigi icin ve hareket alani kalmadigi icin topu saklayamiyor! cogu zaman da geriye gelerek top karsilamaya calisiyor! butun bu ortasaha aksiyonlari ona fizik guc oalrak cok pahaliya maloluyor dolayisiyla son vuruslarda basari orani dusuyor!fatih zamaninda ortasaha oyuncusu olarak denendi ve onun kayip yillari olarakta nitelenebilecek yillarda trabzonspordan ve gundemden uzak kaldi... bugun ise aptal insanlarin basin mensubuyum diyerek her kisiye istedigini soyleyebildigi bir donemde kisisel hirslari yuzunden basariyi bir zorunluluk olarak goren bir insanin elinde yeni bir bicme sokulmaya calisiliyor!

benim bu baslikla soylemek istedigim su ki fatih terim ne yapacagini bilemksizin sirf degisiklik olsun farklilik olsun ve hakan oynasin diye fatihi daha az verim alacagi bir yerde oynatiyor ve onu hakana karsi bir kalkan olarak kullaniyor cunku mac sonralari hedefte kotu oynayan hakan olmuyor onun yerine yerinde oynamayan ve bu yüzden verimsiz olantekke gundeme tasiniyor!

danimarka maci sonrasi kimi kose yazarlari utanmadan fatihin bu takimda yeri olmadigi kanisina varmislar! benim derdim boyle bir kaninin olusmasinda terimin rolunu gozonunesurmektir! umudunu hasan sas´a baglamis bir insan tabiki de futbolcu psikolojisinden anlamayacak sadece hadi aslanlarim,koclarim ogullarimdiyerek gaz verecek ve agir aksak ilerleyecektir! veone atilan her adim bu takimda fatihe ve diger yurekli insanlarin hanelerinedegil turkiyenin gelmis gecmis en sevimsiz oyuncusu (hakan)ve en sevimsizt. direktorune(terim) arti puan olarak yazilacaktir...

benim sorunum budur...

otesi yoktur

bir sey daha! ben hocam icin oynadim diyen oyuncunun samimiyetinden suphe ederdim ancak turkiyede boyle beylik laflar sevilir! ayni oyuncuya soruyu baska turluyoneltirseniz der ki ben milletim icin oynadim dah da degisen bir soruda ben gaziantep icin oynadim bile dedirtebilirsin bir oyuncuya;-)))

Edited by: hauptstrasse

Nereden
    Ankara

hauptstrasse duygularima tercüman olmussun.

Fatih ne yapacagini sasiriyor gibime geliyor.

Bence ya ileride oynamali, ukrayna maçindaki Hakan gibi, ya da ortasahada oynamali. Ama ikisini birden oynamaya çalisinca, verimsiz oluyor. Yani aslinda bu hali bile çok verimli (kör gözlüklerini çikartip futboldan azcik çakan insanlar görebiliyor yaptiklarini) ama çok daha verimli olabilir.

Bu arada, nedense Hüseyinli 2. yarilarda milli takim bir baska oynuyor. Aslan kesilen danimarka ve ukrayna ortasahalari nedense Hüseyini görünce tutulup kaldilar. Tesadüftür herhalde... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Sevgili Hauptstrasse,

Oncelikle daha az agresif ve daha az provakatif bir uslup secersen tartismayi daha verimli bir duzlemde yurutebiliriz.

Ikincisi, yukaridaki goruslerin tamami kendime aittir ve kendi gozlemlerimdir. Medyada olusturulan anti-Fatih (!) havasindan etkilenecek kadar gazete okumaya vaktim yok. Turk medyasini da (ozellikle goruntulu olanini) pek takip etmem zaten. Kaldi ki bir fikir sahibi olmak icin illa birilerini okuyup, bir cepheye (!)angaje olmak mi gerekir? Bu tur sartlanmalardan vazgec istersen.

Yazimda ne Tekke`yi yermeyi ne de Terim`i ovmeyi amacladim. (Tekke`yle ilgili bir onceki mesajimdaki dusuncelerimi tekrar hatirlatmama gerek var mi bilmiyorum?) Yapmaya calistigim sey "gunah kecisi arama" zihniyetinin ve bu zihniyetin bizi sorununkaynagina degil sahislara odaklandiracak olmasinin getirecegi sakincalari vurgulamakti.

Son olarak, ben ne olmasi gerektiginin degil; olmus, bitmisin yorumunu yapmaya calistim.Ben Fatih`in veya Hakan Sukur`un veya bir baska oyuncunun dogru ve yanlis yerde oynatildigini da tartismadim. Bunu yapacak olsam, Fatih Terim`in oyuncu secimindentut, oynattigi sisteme kadarhosnutsuz olan biri olarak farkli bir elestiri getirirdimve Hakan Sukur`un de bu takimda oynamasina karsi oldugumu belirtirdim. Benim anlatmaya calistigim, Fatih`ten verim elde edilememesinin sebebinin sadece dis faktorlere (hocaya, sisteme, taktige)baglanmamasi gerektigi; Fatih`in de-veyahut diger oyuncularimizin da-kendisinden kaynaklanan mental engellerin, dahasi cozumlerininmevcut oldugudur.

Diger taraftan, kafamizdarealiteyle baglantirilamamis komplo teorileri oldugu surece hic kimseye tolerans tanimayiz. Boyle olunca bizim sevdiklerimiz ve bizim gibi dusunenler kahraman; sevmediklerimiz ve istemediklerimiz hain olur! Sence Fatih Terim, milli takimi ve milli takimdaki gelecegini bile bile atese atar mi? Bazilarinin iddia ettigi gibi Hakan Sukur`u oynatma ugrunaMilli TakiminDunya Kupasina katilabilmesine mani olur mu? Bence hayir!Hakan`in milli takima faydali olacagina dusundugu icin cagirmistir (bence yanilmistir). Hoca, Hakan Sukur veya bir baska oyuncu icin kendi gelecegini tehlikeye atmayacak kadar akillidir (!). Yoksa soyle arkaik bir mantik mi yurutuyoruz? Fatih Terim G.Saraylidir. Tum G.Saraylilar ve tum Trabzonsporlu olmayanlar kotudur. Oyleyse Fatih Terim kotudur. Trabzonsporlulari sevmez. Trabzonsporlularin basarisini istemez. Dolayisiyla milli takimin basarisini da istemez vb...

Son soz: Eger bu topikte senin bakis acinin disinda gorusler duymak istemiyorsan bunu bastan belirtmende fayda var. Insanlari, kendi goruslerini empoze etmeye calisarak etkilemeye calisiyorsan bunda da basarili olman pek mumkun gorunmuyor. Birak herkes ozgur iradesini dillendirsin! Senin gibi dusunmuyoruz diye hircinlasman sadece sana zarar verir!Edited by: The Londoner

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Abdullah taraftarimizin rahatsizligi Fatih'in oynadigi yer veya milli takimin oyun sisteminden ziyadeTerim'in ve alçak medyanin Fatih'e bakis açisi ve ondan beklentileridir.T.Direktör çikipta futbolcusuna verdigi görevin karsiligini aldigini söyler,basinda bunu yazarsa problem yok.Ama T.D.90 dakikda tamamlanmadan oyuncusunu oyundan alip basinda yazilanlara-Hakan'i savundugu gibi-cevap vermezse...O zaman zaten senintakip etmedigin medya kiliçlarini çikarip salyasini akitarak DOGRUDAN BIZE SALDIRIYOR.

söylenecek bise yok ismi cikmis adamin baska bise göremiyoruz hakan sükürmüs hikayeee..

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Hauptstrasse basliktaki ilk mesajda konudan hariç asiri dinci yorumun dikkatimi çekti Hakan Sükür için.Asiri dinci ibaresi ve öyle olmasi bizi ilgilendirmiyor seni de.Konuyla ilgisi yok olaylari saptirmayin

Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili Abdullah taraftarimizin rahatsizligi Fatih'in oynadigi yer veya milli takimin oyun sisteminden ziyadeTerim'in ve alçak medyanin Fatih'e bakis açisi ve ondan beklentileridir.T.Direktör çikipta futbolcusuna verdigi görevin karsiligini aldigini söyler,basinda bunu yazarsa problem yok.Ama T.D.90 dakikda tamamlanmadan oyuncusunu oyundan alip basinda yazilanlara-Hakan'i savundugu gibi-cevap vermezse...O zaman zaten senintakip etmedigin medya kiliçlarini çikarip salyasini akitarak DOGRUDAN BIZE SALDIRIYOR.

"Terim`in ve alcak medyanin Fatih`e (yada herhangi bir Trabzonsporlu`ya) bakisi" ispata ihtiyac olmayan bir gercektir.Trabzonsporlu olarak bu a priori gercegi tartismamizbile abesle istigal olur.

Benim derdimDanimarka ve Ukrayna maclarinda daha ileri boyutlaravardigini gordugum,Fatih`in buyuk mac psikozu vebu psikozunozellikle Fatih`in Trabzonspor adina oynayacagi benzer atmosferdekimaclardaki performansina olumsuz yansimalaridir.

Benim Sultan Tekke`den bekledigim buyuk maclarin buyuk oyuncusu olmasidir.Edited by: The Londoner

FAtih tekke fatih terim geldiginde beri suskunlasti adam artik resmen geriye yönelik oynamaya çalisti hakan sükür eski hakan sükür diil artik yukaridan gelen toplara bile ziplayamiyor

Alıntı Goromlu Nickli Üyeden Alıntı
    FAtih tekke fatih terim geldiginde beri suskunlasti adam artik resmen geriye yönelik oynamaya çalisti hakan sükür eski hakan sükür diil artik yukaridan gelen toplara bile ziplayamiyor

o sazan her topa ziplar nede olsa saban

Nereden
    Ankara

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Hauptstrasse basliktaki ilk mesajda konudan hariç asiri dinci yorumun dikkatimi çekti Hakan Sükür için.Asiri dinci ibaresi ve öyle olmasi bizi ilgilendirmiyor seni de.Konuyla ilgisi yok olaylari saptirmayin

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

iki tane kelam etmeyi basarincaüçüncünü bu tarz saçmalamayla degerlendirme ihtiyaci hissetmmis olamali.. ne alakaysa..dinciligiyle futbolu... neyse konu dagilmasin ama dikkat etsin herkes...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)