Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İskender Günen | Huzur Veren Zarafet

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tam olarak izleyenedik su iskender abiyi ama dedigim gibi abilerimden dinliyorum onun nasil bi futbolcu oldugunu bu bile yetiyo

keramiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

walla gecte olsa yaziyi okudum..eline saglik diyorum..ve iskender günen i top oynarken izleyemedigim için üzüldüm bunca yazilan seyi okuduktan sonra..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Obir efsane ve beyefendiydi. bir GS maçiydi. Karsisinda fatih terim vardi.Her pozisyonda tekme yiyordu.kimden biliyormusunuz O meshur Fatih terimden .Ama o hiç aldirmiyordu tekmelere çünkü o bir beyefendiydi Anadolu delikanlisiydi.bir pozisyonda yine o meshur fatih efendiyle karsi karsiyaydi.Öyle bir geçdiki fatih efendiyi o bile anlamamisdi ve iki ellerini açip Allaha yalvariyordu. EyAllahim Yeter Artik iste o ani ömrümün sonuna kadar unutamam.</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İskender trabzon spor forması ile milli takıma giden o dönem yüzümüzün akıydı hatta aynı mevkiye sonradan oturan abdullah bunu devam ettirdi millitakımın solu bizden sorulurdu fakat apo para sevdasına ONURSAL BAŞKANDA efsane feneri oluşturmak için satınca olan oldu ve büyü bozuldu hala o mevkinin hakkını verecek Türk futbolcu yoktur ve zannederim Murat ocak o kalitede değil.İskenderin yazılarını okuyorum futbolu gibi değil zaten olması için nazımı değil şiiri seçmeliydi .TURGAY SEMERCİOĞLUNU İZLEMEDİM AMA BABAM ÇOK ÖVERDİ TRABZON ONUN SAYESİNDE GOL YEMEZDİ DERDİ BEN TRABZONUN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMADIĞINI HEP GÖRÜYOPR VE ÜZÜLÜYORUM.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

melihkuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

sol kanadın fırtına futbolcusuydu.

yakışıklıydı, efendiydi ve gerçekten dünya kalitesinde bir sol açıktı. yanılmıyorsam aslen erzumrumluydu. ama gerçekten bir trabzonspor aşığıydı. son şampiyon olduğumuz sene fenerbahçe maçını hatırlarım. sol kanatta tam 6 fenerbahçeli futbolcuyu çalımlayıp korner çizgisinden orta yapmıştı. dobi hasan kafayı çakmıştı top kalecinin ellerinden kornere gitmişti. o pozisyonu unutamam. müthiş driblingciydi. o zamanlar beyaz bir formamız vardı omuzları bordo mavi şeritli. onu giydiğinde tam bir beyaz atlı prens gibi olurdu. onu unutmak ne mümkün.
    Konu melihkuzey tarafından (31.07.2006 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam 1.5 milyon werirlerken 450 bine gelmiş trabzonspora .... benım ızleme sansım olmadı onu ama babam sürekli bahseder

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

o kabzımal ermanın beştaş maçındaydım bende..bütün kararları aleyhimize olmuş ayrıca 1 penaltıda vermişti aleyhimize..zaten seyrici burnundan solumaya başlamıştıki aklıevvel olmayan bir penaltı daha vermiş ve saha karışmıştı.tabi sonrada maç tatil edilmiş arkasındanda 3-0 mağlup sayılmıştık..
    isko gerçekten hepinizin alnalttığı gibi büyük topçuydu.ve tarihteki en iyi ts karmasını yapsalar değişmez iki oyuncu şenol güneş ve iskodur!

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iskender... Trabzonspor'da son yilina girdigi dönem, gazetenin birinde röportaji çikmisti. "Makedonyali Iskenderin Son Seferi" basligiyla. Ben o yillarda Lisedeydim. Zaman zaman dersleri asar, idmanlari izlemeye giderdik. Duvardaki numaralari teknik vurus antremani yaparlardi. Hiç unutmam, Hoca Iskendere 4 derdi, topu 4'e birakirdi. 8 derdi, topu 8'e birakirdi. Ardindan birde Lemi gelirdi. Ona 3 derdi, Lemi topu tel örgülerin disina birakirdi.

Birde bjk maçi öncesi antremana gitmistik. O zaman imza için tesislerin içine girip, "Iskender abi yarinki maç ne olur" diye sormustum. Oda "Insallah aliriz" demisti. Maç mi ne oldu? Kabziman Erman, maçi katletmis ve ardindan tatil etmisti.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende severim iskenderi bir kere ligin açılış maçında kocaelispora rövaşata gol atmıştı. Kulakları çınlasın

EMHOTEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şimdi yattara ne ise o zamanda İSKENDER o idi.geçemeyeceği adam yoktu.
    febe maçlarında arap ismail.i yerlerde süründürür,paçavraya çevirirdi.kendine has birden hızlanırken sol ayağının topuğuyla topu önüne alırdı...
    o anlatılmaz seyredilirdi ancak...
    Trabzonlu olmayan nadir Trabzonsporlulardandı.

Nereden
    Hakkari

Büyüklerimizden duyduğumuzla yetiniyoruz sadece..Tarihimizden birileri ibret alabilse keşke...

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

İskender GÜnen. BÜyÜk Futbolcu. SelÇuk Yula İle Bİrlİkte Şekerspor Da Oynarken, SelÇuĞu FenerbahÇe, İskender' İ De Trabzonsporumuz Transfer EtmİŞtİr. Sol Çİzgİ Üzerİnde BÜtÜn Rakİp Futbolculari Çalima Dİzer. Hem De Topu KİreÇlİ Beyaz Çİzgİden Çikarmayarak. Kendİsİ Aslen Kastamonu'ludur Ve Şu Anda Trabzonspor'umuz İÇİn Futbol KÖŞe YazarliĞi Yapmaktadir. Onu SeyretmemİŞ Olan GenÇ Nesİl ArkadaŞlar, Ne Kadar BÜyÜk Bİr YeteneĞİ GÖrememenİn ÜzÜntÜsÜnÜ TaŞimalidir.
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

Soner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

bulent abi eline saglik.

Evet arkadaslar Iskender GUNEN 11 ounla guzeldi. Ben 11 numarali trabzonspor formasina onunla asik oldum, oyle bir sol acik daha trabzonspora ve turkiye futboluna gelmemistir, bir futbolcu dusunun ki sifira inmeden orta yapmasin. illaki o sifira inecek ve ortasini direk ceza sahasina gonderecek. Ben onun zamaninda tiribunlerde su satardim, kucuktum top iskender abinin ayagina geldimi herseyi unutur onu izlerdim. Cok buyuk ve guzel bir 11 di
    Manitam için dünyayı yakarım, Trabzonum için manitamı yakarım
    HABER61.NET

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Büyük Iskender videosu

http://www.metacafe.com/watch/yt-Igo...skender_g_nen/

hazirlayan arkadasa tesekkürler. bir sürü süper calismalari var.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bülent Şirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonralari, daha yasi genç olmasina ragmen, futboldaki degisimin, yillarini vererek meydana getirdigi paha biçilmez tabloyu bir anda komik bir karikatüre dönüstürebilecegini anliyor ve bir aksam üstü, tipki kendinden önceki güzel insanlar gibi güzel atina atlayip gidiyor. Arkasinda, buruk yürekleriyle parildayan nallarina bakan bizleri birakarak?
    İskender zannedersem 29 ya da 30 yaşında futbolu bırakmıştı.
    Bu erken veda da acaba kadromuzda yaşanan değişimin etkisi olmuş mudur sizce?
    Şenol'larla Turgay'larla başlayıp,sonrasında takımda o efsane takımdan kalan son adam olmak İskender'i takımdan düşünce olarak koparmış mıdır acaba.?
    Herkese Merhaba

Nereden
    İstanbul

tesekkurler elinize emeginize saglık

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Sakarya'da babam köy öğretmeni...Şehirde ev yaptırıyoruz. Ustalara yardıma gelmişiz. Bende arkadaki arsada top oynayan çocukları seyretmeye gitmiştim. herhalde 7-8 yaşlarındayım. Yaşça biraz büyük çocuk herkesi çalımlayıp golleri atıyor. Selçuk selçuk deyip duruyor...fb li Selçuk....Sonra yenilen takımdan birini annesi çağırdı...Oynarmısın dediler oynarım dedim..Geçtim defansta duruyorum. Bu gene Selçuk aldı topu diye geliyor üzerime...Azıcık açınca topu hamleyi yaptım ve kaptım önce bir bacak arası sonra karşımdakileri teker teker slalom la geçtim golü attım. Döndüm İskender i bilirmisin dedim o çocuğa..Bilmiyorsan da mutlaka öğren...Seneler sonra İskender abi ile tanıştığımda "adam"lığının ve Trabzonsporluluğunun baki olduğunu görünce ne çok sevinmiştim ...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bülent Şirin tarafından yazılan
    Sonralari, daha yasi genç olmasina ragmen, futboldaki degisimin, yillarini vererek meydana getirdigi paha biçilmez tabloyu bir anda komik bir karikatüre dönüstürebilecegini anliyor ve bir aksam üstü, tipki kendinden önceki güzel insanlar gibi güzel atina atlayip gidiyor. Arkasinda, buruk yürekleriyle parildayan nallarina bakan bizleri birakarak?

Bülent abi can alıcı nokta burası. Yüreğine sağlık
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Çok teşekkürler arkadaşlar. Ben de sayenizde bu yazıyı yazdığım günlere döndüm. BMN'de yazmaya ilk başladığım günlerdi o günler. Zaman hızla geçiyor, daha dün hayatımıza giren internette bile nostalji yaşamaya başladık.

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İskender zannedersem 29 ya da 30 yaşında futbolu bırakmıştı.
    Bu erken veda da acaba kadromuzda yaşanan değişimin etkisi olmuş mudur sizce?
    Şenol'larla Turgay'larla başlayıp,sonrasında takımda o efsane takımdan kalan son adam olmak İskender'i takımdan düşünce olarak koparmış mıdır acaba.?
    Çok geç farkettim, ne olur kusura bakmayın.

Bence İskender'in futbolu erken bırakmasının en önemli (ve belki de tek) sebebi, 4-3-3'ün uzun süren saltanatının sona ermesiydi. Bu saltanat o kadar uzun sürmüştü ki, artık futbolda sistemlerin sonuna gelindiğini düşünmeye başlamıştık. 3-5-2, 1984 Avrupa Şampiyonası'yla birlikte futbol dünyasına iri ve parlak bir meteor gibi düşünce her şey alt üst oldu. İskender de sanırım yeni sistemde kendine yer olmadığını düşünmüş olacak ki, o günlere kadar kendini keyifle seyredenlerin yüzlerinin buruşmasına hiç mahal vermeden usuletle çekildi. Yani meşhur tabirle tadında bıraktı.

Nereden
    Sakarya

Abi izninle bırakmasında şehirdeki bilhassa kulüpteki erozyonu farketmesininin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Sabah akşam kaptan değiştirmeler falan siz daha iyi hatırlarsınız.... Yaşlı demeye dilim varmıyor..Gün görmüş diyelim...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Haklısın Erdal, berbat bir dönemdi. Pek hatırlamak istemediğimiz...

Efendime söyleyeyim, yaşlılık fena bir şey değil. Anlatılmaz, yaşamak lazım...

"Kızarmış Yeşil Domatesler" filmindeki bir sahnede Kathy Bates'in park problemi yüzünden yaşlılığıyla alay eden iki genç kızın arabasını kendi arabasıyla güzelce hırpaladıktan sonra başını camdan çıkarıp sırıtarak söylediği bir cümle hiç aklımdan çıkmaz:

"Üzgünüm kızlar. Sizden daha yaşlıyım ve sigortada daha fazla param var."

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yılı hatırlamıyorum, bir Trabzonspor-gs. maçı trt radyo1'den dinliyorum maçı. Spiker merkeze bağlanıyoruz dedi ben de bağırdım "Trabzonspor- 1 . G.S. - 0 . Gooool İskender"diye. Evet, merkezden Trabzon maçına bağlandılar (maç Trabzonda mıydı İstanbulda mı hatırlamıyorum) golü İskender atmıştı ve Trabzonspor o maçı almıştı. Hayatımın en güzel günlerinden birisiydi.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Nereden
    Sakarya

Alıntı afsbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılı hatırlamıyorum, bir Trabzonspor-gs. maçı trt radyo1'den dinliyorum maçı. Spiker merkeze bağlanıyoruz dedi ben de bağırdım "Trabzonspor- 1 . G.S. - 0 . Gooool İskender"diye. Evet, merkezden Trabzon maçına bağlandılar (maç Trabzonda mıydı İstanbulda mı hatırlamıyorum) golü İskender atmıştı ve Trabzonspor o maçı almıştı. Hayatımın en güzel günlerinden birisiydi.
    Maç Sakarya'da idi...gs nin uzun bir aradan sonra şampiyon olduğu sezonun ilk maçı... gs nin cezası sebebiyle Sakarya'da oynanmıştı...44. Dakikada takmıştı İskender abi ...Maçta idim.. Rahmetli babam sadece bir forma alabilmişti ve gece sabaha kadar rahmetli kardeşimle formayı kim giyecek tartışması yapmıştık....Trabzonspor sadece futbol takımı değilki kişisel tarihim yahu.... Hey gidi günler...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ismimin sebebidir iskender babam karar verememiş ne koyacağına nüfus müdürlüğünde aklına gelmiş ve koymuş bütün akrabalarım ne zaman beni görseler Trabzonda bir iskender vardı diye başlarlar ve islkenderi anlatırlardı bana bu konu için de teşekkürler

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kastamonuludur aslen iskender abi benim gibi istanbul takımları çok yüksek ücretler vermesine rağmen o trabzonsporu tercih etti.Trabzonspora olan sevgimde yeri çok ayrıdır hemşerim iskender abimin
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Bülent Şirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P></O:P>
    Merhaba Arkadaslar,
    <O:P></O:P>

Özel istek üzerine, unutulmaz futbolcumuz Iskender hakkinda bir seyler karalamak istiyorum. Gördügüm kadariyla BMN üyelerinin yas ortalamasi
    hayli genç ve dogal olarak Trabzonspor tarihinin eski sayfalarini hatirlamiyorlar. O zaman da görev benim gibi ak saçlilara düsüyor. Acisiyla, tatlisiyla o günleri tekrar hatirlamama sebep oldugu için, ben de bu görevi seve seve yerine getirmeye çalisiyorum.

Iskender, tipik bir 4-3-3 sistemi oyuncusuydu. Bilindigi gibi, 1970 Dünya Kupasi?nda Brezilya?nin uyguladigi ve Brezilya?dan baska hiçbir takimin uygulayamayacagi -o da yalniz o turnuvadaki Brezilya takiminin- 4-2-4 fantazisinden sonra Dünya futboluna 4-3-3 adli son derece gerçekçi bir sistem hakim olmus ve uzun süre bu hakimiyetini devam ettirmisti. Bu sistemde herkesin yeri ve görevi belliydi. Defans savunmasini yapar, orta saha gol hazirlar, forvet de gol atmaya çalisirdi. Toplu hücum-toplu defans günlerine daha çok vardi o zamanlar ve çagin futboluna göre lüks kaliyordu. O dönemlere ait iki ilginç hatiram var, sizinle paylasmak isterim:

Birincisi, 1977 Aralik ayinda, ilk yarinin son maçinda F.Bahçe adli takim Trabzon?a deplasmana gelmis ve iki puan farkla lider durumda. Ancak Trabzonspor?un averaji daha iyi ve bilindigi gibi 3 puan sistemine daha yillar var. Yani Trabzonspor yenerse lider olacak. Ben de rahmetli babamla birlikte tribünlerde yerimi almisim. Adi geçen takim maç boyunca Çanakkale savunmasi yapiyor ve büyük ölçüde kaleci Ivançeviç?in devlesmesiyle 0-0?lik beraberligi koparip gidiyor. Maç adi geçen takimin ceza sahasi içinde sürüp giderken, bir sey dikkatimi çekiyor. Belli ki adi geçen takim, beraberlik için gelmis. Ancak forvet oyunculari Cemil Turan, hiç kendi ceza alani civarina gelmiyor ve santra yuvarlaginda bekliyor. Efendim? Kontraatak mi dediniz? Hayir, hayir? O günleri hatirlasaniz, maçtan önce Istanbul medyasinin bile adi geçen takimi maskara ettigini, 3 farktan asagisini galibiyet sayacak kadar korkmus olduklarini da bilirdiniz. Sahadaki mücaadele öyle bir intiba birakiyordu ki, adamlar sanki futbolda galibiyet diye bir sey oldugunu bile unutmuslardi.

Ikinci hatiram, tv?de seyrettigim bir Bati Almanya-Galler Avrupa Futbol Sampiyonasi grup eleme maçi ve yanlis hatirlamiyorsam 1979 yilina ait. Almanya?nin basinda Jupp Derwall var. Maçin baslarinda, Alman sag bek Manfred Kaltz, sag kanattan çizgiye iniyor, ortaliyor ve bir forvet oyuncusunun kafa darbesiyle top aglara gidiyor. ?Eee? Ne var bunda?? mi diyorsunuz? Çok sey var. Bir de baktim, o zamanlarin genç spikeri Ilker Yasin yeri gögü yikiyor? ?Sayin seyirciler! Bir sag bekin son çizgiye kadar inip orta yapmasi kollektif futbol adina çok büyük anlam tasiyor!? Evet, cümle aynen böyleydi ve kelimesi kelimesine aklimda kaldi.

Yani anlayacaginiz, o dönemin futbol anlayisinda sahaya beraberlik için bile çikmis olsaniz santraforunuz savunmaya gelmez, savunma oyuncusunun çikip da gol ortasi yapmasi böyle dünyada olay olurdu?
    Bu uzun girizgahi neden yaptigimi ilerleyen bölümlerde anlayacaginizi tahmin ediyorum. Anlamissinizdir ki, bu sistem hayli duragan, agir ve tatsiz bir futbol anlayisi içeriyordu. Bu tatsizligi da arada bir çikan yildiz oyuncular fazla fazla gideriyorlardi. Onlarin yüzü suyu hürmetine o günleri sikintiyla degil, özlem ve saygiyla aniyoruz.

Iste Iskender de o dedigim dönemin sonlarina dogru yetismis, romantik bir sövalyeydi. Süratli bir futbolcu degildi. Hele Ali Kemal?in sol kanattaki versiyonu hiç degildi. Isini yaparken hiç acele etmez, kendi eliyle gelistirdigi ataklari bir kuyumcu titizligiyle isler, rakip defans ne kadar önlem alirsa alsin, o ne yapar eder, topu rakip kale sahasina gönderiverirdi. Bana kalsa, penalti noktasi üzerine bir fasülye sirigi bile dikilse, Iskender?in ortalariyla daha fazla gol olurdu ama o dönemlerde santrfor mevkiinde çaginin çok ilerisinde bir futbol oynayan ve yerinde duramayan Tuncay vardi. Bu yüzden bazen hedef sasiyordu. Sahsi görüsüm, o çok hareketli, presle rakibi bogan, her iki ayagini da ayni derecede kullanan, kafa toplarina çok hakim Tuncay bugün oynasa, ?kral? Hakan Sükür eline su bile dökemezdi.

Iskender, dünya futbolunun üzerine tam yol hizla gelmekte olan ?pres, savas, toplu hücum-toplu defans, kos Ali kos?? gibi vahsi kavramlara inat, o yukarida tarif etmeye çalistigim stiliyle uzun müddet gözlerimizi oksadi, hafizamizda doyumsuz lezzetler birakti.
    Hele bir maç var? Ve o maçtan bir enstantane var? Hiç unutmadigim? Ve unutamayacagim? 1983 senesi, Cumhurbaskanligi Kupasi maçi? Trabzonspor, F.Bahçe adli takimla oynuyor? Iskender yildizlasiyor? O çalimlar? O verkaçlar? O ortalar? Ve ?o an? geliyor? Top Iskender?de? Adi geçen takimin iki oyuncusu, ?modern futbolun geregi? olarak onu sikistirip, ayagindan topu almak üzere yaklasiyorlar? Ve Iskender, tipki bazi filmlerde hayaletlerin duvarlardan, kapilardan geçmesi gibi ikisinin arasindan geçiveriyor? Ya da bize öyle geliyor.. Iskender, maçin sonlarina dogru kendine özgü hareketleriyle gelistirdigi atagi zarif bir golle süsleyip, bu zaferi taçlandiriyor? O maç, Iskender?in maçi olarak hafizalara kaziniyor..
    Yeniden görüsmek ümidiyle?

1983 senesi bende vardım o maçta ve çok iyi hatırlarım. Alparslan ERATLI'nın ve Halit KIVANÇ'ın jübile maçı.

Ayrıca TRABZONSPOR Ülke alan pasajı karşısındaki BALİN OTEL'de kalmıştı.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)