Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýsmail Baþer Görevinden Neden Alýndý?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Alýntý abdullah6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben de ikisini de tanýmam..yalnýz tüm yorumlarý okudum sadece þunu sormak istiyorum Alaattin Kazancý'nýn yerinde siz olsaydýnýz bu satýrlarý okuyunca ne hissederdiniz...Bazý arkadaþlar fotoðrafçlýktan anlayýp anlamadýðýný bilmediðimiz birini nasýl getirirsin bile demiþ yahu bu ülkenin bütün fotoðrafçýlarýný tanýyomusun sen? ya da kulüp her ladýðý personelde sana mý soracak bu adamýn mesleðini nasýl bilirsin diye nasýl bir anlayýþ bu merak ediyorum...son olarak sadece kulüpten sebepsiz yere iþçi çýkarýlmasýna tepki koyanlara bir lafým yok ama tanýmadýðý bir adam ve fikri olmadýðý bir meslek hakkýnda bu kadar rahat konusarak insanlarý karalayanlara bir zamanlarýn meþhur cümlesini yolluyorum:Müddei iddiasýný ispatla mükelleftir, iddiasýný ispatlamayan namerttir... unutmamak gerekir ki iþten kovulmak haysiyetli bir insan için kiþiliðine laf söylenmesinden çok daha hafiftir...
    Bahsettiðiniz cümlelerden birisini de ben ettim haddim olmayarak. Eðer yazýnýz bana itafen ise, ben kimsenin mesleki sorumluluðunu yada yeterliliðini irdelemedim. Sadece elinizde hazýr iþ yapan genç bir isim var iken, görevini nasýl yaptýðýný hepimiz bilirken bu adamý gönderip yerine bu isim kadar iþinin ehli olup olmadýðý bizler tarafýndan bilinmeyen bir ismi neden alma ihtiyacý hissettiniz idi. Ama gelin görün ki galiba meslek sorgular gibi anlaþýlmýþ. Kulüp mutlaka ki her aldýðý adamý yada personeli bize sormayacak. Ama göz göre göre yapýlan bu kadrolaþmayý da bir þekilde bize açýklamak zorundadýr. Bazý deðerlerimizi sorgusuz sualsiz gönderip, taraftar tepkisi ile göstermelik törenler yapanlar, hamileliði bahane edip insanlara mazaret izni yerine iþten çýkarma izni verenler,personel tasarrufu adý altýnda personel çýkaran ama yerine yenisini almakta gram gecikmeyenler bir zahmet kalkýp da hesap versin, yada bu taraftar hesap sorabilsin.

Hafýzam beni yanýltmýyorsa, Mahmut Aksu’ya sorulan bu personel alýmý ile ilgili soruya kendisi, Her gelen yönetim alýyor, büyütülecek bir durum yok diye cevap vermiþti.

Aslýnda verilen bu yanýttan sonra konuþacak bir þey de kalmýyor, biz eleþtirmek için yer aramýyoruz, ama birileri baþa geldi ve kýyma makinesi gibi milleti doðruyor. Her fýrsatta birlikten bahseden insanlar deðerlerini bir bir çýkar uðruna kapýya koyuyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Arkadaþlar,

Önceki mesajýmda da bu konuya vurgu yapmýþ ve uyarýda bulunmuþtum, ama yine konunun ekseninden uzaklaþmaya baþladýk.

Bu konu, kulüp çatýsýndaki görevini uzun süredir özveri ve baþarýyla sürdüren Ýsmail Baþer'ýn görevden alýnýþ gerekçesini sormak ve kulübümüzde personel atamalarýnýn iþleyiþi hakkýnda bilgi alýþveriþinde bulunmak, eðer bu konuda süregelen bir sýkýntý var ise bunu ortaya koyabilmek için açýlmýþtý. Söylenmesi gereken herþey söylendi, herkes düþüncesini dile getirdi, bilgilerini duyumlarýný paylaþtý, bu konudaki mesajýmýz ulaþmasý gereken yere ulaþtý.

Konunun daha fazla uzamasý, her yazýlan iddianýn doðruluðunun kontrolünü saðlamamýzýn zorlaþmasý yönüyle kulübümüzü yýpratmaya baþlayabileceði için konuyu kilitliyorum.

Daha iyi iþleyen, daha verimli, daha kaliteli bir kurumsal yapý Trabzonspor'un baþarýlý olabilmesinin önemli bileþenlerinden biri. Bordomavi.net olarak kulübümüzün kurumsal iþleyiþi ile ilgili konulara gereken önemi vermeye devam edeceðiz.
    Konu Çakýr tarafýndan (18.06.2010 Saat 10:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)