Sayfa 1 Toplam 70 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1738 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pano

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Pano

Bu baslik neyi amaçlamistir: Geçenlerdebir arkadasimiz Ankara'da yurt ariyordu... O basligi görünce ilkokuldan tutun da üniversiteye kadar okullarimizda yaptigimiz panolar geldi aklima... Okullar açiliyor, belki arkadaslarimizin ya da onlarin tanidiklarinin böyle yardimlara daha fazla ihtiyaci olacaktir. Ayricasirf bu amaçla degil,belki bizim de aradigimiz CD, kitap, dergi, doküman, arsiv niteliginde seyler, ders notlari,ev- evarkadasi,kedi-köpek ne biliyim bir sürü sey iste... Kisisel taleplerin yayinlanacagi bir köse gibi...

Gerçi dünya küçüldü, elimizin altinda pc var ama dost ellerin yardimi daha baska olur.. Sicak olur... Arkadasliklari, sosyallesmeyi, yardimlasmayi özendirmek ve pekistirmek adina neden olmasin???

Gerçekefsanenin dedigi gibi burasi yukarida belirtilen niyetlerle açilmistir... Yorum yapmak için degil.Lütfen ihtiyaci olan ve bu ihtiyaca cevap verecek arkadaslar yazsin...

Ben Nazan Öncel'in 1995 yilinda çikardigi GÖÇ isimli albümü ariyorum. Ama orijinal... Arsivim için önemli.. Hiçbir müzik markette bulamadim... Yardimci olursaniz sevinirim... Duyanlarin, görenlerin, bulundugu yeri bilenlerin haber vermesi önemle ricaolunur...

kutoz
    Ziyaretçi

Bende Dr.Mustafa DUMAN'in "Kemençe'nin Telleri(Trabzon Arastirmalari Merkezi)" adli kitabini ariyorum.

Bu yaz Trabzon'dayken meydana yakin, uzun sokak girisindeki kitapçiya sordum. Kasada duran orta yasli abi beni anlamamis olacak ki, "O Akçaabat'li degil mi, o geçen yil öldü" diye bir cevap verdi. Tabi ben koptum. Kitap ararken yazarin biyografisini bile anlatma cüretini bana gösteren, canim hemserime de ayrica sonsuz tesekkürler. Isin ilginç tarafi, bahsettigi sahis kitap yazari degil, bizim meshur kemençecimizdi. Onada Allah'tan rahmet diliyorum.

Anlayacaginiz, Trabzon'da bile bu kitabi bulamadim. Yardimci olabilecek arkadasa, minnettar kalirim.Edited by: kutoz

k_o_m_a_n_d_o
    Ziyaretçi

arkadaslar bende harrison f1rdun wolf(kurt) filmini bulam1yporum yard1mklar1n1z1 bekliyorum...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu istegimi kimsenin benimle paylasacagini zannetmiyorum ama çikmadik candan ümit kesimez;

Elinde Sota posteri olan var mi??

Bende Mihail Drumes'in "Valse Davet" isimli kitabini ariyorum.Kitap biraz eski ama mükemmel bir kitap..

@Gülsen Nazan Önceli'in Göç Albümü elimde var.Albümü gönderebilrim özelden görüselim.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

"William Golding- Sineklerin Tanrisi" Benim okuma sevgimi bitiren kitap...

Bu kitabi elinde bulunduran bir arkadas varsa lütfen haberleselim. Çok sevinirim...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Geçen yil Ankara'da Dost Kitabevi'nde bu kitap vardi.Sanirim hala vardir...(Filmi de çok etkileyiciydi)...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Esaretin Bedeli & Yüzü Olmayan Adam adlifilmleri (ORJINAL DVDya da VCD)magazalarda gören var mi. Varsa bana özelden ulasabilir mi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

^^

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Bu istegimi kimsenin benimle paylasacagini zannetmiyorum ama çikmadik candan ümit kesimez;

Elinde Sota posteri olan var mi??

Sotanin golleri de olabilir

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar bende çok eski oyunlardan worms armegaddon' u bulamadim hiçbiryerde bilgisi olan var mi ??

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Bende Dr.Mustafa DUMAN'in "Kemençe'nin Telleri(Trabzon Arastirmalari Merkezi)" adli kitabini ariyorum.

sayin kutoz;

aradiginiz kitabi burdan satin alabilirsiniz.

http://alisveris.tr.net/product.php?ID=195966

bende zamaninda çok aramistim bu kitabi.ama her yerde tükenmisti.demek ki simdi tekrar bir baski yapilmis olmali.

iyi günler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

^^

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor taraftari ariyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

50 adet, 80cm eninde, TRABZONSPOR yazili sticker ariyorum.
    Yardimci olabilecekler özelden bana ulasabilirler.

Acil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

^^

kutoz
    Ziyaretçi

22-30 Nisan 2006 tarihleri arasinda, 11 nci Izmir Kitap Fuari basliyor. Bu fuara Nihat Genç yada Yasar Miraç'in katilip katilmayacagini bilen arkadas var mi. Sayet bu iki degerli yazar ve sairimizi taniyan arkadasimiz varsa, bir zahmet sorabilirmi. Sayet geleceklerse, hangi günü sormayi da lütfen unutmasin.

Erkan, katilimci listesini taradim, maalesef yoklar.

Ama Can Senligi 2006 var.

Can Yücel 80 yasinda: Nevzat Çelik, Enver Ercan, Ahmet Telli, Esber Yagmurdereli

Bir de 27 Nisan'da Nihat Behram var. Ben severim kendisini ve bizzat, kendisine söylesi- dinleti düzenlemisligim vardir.

Sunay Akin var, Akgün Akova var. KiSunay'a da düzenlemistim.

Ismet Özel var

Besam'li Sairlerden Imbat'a selam, var... vs vs

Daha detayli bilgi için Tüyap'in sayfasina girebilirsin...

kutoz
    Ziyaretçi

Gülsen, evet Nihat Behram'i bende severim. Geçenlerde burada ulaslar arasi siir bulusmasi yapildi. Orada da Ataol Behramoglu'nu dinlemistim. Nihat Genç, etkinliklerde yer almiyor. Belki imza günü yapar diye, o notu yazmistim. Kimlerin imza gününe katilacagini bulamadim.

Birde Nihat Genç, iletisimden hangi yayinevine geçmisti?

Valla emin olmamakla birlikte Everest yayinlarindaydi.

ÖncesindeGendas'tan da çikmisti bir iki kitabi. Son durum nedir bilmiyorum Erkan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adi Selahattin Demirci 1947 dogumlu Erzurumun Narman ilçesinde yasiyor.(insallah hala yasiyordur) arkadaslar bu beyin veya bir yakinin telefon numarasini bulmam gerekiyor , nerden bulurum nasil ulasirim yardimlarinizi esirgemeyin [img]smileys/smiley5.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Dogum yeri veya baba adi lazim ehliyet kayitlarina bakayim...tabii ehliyeti varsa

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    adi Selahattin Demirci 1947 dogumlu Erzurumun Narman ilçesinde yasiyor.(insallah hala yasiyordur) arkadaslar bu beyin veya bir yakinin telefon numarasini bulmam gerekiyor , nerden bulurum nasil ulasirim yardimlarinizi esirgemeyin [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Yrd.Doç.Dr. Selahattin DEMIRCI
    1945 dogumlu.
    I.Ü. Hukuk Fakültesi mezunu.
    Siyaset Bilimi doktoru.
    1989?dan beri M.Ü. Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda ögretim üyeligi yapmaktadir.
    Evli, 2 çocuklu.
    Yabanci dil, Ingilizce.
    Sevgicim,ya galiba aradigin kisi bu degil.ama inan google'i sayfa sayfa inceledim.Sirf yardimci olabilmek için. Insanin birine ulasmaya çalisip da ulasamamasi ne kadar kötü bir duygudur, tahmin edebiliyorum güzelim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür ederim Eda cim bende dün tüm ögleden sonra ugrastim ama ulasamadim [img]smileys/smiley5.gif[/img]farkli yollardan aramaya devam ediyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)