Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Formula 1 R-Factor Simulasyon Lig'lerine Davet

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Formula 1 R-Factor Simulasyon Lig'lerine Davet

Konuyu nereye açacağımı bilemedim birkaç yetkili arkadaşı msn adresime eklediğim halde ulaşamadım o yüzden buraya açtım yanlışsa ilgili yere taşınmasını rica ederim.

Arkadaşlar Türkiye'de formula 1 ilgisizliğine karşı bu sanal ortamlarda bir avuç olan biz formula 1 hayranları yeni bir organizasyon başlattık. Hedefimiz daha fazla insana Formula 1 sevgisi aşılamak ve yarışmak.

R-factor oyununa entegre ettiğimiz GForceTurk 2010 Modu ile birlikte tamamen 2010 yılı otomobilleri ve takımlarını kapsayan bir mod üzerinden kurduğumuz liglerimizde sizleride aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Yarış oyunlarına hakim Nfs,Colin Macrae vb. tarzı oyunları iyi derecede oynayabilenlerin bile bu oyunu oynaması zordur. Tamamiyle gerçek bir simulasyondur. Aramıza katılmak isteyenler test sürüşüne tabi tutulup yeterli seviyede görülürse liglere dahil edilecektir.

Bizim gibi bu işi yapan birkaç sitede bu yarışlar ücretli ve minimum 50 Tl civarı ücret karşılıgında yarıştırılmaktadır. Biz kesinlikle ücret istemiyoruz. Amacımız güzel bir ortam oluşturmak,yarışmak ve simulasyon ortamında hız yapmak.

Sitemizin reklamını hiçbiryerde yapmadık. Yapmayacağız. Bu konuyu buraya açmamın nedeni aranızdan biri olduğum içindir. Renktaşlarımdan biriilerini bu oluşumda görmek beni ayrıca mutlu eder. Başka yerlerde paylaşılmaması önemle rica olur.

Sonuç itibariyle; Aramızda R-factor oyununu bilen,daha önce bu oyunu ve modları oynamış,kendine güvenen birileri varsa benimle irtibata geçmeleri yeterlidir. Hiç bilgisi olmayan arkadaşlara üzülerek belirtmek isterimki bu sezon için onları eğitecek süremiz maalesef bulunmamaktadır. Takvimde 7 yarış geride kaldığı için fazla zamanımız olmadığını belirtmek isterim. Aradaki fark kapatılıp yarışlarımız gerçek yarış takvimine göre ilerleyecektir. Zaman olayınıda bizzat benden öğrenebilirsiniz.

Bu sitemiz:

www.gforceturk.com

Kesinlikle lige dahil olmayan hiçkimsenin kayıtlarını almıyoruz. bakıp incelemeniz açısından linki koyuyorum. Sadece Lige kabul edilen arkadaşlar Ad ve Soyadları ile kayıt olabileceklerdir.

pshycologist41@hotmail.com

buda şahsi msn adresimdir. İlgilenen arkadaşlar bir an önce ekleyip benimle irtibata geçsinler.

Tanıtım videomuz

Konu Pshycologist41 tarafından (10.06.2010 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi internetten formula 1 mi oynayacağız
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Nereden
    Kocaeli

evet oktay ama senın oyundan haberın yok sanırım alışman zaman alır. Yarın son gün kayıtları kapatıp lige başlayacağız.

Nereden
    İstanbul

KAyıt oldum dosyaları indiriyorum. Oyundan haberim yok ama formula 1'i kaç sene önce oynamışlığım var nette. Bir yarışma vardı ya. Olsun alışırım Maksat zevk değil mi ? Ama araba oyunu oynadım önceden tabi ki.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Nereden
    Kocaeli

maksat zevk ama her oyunu indireni lige alamayız Sen yinede indir oyna bak bakalım kullnabiliyormusun sonra konuşalım

Nereden
    Kocaeli

bu arada oktay modu indirmen yetmez sadece. R-Factor v1255 setup ı ve crack i bulman gerek oyunun temelini kurmadan modu kullanamazsın.

Nereden
    İstanbul

Farketmez, olursa olur olmazsa silerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)