Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 491 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Bu vatan bizimdir!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar son haftalarda yasadisi örgüt pkk.'nin yaptigi hain yürüyüsler ve eylemler artik Yüce Türk Halkinin sabrini tasirmaya baslamistir...

dehapin da pkk.nin yaptigi gösterilerde bas rolde oynamasi ve her firsatta terörist basi ve 30,000 Türk Insaninin ölümüne neden olan hain aponun serbest kalmasini isteyen bu vatan hainlerinin basta avrupa ve abd. olmak üzere nerelerden destek aldigini tüm Türkiye biliyor...

peki bu yasadisi vatan haini insanlarin yaptigi gösterilere kim dur diyecek?.

tabiki Bu Ülkenin Bu Topragin Bu Vatanin Bu Bayragin sahibi Türk Halkidir..

Sokaklari savas alanina çeviren saga sola saldiran ellerinde hainlerin fotograflari ve posterleri bulunan teröristler artik Türk Milletinin Sabrini tasirmaya baslamistir...

Biz Türk Milleti olarak bu ülkenin her karis topragina sahip çikacagimiza yemin ettik!..

Bunu bizden önce zaten Kurtulus Savaslarinda , Çanakkalede , Dumlupinarda ,Inönü Savaslarinda , Sakaryada , Büyük Tarruzda Yigitçe SAVASAN YÜCE TÜRK ASKERI BINLERCE KEZ GÖSTERDI!...

BIZBU VATANI SEVEN TÜRK MILLETI OLARAK GENCI YASLISI KADINI ERKEGI 7'DEN 77'YEBU VATANIN TEK VE EBEDI SAHIBI OLDUGUMUZ HER FIRSATTA TÜM DÜNYAYA DEFALARCA GÖSTERDIK VE GÖSTERMEYE DE DEVA EDECEGIZ!...

NEDEN MI?

ÇÜNKÜ BIR KAÇ YÜZ ÇAPULCU VE KUKLANIN BIR TAKIM DIS VE IÇ GÜÇLER TARAFINDAN SÖMÜRÜLMESI SONUCU ORTAYA ÇIKAN BU TABLOYU ONLARIN BASLARINA YIKMAK IÇIN ELLERIMIZDE BAYRAKLAR AGZIMIZDA MARSLARLA SOKAKLARA DÖKÜLECEGIZ!...

"BU VATAN BIZIMDIR!" DIYEREK TÜRK MILLETININ VATAN,BAYRAK,TOPRAK SEVGISINI BU VATANA, BU BAYRAGA VE ULU ÖNDER ATATÜRKE VE SILAH ARKADASLARINA VE TÜM SEHITLERE DIL UZATANLARA DERS VERMEK AMACIYLA YÜRÜYÜSE GEÇTI!...

SIMDI YÜZBINLER TÜRKIYENIN HER NOKTASINDA ELLERINDE TÜRK BAYRAKLARI ATATÜRK POSTERLERI YÜZBINLERCE SEHITIN YÜREGIYLE VE MARSLARLA YÜRÜYECEK!...

VE TÜRK MILLETI BIR KEZ DAHA BU VATANIN TEK VE EBEDI SAHIBI OLDUGUNU GÖRECEKTIR!...

"BU VATAN BIZIMDIR!"....

Guests
    Ziyaretçi

XXXXX

Barisin elçisi imralidadir diye bagiranlari görmezden gelen kör olasi gözlere de lanet olsun...Edited by: Kaya

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Elli kere kitlendi bu tur konular,yinede aciliorRahmetli Özalin dedigi gibi "reklamin iyisi kötüsü yoktur", su an burda ne dersek diyelim onlari reklam ediyoruz, eminimki onlarinda hosuna gidiordur su an Trabzonlular tarafindan ciddiye alinmalari...

Guests
    Ziyaretçi

XXXXXEdited by: Kaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu tip basliklarin kilitlenmesinin nedeni olaylarin siyasi boyuta çekilmesi ve asiri derecede sloagan vari mesajlarin atilmasidir. Umarim bu baslik altina daha sakin mesajlar atilir...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı
    XXXXX

Galafka,emin ol bu adamlarin arkasinda olanlarin istedigi bu tür seyler.Ellerine firsat vermeyelim.Bakin görüntülere çogu çocuk ve kadinlar ve sayilari toplasan 100 kisiyi geçmez.

Insanimiza Bayrak yürüyüslerini hatirlatmak gerekiyor.Dogu'da insanlarimiz bu bayraga ve devletine sahip çikmak için yürüdüler.

Insanlarimizi sokaga çekip ortami karistirmak isteyenlere firsat vermeyelim.Edited by: Kaya

Nereden
    Belçika

XXXXX

Tesadufmu bilmem ama oz abim olsa okadar sewmem Batmanli bir abim war, onuda gebertsinlermi?

bence ondan once sende oldugugibi radikal dusunceyi gebertmek lazim, uzerine alinma, dusuncenden bahsediorum.

Simdi demeyin istisnalar tabiki olacak diye, ama bu dedigin sekilde istisnalarida gebertiorsun, hatta bu nefretinle onlarida kendine dusman edior problemi dahada buyutuorsun.

hayatimda bi cumle cok onemlidir, "Allahtan korkmayandan senKorkacaksin" ama eger imani varsaRum bile olsa bagrima basarim, neyse benden bukadar, konu kitlenmeden icimdekileri dokmek istedim okadar.Edited by: Kaya

Guests
    Ziyaretçi

Abi Birilerinin bu ülkede barisin elçisi imralidadir diye bagirabilmesi kanima dokunuyor.Ve her türlü pislik te tunceli ve Batman basi çekiyor.Belki agir bir söz söylemis olabilirim.Ama onlari bagirtanlarin da demokrasi çigirtkanligi yapmasi ve demokrasi maskesi altinta her türlü bölücülügü yapmasini görmezden gelemem...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"BU VATAN BIZIMDIR"

Cümlesinin açiliminda yazi yazanlar en azindan kalabaligin kiyisindan kösesinden dahil olma fikrinden vazgeçip bir seyler yaziyorsa bunun adi siyaset degildir. Onun için kilitlenmesine gerek olmadigi gibi herkesin bir sekilde fikrende olsa dahil oldugu a yada z partisinin görüslerinin çok çoküstündedir. "Vatan Sevgisi"gözetildigi sürece bu basliklara dokunulmasi mümkün degildir.

Aman aman onu yapmayalim bunu yapmayalim. Kafasini yeterince kuma gömmedi mi bu millet.bugünkü manzara neyi isaret ediyor ?bugünbana dokunmayan yilan bin yasin zihniyetindekilere"hiç olmazsa Vatan hainleri kadarcesur olun"deniyor. Bu vebal onlara yeter mi yetmez mi bilinmez ama biz biliyoruz ki

Evet... "Bu Vatan Bizim !"

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galafka isimli üye forum kurallarinin 1. maddesi geregince 1 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmistir (Ceza Bitis : 11 Eylül 2005).

Nereden
    Belçika

Tamam sana sonuna kadar hak weriorum ama benim sorunum se genellemeyle, pekaka nin tamami kurt olabilir, ama kurtlerin tamami pekaka degil, bu konuya dikkat etmek lazim, 100 kisilik bir gemide biri iyiyse eger o gemiyi batiramayiz...yoksa hepimiz gibi bende nefret ederim, ama dedigim gibi

KÜRT kelimesini bu tur tartismalarda devre disi biraksak konu hicbirzaman tartismaya girmez, CUNKU BIZIM OLAYIMIZ PEKAKA'LA

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi Birilerinin bu ülkede barisin elçisi imralidadir diye bagirabilmesi kanima dokunuyor.Ve her türlü pislik te tunceli ve Batman basi çekiyor.Belki agir bir söz söylemis olabilirim.Ama onlari bagirtanlarin da demokrasi çigirtkanligi yapmasi ve demokrasi maskesi altinta her türlü bölücülügü yapmasini görmezden gelemem...

Çok haklisin,benimde zoruma gidiyor ama bu sanki Batman Ve Tunceli'de yasayan her insanin görüsüymüsveyaG.Dogu'da yasayan herkes bu görüsteymis gibi gösterilirseçok kötü bir durumla karsi karsiya kaliriz.

Ekmeklerine yag süreriz.Onlarin ve arkalarindaki güçlerin oyununa gelmis oluruz.

Dehap arkasina Pkkdesteigini ,silah korkusunu ve cahil egitimsiz kitleleri arkasina almasina ragmen oy oranini sürekli kaybetti.Pkk'nin tek yaptigi mayin dösemek artik.Çünkü halk huzur istiyor.Sokaklarda yürüyenlerin ise sayisi belli.Polis bunlari toplayacak Terörörgütüne destek vermekten içeri alacak.Kanunlarda bosluklar doldurulacak hepsi bu kadar.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

serefsizler surusu otobuslerle konvoylarla gelerek gosteri yapoiyolar ellerini kollarini sallaya sallaya ve hicbirsey yapilmiyo. sinirden kafayi yicem yaaaaa

Guests
    Ziyaretçi

Bugünkü olaylarda Pkk sempatizanlari eylem yaparken Türk bayragi açip protesto etmeye çalisan bir vatandasimiza tekme tokat giristi kalabalik.Kendi ülkemizde bize bunu yapamazlar.Güvenlik güçleri ne gerekiyorsa yapsin.Bu vatan hepimizin

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu ülkenin harci saglam... Camdan degil merak etmeyin... Öyle birilerinin yürümesiyle vatan elden gitmez, tuz buz olmayiz... Herkes birakin da demokratik hakkini kullansin... Böyle sivri çikislar yakisik almiyor bize. Yüzyillardir bu topraklarda beraber yasiyoruz, yasayacagiz da...Sagduyuyu elden birakmamak lazim... Birilerinin ekmegine yag sürmeyelim... Bu ülkede ne zaman Amerika'ya karsi antipati çogalsa hep bu iki kutup karsi karsiya gelir-getirilir... Uyanik olun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı
    Bu ülkenin harci saglam... Camdan degil merak etmeyin... Öyle birilerinin yürümesiyle vatan elden gitmez, tuz buz olmayiz... Herkes birakin da demokratik hakkini kullansin... Böyle sivri çikislar yakisik almiyor bize. Yüzyillardir bu topraklarda beraber yasiyoruz, yasayacagiz da...Sagduyuyu elden birakmamak lazim... Birilerinin ekmegine yag sürmeyelim... Bu ülkede ne zaman Amerika'ya karsi antipati çogalsa hep bu iki kutup karsi karsiya gelir-getirilir... Uyanik olun...

84'den beri askerlerimiz sehit oluyor. Bugün Istanbul sokaklarinda böyle yürüyen yarin daga çikar. Hersey bir yana teröriste demokratik hak mi verecegiz... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ben öyle bir sey dedigimi hatirlamiyorum Kaya... Teröristten bahseden kim? Lütfen bana böyle ithamlarda bulunma... Ben bu konuyla ilgili bir daha yazmiyorum... Istiyorsaniz o yaziyi silin. Nedir bu tahammülsüzlük anlamadim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı
    Bugünkü olaylarda Pkk sempatizanlari eylem yaparken Türk bayragi açip protesto etmeye çalisan bir vatandasimiza tekme tokat giristi kalabalik.Kendi ülkemizde bize bunu yapamazlar.Güvenlik güçleri ne gerekiyorsa yapsin.Bu vatan hepimizin

Hakikaten abi ben de gördüm o adi herifleri...Yaziklar olsun bunlari izleyenlere...Helal olsun orada o kalabaligin içinde bayragi açana...AB'ye uyum yasalari diye diye kendi ülkemizde düstügümüz hallere bakin!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Terörle mücadelede PKK'ya en büyük darbeyi vuran Osman Pamukoglu pasa'ya PKK nasil biter diye sorulunca bu isi ancak halk bitirir demisti...

"BU VATAN HEPIMIZIN"

Nereden
    Manisa

abi bende izledim acayip tahrik oldum anlatamam ya neden bu kadar musamahali davraniliyor bunlara anlamiorum.

ama basaramayacaklar bu ulkeyi bölmeye..hepsinin canlari cehenneme...

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilecikte taslamislar otobuslerini kopeklerin

Polis bu tip olaylardaAB bahane edilerek acizlestirildi. Halbuki bugün Istanbul'da yasananlarbir toplumsal olay degildi, düpedüz terördü. Bir otobüsün ve askeri kuvvetlere yakinligi bilinen bir bankanin bir subesinin yakildigi, Türk bayragini tasiyan bir vatandasimizin dövüldügü, evlerin ve dükkanlarin taslandigi bir olaya miting gözüyle bakamazsiniz. Eger polis terör eylemlerine karsi güç kullanmayacaksa niye var. AB ülkelerinde polisin eylemlere yaklasimini gördümü acaba devlet büyüklerimiz. Fransa'da küresellesme karsitlarina karsi gösterilen tepkiyi. Üstelik onlar kundaklama da yapmamislardi. Daha da kötüsü kolluk kuvvetleri görevini yapmadigi zaman devreye halk girer, bu da Bilecik'te görüldü zaten. Halk cezalandirmaya bir baslarsa hak hukuk gözetmez,suçlu suçsuz ayirt etmez. Görevliler görevini yapmadigi sürece etnik çatisma tehlikesi varolacaktir. Bu konuda bilinçli kitle olarak bizler dikkatli olmali, insanlari kökeniyle yargilamamaliyiz. Yetkililer derhal duruma el koymali, polise gerekli emir ve yetkileri acilen vermelidir. Yoksa bayragimizi tasiyan bir vatandasimizin dayak yemesinin vebali altindan kimse kalkamaz.

kutoz
    Ziyaretçi

Acil olarak Terör yasasinin yeniden gözden geçirilip, düzenlenmesine ihtiyaç vardir. Yoksa olay Türk-Kürt çatismasina dönecektir ki, bunu da hiç kimse istemez. Zaten butür olaylarin pimini çekenlerin de amaci, Türk-Kürt çatismasi yaratip ülkeyi kaosa süreklemektir. Sagduyumuzu kaybetmememiz gerek. Aksi takdirde, toplumsal bir infial yaratilabilir.

Arkadaslar ben haberleri izlemedim. Televizyonseyretmiyorum denilebilir.. Bu konularla ilgili genel fikrimi beyan ettim sadece.

Elbettekidiger ülkelerin bukonulara tavrini biliyorum.. Ingiliz polisinin metro olayindan sonrateninin renginden dolayi bir Brezilyaliyi öldürdügünü, ava çiktigini, ABD'nin 11 Eylül'den sonragüvenlik tedbirleri konusunda iyice uçtugunu elbette biliyorum...

Yazmayacagim dedim ama yine yazdim... Hadi bu son olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulan delikanliysaniz Trabzon'da yapin bu isleri.

Ama yapamazsiniz.Niye mi?Trabzon'da yapmak Güven,Özveri,Tecrübe ister de ondan...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bu konuyu açmamdaki amaç asla siyasi degildir..

ben sadece yüzbinlerce türk genci gibi türkiyede pkk tarafindan ve onun destekçileri (dehap,insanhaklaridernegi...gibi) tarafindan yapilan hareketleri içime sindiremiyorum.

bunun asla siyasetlede uzaktan yakindan ilgisi olamaz. bu ülkede dine sahip çikarsin islamci olursun atatürke sahip çikarsin solcu olursun bayragina sahip çikarsin milliyetçi olursun.. bu tür siyasi terimleri bir yana birakmanin vakti gelmistir. ayrica bu olaylar karsisinda insanlar siyaseti degil vatanini bayragini milletini düsünmektedir.

en azindan ben öyle yapiyorum. benim siyasi görüsüm mü önemli yoksa bu vatanin gelecegi mi?

ben bu vatani seviyorum herkes gibi ben bu bayragi bu topragi bu tarihi bu milleti seviyorum herkes gibi....

siyaset degildir bu!... bagimsizliktir!... ab.nin abd.nin israilin ve bunlarin uzantilarinin (pkk,dehap...) isgal etmeye çalistigi bu ülkenin bagimsizligini isteyen içi vatan sevgisiyle dolu bir türk gencinin gücüdür bu!...

ve bu güç milyonlarca kalbin yasam kaynagidir!

burada biz bu konulari açarak onlarin ekmeklerine yag sürmüyoruz. vatanimiza milletimize sahip çikiyoruz!... bu bayragin sahipsiz olmadigini gösteriyoruz. bugün milyonlarca insan memuru tekme tokat döven polisin neden çapulculara bir jop bile atmadigini konusuyor...

dehapin teröristleri anma gününü nasil düzenledigini istanbuldaki olaylarda niye polisin tepkisiz kaldigini ve bu serserilerin bu cesareti nasil aldiklarini ve bu cesareti verenlerin ne cüretle bu kadar serbest olduklarini konusuyor insanlar...

biz vatanimizi sahiplenmisiz çok mu? biz bu topragi bu binlerce yildir üzerinde yasadigimiz topraga karsi olan sevgimizi dile getirmisiz çok mu? biz atatürkü ismet inönüyü kazim karabekiri .... ve bütün askerlerimizi anmisiz çok mu?

benim topragimda bizi bölmeye kalkanlara bizim milyonlarca sehit kani ile sulandirdigimiz topraklardan toprak almak isteyenlerin yaptigi bu hain , çirkef , kalles saldirilari sindirmem ve sessiz kalmam dogru mudur?

amaçlari ne olursa olsun ister milleti galyana getirmek ister provokasyon yapmak umrumuzda mi? biz bu vatana sevgimizi ellerimizde bayraklarla yüzbinler yürüdügünde ben galyana mi gelmis olacagim? vatanim için sokaklara dökülmüsüm çok mu? odamin camina türk bayragimi gögsümü gere gere açmisim çok mu?

sehitlerimizin atatürkümüzün ve bu vatan sevgisiyle Allahin rahmetine kavusmus milyonlarca türkün kemikleri sizlarken ben burada yazi yazmisim çok mu?...

ben siyaset yapmiyorum!.. solcusu da sagcisi da islamcisi da atesiti de komünisti de ilk önce kendini bu vatanin çocugu oldugunu kabul eden herkes ve bu topragi bayragi seven herkes benim yazdigim duygulari tadiyordur simdi...

onun için bunun adi siyaset degildir....

ayrica bütün kürtler pkk degildir bunu aklimizdan çikarmayalim.. pkk. bütün kürtleri himayesi altina alip onlarin üzerinden emellerine ulasmak istemektedir ancak pkk.ya destek veren kürtlerden çok onlara karsi çikan türkiyede kürt vatandasimiz vardir bunu da unutmayalim....

BU VATAN HEPIMIZIN !!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)