Sayfa 3 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 491 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Bu vatan bizimdir!"

Halkin adaleti kendi saglamasisavunulacak bir konu degildir ancak bu tip eylemlerde güvenlik kuvvetlerinin basiretsizligi halki bu duruma tesvik ediyor. Linç, katliam ya da cellatlik nasil telaffuz edilirse edilsin adaletin saglandigi bir yerde tercih edilecek yöntemler degildir. Bu konuda linç hareketine katilanlar ne derece sorumlu ise, yürüyüs ve gösteri haklarini teröre çeviren gruplara hosgörü taniyan yöneticiler iki kat daha sorumlu ve suçlulardir.

Gerçek sorumlular adalet önüne çikarilmadikça, masum kürt asilli vatandaslarimizin yargisiz infazlara kurban gitmeleri olasilik dahilinde olan ürkütücü bir konudur.Bu konuda hiçkimse sagduyuyu elden birakmamali, etnik kökenin bir yargilama unsuru olmadigini aklindan çikarmamalidir. Ayrica ülkemizde Amerika'nin masaligini yapan bu teröristlerinyasal kilif uydurup kurduklari parti ve örgütlere de kendilerini solcu olarak tanimlayan, ancak degil solculuktan insanliktan bile nasibini almamis,bazi kisi,örgüt ve partilerin destek vermesi de düsündürücüdür. Bahsi geçen terörizmin sözcüsü olan partiyle koalisyon kuran partilerimiz bile olmustur. Bu konularda da gerekli yasal incelemeler baslatilmalidir.

Ülkemiz üzerinde oynanan böyle açik oyunlar karsisinda solcu, sagci, milliyetçi, dinci gibi kavramlar kalkmali vatanseverlik olgusu ortak payda olmalidir.Hükümet ise gerekli tedbirleri almali, güvenlik güçlerini bir kargasaya neden olmadan gerekli emir ve yetkilerle donatmalidir. Insanlarin sabri dayak yiyen vatandaslarin, kundaklamalarin, bayraga saldirilarin görüntüleriyle sinanmaya devam ederse sonuçlarini bütün millet olarak çekmemiz kaçinilmazdir. Tarihte adaletin saglanmadigi yerlerde bu isi üstlenecek birileri çikmistir ve bundan sonra da çikacaktir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olursa olsun ben askerimi öldüren adamlarin cenzesinin törenlerle agitlarla bayraklarla gömülmesini hazmedemiyorum

Bence bu olaylarinin tek sorumlusu ABD..Once Afganistan ardindan Irak belki bir sure sonra Suriye,Iran..Olayin gercekacilimi asil hedef TURKIYE..Bu hedef ugruna bu kopekler kullaniliyor 10 yil oncesinde Irak'in basina Saddami koyan ABD Saddamin ulke icinde guclenmesi ve gelisen ekonominin duragan hale gelmemesi icin binlerce insani katletti;ayni olayi bunlara da yapiyor Irak merkezli olarak bu kopekleri butunlestiriyor veriyor silahi ellerinene saldir diyerek TURKIYEYE gonderiyor bu insanlarda ne yaptiklarini bilmeden hangi amac ugruna kendilerince eylem yaptiklarini zannederek saldiriyorlar yani bunlar papila gibi birilerinin kopekleri gibi emre itaat ediyorlar..Ama birgun gelecek su siralarda durgun bir sekilde olan ABD bir kayaya carpacak O KAYANIN ADI TURKIYE OLACAK!!!

Ayrica TEROR nerde olursa olsun KAHROLSUN!!!

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı
    ee yani bizim ulkede catisma , etnik ayrimcilik olmazmi diyorsun, o zaman bu kadar gazate haberi filan baska bir ulkeyi yaziyorda biz turkiyeyle karistiriyoruz. Kusura bakma o zaman

adamlar ortaligi filistine cevirince demokrasi oluyor Turk halki tepki verince ayrimcilik fasistlik... bu tareneleri kimse yemez artik... turk halki uyandi

Umarim Karadeniz'de kuvayi milliye kurulmustur, okuduguma gore istanbuldaki semtlerde bile orgutlenmisler Turkler, karadeniz'in boyle birseye ihtiyaci yok ama yinede hazirlikli olmaliyiz...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya AB'ye yaranacaz diye olanlara bak yaa.

5 yil önce bunlar bayrak poster vs. açacak deseler bir tarafimla gülerdim.Sabir ver Allah'im bana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Burada yine birileri kendilerini guvenlik kuvvetlerinin yerine koymus, linc, katliam, cellatlik yapmaya bileniyor. Iste onunuzde koskoca yugoslavya ornegi duruyor acin bir bakin yugoslavyadaki sirp ve hirvat milliyetcileri ne cesit isler basarmislar. Isin ilginci aslinda Amerikalilarda boyle catismalardan sonra hep o bolgeye daha saglam yerlesiyorlar.

Turkiyedeki kurt sorunu insanlari oldurerek cozulemez, kimin pkkli kimin olmadigini kim ayirtedecek siz mi? Yarinda kurtlerin cogunlukta oldugu bir yerde bir turk linc edilecek sonra albasina belayi. Iki halk karsi karsiya oturup konusmadikca kimin ne derdi var bilinmedikce ozellikle derdi olanlar dertlerini soylemekten katliam korkusuyla caydirilacaksa o ulke ic savasin esigine geliyor demektir. Her konusan kurdu asar, keserseniz bu sefer ortalik sadece dagda silahiyla konusanlarin eline kalir ki o zaman cok kan dokulur.

1980 askeri darbesi zaten pkkyi kendisi yaratti bolge halki o zaman askeri cunta altinda birsuru baskiya maruz birakilmasaydi belkide 1984 de ocalan o kadar adam bulamayacakti. Isteyen bu iskence raporlarini Human Rights Watch ve Amnesty international'in 1980-83 arasi yazdigi insan haklari ihlalleri raporlarinda bulabilir.

Turkiyede kurdu, turku, islamcisi, solcusu, yeni bir sivil anayasa ve yeni bir demokratik devlet anlayisi cercevesinde masaya oturup konusmazsa tarih kendini tekrar eder. Bugun sanirsam yugoslavyanin yerinde 5-6 devlet var ve her tarafta alman ingiliz askerleri dolasiyor.Buradaki ic savas yugoslavyadan bile agir sonuclar dogurur cunku kitleler cok karisik, herhangi bir etnik temizlik deliligi milyonlarca insani yollara doker. Ama ben cok iyi biliyorum burada yine biz pkkli damgasi yiyecegiz sizde kufur etmeye devam edeceksiniz. Sorum su 1984-99 arasinda turk ordusu 25.000 kurdu, sivil, terorist toplam oldurdu onlarda 5000e yakin asker oldurdu sonuc ne oldu? Pkk bitti mi? Aksine anayasada kurt realitesinin taninmasi icin yeni maddeler eklenmeye baslandi. Bu 30.000 insan olmeden bunlar masada kurtlerle konusulsaydi ne olurdu, daha mi cok kisi olurdu?

Özgür alintida kalin olarak belirttigim yere bir açiklik getirebilir misin...

Tam anlayamadim kusura bakma...

Türk ordusununterörist olmayan insanlari da öldürdügünü mü söyledin.

Umarim yanlis anlamisimdir...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Burada yine birileri kendilerini guvenlik kuvvetlerinin yerine koymus, linc, katliam, cellatlik yapmaya bileniyor. Iste onunuzde koskoca yugoslavya ornegi duruyor acin bir bakin yugoslavyadaki sirp ve hirvat milliyetcileri ne cesit isler basarmislar. Isin ilginci aslinda Amerikalilarda boyle catismalardan sonra hep o bolgeye daha saglam yerlesiyorlar.

Turkiyedeki kurt sorunu insanlari oldurerek cozulemez, kimin pkkli kimin olmadigini kim ayirtedecek siz mi? Yarinda kurtlerin cogunlukta oldugu bir yerde bir turk linc edilecek sonra albasina belayi. Iki halk karsi karsiya oturup konusmadikca kimin ne derdi var bilinmedikce ozellikle derdi olanlar dertlerini soylemekten katliam korkusuyla caydirilacaksa o ulke ic savasin esigine geliyor demektir. Her konusan kurdu asar, keserseniz bu sefer ortalik sadece dagda silahiyla konusanlarin eline kalir ki o zaman cok kan dokulur.

1980 askeri darbesi zaten pkkyi kendisi yaratti bolge halki o zaman askeri cunta altinda birsuru baskiya maruz birakilmasaydi belkide 1984 de ocalan o kadar adam bulamayacakti. Isteyen bu iskence raporlarini Human Rights Watch ve Amnesty international'in 1980-83 arasi yazdigi insan haklari ihlalleri raporlarinda bulabilir.

Turkiyede kurdu, turku, islamcisi, solcusu, yeni bir sivil anayasa ve yeni bir demokratik devlet anlayisi cercevesinde masaya oturup konusmazsa tarih kendini tekrar eder. Bugun sanirsam yugoslavyanin yerinde 5-6 devlet var ve her tarafta alman ingiliz askerleri dolasiyor.Buradaki ic savas yugoslavyadan bile agir sonuclar dogurur cunku kitleler cok karisik, herhangi bir etnik temizlik deliligi milyonlarca insani yollara doker. Ama ben cok iyi biliyorum burada yine biz pkkli damgasi yiyecegiz sizde kufur etmeye devam edeceksiniz. Sorum su 1984-99 arasinda turk ordusu 25.000 kurdu, sivil, terorist toplam oldurdu onlarda 5000e yakin asker oldurdu sonuc ne oldu? Pkk bitti mi? Aksine anayasada kurt realitesinin taninmasi icin yeni maddeler eklenmeye baslandi. Bu 30.000 insan olmeden bunlar masada kurtlerle konusulsaydi ne olurdu, daha mi cok kisi olurdu?

Bende merak ettim

Açiklarmisin lütfen,

????????????????????????????????

Bir de Ankaradan sizan haberlere göre,kafalardan olagan üstü hal düsünceleri geçiyormus.Askeriye sert bir cevaba hazirlaniyorMUS.

Isin enteresan tarafi ve de beni vitesten çikaran tarafi,bizim büyük basbakanimizin olaylar karsisinda dedigi tek cümle " PROVAKASYONLAR DEVAM EDECEK " Ulan bu nedir ???????Temenni mi?DIS ISLERI BAKANI Abdullah Gül gerekli açilamayi yapiyor.Açiklamayi DIS ISLERI BAKANI YAPIYOR YAAAA.Basbakan ne ise yarar??????????????

NOT : Bazi adminl kardeslerimiz diyebilirler ne de olsa t.c. basbakani,sayin diye hitap etmelisinn diye.Ama ADAM olana sayin diye hitap edilmesi gerektiginden kusura bakmayin.Bu tarz olaylar sinirime dokunuyor.Edited by: lazoliii

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu arada söylemeden geçemiyecegim...

Benim için önemsiz bir sürü aydin ülkede yükselen milliyetçik havasindan rahatsiz olmuslardi ve bir bildiri yayinlamislardi. Bu kendini aydin sanan kisilikler 84'den bu yana yükselen bu hain havaya neden bir bildiri yayinlamadilar...

Türk milliyetçiliginden zarar gelmez merak etmeyin. Türk milleti duygusaldir. Türk milleti insalcildir. Türkler zamani gemis herkes tarafindan dislanan yahudilere bile kucak açmistir...Edited by: Kaya

Nereden
    İstanbul

Bu arada söylemeden geçemiyecegim...

Benim için önemsiz bir sürü aydin ülkede yükselen milliyetçik havasindan rahatsiz olmuslardi ve bir bildiri yayinlamislardi. Bu kendini aydin sanan kisilikler 84'den bu yana yükselen bu hain havaya neden bir bildiri yayinlamadilar...

Türk milliyetçiliginden zarar gelmez merak etmeyin. Türk milleti duygusaldir. Türk milleti insalcildir. Türkler zamani gemis herkes tarafindan dislanan yahudilere bile kucak açmistir...

Kesinlikle katilyorum kardes+ olaraktaeger devletinxxxxx büyükleri,kalkipxxxxx açiklamalar yaparsa varsin böyle düsünüyorum diye fasist olayim !!!!!!!!

Bu arda su anda msn den istanbuldan biarkadasimla konusuyordum bana sunlari söyledi :

"Istanbulda durum sanildigi gibi 1-2 olayla bitmedi.Bagcilarda hala ortalik karisik,kanarya mahhallaesinde hazirlaniyorlar.Sefaköyde kürtler toplanmis miting için hazirliklarini sürdürüyorlar.Beylik düzünde kürtler çalismayi birakmis,belirli yerlerde kalabalik halde dolasip saga sola bulasiyorlarmis.Cam çerçeve indiriyorlar " DIYOR !!!!!!!!

Bu haberi az önce aldim.Saat 1.36.Önümüzdeki günlerde ortalik çok karisacak.Ve sinirimden aglamak üzereyim.!!!!!!!!!!Edited by: Kaya

Evet aciklik getireyim, o catismalarda olenlerin hepsi ppkli terroristdiyse, ve olenlerin 5500u yaklasik olarak askerse 25 000 kisi pkk icin cok buyuk rakam ne sandiniz bunlari kurulu ordu mu? Ha gecen daha mardin de ozel tim 12 yasindaki bir cocugu alnindan vurdu herhalde oda kayitlara terrorist diye girmisdir bu ulkede. Birde isteyen 1980-83 arasindan baslayarak diyarbakir cezaevinde iskenceden oldurulenlerin sayisini human rights watch'dan ogrenebilir bir zahmet. Kusura bakmasinlarda bana hic inandirici gelmiyor, 25.000 kisi ve hepside dagdaki silahli adam bu kadar temizse sicil ilginc niye orduya o bolgede hic halk destegi yok?Halka diski yedirmekten avrupa insan haklari mahkemesinde turkiyeyi utanca bogan albayda herhalde bu konuyu onlar terroristi diye acikliyordu. Ama malesef bu olaylari sadece turk milliyetcileri degil, butun dunya izliyor.

Nereden
    İstanbul

Bende tam tersini biliyorum.Doguda " ekip arabasiyla geçerken bize tas toprak sopa atan yerel halk ile de savasiyoduk.Aksam bakkaldan sigara aliyorum,ertesi gün dagda çatismada ölen POKK larin arasindan çikyio,çocuggun bitanesinin bile bize ates ettigini gördüm.yasli kadinlar,askeri ekip otolari ile ewlerinin yanlarindan geçerken bize lanet ve tas yagdiriyorlar." Bunu bizzat en samimi arkadaslarimdan bir tanesi anlatiyo.Olay senin dediginin tam tersi.O bölgedeki halkin %90 i pkk ya yardim ve yataklik yapiyo.

Bu dediklerimden sonrada sunu ekliyeylim.PKK dan nefret ettigim kadar onlara yardim ve yataklik edenlerdende nefret ediyorum.BU KADINDA OLSA,ÇOCUKTA OLSA,ADAMDA OLSA,ALNINDAN MERMIYI YEMEYI HAK ETMISTIR.!Edited by: lazoliii

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Evet aciklik getireyim, o catismalarda olenlerin hepsi ppkli terroristdiyse, ve olenlerin 5500u yaklasik olarak askerse 25 000 kisi pkk icin cok buyuk rakam ne sandiniz bunlari kurulu ordu mu? Ha gecen daha mardin de ozel tim 12 yasindaki bir cocugu alnindan vurdu herhalde oda kayitlara terrorist diye girmisdir bu ulkede. Birde isteyen 1980-83 arasindan baslayarak diyarbakir cezaevinde iskenceden oldurulenlerin sayisini human rights watch'dan ogrenebilir bir zahmet. Kusura bakmasinlarda bana hic inandirici gelmiyor, 25.000 kisi ve hepside dagdaki silahli adam bu kadar temizse sicil ilginc niye orduya o bolgede hic halk destegi yok?Halka diski yedirmekten avrupa insan haklari mahkemesinde turkiyeyi utanca bogan albayda herhalde bu konuyu onlar terroristi diye acikliyordu. Ama malesef bu olaylari sadece turk milliyetcileri degil, butun dunya izliyor.

yawozgur mesajlarin pek anlasilir deil kusura bakma.sen su 30.000 kisiden bahsetsene bi.?????ne demek istedin?ne 25.000 pekeke si.Edited by: tunganyan

Nereden
    Kocaeli

Ha sunuda belirteyim gecenlerde haberlerde izledigimiz ve polisleri dusman olarak goren ve hatta polislere ana avrat kufur edenler xxx [img]smileys/smiley7.gif[/img]8-10 yas arasi xxx lerdi.[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: CuttySark

insanlarin belli sorumluluklari vardir....en temelinde ailesel sorumluluklari vardir.....örnegin benim bir kardesimin bulundugu ortamda aileme birisi iftira atar hakaret ederse ve kardesim tepki vermezse ben kardesime kizarim ilk önce.....

insanlarin ait olduklari kurumlara karsi sorumluluklari da vardir.....adam diyorki türk ordusu söyle yapmis böyle yapmis.....bende diyorumki kimdir bu TÜRK ORDUSU:yedek subayindan askerligini bitirmis teskeresini almis askerden fiili olarak askerlik durumunda olan erinden subayina astsubay indan generaline kadar çok büyük bir kitle.....yani baris zamaninda 800,000 savas zamaninda 10 milyonu rahatça asabilecek askerlik egitimi savas egitimi almis bireyler....bu egitimin baska ülkelerdeki gibi bir kaç ay yatarak geçmedigini askerlik yapanlarda bilirler.....simdi böyle korkunç bir gücü var bu ülkenin degil mi arkadaslar.....türkiyeye düsman olanlar bunlarin hepsini biliyor ve bu konu da çok üzgünler......

TÜRK ORDUSU derken herkes gerisinden ne getirecegini iyi düsünecek NE SÖYLEYECEGINI IYI HESAP EDECEK.....2000 yildan fazladir türk milletinin kutsal savasini veren vermeye devam eden TÜRK ÜN ORDU SU.....bu yazdiklarim kimseye cevap degildi sadece biraz hatirlatmaydi.....

sorumluluk ve aidiyet duygularina sahip olan BMN camiasina ait olmaktan çok sevinç duydum.kaya kardesime ve herkese tesekkür ederim.TÜRK SILAHLI KUVVETLERIN e yapilan hiç bir iftira ya karsi cevap vermeyecegimi simdiden söylüyorum.....kimsenin dalasma isteklerini can sikintilarini karsilamak zorunda degiliz...bunu hiç kimsenin acziyet veya sorumsuzluk olarak görmesini istemiyorum....neden cevap vermeyecegimi,bana kadar herkesin cevap hakkinin oldugunu belirterek verdim.....

YA ALLAH ASKINA BIZ TURK OLARAK KIMIN EVINI BARKINI YIKIYOZ KIMIN DUKKANINI TASLIYOZ BUNU YAPMAK DEMEK BIZ BUNDAN ANLIYOZ BIZE BOLE YAPIN DEMEKTEN BASKA BISEY DEGIL BUxxxxx ki.

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

AMESPACE PREFIX = O />Edited by: CuttySark

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

insanlarin belli sorumluluklari vardir....en temelinde ailesel sorumluluklari vardir.....örnegin benim bir kardesimin bulundugu ortamda aileme birisi iftira atar hakaret ederse ve kardesim tepki vermezse ben kardesime kizarim ilk önce.....

insanlarin ait olduklari kurumlara karsi sorumluluklari da vardir.....adam diyorki türk ordusu söyle yapmis böyle yapmis.....bende diyorumki kimdir bu TÜRK ORDUSU:yedek subayindan askerligini bitirmis teskeresini almis askerden fiili olarak askerlik durumunda olan erinden subayina astsubay indan generaline kadar çok büyük bir kitle.....yani baris zamaninda 800,000 savas zamaninda 10 milyonu rahatça asabilecek askerlik egitimi savas egitimi almis bireyler....bu egitimin baska ülkelerdeki gibi bir kaç ay yatarak geçmedigini askerlik yapanlarda bilirler.....simdi böyle korkunç bir gücü var bu ülkenin degil mi arkadaslar.....türkiyeye düsman olanlar bunlarin hepsini biliyor ve bu konu da çok üzgünler......

TÜRK ORDUSU derken herkes gerisinden ne getirecegini iyi düsünecek NE SÖYLEYECEGINI IYI HESAP EDECEK.....2000 yildan fazladir türk milletinin kutsal savasini veren vermeye devam eden TÜRK ÜN ORDU SU.....bu yazdiklarim kimseye cevap degildi sadece biraz hatirlatmaydi.....

sorumluluk ve aidiyet duygularina sahip olan BMN camiasina ait olmaktan çok sevinç duydum.kaya kardesime ve herkese tesekkür ederim.TÜRK SILAHLI KUVVETLERIN e yapilan hiç bir iftira ya karsi cevap vermeyecegimi simdiden söylüyorum.....kimsenin dalasma isteklerini can sikintilarini karsilamak zorunda degiliz...bunu hiç kimsenin acziyet veya sorumsuzluk olarak görmesini istemiyorum....neden cevap vermeyecegimi,bana kadar herkesin cevap hakkinin oldugunu belirterek verdim.....

YA OZGUR KARDES ADAM EYLEM YAPIYO ANAYA BACIYA ARGO KULLANIYO SEN KALMISSIN GIDIN ARASTIRIN DIYOSUN YA BIZ NICE SEHITLER VERIYOZ PKK YI BIZMI CIKARDIK BIZ KALDIRALIM ONUN CIKARTANIN KIM OLDUGU ONU SU KUZEY IRAKTA TUTAN SAHISLARDIR NEYI HAKKINDA SAVUNMA YAPIYOSUN ANLAMADIM

Guests
    Ziyaretçi

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

Forumda küfür kesinlikle yasaklanmistir... (PKK'lilar için bile olsa!)

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

Forumda küfür kesinlikle yasaklanmistir... (PKK'lilar için bile olsa!)

VALLA SEN DE GUZEL SOYLUYOSUN FAKAT PKK DEYINCE AKLIMA NELER GELIYO BIR BILSEN SENLE AYNI DUYGULA ICERISINDEYIM YALNIZ RICAM ORAYA -PKK- CIN BILE YAZMA LUTFEN

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.
    AMESPACE PREFIX = O />

Edited by: CuttySark

simdi ben söyle bir sey söylesemkk li lari analar dogurmadi onlarixxxxx dogurdu.....bu gerçekler küfür olarajk kabul edilecek mi?

Evet bu dünyanin her yerinde küfür olarak kabul edilir..! Istediginiz her yerde küfürlü konusabilirsiniz. Ama burada yazilan yazilarin,çocuklar vebayanlartarafindan da okunacagini düsündügümüz içinforumda küfür yasaklanmistir...AMESPACE PREFIX = O />Edited by: CuttySark

yakup midi kardesim olcak galiba

Nereden
    Kocaeli

ne kufuru yaw onlara iltifat olur bu soz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Kocaeli

xxxxx xxxxx xxxxxEdited by: Kaya

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı
    xxxxx xxxxx xxxxx bunlar cikmis iste

valla sadece ve sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: Kaya

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

simdi ben söyle bir sey söylesemkk li lari analar dogurmadi onlarixxxxx dogurdu.....bu gerçekler küfür olarajk kabul edilecek mi?

Evet bu dünyanin her yerinde küfür olarak kabul edilir..! Istediginiz her yerde küfürlü konusabilirsiniz. Ama burada yazilan yazilarin,çocuklar vebayanlartarafindan da okunacagini düsündügümüz içinforumda küfür yasaklanmistir...AMESPACE PREFIX = O />
    bu açiklama için tesekkür ederim....diger hiçbir açiklama beni gerçekleri söylemekten ali koyamaz.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)