Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20
Toplam 491 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 491 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Bu vatan bizimdir!"

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Temizlik icin geri sayim basladi sanirim.

Güneydogu'da askeri hareketlilik
    Güneydogu'da terörü temizleme harekati... Mardin'e her gün 5 uçak dolusu asker, silah-mühimmat indiriliyor. Nuseybin'de askeri sevkiyat 3 gündür araliksiz devam ediyor.
    17 Nisan 200617:50
    Yazi boyutunu büyütmek için

Güneydogu Anadolu Bölgesi'nde, güvenlik güçlerinin bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik düzenledigi operasyonlar kara ve hava destekli devam ediyor.

Mardin-Sirnak-Batman-Hakkari dörtgenindeki Bagok ve Gabar Daglari'na, Kirklareli'nden gelen 65. Piyade Tugayi'na bagli birlikler konuslandiriliyor.

Mardin Bagok, Cehennem Deresi, Sirnak Cudi Dagi'nda yuvalanan PKK'li teröristlerin temizlenmesi için 2 haftadir devam eden operasyonlar sonucu terör örgütü militanlari zor durumda kaldi.

Kuzey Irak'tan Türkiye'ye sizan ve daglik bölgede barinmaga çalisan teröristlerin havalarin düzelmesiyle birlikte eylem hazirliginda oldugu istihbaratini alan güvenlik güçlerinin, operasyonlari siklastirdigi belirtildi.

Son 1 hafta içerisinde; günde ortalama 5 askerî kargo uçaginin Mardin Havaalani'na inip kalktigi ve mühimmat getirdigi ögrenildi.

Askerî uçaklarin havaalanina indigi siralarda özel güvenlik tedbîri alindigi ve sevkiyâtin gece saatlerinde otobüslerle devam ettigi bildirildi. Nusaybin Ipek Yolu ile askerî sevkiyâtin 3 gündür araliksiz devam ettigi ögrenildi. Askerî araç, mühimmat konteynir ve tanklarin da bulundugu 50'ye yakin TIR'in bölgeye sevk edildigi gözlendi.

Terör örgütünün Mart ayinda eylemlerini arttirmasiyla Hakkâri, Batman, Diyarbakir ve Sirnak'ta güvenlik güçlerine karsi saldirilar sonucu sevkiyâtin daha da hizlandirildigini belirten askerî kaynaklar, önümüzdeki günlerde genis çerçeveli bir operasyonun baslatilacagini ifade etti.

Nereden
    İstanbul

ABD PKK yi iran icinde de kullanarak karisiklik cikartacak. Adamlar ........ gibi itaat etmeye hazirms zaten.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Allah hepsini bildigi gibi yapsin..

ABD Iran'i PKK ile mi vuracak?
    Saddam'i devirmek için Talabani ve Barzani ile isbirligi yapan ABD, ayni senaryoyu Iran'da da mi kullanacak? ABD, PKK'nin Iran'daki uzantisina para yardimi mi yapiyor?
    17 Nisan 200615:07

ABD'nin, uranyum zenginlestirerek nükleer silah yapmaya bir adim daha yaklastigini iddia ettigi Tahran yönetimine karsi etnik gruplari ve özellikle de Iranli Kürtleri kullanmayi planladigi iddia edildi. Ingiliz Sunday Telegraph gazetesinin haberine göre, terör örgütü PKK'nin Iran'daki uzantisi olarak kabul edilen Pejak da bu konuda odukça hevesli. Kandil Dagi'nda Pejakli teröristlerle bir araya gelen Sunday Telegraph muhabiri James Brandon'a göre, örgüt son dönemde 'Iran için hizla bir tehdit' haline geldi.

DESTEK ISTIYORLAR

Etnik gruplarin Iran Cumhurbaskani Ahmedinecad rejminden rahatsiz olduklari belirtilirken, Pejak yetkilisi Akif Zagros, 'Iran hükümetinin küresel bir Islam devleti yaratma plani, halkimizin kültür ve degerlerini yok ediyor' dedi. Zagros, 'Iran'da demokratik degisim istiyoruz, eger ABD yönetimi, bize yardim etmek istiyorsa kabul etmekten mutlu olacagiz' diyerek ABD destegine açik olduklarini vurguladi. Iran'daki Kürt nüfusun 4 milyonu buldugu belirtilen haberde, 1998'de kurulan Pejak'in onbinlerce yandasinin oldugu vurgulaniyor. Tahran, terörist örgüt olarak kabul ettigi Pejak'in ABD'den kaynak aldigini iddia ediyor. Ancak, ABD bu iddiayi reddediyor. Gazeteye göre, PKK, ABD ve AB tarafindan yasadisi bir örgüt olarak degerlendirildigi için ABD'den Pejak'a yönelik bir yardim da bir yardim da yasadisi olacak. Pejak'in Saddam'in çöküsünden sonra Irak'taki Kürtlerin elde ettigi kazançlari saglamayi amaçladigi vurgulanirken, sinirdaki Kürt kentlerindeki olaylarin çogunun arkasinda isimleri geçiyor.

Tahran'in yeni basbelasi

Pejak , marttan beri Iran ordusu tesislerine karsi düzenledigi saldirilarda 24 Iranli askeri öldürdü. Pejakli teröristlerin sayisinin 500 ile 2 bin arasinda oldugu tahmin ediliyor. Gazeteye konusan bir Pejakli, Ahmedinecad'in seçilmesinden sonra üye sayisinin arttigini belirtiyor. Grubun üyelerinin yarisinin Iran hükümetinin kadin haklari konusundaki sicilinden rahatsiz olan kadinlardan olustugu iddia ediliyor. Tahran yönetimi, Pejak'a yönelik son operasyonda, 7 teröristi tutukladi. Türkiye ve Iran arasinda, Subat 2006'da yapilan toplantida terörle mücadelede aktif isbirligi karari alinmisti. Bu dogrultuda Iran, 7 PKK'liyi Türkiye'ye teslim etmisti.

Intihar timleri hazir

Iran'In nükleer tesislerine askeri operasyon düzenlenmesi halinde, Iranli intihar komandolarinin ABD ve Ingiltere'yi vurmaya hazir oldugu ileri sürüldü. Ingiliz Sunday Times gazetesinin haberine göre, sayilari 40 bin kadar olan intihar komandolari olasi 29 Batili hedefi belirledi.

Natanz'a yeralti siginagi yapildi

ABD'nin düsünce kurulusu Uluslararasi Güvenlik ve Bilim Enstitüsü (ISIS), Iran'in Isfahan'da uranyum dönüstürme faaliyetlerini genislettigini ve Natanz'da yeralti siginaklari kurarak uranyumu zenginlestirdigini iddia etti. Uydu görüntüleriyle birlikte bilgi veren ISIS, herhangi bir saldiri olasiligina karsi Iran'in Isfahan'in girisine yeni tüneller yaptigini öne sürdü. Birlesmis Milletler'in eski silah denetleyicisi ve nükleer uzmani David Albright, 'Bu yeni giris yeni yeralti faaliyetlerinin veya mevcut faaliyetlerin genisletilmesine isaret ediyor' dedi. ISIS 2002 ile Ocak 2006 arasinda çekilmis 4 uydu görüntüsünü yayinladi.

ABD çikarlari zarar görür

Beyaz Saray'da görev yapmis iki eski yetkili, ABD'nin Iran'a saldirisinin, Amerikan çikarlarina Irak'taki savastan daha büyük bir zarar verebilecegini savundu. Beyaz Saray terörle mücadele eski danismani Richard Clarke ile Ulusal Güvenlik Konseyi ve Pentagon'da görev yapmis olan Steven Simon, New York Times'taki yazilarinda, saldirinin Iran kökenli terörü tirmandirabilecegini kaydettiler. Clarke ve Simon'a göre, Hizbullah gibi terör sebekeleri tüm dünyada harekete geçebilir

Nereden
    İstanbul

Kimin eli kimin cebinde arkadas. Bu ne yav. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Hizbullah'tan Türkiye'ye gözdagi!
    Türkiye ile ilgili sert açiklamalar yapan Iran Hizbullahi?nin lideri Harrazi, ABD'nin Iran'i vurmasi halinde neler yapacaklarini açikladi. Harrazi, bir de ilginç bir iddiada bulundu.
    17 Nisan 200617:27

Iran Hizbullahi?nin lideri Harrazi, ABD?nin Iran?a saldirmasi durumunda, dünyadaki tüm ABD hedeflerine intihar saldirilari düzenleyeceklerini açikladi. Harrazi, ABD ile isbirligi yaptigi taktirde Türkiye?yi de hedef alacaklarini iddia etti.

Tahran?in 140 kilometre güneyindeki Kum kentinde bulunan Iran Hizbullahi?nin lideri Seyid Muhammed Bager Harrazi,ülkesinin nükleer enerjiyle yetinmeyip, nükleer silah yapmasi gerektigini savundu.

Harrazi, ABD?nin saldirmasi durumunda nasil karsilik vereceklerini, ?Hizbullah olarak savasi kendi sinirlarimiz içinde tutmayacagiz. Savasi, Iran?a saldiran ülke ve onu destekleyen ülkelerin içine tasiyacagiz. Bizim nükleer tesislerimize saldirilirsa, Hizbullah komandolari Avrupa ve ABD?deki nükleer tesislere saldirarak cevap verecek? sözleriyle anlatti.

Hizbullah?in yillardir ABD ile savasmayi bekledigini de öne süren Harrazi, ?Batililar belki askeri açidan çok güçlüler; ancak baska noktalarda çok zayiflar. Onlari bu zayif noktalarindan vuracagiz. Planlarimizin ne oldugunu açiklamami beklemeyin; ama savas baslarsa ABD?li yöneticiler kendi saraylarinda hapis kalacak, disari çikamayacaklar. Intihar eylemlerine basvurmak bizim küçük, basit eylemlerimizden biri. Hazirligini çok önceden yaptigimiz birsey? dedi.

?ABD?LI SENATÖR ÇOCUKLARI INTIHAR EYLEMI YAPACAK?
    Hizbullah lideri, din adamlarinin intihar eylemlerinin islama aykiri oldugu açiklamasina ise, ?Biz de din adamiyiz. Fetvamizi kendi yöntecilerimiz, ayetullahlarimiz verir. Baska din adamlari baska türlü düsünebilir. Biz kendi fakihlerimizin söyledigini uygulariz. Bize saldiranlara kendi evlerinde saldiracagiz. Eylemler için buradan kimseyi göndermemiz gerekmiyor. Batili ülkelerde, ABD?de yerlesik insanlardan yararlanacagiz. Savas oldugunda, ABD?li bazi senatör çocuklarinin da bize katilip intihar eylemleri yaptigini göreceksiniz. Bu inandirici gelmiyor olabilir; ama savas oldugunda göreceksiniz? cevabini verdi.

?Iran intihar komandosu yetistiriyor?

Hizbullah lideri Harrazi, olasi bir savas ya da saldirida ABD?ye destek vermesi durumunda Türkiye?yi de hedef alacaklarini iddia etti. Harrazi, ?Eger ABD, Türkiye?deki üsleri kullanir, Türkiye?den yardim alirsa, hiç süpheniz olmasin ki size de saldiririz. Bize saldirana kim destek verirse versin, karsiliksiz birakmayacagiz. Öyle bir karsilik verecegiz ki, El Kaide?nin eylemleri yaninda hiç kalacak? diye konustu..

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı

tamam canim... sen Türk'sün, süpersin... ben de Rum'um, asagilik birisiyim... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

dünyadaki en yüce millet Türkler... digerlerine savas açmak lazim, hepsinin kökünü kazimak lazim... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yapacak baska bir sey yok... Okan Bayülgen taktigi... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Vallahi çok güzel taktik. Tam da adamini da bulmusssun ve onu örnek almissin ya tek kelime yazmaya gerek yok.

Türk irkinin kendine has bazi üstün özellikleri vardir elbet. Her irkin oldugu gibi.(Ör. Yunanlilarin çirkefligi)

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eyuphan Nickli Üyeden Alıntı

tamam canim... sen Türk'sün, süpersin... ben de Rum'um, asagilik birisiyim... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

dünyadaki en yüce millet Türkler... digerlerine savas açmak lazim, hepsinin kökünü kazimak lazim... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yapacak baska bir sey yok... Okan Bayülgen taktigi... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Vallahi çok güzel taktik. Tam da adamini da bulmusssun ve onu örnek almissin ya tek kelime yazmaya gerek yok.

Türk irkinin kendine has bazi üstün özellikleri vardir elbet. Her irkin oldugu gibi.(Ör. Yunanlilarin çirkefligi)

tamam renkdas... bence de sümela61 saçmaliyor, sen O'na bakma... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı

Asil sizin Türk kavramini nasil nitelendireceginizi ben merak ediyorum. Bana Türk olmayan sahislarinda bir kagit parçasiyla Türk olabilecekleri edebiyatini yapmayacaksiniz degil mi?

bu düsünceye göre kürt kökenli insanlar hiçbir zaman esit bir türk vatandasi olamayacaktir, dolayisiyla lafin sahibi istemese de kürtlerin davasini haklilastiriyor.. oyle ya adami elindeki "kagit parçasi" bile vatandas yapmiyorsa sana köle mi olsun. bazi insanlar safkan türk olduklarini düsünüyor ya ben buna sasiyorum.. hadi yörükler bu iddada bulunsa tamam.. ama benim nenem rumca konusuyor belki çogunuzunda.. buyuk ihtimal rum kökenliyiz, bizi de yunanistan sürermisiniz? elimizdeki kagit parçasi yetmez mi?

Öncelikle Oguz boyunun Cepni soyundan geldigimi belirteyim.

Kürtler kagit üstünnde bizlerden daha da ayricaliklilar. Bu konuda bir sorunun olmasin. Yalniz onlarin davalarini haklilastirma olayina tekrar takrar deginmekte yarar var.

Uluslar arasi hukuk ne diyor? Diyor ki; her millet kendi kaderini tayin etme hakkina haizdir. O halde kürt halki isterlerse kendi devletlerini kurma hakkina sahiptirler.Tabi buna müsaade edilip edilmeyecegi konusu tartismali. Kisacasi ben sunu demek istiyorum. Kürt halkinin %90 i ayrilik istiyor. Bu onlarin hakkidir. Ancak gitsinler nerde kuracaklarsa kursunlar. Ben elimden geldigince Türkiye hudutlari içinde buna tepkimi koyarim.

SImdi kürtlerin büyük çogunlugu ayrilik istiyorken, siz onlara karsi nasil bir tutum sergileyeceksiniz?

Yapmayin arkadaslar biz vatandasiz, R.Tayyip.E. gibi Biz Türkiyeliyiz, ayni savasta savastik, kardesiz propagandalari mi yapacaksiniz.

Yapmaya aynen devam edin. Adamlar da sunu diyor kardessek hakkimizi verin. o halde buyrun bakalim verin haklarini ?????????

Ben Kürtleri veya diger azinliklari kesmekten de yana degilim ayrica. Sesi çikanlari mübadele edelim. (rum,laz ermeniler gibi)

Irk konusunda sizinle konusmak isterim. Ancak dediklerimi anlamayacak veya anlamak istemeyeceksiniz. (Isterseniz ösn mi vereyim orada devam edelim bu konuya ::bugra_han06@hotmail.com)

Nereden
    Trabzon

tamam renkdas... bence de sümela61 saçmaliyor, sen O'na bakma... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yapmayin lütfen. kendinize asagilamaya gerek yok. Yahut öyle kastedmeye çalismissam da özür dilerim

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmayin lütfen. kendinize asagilamaya gerek yok. Yahut öyle kastedmeye çalismissam da özür dilerim

herhangi bir sorun yok,rahat ol renkdas... [img]smileys/smiley2.gif[/img]özürlük bir sey yok... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence abd irana saldirmak gibi bir gaflette bulunmayacak.. bize ve bizim gibi ülkelere yaptigi gibi içten yikma politikasi izleyecek bunu terör (pkk) le yapmazda etnik ayrimcilikla yapmaya çalisir..

iranda ermeniler azeriler kürtler (baska var mi bilmiyorum) gibi etnik gruplari kiskirtabilir...

türkiye devleti pkk.nin son silahli eylemlerinden sonra eline büyük bir koz geçti artik kimse bize karisamaz çünkü pkk.nin son aptalliklari sayesinde ab ve abd.nin bile pkk.yi savunacak bir seyleri kalmadi...

zaten ikinci büyük operasyonun zamani gelmisti...

Allah yardimcimiz olsun

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı

Asil sizin Türk kavramini nasil nitelendireceginizi ben merak ediyorum. Bana Türk olmayan sahislarinda bir kagit parçasiyla Türk olabilecekleri edebiyatini yapmayacaksiniz degil mi?

bu düsünceye göre kürt kökenli insanlar hiçbir zaman esit bir türk vatandasi olamayacaktir, dolayisiyla lafin sahibi istemese de kürtlerin davasini haklilastiriyor.. oyle ya adami elindeki "kagit parçasi" bile vatandas yapmiyorsa sana köle mi olsun. bazi insanlar safkan türk olduklarini düsünüyor ya ben buna sasiyorum.. hadi yörükler bu iddada bulunsa tamam.. ama benim nenem rumca konusuyor belki çogunuzunda.. buyuk ihtimal rum kökenliyiz, bizi de yunanistan sürermisiniz? elimizdeki kagit parçasi yetmez mi?

Öncelikle Oguz boyunun Cepni soyundan geldigimi belirteyim.

Kürtler kagit üstünnde bizlerden daha da ayricaliklilar. Bu konuda bir sorunun olmasin. Yalniz onlarin davalarini haklilastirma olayina tekrar takrar deginmekte yarar var.

Uluslar arasi hukuk ne diyor? Diyor ki; her millet kendi kaderini tayin etme hakkina haizdir. O halde kürt halki isterlerse kendi devletlerini kurma hakkina sahiptirler.Tabi buna müsaade edilip edilmeyecegi konusu tartismali. Kisacasi ben sunu demek istiyorum. Kürt halkinin %90 i ayrilik istiyor. Bu onlarin hakkidir. Ancak gitsinler nerde kuracaklarsa kursunlar. Ben elimden geldigince Türkiye hudutlari içinde buna tepkimi koyarim.

SImdi kürtlerin büyük çogunlugu ayrilik istiyorken, siz onlara karsi nasil bir tutum sergileyeceksiniz?

Yapmayin arkadaslar biz vatandasiz, R.Tayyip.E. gibi Biz Türkiyeliyiz, ayni savasta savastik, kardesiz propagandalari mi yapacaksiniz.

Yapmaya aynen devam edin. Adamlar da sunu diyor kardessek hakkimizi verin. o halde buyrun bakalim verin haklarini ?????????

Ben Kürtleri veya diger azinliklari kesmekten de yana degilim ayrica. Sesi çikanlari mübadele edelim. (rum,laz ermeniler gibi)

Irk konusunda sizinle konusmak isterim. Ancak dediklerimi anlamayacak veya anlamak istemeyeceksiniz. (Isterseniz ösn mi vereyim orada devam edelim bu konuya ::bugra_han06@hotmail.com)

asmisiniz

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milliyetin vatandaslik ile kazanilabilecegini düsünenlere ithaftir. Olaylar elbette gerçek degildir.

Günün birinde Etiyopya'dan bir zenci, sportif yeteneginden dolayi Türkiye'ye getirilir. Adina "Elvan" konan kizimiz Türkiye'nin millî atleti olarak bazi basarilar kazanir. Elvan Abeylegesse, serin bir güz aksami Istanbul sokalarindayürürken sicak bir seyler içmek için bir kafeye girer. Masaya oturup binbir zorlukla espresso istedigini anlatmaya çalisir. Garson çaresizdir ve "çay mi?"diye sorar. Elvan çaresizce basini sallar ve çaya razi olur.

Garson Mehmet televizyonlardan gördügü Elvan'a hayrandir ve bir sekilde sohbet açmaya çalisir. Yakisikli garson Elvan'in da dikkatini çekmistir. Elvan ayrildiktan sonra her hafta bu kafeye ugramaya baslar.

Mehmet ile Abeylegesse arasindaki iliski ilerledikçe bir aska dönüsür. Sonunda Mehmet Elvan'i evlenmeye ikna eder. Birlikte Mehmet'in anasinin elini öpmeye, Mehmet'in Anadolu'nun bir kösesindeki köyüne giderler.

Anasi "ben bu arapi gelin deyen almam ogul, evin yikilsin emi" der.

Mehmet Elvan Türk vatandasi olmustur, memlekete de hizmet etmistir der.

Anasi "lâ" der, Mehmet "illâ" der.

Mehmet bakar ki olacak gibi degil, Elvan'in Türkiye'yi ne kadar sevdiginden, Türkçeyi artik ögrendiginden, müslüman oldugundan bahseder.

Lâkin anasinin yaniti öykünün de sonunu getirir:

"Katrani kaynatsan olur mu seker

Cinsi batasica cinsine çeker."

Vesselam.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

güzel öykü ama genellemeye pek de müsait bir konu üzerinde konusmuyoruz zannimca.yani x irktan gelenler söyledir z olanlar ise böyledir.(öznel yargilardan yola çikilarak yapilan genellemelerin dogrulugu da ayri bir tartisma konusudur)

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kürt Lafi Duydugumda Igreniyorum.. Midem Kalkiyor Sinirlerim Kabariyor.. Içlerinde Bir Kac Tane Vatan Sever Vardir Diye Kalkip Kürtleri SAvunmam Olaylara Her Anlamda Baris gözüylede Bakmam.. Vatan Severlik Yeri Geldiginde Cani Pahasina Vatani Korumak Demektirr... PEkii Soruyorumm Bazi Arkadaslara ! Madem Kürtlerin Icinde de Vatan Sever oLanlar Var Neden Bu Kadar oLay Icinde Birlesipp Sehir icinde Terör Estiren Pkk ya Tepki Vermediler ? Bunlar nasil Hem Kürt oLup Hem Vatan Sever oLuyorlarda Oturup Kepenk Actirmayan Sehiri Darma Dagin Eden pkk ya Göz Yumuyorlar ? Trabzonda Trabzonlular Azinlik Pkk'lilar Cogunlukta oLsa ADIM GIBI EMINIM KI canimiz pahasina tepkimizi koyariz.. Cünkü Biz Vatan Severiz. Vatan Severlikde budur.. Peki Kürtlerin Arasinda Vatan Severler Var , Hepsini Potansiyel Pkk'li oLarak Degerlendirmeyin Diyorsunuzda Neden Hicbiyerde Biz Kürtüz Ama Türk Kürtüyüz Vatan Severiz Diyip Tepkilerini Koymuyorlar !! NEden HIçbir Yerde Ben Kürtüm Ve Türkiye Icin Ölürüm Diyen Insanlari Göremiyoruz !!!

Beyler Hikayeleri,Masalci Anlatimlari , Edebiyat Yapip Barisci Nutuklari Birakin ! Burada kimse insan Düsmani Degil. Kürt irkciligida Yapmiyoruz.. Insan Düsmanligimiz oLsa Yada Irkcilik Yapsak Bir Baska Toprak Isteyen Millet oLan Ermenileride Barindirmayiz...

Kürtlerin %99 u Potansiyel Pkk'lidir

Edited by: lazmania

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı
    Kürtlerin %99 u Potansiyel Pkk'lidir

lazmania kardesim bu mantikla "müslümanlarin %99'u el-kaide (ve türevleri) terörist gruplarin potansiyel üyesidir" yargisi da pekala dogrudur ve abd ninglobal terör uygulamasina sebep teskil eder.

burda kimseyi savunma görevini üstlenmis degilim.biliyorum ki hepimiz vatanina milletine bagli evlatlariz her kosulda ülkesinin iyiligini isteyen kisileriz ama birseyi elestirirken kantarin topuzunu biraz kaçiriyoruz gibime geliyor.

saygilar...

Iste en komigi de buna benzerdüsünceler... Türkler disinda herkes çirkef, herkes üçkagitçi, herkes korkak, herkes zalim, herkes satici, herkes hain...vs.

Lafa gelince mangalda kül birakmayiz da, bu ülkenin basbakanina ve insanlarinabakinca, ''her millet hakettigi sekilde yönetilir'' sözüne olan inancim bir kat daha artiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu basligin içerigi iyice siyasi konulara kaydi arkadaslar. Bu tip tartismalarin yeri bmn forumlari degildir. Kuralara göre de yasaktir. Basligi kapatiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)