Sayfa 11 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 491 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Bu vatan bizimdir!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çikalim sokaklara yürüyelim!... (hiç bir yere saldiramadan kimseye hakaret etmeden)

"vatan sevgisi" yürüyüsleri düzenleyelim!!!!

ama bir siyasi parti ya da görüs altinda olmasina karsiyim bunu halk yapacak halk kendisi önce olacak sen ben o ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslarim tepkilerinizde haklisiniz. Yanliz lütfen forum ortaminda oldugumuzu ve ortak paydanin Trabzonspor oldugunu unutmayalim ve kelimelerimizi ona göre seçelim.

Tamam Kaya da forummu önemli yoksa ülkemizin bu durumumu? hemsericilik Trabzonluluk ortak noktasi altinda daha kolay birlik saglanmazmi?

Nytre , sokaga degil dagada çikarim. Yetti artik. Irtibat kurmak isteyen arkadaslarim özelden mesaj yazsin lütfen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ben her zaman sunu savunuyorum... halkin önünde hiç bir sey duramaz...

halkimiz yani trabzonlusu ordulusu kütahyalisi edirnelisi muglalisi kendi çapinda bu vatanin bu durumunu protesto etse vatanini ne kadar çok sevdigini gösterse bu ...ler sinerler...

bunlar meydani bos buldu zannediyorlar ki biz ne yaparsak yapalim kimse tepki göstermez buralar bizim zannediyorlar...

danimarkadaki tv.lerindne d.bakir halkini yönlendirmeye çalisiyorlar (kepenklerinizi kapatin)

......................

kaya kardesim siyasi bir içerik tasimiyor söylediklerimiz zaten ona dikkat ediyoruz.. ayrica vatanseverlik zaten her insanin içinde olmasi gereken bir sey siyasigörüs üstü bir sey.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar zaten mesajlaradokunmadim. Bazi kelimelerle kurulan cümleleri forum kurallari geregi kaldirdim.

Anlayasiniz için tsk...

Nereden
    Hakkari

Demokrasi Haklarini Bu Ülkeye Hizmet Etmek Yerine Bu Vatana Ihanet Etmek Için Kullananlar Elbet Birgün Bu Haklarindan Yoksun Birakilacaklardir....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bu ülkeye ihanet edenler güneydogudaki insanlarimizi kullanan yabanci güdümlü insanlar ve oradaki bir avuç haindir!...

istemeyen çeker gider!...

bu ülkenin sinirlari belli!!!!!!!!!!!!

Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

bu devlet bu millet bu vatanin çocuklari , evlatlari , vatandaslari bu devleti d.bakirdaki siirtteki hakkarideki vandaki 3-5 çapulcuya vermez!!! ...

asker yetmez polis gelmezse biz geliriz!!!! bunu da böyle bilin lan!!!!

Emincan 3-5 çapulcu olduklarini sanmiyorum ama ne yazar...

Tabi ki, bunlar 3-5 çapulcu olamaz. Sayilari Türkiye nufüsundaki Türklerin sayisinin yaklasik olarak% X i kadardir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

aklimin almadigi ab ugruna su devletin hükümetin yaptigidir...

Oyle demeyin Basbakanimiz bugün çok sert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? ?????????? bir açiklama yapti. Dinlerken korktum vallahi [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bulamiyorum konusma metnini

31 Mart 2006
    Müdahale sartlarimiz bellidir

A.A.

Basbakan Erdogan, "Bunlarin hedefi, daha da ileri gidiyorum, Türkiye'dir. Biz ülkemizin üniter yapisini, bu üniter yapisi üzerinde kimseye ameliyat müsaadesi vermeyiz, bunu da böyle bilmeleri lazim? dedi. Çocuklarin istismar edildigini söyleyen Erdogan söyle konustu: Terör örgütlerinin istismar etmesine izin verenler, yarin bos yere aglamayin."

...... Genel Baskani ve Basbakan Erdogan, Bilkent Otel'de düzenlenen partisinin Il Baskanlari Toplantisi'nin açilisinda bir konusma yapti. Basbakan Erdogan, konusmasina, ?Her nerede Türkiye'nin basarilarina sevinemeyen, heyecanina ortak olmayan birini görürseniz, bilin ki, niyeti bozuk olan o dur? diyerek basladi.
    OYUNLARINI BOZACAGIZ

Erdogan, söyle konustu: ?Bunu teshis ettigimiz zaman bunlarin oyunlarini da bozmus olacaksiniz. Çünkü artik kendilerine bir muhatap bulamayacaklardir. Ben bunun için israrla diyorum ki; terörün, siddetin karanlik propagandasina kulaklarinizi, gözlerinizi de gönüllerinizi de lütfen kapali tutun. Bunu sadece il baskanlarina, kadin, gençlik kollari baskanlarina degil, su anda ekranlari basinda bizi izleyen tüm milletimizden bunu özellikle rica ediyorum.
    Gönüllerinizi, kulaklarinizi, gözlerinizi buna kapali tutun, bunu görsel ve yazili medyamizdan da istiyorum. Özellikle tekrar rica ediyorum. Görsel medyada açiyorsunuz ki ayni seyler dakikalarca döndürülerek veriliyor. Siz Allah askina kimin propagandasini yapiyorsunuz? Ben bir Basbakan olarak valimle görüstügüm zaman bunun ne oldugunu biliyorum. Ama vatandas bunun ne oldugunu bilemez. Vatandas, zanneder ki burasinda... Kan gövdeyi götürüyor. Sikintili olan yerler de olabilir. Ama bunu yaymak, bunu televizyonlarda dakikalarca göstermek ne kazandirir? Bu, ülkeye kaybettirir.?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

tesekkürler kardes...

dün istanbul aksaraydaki oyak banka yapilan bir saldiri var.. saldirinin oyak banka yapilmasi da bir mesajdri bence...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bunu yapanlar ............dir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

insan degil bunlar !!!!

istanbul kocamustapasa düzenlenen hain saldirida hayatini kaybeden boyaci vatandasimiz bir ara dayimin insaatindada çalismis tanisikligim olan bir boyaci ustasi idi.

Ölüm Kaderdir. ama artik sabrimiz kalmadi. malum sahis bakan ve malum hükümet danismani .. neyse size burda bise demiyorum. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

kaplan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

pkk denilenhainlerin Polisi askeri öldürmeleri karsisinda halen 3 5 çapulcu denmesine karsiyim. Ozaman bulun o 3 5 çapulcuyu. Türkiye bu kadar aciz bir millet degil.Edited by: kaplan6161

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

istanbuldaki olaylar sonrasi orada bulunan bir vatadasin dedigi laf aynen su:
    yeter be artik,polis asker birsey yapamiyor artik bizde KUSANACAGIZ!
    Onlar öyel oralarda binlara yakioyr falan keske bizde buralarda o DTP binalarini yakip yiksak bombalasak[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: X-factor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

o 3-5 çapulcu arasira ekrana çikiyor kardesim partileri bile var... danimarkadan yayin yapiyorlar belediye baskanliklari yapiyorlar ama hiç birine devlet el sürmüyor!..

hepsi ortada!..

Devletin asli görevi milleti korumaktir. Göz yummak degil.... neler oluyor anlayamiyorum [img]smileys/smiley5.gif[/img]

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buna bi cozum bulunamazsa yakinda cok daha kotu goruntuler olusacak artik acik olan suku teror artik dagda deyilde sehir merkezlerinde faliyet gosteriyo

bunlara yuz verenler onlari ayri bi kiimlik olarak gosterenlerbakalim daha neler yapacaklatr

pkk yi dagda degil zaten ANKARAda aramak lazim [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

terörle mücadele yasasina daha sert maddeler koyuyorlarmis...

oraya madde koyacaginiza bu adamlara bu kadar müsamaha gösterenlere yasak koyun

Bu olaylar görünen terör. Birde görünmeyen terör var uzun zamandan beri. Mesela kaçak elektrik , kapkaç , gasp , hirsizlik , dolandiricilik , adam kacirma , kaçakaçilik vs. vs. Bu olaylara bakildiginda bu olaylari gerceklestirenlerin dogu ve güneydogudan ailelerinden bir miktar para karsiligi satin alinan(!) kücük cocuklarin ve genclerin kullanildigini görmekteyiz. .Sen önce ordaki pislikleri def et , istikrar saglansin , verilen vergileri çöpe atma , sonra muhakkak sana yatirim yapilir ve sonra huysuz bebek gibi aglamaz , emzigini agzina veririz.5 dönüm bostan , yan gel yat osman devri bitmelidir artik ve insallahta bitecektir.ey gafiller maymun gözünü açti. Geçmiste oldugu gibi bu millet nasil sabretmesini bildiyse , belayi öyle defetmesinide bilir. Allah hepimizin bu konuda yardimcisi olacaktir.

(Burada bu durumda olmayan ordaki vatandaslarimizi tenzih ederim)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)