Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maçlarimizi anlatan Lig TV spikeri

Nereden
    Almanya

Arkadaslar Öztürk Pekin acaip Ts lidir. hatta sanirim bunun ya annesi yada bir akrabasi erdogduda yasiyor. gelmisti erdogduya bi aralar. Ts li oldugunu her zaman söyler. zaten bizim maclarda bazi pozisyonlarda Ts li oldugunu belli edercesine hirsli anlatiyor maclari.

hatta eziklerin formunda gezerken orda gördüm. eziklerin zoruna gidiyor onun Ts maclarini hirsli neseli anlatmasi forumlarda görmüstüm. ama tabiki mac anlatimi yetenek isidir. anlatan kisi Ts li olsunda kim olursa olsun. en azindan ayni duygulari paylasiyoz o kisiyle.

mayisti sanirim izine giderken istanbuldan trabzona ucakta bjk kafilesi vardi. bjk sebat maci icin Trabzona gidiyorlardi. bende tam öztürk pekinin arkasina ourdum. o haftada istanbul Ts maci vardi. dayanmadim kalktim dedim öztürk abi senin ne isin var simdi trabzonda. cokmu önemli mac var orda da gidiyon maci anlatma. neden trabzon macini vermiyonuz diye sitem etmistim. demek milletin icinde vardi benim düsüncelerki bütün ucaktakiler adamin basina toplandi) bjk lilarda önde oturuyor.

bana söyle dedi sen hakliisn ama izlenme oranina göre bu olaylar ceryan ediyor. dedim zoruma gidiyor abi. Maclarimizi izlemek istiyoruz. Demek konusmalarim etkili olmuski bu sene maclar artik sürekli veriliyor.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img](biraz ukalalik yaptim kusura kalmayin)

iste böyle ben Öztürk abiyi seviyom. maclarimizi anlatmasindan yanayim. sizi bilmem.!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maçlarimizin yayin sorunu varken geçen sezon millet ortaligi ayaga kaldirdiniz! Birakin da kim anlatirsa anlatsin,diger maçlari da Öztürk Pekin'in anlattigina sahit oldum..Çok uc noktalara girmeyin duruma sükredelim.. Edited by: Utku61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

türk filmlerinde sikca görürüz..

mahallenin kofti gencleri birbirleriyle sakalasip konusuyorlardir, bi tanesi de "söyle vurdum devirdim, adamin yüzü korkudan soldu" vb türü cümleler kurup kendince hava atmaktadir. O sirada koseden bir adam cikagelir gruba dogru, evine gitmektedir aslinda (ayhan isik mesela), az önce kendisi hakkindakikücümser ifadeleri de duymustur. O lafi eden kofti herife (meslea nuri alco=fenerbahce) mustehzi bir ifadeyle bakar ve nuri'nin yüzü korkudan sapsari olur. Ama Ayhan Isik =trabzonspor, muhatap bile olmaz , basini hafifce sallar alayci bir gülümsemeyle ve elinde alisveris filesi evinin yolunu tutar..

trabzonspor kimligi de budur. simdi böyle bir kimligi önümüze koydugumuzda; bu arkadasla arkadaslik edebilecek tek bir spiker geliyor aklima. O da öztürk pekin. Spikerlik vasiflarini eksik bulanlar olabilir, bu normal. ama insanlik vasiflarinin yerlerde süründügü; en iyi yalakaligin en güzel spikerlik sayildigi bir iklimde; bizim gibi hep efendi kalan, ama gerektiginde de osmanli tokadini cakan bir "kimlik"e, Öztürk Pekin yakisir. Adam olsun da, hangi takima sempati duyarsa duysun. Ki zannimca, trabzonspor sempatisi olan biridir.

herkese baki selam

antep maçini iyice seyredip bi istisare yapin o zaman maçin ne kadar tatsiz anlatildigini anlayacaksiniz...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Öztürk Pekin Macimizi anlattimi uykum geliyor vallahi. Birde su Istanbul Takimlarin Maclarini anlatan gerizekalilar nedense 2 ayri Golde farkli farkli bagiriyor. Birde Avrupa'da bunlari destekliyecem heeee[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rum macini anlatan spiker kim yaw oda fena diildi hiç diilse öztürk pekinden iyidir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı
    rum macini anlatan spiker kim yaw oda fena diildi hiç diilse öztürk pekinden iyidir

Melih Gümüsbiçak

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o gitsin televole sunsun yaf.[img]smileys/smiley1.gif[/img]ama maçin gazindan bagirdi az buçuk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O SPIKER HER KIMSE UMRUMDA DEGIL AMA BEN BILE DAHA HEYECANLI ANLATIRIM BIZIM MAÇLARI...

BI KERE INSANIN IÇINDE TS ASKI OLMALIKI DILINDEN KENDILIGINDEN AKSIN KELIMELER...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı

Melih Gümüsbiçak

Bol sans Trabzonspor rasgele bordomavililer demesi acaip hosuma gidiyordu sl maclarini anlatirken...

bizim maclari anlatan ozturk pekin idare eder yine adam yattara delisi resmen, ankaragucu macinda yattara okadar costuki pekin gulerek'' bakalim simdi ne yapacak'' demisti bi ara

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

YA abi neyi tartisiyosunuz anlamadim maclarimizi vermiyo diye kafayi
    yiyoduk simdide spikeri begenmiyoruz birakin isterseler spiker bile
    anlatmasin maci biz seyredelim yeter amma ac gözlüyüz maclari
    verdiklerine dua edelim biz..

Ayrica ÖZTÜRK PEKIN TRABZONSPORLU adim gibi eminim...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Maçlari Trabzon sivesiyle anlatacak bir spiker bulsalar güzel olmaz mi?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu haftaki maci öztürk pekin anlatmayacak onur sahin diye biri dediler o anlatacak

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence super anlatiyo gecen yattaranin fatihe mukemmel pasina dogru kosuyorken [img]smileys/smiley32.gif[/img]''haydi kara firtina''[img]smileys/smiley32.gif[/img] diyodu bencede trabzonsporlu ben öztürk pekin i tercih ederim...

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur Sahin Besiktas muhabiri sanirim... Genç bir çocuk. Diksiyonu düzgün. Ama böyle seylere takilmamak lazim.. Kim anlatirsa anlatsin... Biz iyioynayalim gerisi mühim degil... Futbol adina güzel seyler olsun...Gölgede ve Güneste Futbol'un yazari Eduardo Galeano'nun dedigi gibi; "Ben basit bir "iyi futbol dilencisiyim".Tanri rizasi için, güzel bir maç lütfen!"

KARADENIZ INSANINA ANLATTIRACAKLAR O SIVE O HEYECAN ÇOK GÜZEL OLUR[img]smileys/smiley36.gif[/img]BI ARA TELEON YAPMISTI

+6

MISSION_61 E KATILIYORUM..AZLA YETINMEYEN ÇOGU NE YAPSIN DERLER...GEÇEN SENE MAÇLARI IZLEYEMIYORDUK...SIMDI IZLIYORUZ AMA...SPIKER UMRUMDA DEGIL....FUTBOL UMRUMDA MAÇI IZLEMEK UMRUMDA,,YATTARA YI IZLEMEK UMRUMDA,FATIHIN GOLLERI UMRUMDA,SYMEK IN ARA TOPLARI UMRUMDA..GERIISI HIKAYEE

ARKADASLAR ONU BUNU BILMEM TÜRKIYEDE SPIKER DEDINMI TRT'DEN YALÇIN ÇETIN DERIM GERISI HIKAYE.ISTERIMKI HER MAÇIMIZI O ANLATSIN. INANINKI O RADYODAN MAÇI ANLATTIGI ZAMAN BILE TV'YI KAPATIP MAÇI RADYODAN DINLIYORUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tv mai vermese niye vermedi diye yaygara kopartiris verse spikeri begenmeyis nasil bir milletis anlamadim[img]smileys/smiley11.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Eeee, birseyleri elestirmemiz gerek. Elestirmezsek, asil o zaman bizde bir degisim basladigini düsünürüm ben. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

lig tv´nin spikeri yine idare eder, yani fena degil.
    En gicik spiker Kanal D´nin spikeri.
    Onu dinlerken tv´yi yumruklayasim geliyor...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugunku (gaziantep) maci spikeri gercekten iyidi...Eskisinden iyiydi..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elestirerek en mükemmelini bulacagiz.Niye bazilari bu elestirilerimizi hazmedemiyor,anlamis degilim.Maçlarimizi vermemek onlarin ayibiydi.Elestirdik,bagirdik artik maçlarimizi seyredebiliyoruz.Simdi sira spikerde...O kadar.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

su televoleyi sunan çocuk bzizm maçlari anlatsin bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)