Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maçlarimizi anlatan Lig TV spikeri

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzonla özdeslesmis biri olan öztürk pekin gayette güzel maç anlatiyo elestircek hiç birsey yok ortadaEdited by: gilimali

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence var olan bir sürü isim içinde Öztürk Pekin en uygun olanidir... Daha iyisi çikana kadar... Manasiz çigliklari yok, Trt kökenli oldugu için konuya vedile hakim...Yormuyor adami...Çiglik çigliga bagiran adamlar, köpükler saçarak tarafliligini kusanlar... Ben böyle görüntüler istemem açikcasi...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek kelimeyle uykum geliyor arkadaslar...Gerçekten beceremiyor maçi yorumlamayi...Gerçikötününkötüsüde var Faik Çetinerin sundugunudüsünsenize [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Valla daha iyisini bulursaniz getirtin.Maçlarimiz yayinlansinda tek derdimiz bu olsun.

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence kimin sundugundan daha önemli kimin yorumcu olarak katildigi arkadaslar özellikle ridvan dilmen yorumlamasi ( zannedersem simdi yorulamiyor ) onun gibilerin trabzonumu agizlarina bile almasina tahammülüm yok

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı
    Tek kelimeyle uykum geliyor arkadaslar...Gerçekten beceremiyor maçi yorumlamayi...Gerçikötününkötüsüde var Faik Çetinerin sundugunudüsünsenize [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Faiktende beteri war mesela ILKER YASIN, hele o TRABZON-galata turkiye kupasi macindaki yorumu aklima geldikce adami wurasim gelio, adam "erdinc kiwranio dio" yerde mehmet yatio, gerci size anlatmaya gerek yok bildiginiz Ilker Yasiniste!

Bence sorun yok spikerimizde yirtinmasinada hic gerek yok ercan gibi, o heycanli anlatinca golmu oluo sanki yoooo, eee ben zaten yeterince heycanlaniom maclarimizda su an bencec durum tam ideal

Guests
    Ziyaretçi

Bizim maçlari anlatan spikerin adini bilmiyorum.Ama yillardir bizim maçlari hep o anlatir.Bence çok güzel anlatiyor.3 istanbul sülüklerinin maçlarini anlatanlarin sesleri o kadar igrenç ki bence bu adam çok iyi anlatiyor maçlari.

Ayrica önceden Radyo 1 de bir Necati Karakaya vardi bizim maçlari anlatirdi.Eger onu dinlediyseniz inanin bu adama bin kere sükür edersiniz.

Eveeeeeeett hamii topuu aldiii ve gol.Golu Orhanlar atti(Büyük orhanla,Küçük orhani bile ayirt edemezdi)

Adam tam bir komediydi yahuu.Hatirlayan var mi o adami???

Adam maç anlatirken çok heyecanli anlatmiyor ama yapilan güzel hareketlerin hakkini da veriyor.

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Öztürk Pekin, iyi spikerdir. Emektardir. Yillarin spor spikeridir. Lyon'u 4-3 yendigimiz maçi anlatan Öztürk Pekin'dir. Orhan'in attigi golden sonra "Iste bunu istiyoruz, bunu bekliyoruz" derken bogazi dügümlenen yine Öztürk Pekin'dir. UEFA kupasi Türkiye için hayal olarak göründügü yillarda, Trabzonspor'aUEFA Kupasi yakisir diyen de Öztürk Pekin'dir.

Hangi takimi tuttugu önemli degildir. Fenerbahçe'Nin 3-0 geriden gelip Antep'i 4-3 yendigi maçta, Fenerbahçe'nin her golünden sonra bir taraflarini yirtan Öztürk Pekin degildir. "Alex, Alex, Alex... Iste Alex.." diyerek gol sevincini mikrofon hisirtilariyla birlikte dile getiren de Öztürk Pekin degildir.

Aygün at o golü demistir. Ancak, güzel bir atak organizasyonu sonucunda Aygün'ün o golü atmasi gerektigini düsünmüs, seyir zevki açisindan gol olmasi gerektigini dile getirmistir.

Sira Öztürk Pekin'e mi geldi?

Biz kimseyi siraya koymadik ki??? Hayirdir senin öyle bir niyetin mi var???

Banane ya benim maç anlatmasi ilgilendirir isterse babamin oglu olsun anlatamiyosa birakacak birakmazsa tepkimizi ortaya koyucaz...

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

li tv deki diger spikerlere bakinca,bide üç istanbul takiminin maçlarinda yaptiklarini görünce bence öztürk pekin gayet iyi.illa baskasi olacaksa murat kosovayi tercih ederim

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya o adam ts li oldugu için weriolar bizim maça.. bende farkindaym hiç heycanli olmuo o adamdan dinleyince maçi.. 3 sülüklerin maçlarini anlatan spikerler daha ii..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

stadda maç izlerken nasil heycan yapiyorsunuz bilmiyorum kulaklikla bir yandanda maç mi dinliyorsunuz.Yada söyle sorayim Takiminizin maçini izlerken spikerin yorumuna göremi heycan yapiyorsunuz.Ben bu hafta maçi izlerken Öztürk Pekin i duymadim bile tv nin sesi bizim bulundugumuz yere kadar gelmiyordu.Heycan yapmam gereken yerlerde heycan yaptim.Spikerin sesi gelmiyor diye bön bön tv ye baktigimizi zannetmiyorum.Deniz bile heycan yapti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bana trabzonsporumun sahada olmasinin heyecani yeter ilker yasin disinda spiker farketmez...

ama gerçekten o adama katlanamiyorum...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

----- edit--------Edited by: ktuTS

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı
    Öztürk Pekin - her ne kadar maçlari izleyene zehir etse de - yillardir Ts maçlarini anlatiyor, Cine 5'den beri yanilmiyorsam.. Bende pek memnun degilim aslinda ama oyuncularimizin ismini yanlis söyleyen, takimi tanimayan uydurma yorumlar yapan kisilerin anlatimindansa Öztürk Pekin i tercih ederim..

aynen abi

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Öztürk Pekin, iyi spikerdir. Emektardir. Yillarin spor spikeridir. Lyon'u 4-3 yendigimiz maçi anlatan Öztürk Pekin'dir. Orhan'in attigi golden sonra "Iste bunu istiyoruz, bunu bekliyoruz" derken bogazi dügümlenen yine Öztürk Pekin'dir. UEFA kupasi Türkiye için hayal olarak göründügü yillarda, Trabzonspor'aUEFA Kupasi yakisir diyen de Öztürk Pekin'dir.

Hangi takimi tuttugu önemli degildir. Fenerbahçe'Nin 3-0 geriden gelip Antep'i 4-3 yendigi maçta, Fenerbahçe'nin her golünden sonra bir taraflarini yirtan Öztürk Pekin degildir. "Alex, Alex, Alex... Iste Alex.." diyerek gol sevincini mikrofon hisirtilariyla birlikte dile getiren de Öztürk Pekin degildir.

Aygün at o golü demistir. Ancak, güzel bir atak organizasyonu sonucunda Aygün'ün o golü atmasi gerektigini düsünmüs, seyir zevki açisindan gol olmasi gerektigini dile getirmistir.

Sira Öztürk Pekin'e mi geldi?

Biz kimseyi siraya koymadik ki??? Hayirdir senin öyle bir niyetin mi var???

Banane ya benim maç anlatmasi ilgilendirir isterse babamin oglu olsun anlatamiyosa birakacak birakmazsa tepkimizi ortaya koyucaz...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Benim tercihim Melih Gümüsbiçak..

Ben de öncelikle Melih Gümüşbıçak'ı sonra da Öztürk PEKİN'i tercih ederim.

Zaman zaman kızsam da Lig TV'nin de doğru işler yaptığını düşünüyorum.

Öztürk Pekin'e de laf edenleri anlamıyorum.

2006 Dünya Kupasını ATV almış, asıl siz onu düşünmeye başlayın. O güzelim maçlar nasıl katledilecek. Bütün spikerkleri Lig TV topladı.Edited by: simal yildizi

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iöztürk pekini istemeyenlere

ya daha kötüsü olursa ve onu ararsak gelen gideni aratir

ben bildim bileli cine5 ten bu yana öztürk anlatiya maçlarimizi..bide radyodan murat ünlü sunardi..artik bir degisiklik yapsalar cidden ii olcak..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

öztürk pekin bir fenerbahce taraftaridir ama trabzonsporada büyük bir sempatizani vardir.bizim maclarda tek hatasi futbolcularin isminibazen yanlis söylemesi . ama diger taraftanda hep bizim takimi över mesela gecen macta yattara için ..ooooov calimda atti ben böyle birçalimi pepsinin reklam filminde oynayan ronaldinhoda görmüstüm .. demisti biraz soguk anlatiyor maclari ama olsun yinede dürüstbir adam ..begendigim spikerler arasinda ise melih gümüsbicak var oda cok harika bir mac anlatiyor mesela trabzonsporun gecen sezon oynanan skonto riga macinda adam aglarcasina gol diye bagirisi ..ercen taner ise tamamen tarafli bir yaklasim gösteriyor bize karsi degil ama anadolu takimlarina karsi cok tarafli ailtonun attigi golden sonra söyle diyor gol makinasi calismaya basladi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

murat kosova'yi tercih ederim [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

ama o ntv de

valla arkadaslarinda dedigi gibi daha iyi birisini getirmiyeceklerine göre öztürk pekin yine en iyisi ercan taneri günahim kadar sevmem ama adam maçi anlatiyor

Nereden
    Trabzon

ercan taner den ts için dalga dalga geliyor goller karadeniz firdtinasi sert esiyor ts.gb macinda ilk 10 dk 3,0 öndeyiz

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    murat kosova'yi tercih ederim [img]smileys/smiley17.gif[/img]

oyle bi sansimiz olsaydi bende murat kosovayi etrcih ederim gerek basketbol gerek futbol maclarini harika anlatiyo

lig tvden melih gumusbicak da olabilir

ozturk pekin de ozellikle yattarayi cok begeniyo ve ank gucu macindaki calimi attiginda gol demeden yok boyle bi calim ben boyle calim gormemistim dedi

fbli melih sendil veya ercan tanerin goool diye bagirmasini degilo pekini secerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)