Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adem Koçak neden oynatilmiyor?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Iyi valla kimseyi elestirmeyelim o zaman!

Yok Senol Günes elestirilemez,yok Gökdeniz elestirilemez...!

Kim bunlar ya Padisah degiller ya!!!

Kimse Trabzonspor'dan Üstün degildir bu böyle biline!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardesim elestirinin de bi adabi bi usulü bi orta yolu bi düzeltici islevi olmali biri diyo lan bu hocaliktan anlamiyo dünya 3.lügü sansa geldi biri diyo kaleciden teknik direktör olmaz vsvs. bunlar elestirimi hakaretmi elestiri dedigin böyle olmaz kardesim.

Nereden
    Diyarbakır

Benim böyle bir postumu bul üyeligimi iptal ettireyim!!!

kutoz
    Ziyaretçi

Sen üzerine alinma. Bu topicte geçmise dönük yazilanlari okursan, Hasan'a hak vereceksin. Tabi ki elestiri yapilir. Bende senin gibi Senol Günes'in oyuncu degisikliklerin de hata yaptigini düsünüyorum. Ama kalkip, Senol Günes'in dünya üçüncülügünün tesadüf oldugunu, o takimin basina kim geçerse geçsin üçüncü olurdu demek, Senol Günes'e karsi hakaret degil mi sence?

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Benim böyle bir postumu bul üyeligimi iptal ettireyim!!!

Yemin et[img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: Oflu144

Nereden
    İstanbul

Evet Erkan abim açiklamis sana karsi birsey degil bu
    Abi tesekkürler[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Sen üzerine alinma. Bu topicte geçmise dönük yazilanlari okursan, Hasan'a hak vereceksin. Tabi ki elestiri yapilir. Bende senin gibi Senol Günes'in oyuncu degisikliklerin de hata yaptigini düsünüyorum. Ama kalkip, Senol Günes'in dünya üçüncülügünün tesadüf oldugunu, o takimin basina kim geçerse geçsin üçüncü olurdu demek, Senol Günes'e karsi hakaret degil mi sence?

Evet haksizlik abi!

Bu basarilari inkar etmek için ya kör ya da aptal olmak lazim.

Benim demek istedigim daha önceki yorumlarim da böyle seyler yazmadigimdir isteyen bakabilir!

Yalniz arkadasin beni kastederek bazi seyler söylemesi hiç hos bir davranis degildi dogrusu...

Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Evet haksizlik abi!

Bu basarilari inkar etmek için ya kör ya da aptal olmak lazim.

Benim demek istedigim daha önceki yorumlarim da böyle seyler yazmadigimdir isteyen bakabilir!

Yalniz arkadasin beni kastederek bazi seyler söylemesi hiç hos bir davranis degildi dogrusu...

Yok arkadasim sen üstüne alinma ben seni genelde takip ediyorum yazilarini böyle bisey yapmiycani biliyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Ümit milli maçinda çok iyi oydadigi için adami kahraman yapmanin alemi yok.Bizim takimda iyi oynayamiyor.(Ankaragücü maçi hariç)

Ben katilmiyorum sans verilirse çok iyi oynayabilir.En azindan denemekte fayda var.Dün orta sahanin hakimi oydu.Çok iyi defans arasina toplar atti ve çok iyi çalisti bence oan sans verilmeli.

Nereden
    Ankara

hüseyin neden oynuyorsa o yüzden, dün izledik harika futbol oynadi oynarsa devamlilik imkani verilse 10 hüseyin eder.

bence huseyinin yerine madem bu kadar adam ariyorsunuz bu adem degil ibrahim ege olur ama sadece formsuz huseyinin yerine yoksa huseyin bu takimin degisilmez bir orta sahasidir..

Alıntı mini FaNaTiK Nickli Üyeden Alıntı
    bence huseyinin yerine madem bu kadar adam ariyorsunuz bu adem degil ibrahim ege olur ama sadece formsuz huseyinin yerine yoksa huseyin bu takimin degisilmez bir orta sahasidir..

aynen abi her kelimesine katiliyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kadikoydeki fb maçinda ademi hatirlayan varmi?o maçtaki ademi hanginiz su takimda görmek istersiniz?ümit milli maçta ademin aldigi rol ile bizim takimda aldigi rol ayni mi?adem hüseyin'in mevkisinin adami mi?kesici önlibero ile pas yapici önlibero arasindaki teknik farklari açiklayabilirmisiniz?adem yoksa szymek'in mevkisinin adami mi?hüseyin formda degil diye adami senolun torpilinden kadroda görmeniz hayra alamet mi?form tutana kadar yedek kalsin diyen zihniyet,oynamayan adam nasil form tutsun?kesici önlibero mevkiinde hüseyinden daha iyi türk oyuncu söylermisiniz?lütfen isim söyleyin lafi gevelemeyin..

elma ve armutu karistirmada üzerinize yok..bravo vallahi...

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

adem yoksa szymek'in mevkisinin adami mi?

Tespitin dogru. Szymek transfer edilene kadar Adem (Thijs`in yerine)ilk 11`de Huseyin`le yanyana oynuyordu.

Huseyin`in bu takimdaki alternatifi Ibrahim Ege`dir. Szymek`in alternatifi ise Adem Kocak`tir. Aslinda Huseyin ne kadar formsuzsa Szymek`te o kadar formsuz. Lakin, Szymek`in karizmasi (!) ve gol atma potansiyeli oldugu icin elestirilmiyor ve kabak hep Huseyin`in basina patliyor.

Huseyin ve Szymek milli maclardan yorgun donecekler ve son form durumlari iyi degil. Bu iki oyuncu yerine, Antep macina Ibrahim Ege ve Adem Kocak`li bir 11`le baslamak cok mu cesur bir karar olur?

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

adem yoksa szymek'in mevkisinin adami mi?

Tespitin dogru. Szymek transfer edilene kadar Adem (Thijs`in yerine)ilk 11`de Huseyin`le yanyana oynuyordu.

Huseyin`in bu takimdaki alternatifi Ibrahim Ege`dir. Szymek`in alternatifi ise Adem Kocak`tir. Aslinda Huseyin ne kadar formsuzsa Szymek`te o kadar formsuz. Lakin, Szymek`in karizmasi (!) ve gol atma potansiyeli oldugu icin elestirilmiyor ve kabak hep Huseyin`in basina patliyor.

Huseyin ve Szymek milli maclardan yorgun donecekler ve son form durumlari iyi degil. Bu iki oyuncu yerine, Antep macina Ibrahim Ege ve Adem Kocak`li bir 11`le baslamak cok mu cesur bir karar olur?

adama ''yermi?'' diye sorarlar..öyle kolay degil 2 genç oyuncuya bir anda ilk 11de görev yapmak..kusura kalmasin kimse ama cm oynamiyorsunuz (sözüm sana degil)..sirf konusmak elestirmek için hoca'ya laf atmasin kimse..

kutoz
    Ziyaretçi

Bu aksamki milli maçta Hüseyin'i begenmeyen var mi? Ikinci yari milli takimin oynadigi oyunda, Hüseyin'in orta sahada hiç mi fonksiyonu yoktu? Sahsi görüsümdür, Hüseyin oyunda bulundugu süre zarfinda, iyiydi. Orta sahada çaldigi 8 topla, takima enerji verdi. Bence Hüseyin, ukrayna maçindan sonra moralli dönecektir ve takima daha da faydali olacaktir. Adem Koçak'la Hüseyin'i mukayese etmenin yanlisligindan vazgeçelelim.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah be hüseyin birde pas yüzdeni arttirsan da hepimizin gönlünde tahtina çiviler çaksan ne güzel olurdu.Inaniyorum ben olacak bu adam.Biraz gayret

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da Hüseyin yerine su anda I.EGE oynamali bence de.Hem daha hizli,daha çaliskan,hem de daha teknik[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Geçen seneki fb maçinda Hüseyini de hatirliyorum.Anelkayi ben düsürmedim herhalde tribünden.

Bu arada tabiki tartisacagiz.Bunu su gitsin bu gelsingibi anlamayalim.Kötü oynasada bizim topçumuz,iyi oynasa da.Iyiye iyi diyoruz da kötüye niye kötü demeyelim.

arkadaslar unutmayalimki hüseyinin o pas atamaz ayaklari yüzünden villareal maçinda yedigimiz golü kattiyen unutulamaz o pasi veremeyen adam hala neden oynarkii

hüseyinin bence sadece ikinci yarilari oynasa daha ii olur neden derseniz:

ilk yarida simko ve hüseyinin yerine adem birde jun girse takimda gol bulabilmemiz %60 artar golleri attiktan sonra hüseyin yada simko girse takimin performansi %40 artar yani diyorum ki hüseyin atakçi degil defançidir..

lütfen cevap bekliyorum

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı lazoliii Nickli Üyeden Alıntı
    Ah be hüseyin birde pas yüzdeni arttirsan da hepimizin gönlünde tahtina çiviler çaksan ne güzel olurdu.Inaniyorum ben olacak bu adam.Biraz gayret

Gönlümüzü yaninda hissettikçe daha hos olacak ,inan bana[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Edited by: 61viya

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü Milli Maçtan sonra bile hala Hüseyin'in önemini anlamamis arkadaslar ne yazik.

Beyler ikinici yari Danimarka atak yapamadi.Bunu yapan Hüseyin,Okan'in oyuna girmesi ve golü atmasi sizi yaniltmasin.Ilk yari Hüseyin oynasaydi Hasan ve Yildiray bu kadar siritmazdi veya ikinci yari Hasan'in yerine Hüseyin girseydiYildiray daha iyi is yapardi.

Baz futbolcularin önemini yok olduklarinda anliyorsunuz.Hüseyin'e burun kiviran Fatih Terim'de nasil yapisti ona gördünüz iste.

Bu konudahalaHüseyin teknik degil diyenlere de eger teknik olsa o kadar mücadele gücü ve kesicilik özelligi olmazdi belkide.Asla vazgeçmem Hüseyin'den.Adem de I.Ege'de sans bulacaklar ama Hüseyin sakat veya cezali oldugu zaman.Hüseyin varsa oynar.

Hüseyinin bir lafi vardir, o yüzden nefret ettim kendisinden. "Iyi pas atabilseydim Real Madrid'de oynardim, Trabzonda degil".

Fazla da yorum yapmaya gerek yok. Davul Zurna Sinek Saz...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

O cümlede neyi kasteddigini anlayamiyor musunuz?? Magazin haberlei gibi,koca bir texten cimbizla çekilmis bi cümle...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı

Hüseyinin bir lafi vardir, o yüzden nefret ettim kendisinden. "Iyi pas atabilseydim Real Madrid'de oynardim, Trabzonda degil".

Fazla da yorum yapmaya gerek yok. Davul Zurna Sinek Saz...

Shadow nefret edilecek ne var ki bunda.Biz bugün Fatih Tekke'mizin giderse iyi bir takima gitmesini istemiyormuyuz.Hüseyin'de ayni sekilde iyi olsaydi veya eger pas yüzdesini gelistirip Real Madrid'ten teklif alsa gitmesini istermezmiydik iyi paralar karsiliginda.Fatih' gösterdigimiz hos görüyü ondan esirgeyecekmiydik.

Kaldi ki bu elestirilere karsilik vrilmis bir cevap.Nefret edilecek ne var?Istanbul takimalrina giderim dememis.Real Madrid'e giderim demis.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)