Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor mar??...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Ibrahim canin haydi haydi trabzon varya??

dogru diyon kardes bu ibrahim can da süper adam simdi bomba

GÖKHAN BIRBEN yeni kaseti süper....

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Benim anlamadigim marsimizin illa karadeniz müzigi ile olmasi sart mi?Illa karadenizli birinin söylemesi sartm mi?Geçelim artik bu anlayisi.Trabzonspor tek bir sehrin ve tek bir bölgenin takimi degil,bence bu konuda uzamn birçok insan var ama bizde bu anlayis oldugu sürece bir adim atamayiz.

bi marsimiz eksik oda olunca süper obunuda yapsa yapsa kazim abi volkan abi yada ortaklasa yaparlar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün takimlarin marslari çoooook dandik

neymis ne mutlu seni bilmem needene

de yok re ra cinconbunlar ilkokul müzügü gibi bizm kazim koyuncu ismail türüt veya fuat saka muhtesem marslr yaparlar buaradafuat ska nin karadeniz bordomavi parçasi resmi stede de war çok güzel onu bi dinleyin manyak gazagetirio beni

buarada harun kardes illa bizim yöreye mi ait olmali dedi bence bize yakisani budur yörye hasolursa dah hos olmazmi??

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Kazim Abinin sarkisinin sözler de süper mesajlar var..En çok hosuma giden kisim;

"Oy Trabzon Trabzon

Yik yesil sahalari

Çik yukari ezilsin

Istanbul agalari"

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bu dörtlügün ardindan söylenen oy oy oy trabzon'u bütün tribün ayni anda KOY KOY KOY Trabzon olarak söylemeli. O zaman daha güzel olur

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

de yok re ra cinconbunlar ilkokul müzügü gibi bizm kazim koyuncu ismail türüt veya fuat saka muhtesem marslr yaparlar buaradafuat ska nin karadeniz bordomavi parçasi resmi stede de war çok güzel onu bi dinleyin manyak gazagetirio beni

buarada harun kardes illa bizim yöreye mi ait olmali dedi bence bize yakisani budur yörye hasolursa dah hos olmazmi??

Olaya duygusal bakarsan tabiki hos olur.Ama bazi konularda duygusalligi geride birakmak gerekir.Bugüne kadar hangi karadenzli bir sarkici ben Trabzonspor için bir mars yapayim demistir? Yada diyen olduda kabul mu edilmedi?Yada karsiliginda parami beklediler.Saydiginiz sanatçilar gerçekten Trabzonsporlu olsalardi simdiye elli kere elli tane mars yapikirdi.Yada varda ben mi bilmiyorum orasida muamma.Bazi hadiseler karsiliksiz olmalidir.Heleki isin içinde Trabzonspor varsa.

BURADAN KARADENIZLI SANATÇILARA SESLENIYORUM... TARAFTARI COSTURACAK TAKIMI ATESLEYECEK BIR MARS NEDEN YAPMIYORSUNUZ? EN YAKIN ZAMANDA SIZLERDEN BU MARSI BEKLIYORUZ...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

husolee61 Yazdi:

bence cok dogru , ne demek kemence dinlemiyorlarsa biz özümüzümü unutalim,hem kemenceli birde karadenizli oldumu iyi reklamda olur bizim icin.

Örnek:abimin bir alman is arkadasi vardi arabalan uzak yola gidiyorlardi ,tabi abimde kemenceyi sevdigi icin dinliyordu arabada,aradan bir zaman gecti alman alisti kemenceye durmadan su kemenceyi koyda dinliyelim diyordu!!!!!!!!!!!!!!!!

mars olsun ama kemence tulum olsun yeni versiyon eski versiyon hic farketmez ozumuze yakisan muzik aletleriyle

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

Olaya duygusal bakarsan tabiki hos olur.Ama bazi konularda duygusalligi geride birakmak gerekir.Bugüne kadar hangi karadenzli bir sarkici ben Trabzonspor için bir mars yapayim demistir? Yada diyen olduda kabul mu edilmedi?Yada karsiliginda parami beklediler.Saydiginiz sanatçilar gerçekten Trabzonsporlu olsalardi simdiye elli kere elli tane mars yapikirdi.Yada varda ben mi bilmiyorum orasida muamma.Bazi hadiseler karsiliksiz olmalidir.Heleki isin içinde Trabzonspor varsa.

tabiki sanatçilar trabzonsporumuza mars yapsaydilar çok harika bi olay olurdu ama bugüne kadar hiç bi ezik takima kimse durup dururken mars yaptimi yapmadi

kendi kendine gelin güvey olmak olur dur ben bi trabzona mars yapayim burda yöenetimin girisimde bulunmasi daha mantikli olur ayrica trabzonumuza yazilmis marslar da vareskiden yapilmis ismail türüt le adnan yilmsxin hedef sampiyonluk adli bi kasetleri var ve zevkle dinliyorum mars olabilcek sarkilar var içinde

ama trabzonu costuracak sadece bize hitap edicek bisim sitilimiz bi mars olmasi en dogrusu olacaktir kemençe kaval tulum hepsi olmalidir ama bu çagdas çizgilere sokularak yapilirsa çok daha basarili olur

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su anda Kazim Koyuncu'nun Trabzonspor Marsi'ni dinliyorum 15 kere dinlemisimdir hosuma gitti[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Süper bi mars olmus.Hele giris kismi trampetlerle basliyoya ayri bi hava katmis marsa.Yüregine saglik Kazim abim Allah sana acil sifalar uzun ömürler versin

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

K.KOYUNCU'nun TRABZONSPOR MARSI 'ni dinledim müzik ve sözler çok iyi olmus. Ama tribünde koro seklinde söylenmesi zor . Daha yavas tempolu, koro halinde söylenebilecek sekle getirilebilirmi acaba ? gs ve fb marslari gibi sadece bir iki satirlik nakarat söylemekten ise marsin bütününün tüm statça okunabilecek türde olmasibizi digerlerinden bir kez daha farkli kilar diyorum.

INADINA TRABZON !

Nereden
    Ankara

BuldumSampiyonlar ligi marsini alalim direk

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı blue_tiger Nickli Üyeden Alıntı

K.KOYUNCU'nun TRABZONSPOR MARSI 'ni dinledim müzik ve sözler çok iyi olmus. Ama tribünde koro seklinde söylenmesi zor . Daha yavas tempolu, koro halinde söylenebilecek sekle getirilebilirmi acaba ? gs ve fb marslari gibi sadece bir iki satirlik nakarat söylemekten ise marsin bütününün tüm statça okunabilecek türde olmasibizi digerlerinden bir kez daha farkli kilar diyorum.

INADINA TRABZON !

Hakli olabilirsin tabi,ama aslinda bu ezberlenseihareketlilik açisindan da fena olmaz hani[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar üstüme gelmeyin ya .sonradan aklima geliyor çaktirmayin bi daha olmaz.yani bence bu mars konusuda çok ama çok karisik.bir zamanlar kulüp yarisma yapmisti yanilmiyorsam o yarismadada bir mars seçilmisti herhalde bir iki kere dinledik o marsi hatirlayaniniz war mi

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Kazim KOYUNCU'nun eserini dinledim hos ama bir mars hüvüyetinde degil

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün ibrahim sahini dinledim.bomba gibi bir marsin gelecegini söyledi

Ktülü arkadasin yaptigi sarki gerçekten güzel destek çikilirsa milyonlara ulasabilir parça...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ismail Türüt dün Istanbul'da baskan ve yöneticilerle birlikteydi. Trabzonspor türkü ve ya mars sözü verdi. Sözleri fena degil hosuma gitti. Güzel bir müzikle kaliteli bir seyler olur..

insallah güzel bi sey yapar eskiden kont adnanla bi kaset yapmisti trabzona fena olmamisti

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

fuat sakanin karadeniz bordo mavi yi tek gecerim

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkes bir mars çikariyor ama biz bunlardan hangisini sahalarda haykiracagiz. Söyle büyüklügümüzü anlatan bir mars seçip kullanalim.....

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gelsin ya ama adam gibi olsun ts tarihine yakisir sekilde

en büyükTRABZON varmi lan birsey diyen

ve tarihte en büyük eglence FENERBAHÇE[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.