Sayfa 24 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 26 ... SonuncuSonuncu
Toplam 749 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Resmi Sosyal Medya Hesapları: facebook.com/Trabzonspor - twitter.com/Trabzonspor

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb 741 video 49 milyon izlenme 1 milyon 25 bin abone,
    gs 3056 video 94 milyon izlenme 1 milyon 25 bin abone
    bjk 2158 video 44 milyon izlenme 340 bin abone,
    TRABZONSPOR 1257 video 23 milyon izlenme 140 bin abone.

fb ve gs yarışa girdi. bjk taraftarı harekete geçti. biz geride kalmayalım. Hala abone olmayan varsa mutlaka abone olsun. Bugün gs abone sayısı 150 bin, fb abone sayısı 80 bin arttı.

Bunun dışında son 1 haftada fb ortalama 650bin günlük izlenme, gs 280 bin, bjk 49 bin, TRABZONSPOR 34 bin izlenme. Yakışmıyor bize. Hergün 3-4 dakika ayırıp tüm sosyal medya hesaplarına göz atmak, izlediğimiz videoları bile tekrar izlemekte fayda var.

Kaliteli içerikler paylaşmaya başladığımız bu dönemde taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb 741 video 49 milyon izlenme 1 milyon 25 bin abone,
    gs 3056 video 94 milyon izlenme 1 milyon 25 bin abone
    bjk 2158 video 44 milyon izlenme 340 bin abone,
    TRABZONSPOR 1257 video 23 milyon izlenme 140 bin abone.

fb ve gs yarışa girdi. bjk taraftarı harekete geçti. biz geride kalmayalım. Hala abone olmayan varsa mutlaka abone olsun. Bugün gs abone sayısı 150 bin, fb abone sayısı 80 bin arttı.

Bunun dışında son 1 haftada fb ortalama 650bin günlük izlenme, gs 280 bin, bjk 49 bin, TRABZONSPOR 34 bin izlenme. Yakışmıyor bize. Hergün 3-4 dakika ayırıp tüm sosyal medya hesaplarına göz atmak, izlediğimiz videoları bile tekrar izlemekte fayda var.

Kaliteli içerikler paylaşmaya başladığımız bu dönemde taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım.
    Youtube Kanalimiz 159 bin'e ulasti, hala yükseliyor bu sayi.

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su Pique olayi aklima geldikce gülümsüyorum. Çok iyi oldu çok , bir de instaya foto atsa keşanlı formayla of of of
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Resmi Web Sitemizde Futbolcu kadromuz neden görüntülenmiyor?
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

çok iyi çalışıyorlar son videoyu da beğendim
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    İstanbul

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi Web Sitemizde Futbolcu kadromuz neden görüntülenmiyor?
    yeni formalarla fotoğraflar çekilmemiştir.

Devran Saka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Devran Saka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda burada Bize Her Yer Drogheda yazilmaliydi jest olsun diye
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Instragramda son bir kac gün icin, gündelik yeni begeni sayisi. 15.08. den itibaren görülen acik artis acaba neden ? ) Bazen Transferler bir Transferden fazlasi olabiliyor !

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçerik çeşitliliği ve yazılı metinleri görselleştirme asla ve asla yapılmıyor. Çok tuhaf. Adam uefa maçı kamp kadrosunu resmi siteden veriyor. Yahu kim bakar oraya ya? Sakatlık haberini siteden veriyor... Web sitesi denen faciayi kullanan insan kalmadi, artik sadece zorunluluktan açıyor insanlar, firmalar.

Ben bahsedildiği kadar iyi yönetilmediğini hatta bu noktada da iyi analiz edilmedigini, insanların alışkanlık ve tercihlerini incelemediklerini düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Berberdeki Sunny'e niye bu kadar odaklanmışlar Sunny Vestel'in mi?

Baya güzel olmuş çok beğendim ama Krasnodar üzerinden Rusya deplasmanı göndermesi biraz tehlikeli olmuş

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

çok büyük puştluk dönüyor.
    galatasaraylı bir sosyal medyacımız var dikkat etsin kendisine, göze batmasın adamın aklını alırlar.
    https://twitter.com/Trabzonspor/stat...74797403901954

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok büyük puştluk dönüyor.
    galatasaraylı bir sosyal medyacımız var dikkat etsin kendisine, göze batmasın adamın aklını alırlar.
    https://twitter.com/Trabzonspor/stat...74797403901954
    Nesi var 5 dkdir bakıyorum anlamadım
    ( ゚д゚)

Nereden
    Kocaeli

Nesi var 5 dkdir bakıyorum anlamadım
    ünal karaman rizespor'la anlaştığı için hüseyin çimşir'i koymuşlar görsele. ufak bir detay olarak gözükebilir, ama kırgın bu kadar insan varken yarayı kaşımanın şu gün ne anlamı var bilmiyorum. aslında biliyorum da neyse.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal karaman rizespor'la anlaştığı için hüseyin çimşir'i koymuşlar görsele. ufak bir detay olarak gözükebilir, ama kırgın bu kadar insan varken yarayı kaşımanın şu gün ne anlamı var bilmiyorum. aslında biliyorum da neyse.
    Bende fb logosuna falan bakıyorum oynama falam yaptılar diye

Takımın hocasının resmini koymuşlar niye problem olsun. Her hafta farklı birinin resmini koyuyorlar bu hafta da sıra hocada demekki.

Nereden
    Kocaeli

Bende fb logosuna falan bakıyorum oynama falam yaptılar diye

Takımın hocasının resmini koymuşlar niye problem olsun. Her hafta farklı birinin resmini koyuyorlar bu hafta da sıra hocada demekki.
    salağa yatma yatarız tamam da ayıp oluyor. bu gsli ulaşa dikkat etmek lazım hani biz eyvallah der geçeriz yarın başka bir şey yapar önlem almak lazım.

Nereden
    İstanbul

Kamuoyu açıklamalarını siteden vermeyin vermeyin vermeyin ya. İnsan psikolojisi artık gereksiz zaman harcamaya tahammül göstermiyor, aradığı görmek istediği ya da ekranı kaydirirken rastladığı şeyin ne olduğuna bakarken hemen görmek istiyor. Üstelik görsel olarak açıklamanın vurgularini daha düzgün halde sunmak varken kimse saçma sapan bir layouta sahip bir siteden hele de açıklama anında acilmayan siteden okumak zorunda değil ve okuyamiyor da.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerik çeşitliliği ve yazılı metinleri görselleştirme asla ve asla yapılmıyor. Çok tuhaf. Adam uefa maçı kamp kadrosunu resmi siteden veriyor. Yahu kim bakar oraya ya? Sakatlık haberini siteden veriyor... Web sitesi denen faciayi kullanan insan kalmadi, artik sadece zorunluluktan açıyor insanlar, firmalar.

Ben bahsedildiği kadar iyi yönetilmediğini hatta bu noktada da iyi analiz edilmedigini, insanların alışkanlık ve tercihlerini incelemediklerini düşünüyorum.
    Ahahahah. yine aynı şeyi yazmışım 1 yıl evvel.

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçmiş yıllarda yayınlanan harika videolar insanları bir konuda yanılttı. Trabzonspor'un sosyal medya kullanımı & iletişimi Türkiye'nin en iyisi olarak konuşuldu. Ancak burda çok önemli bir ayrım var. Trabzonspor'un sosyal medya kullanımı değil Trabzonspor'un görsel medya birimi Türkiye'nin en iyisi. Oradan çıkan işleri ayırarak olaya baktığımızda bir çok takımdan geride olan, çok kötü bir sosyal medya kullanımı görüyoruz.

En sıcak örneği bugün Sörloth milli takımıyla 2 gol atıyor hiç bir paylaşım yok. Bu işi iyi yapan takımlar golü geçtim her türlü haberi veriyorlar oyuncularıyla ilgili.

Schalke her sene videoyla Hami Mandıralı'nın doğum gününü kutluyor, tarihinin en fazla golünü atan oyuncu için bizde tık yok. Bir ara bir yetkiliye bu durum sorulmuştu, cevabı "herkesin doğum gününü kutlarsak her gün kutlama yayınlarız" tarzı gibi bir şey olmuştu. Yahu bi Cardozo golü paylaşıp Happy Birthday diyerek eski dostu anmak neden gereksiz olsun. Sadece doğum günleri de değil. Barcelona gibi mesela tarihte bugün atılmış bir gol paylaşılır, kazandığımız zafer anılır. Lille sabah akşam Yusuf Yazıcı paylaşıyor bizde oyuncularla ilgili hiç bir içerik yok.

Diğer takımlarda 3-4 yılda bir admin değişiyor daha iyileri geliyor bizde 10 yıldır Nuri Bekar var. Sanki çok iyi çok yenilikçi de hala bu görevde. Bir kaç sayfa geri gidin geçmiş yıllarda ne zulümler çekildiğini görürsünüz. Twitter sayfası yıllardır facebook sayfasına otomatik bağlıydı, twitter'dan ayrı tweet atılmazdı. Kaplumbağa hızında zorla değişim oluyordu. Adama bir ara -sezon devam ederken- resmi hesap futbolcuların hesaplarını takip etmeli demiştim cevap olarak "iyi fikir yeni sezonda yaparız" demişti, onu da yapmamıştı. Futbolcuların hesaplarını takip etmek gibi basit bir şeyin bile ne hızda yapıldığını anlayın.

Hala maç devam ederken "maçtan kareler" diye resmi siteye girilen post var kesinlikle ve kesinlikle değişmiyor. Maçın ikinci yarısı 60. dakikaya yakın geliyor bu post. Robot gibi otomatiğe bağlanmış yenilikçi hiç bir şey gelmiyor TS admininden. Geçtiğimiz senelerdeki 7-0'larda 6-0'larda aptal gibi 4. 5. golden sonra tweet atmayı bırakıp ölü taklidine geçmenin aynısını bu sene son 4-3'lük konya maçında gördük. Maçın ardından 2 gün geçmiş hesaba giriyorsun en son 89' TS 3-3 konya tweeti var. Ve bunun maçın sonucunu yazmaktan daha iyi olduğunu düşünüyor.

Diğerleri birbirlerini yendiğinde hem oyuncularını yücelten, hem taraftarını keyiflendiren, hem rakibi iğneleyen paylaşımlar yapıyor. Sen fbyi gsyi yeniyorsun maç sonunda maç sonucu görseli dahil 3 paylaşım var.

gs'yi fb'yi falan geçtim konya'nın admini bile Trabzonspor adminini 10'a katlar. Görsel medya ekibinden çıkan videolar, görseller kurtarıyor olayı.
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

Nereden
    İstanbul

Bugün kulübün ve şehrin en büyük efsanelerinden birinin doğum günü. Ama tek paylaşım yok. Olsun be Tese Medya Ekibi, balon yarışması paylaşırsın sen de.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bugün kulübün ve şehrin en büyük efsanelerinden birinin doğum günü. Ama tek paylaşım yok. Olsun be Tese Medya Ekibi, balon yarışması paylaşırsın sen de.
    Kimin ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimin ?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Unutmuslardir, yoksa kendisine bir tavir aldiklarini sanmiyorum
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

seneler sonra.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)