Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 265 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 265 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'a Özür Borcunuz Var!

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mahmuter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursaporun uzattığı eli geri çevirmeyelim samimi dostluk bu durumlarda olur ben Bursada yaşayan biri olarak çok onure ediliyor ve her Bursalının güzel sözleriyle karşılaşıyorum inanınki samimiler.
    Beyler en güzel Bursada yaşayan Trabzonlular bilir bunların nederce samimi olduğunu.Ben bursadayım ve şunu diyeyim gerçekten samimi değiller.Facede bursaspor sayfasına girin yorumlarını okuyun elbette adam gibi tşk eden de var davar gibi kaşınanıda varın siz karar verin.Ben şahsen bunlardan dost olacağına inanmıyorum ve diyorumki"DOMUZDAN POST,BURSASPORDAN DOST OLMAZ" taraftarından!!!
    Abi bir gün arayla yaptığınız iki yorumunuz birbirine taban tabana zıt. Birinde Bursalılar'ın samimi olduklarını, diğer yorumunuzda ise samimi olmadıklarını söylüyorsunuz. Hangisine inanalım. Kafamız karıştı

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

deep blue banada teşekkür ediyorlar neyse zaman gösterecek samimi olmadıklarını ozaman görüşürüz.Bi gir bursa sitelerine yazılanları oku sen kanka ol hatta gökkuşağı spora sende geç bordo yeşil mavi beyaz yanınıza saı kırmızıyıda alın ama işallah ben yanılırım.
    Girmeme gerek yok... Ben sağduyu sahibi insanları muhatap aldım hayatım boyunca... Burada senin gibiler yazıyorsa, orada da senin gibilerin yazması doğaldır ve haktır... Ben sokakta gördüğüm, etini, kemiğini, nefesini, gülüşünü, heyecanını hissettiğim gerçek insanlardan bahsediyorum... Klavye örtüsünden Red Kid doğurmaya çalışan seviyesiz Avarel'lerden değil...

Sümeyye demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.facebook.com/home.php?#!/...=1429289444796 bursa dan dost olmaz aynı düşmanlık devam edicek biz de saf gibi inanmayalım bunlara..neler yaptılar nelerrrr istanbul takımlarından farkları yok
    ßèn ßu à$Kà MùhùRLù¥ùM . .!!
    ßLacKSèá T¡GèR !!. .~

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Sümeyye demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/home.php?#!/...=1429289444796 bursa dan dost olmaz aynı düşmanlık devam edicek biz de saf gibi inanmayalım bunlara..neler yaptılar nelerrrr istanbul takımlarından farkları yok
    Dost olabileceklerin listesini verir misiniz rica etsem...

Nereden
    İstanbul

yok zatenn,kendimizden başka dostumuz...
    ßLacKSèá T¡GèR !!. .~

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Sümeyye demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok zatenn,kendimizden başka dostumuz...
    Eh, madem Müslüm baba dinlemeye devam edelim o zaman... Yapayalnızız, dostumuz yok, herkes kötülüğümüzü istiyor, mağduruz, ama biz çok düzgünüz, herşeyimiz süper, bonservis bedeli ödemeden oyuncu almayız, sıfır bonservis bedeliyle şampiyon takım kuranı tebrik etmeyi ihanet sayarız, 7.000 kişilik dev bir grubun (Texas) takımını nasıl şampiyon yaptığını görmeyiz, çünkü 15 parça olmak daha demokratiktir, hayatında Bursa'nın hava sahasından bile geçmeden Bursa'lıların karakter düzeyi hakkında uzman kesiliriz...

Biz büyüğüz, çünkü 6 kez şampiyon olduk... Bu bize yeter... Başka birilerinin çıkıp ''kral çıplak'' demesi cakamızı bozar, çünkü özgüvenimiz doruklardadır(!)... Müthiş analizler yapan, ''Bursa'yı şampiyon yaparak ayağımıza kurşun sıktık'' diyebilen, dahi, vizyon sahibi bir yerel medyamız vardır... Çünkü onlar hala Bursa'yı bizim şampiyon yaptığımızı sanacak kadar içindedir(!) bu dünyanın... En çok gol atan, en çok averajı olan, en çok galibiyet alan bir takımı biz şampiyon yapmışızdır. Onlar birşey yapmamıştır. Çünkü yapamazlar, çünkü biz büyüğüz, onlar kim ki...

Son maçta, Trabzonspor futbol takımının kendi onuru için yaptığı mücadeleyi, Bursaspor'u şampiyon yaptık diye yorumlayıp hayıflananlar, diğer ihtimalin Fenerbahçe'nin şampiyonluğu ve alnımıza yapışacak ''şikeci'' lekesi olduğunu anlamazlar... Yoksa onlar, gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar grubunun asilzade politbüro mensupları mıdır...

Hayat böyledir işte... Büyüklüğün ardına sığınıp çalışmazsanız, miras bir gün biter... Biter ve yatak odanızdaki bir kameradan çekilmiş hantal bedeninizle karşılaşıverirsiniz... Hem politikada, hem sanatta, hem sporda... Ve sonra iki şey söyleyebilirsiniz; ''sanırım bir yerde hata yaptım''... Ya da '' herşeyi doğru yapmıştım halbuki, kaderime tüküreyim''... Trabzonspor'un geleceği, bu cevaplardan hangisini vereceğine bağlıdır artık... Ve Kral gerçekten çıplaktır... Aynadaki buğular, gözümüzün ferine mağlup oluncaya dek...
    Konu DEEP BLUE tarafından (20.05.2010 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eh, madem Müslüm baba dinlemeye devam edelim o zaman... Yapayalnızız, dostumuz yok, herkes kötülüğümüzü istiyor, mağduruz, ama biz çok düzgünüz, herşeyimiz süper, bonservis bedeli ödemeden oyuncu almayız, sıfır bonservis bedeliyle şampiyon takım kuranı tebrik etmeyi ihanet sayarız, 7.000 kişilik dev bir grubun (Texas) takımını nasıl şampiyon yaptığını görmeyiz, çünkü 15 parça olmak daha demokratiktir, hayatında Bursa'nın hava sahasından bile geçmeden Bursa'lıların karakter düzeyi hakkında uzman kesiliriz...

Biz büyüğüz, çünkü 6 kez şampiyon olduk... Bu bize yeter... Başka birilerinin çıkıp ''kral çıplak'' demesi cakamızı bozar, çünkü özgüvenimiz doruklardadır(!)... Müthiş analizler yapan, ''Bursa'yı şampiyon yaparak ayağımıza kurşun sıktık'' diyebilen, dahi, vizyon sahibi bir yerel medyamız vardır... Çünkü onlar hala Bursa'yı bizim şampiyon yaptığımızı sanacak kadar içindedir(!) bu dünyanın... En çok gol atan, en çok averajı olan, en çok galibiyet alan bir takımı biz şampiyon yapmışızdır. Onlar birşey yapmamıştır. Çünkü yapamazlar, çünkü biz büyüğüz, onlar kim ki...

Son maçta, Trabzonspor futbol takımının kendi onuru için yaptığı mücadeleyi, Bursaspor'u şampiyon yaptık diye yorumlayıp hayıflananlar, diğer ihtimalin Fenerbahçe'nin şampiyonluğu ve alnımıza yapışacak ''şikeci'' lekesi olduğunu anlamazlar... Yoksa onlar, gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar grubunun asilzade politbüro mensupları mıdır...

Hayat böyledir işte... Büyüklüğün ardına sığınıp çalışmazsanız, miras bir gün biter... Biter ve yatak odanızdaki bir kameradan çekilmiş hantal bedeninizle karşılaşıverirsiniz bir gün... Hem politikada, hem sanatta, hem sporda... Ve sonra iki şey söyleyebilirsiniz; ''sanırım bir yerde hata yaptım''... Ya da '' herşeyi doğru yapmıştım halbuki, kaderime tüküreyim''... Trabzonspor'un geleceği, bu cevaplardan hangisini vereceğine bağlıdır artık... Ve Kral gerçekten çıplaktır... Aynadaki buğular, gözümüzün ferine mağlup oluncaya dek...
    Sizi tebrik ederim

Nereden
    Bursa

Elbetteki dost ve kardeş değiliz. Muhtemelen olamayızda.Ama düşmanda değiliz.Böyle düşüncesiz taraftarlar herkezde var sizdede bizdede diğerlerindede.
    Biz size Fenere çıkıp gerçek trabzon gibi oynadığınız için teşekkür ettik. Özür dilenmesi gereken yerlerdede diledik. Egemen konusuna gelince o maçtaydım öyle utandım ki çıkıp gidiyordum stadtan. Ama bunu her taraftarda bulunan azınlık bir grup yapıp başlatmıştı. Herhalde şimdi onlarda utanıyordur.
    Şampiyonluk kutlamasında bile takım otobüsünde trabzon bayrakları vardı. Hüseyinde tabzon atkısı vardı. 100 lerce trabzon formalı taraftar vardı kutlamada, hatta onları her gördüğümüz yerde tezahuratlar eşliğinde havalara atıp omuzlara aldık. Bu sadece teşekkür etmek içindi. Kimseye yalakalık yapmak için değil,şirin görünmek için yada dost olmak veya kardeş olmak değil.
    Herkezin zamanında hataları olmuştur olmayada devam edecektir.Önemli olan bunun futbol olduğunu unutmamak.
    Tekrar teşekkür ederiz ve tebrik ederiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bursa16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbetteki dost ve kardeş değiliz. Muhtemelen olamayızda.Ama düşmanda değiliz.Böyle düşüncesiz taraftarlar herkezde var sizdede bizdede diğerlerindede.
    Biz size Fenere çıkıp gerçek trabzon gibi oynadığınız için teşekkür ettik. Özür dilenmesi gereken yerlerdede diledik. Egemen konusuna gelince o maçtaydım öyle utandım ki çıkıp gidiyordum stadtan. Ama bunu her taraftarda bulunan azınlık bir grup yapıp başlatmıştı. Herhalde şimdi onlarda utanıyordur.
    Şampiyonluk kutlamasında bile takım otobüsünde trabzon bayrakları vardı. Hüseyinde tabzon atkısı vardı. 100 lerce trabzon formalı taraftar vardı kutlamada, hatta onları her gördüğümüz yerde tezahuratlar eşliğinde havalara atıp omuzlara aldık. Bu sadece teşekkür etmek içindi. Kimseye yalakalık yapmak için değil,şirin görünmek için yada dost olmak veya kardeş olmak değil.
    Herkezin zamanında hataları olmuştur olmayada devam edecektir.Önemli olan bunun futbol olduğunu unutmamak.
    Tekrar teşekkür ederiz ve tebrik ederiz.
    Abicim haklisin ama iste insan evladi o an ki duruma sinirlenip kin ve nefret besliyor.

Ben Bursasporun sampiyon olmasini istemiyordum ama oldugunda gercekten sevindim.
    Anadolu dan sampiyon cikmasi herkes icin hayirli oldu.
    3 eziklere dersini vermenin zamani gelip gecmisti cunku.

Her kulupte vardir boyle taraftar ve olacaktir da. Ama artik kin ve nefrete yer vermemek lazim. Dostca mac izlemeliyiz. Super kupa finalinde yan yana dostca goruntuler vermeliyiz. Bunu sadece Bursaspor icin demiyorum herkes icin gecerlidir.

Tesekkur etmek icin yaptiginiz guzellikler benim cok hosuma gitti sahsen.

Her arkamizdan konusan utanmistir yuzu kizarmistir yerin dibine girmistir bundan eminim.

Muhim olan bundan sonra bizlere tas atmamalaridir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hayat böyledir işte... Büyüklüğün ardına sığınıp çalışmazsanız, miras bir gün biter... Biter ve yatak odanızdaki bir kameradan çekilmiş hantal bedeninizle karşılaşıverirsiniz... Hem politikada, hem sanatta, hem sporda... Ve sonra iki şey söyleyebilirsiniz; ''sanırım bir yerde hata yaptım''... Ya da '' herşeyi doğru yapmıştım halbuki, kaderime tüküreyim''... Trabzonspor'un geleceği, bu cevaplardan hangisini vereceğine bağlıdır artık... Ve Kral gerçekten çıplaktır... Aynadaki buğular, gözümüzün ferine mağlup oluncaya dek...

söylediklerinin hiçbirine sözüm yok ki bnde çoğunlukla böyle düşünüyorum..bursanın taraftarını en çok öven benim,onlar gibi olamıyoruz diyince hep eleştirildim ama ben bunca edilen küfürden sonra bu laflara kanmam.tabikide teşekkür edecekler bizde olsak biz de ederdik ama onların anlayışı hiçbirzaman değişmez, o 7.000 kişilik dev koro topluca 16 numaralı oyuncuya küfür ederken,en kötü zamanımızda Trabzon kümeye diye bağırıken,bizim büyüklüğümüzü sorgularken ben onları sadece tebrik etmekle kalırım , hiç bi takımdan dost olmaz bize..
    ßLacKSèá T¡GèR !!. .~

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiye kadar izlediği maçlarda, hakeme,oyuncuya; en fazla utanmaz,terbiyesiz,odun,ayıp,sahtekar,adam ol adam, kelimelerinden başka söz söylemeyen bir taraftar olarak,stadlarda edilen küfürlerin bir hastalık olduğunu ,bunun her stadyumun ayıbı olduğunu söylemeliyim.Kötü söz sahibine aittir.Ayrıca egemene bursada küfür ediliyorda,maç esnasında kendi taraftarımızın bir kısmı kendi oyuncularımızın en önemli değerlerine en galiz küfürleri ederken işin orası burası yok.Hastalık heryerde...Hastalıklı tavırlar üzerinden düşman üretmeye gerek yok.Tedavisi gerek.Özür kaliteli insanların işidir.Küfür ederken adiliği temsil ederken ,özür ve pişmanlıkta asilliği temsil eder.Aklını kaybetmeyen,küfür etmeyen,kaliteli taraftara heryerde ihtiyaç var...O zaman düşman bulmakta zorlanırız.Bu arada bir menfaat üzerine kurulmuş bir dostluktansa ,adalet üzerine kurulmuş bir dostluğu tercih ederim.

*çirkin* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

herhangi bir lig maçı gibi çıktık oyunumuzu oynadık ve geldik..şike şike diye konusanlar ligde hep şike yapanlardır.. Bize sorsan Şike yok deriz.. çünkü yapmadığımız için bilmiyoruz.. ama avazı çıktığı kadar bağıranlar ligde şike yapanlar yada yaptıranlardır.. kendi kabahetlerini başkalarına yüklemeye çalısıyorlar.. TS üzerine gidip durana kadar BJK maçına baksınlar...
    Nede Olsa TRABZONSPOR

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu özür muhabeti uzadı ama Trabzonsporun yapması gereken birtek şey kaldı Faruk Çelik ihraç edilecekti neoldu.Acilen kulübün onur üyeliği son bulmalı.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizim şampiyonluğumuza laf atan istanbullular da utanma yok mu hiç. damat mamat diyerek şampiyonluğu lekelemeye çalışıyorlardı. istanbulluların kazandığı şampiyonlukların çoğu böyle hile hurda ve masa başında elde edilmiştir. algı, montaj, yalan, iftira hepsi bunlarda.

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dostum konuları hortlatmakta üzerine yok valla helal
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)