Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 569 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadoludan Yeni Bir Şampiyon Çıkması Trabzonsporumuz'u Nasıl Etkiler?

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olumlu yönde etkilemeli.

Hiç yoktan her gelen yönetim her başarısız sonuçta 26 sene önceki kupaların arkasına sığınmaktan vazgeçer.

26 yıl önceki miras tükenmek üzere, artık taraftar yeni başarılar bekliyor.

Artık taraftar her başarısız sonuçtan sonra "biz büyüğüz" "zaten biz büyüktük" gibi sözler ile avutulmak istemiyor. Yada kendimizi biz büyük kulupüz diye avutup duruyoruz.

26 senedir başarı kriterimiz malesef ya Türkiye kupası yada başkalarını şampiyonluktan etmek.

Artık şampiyon olamıyoruz, kendimizi başkalarını şampiyonluktan ederek yada başkalarını şampiyon yaparak mutlu ediyoruz düşündürücü ve üzücü.

Artık bu taraftar başarıyı istiyor ve hakediyor.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

belki utanırız da kendimize geliri. geçmişte yaşamayı bırakıpta şampiyon olabileceğimize tekrar inanırız.
    YA SEV YA TERKET

palian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa İnegöl'den bir fotoğraf...

İpler -bir süreliğine de olsa- İstanbul'un elinden alındı. Yazılanların pek azını okudum ama Anadolu'dan şampiyon çıkmasının olumsuz etki edeceğini düşünenler kendilerini İstanbul üçlüsünün yanında mı görüyorlar? Bursa'daki arkadaşlarımdan Trabzonspor forma istekleri alıyorum. İnşallah ŞL ligi maçını da kendi TS formamla Bursa'da izleyeceğim. Bunun tadını çıkarmalıyız bence. 3 cücüklerin düşmanlığı karşısında Anadolu'dan çıkmış iki şampiyon takımın dostluğu yeğdir.

saygılar

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BEN son dakikaya kadar BJK nın gol atacağını ve Bursayı şampiyon yapmayacağını düşünüyordum hatta fenerliler sevinince Bi an gerçekten attılarmı diye kalanlları zaplarken Sazan olan fenerlilerin haline gülmekten konsantrasyonum bozuldu.Ama Bursanın şampiyon olması bizi şampiyon olamadığımız kadar etkiler başka biri şampiyon olsa yine kaybımız olacaktı çünki şampiyonluk sayısına göre alıyorsun parayı O yüzden maddi kayıp Bursa şampiyon oldu diye değil Biz olamadık diye kayıptır...Bursayada TRABZONSPORUN Büyüklüğünü tam manasıyla göstererek Anadolunun Ağabeyi olduğumuzu cümle aleme göstermiş olduk Bursanın şampiyonluğu bize layık olduğumuz ama malüm istanbul medyası tarafından her halükarda çok görülen ve Bizi linç etmeye çalışan çevrelere karşı çok iyi bir siper olmuştur biz Bursanın şampiyonluğunun önünü açarak kendi önümüzüde açmış olduk
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Trabzon

Bordo-Mavi devrim demek,devrimi gerçekleştirip onun sefasını,Anadolu'nun yegane şampiyonu ünvanını elinde bulundurmak değil,diğer Anadolu kulüplerine de bunu yapabilecekleri inancını aşılamak,onlara ışık olmaktır.Aksi halde oligarşinin 3 istanbul atlısından hiç bir farkı kalmaz.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

gün gelir boynuz kulağı geçer,sonra bizde arkalarından imrenerek bakakalırız..

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

düşünememizi sagladı çokta iyi oldu..tebrikler bursa

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

eğer ki bursaspor birşeyelrin farkına varırsa aslında ck şey değişir,
    çünkü ben ısrarla bursanın yerinde biz bizim yeimizde bursa olsa aynı şeyi yapacaklarını düşünmüyorum, o gün için.

bakalım şimdi ne olacak. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa'nın futbol kültürü olduğuna hala inanmıyorum. Yabancı liglere baktığınızda da bazı kulüplerin tek şampiyonlukları olduğunu görürsünüz. Ama bu tek şampiyonluktan öteye gidememiştir. Yani bu Trabzonspor'umuzu pek etkilemez.

Ha kafa olarak nasıl etkiledi? Çok güzel etkiledi. Herkese gösterdik ki Trabzonspor başka Anadolu takımları şampiyon olmasın diye yatacak bir takım değil. Maçtan önce buna inananlar çok fazlaydı. Hepsinin kafasında Trabzonspor çok farklı bir imaj kazandı.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha kafa olarak nasıl etkiledi? Çok güzel etkiledi. Herkese gösterdik ki Trabzonspor başka Anadolu takımları şampiyon olmasın diye yatacak bir takım değil. Maçtan önce buna inananlar çok fazlaydı. Hepsinin kafasında Trabzonspor çok farklı bir imaj kazandı.
    bu dedigine katiliyorum. mactan önce bana hep ayni laf söylendi. trabzon yatmaz dedim güldüler, agzimi actim yok vereceniz maci dediler
    ama mactan sonraki gün ayni kisileri aldim karsima, pis pis siritdim, bi hareket cektim mors oldular. cok zorlarina gitti
    24 saat futboldan konusanlar 2 hafta kendilerine gelemediler. artik seneye sizi destekliyoz dediler
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Timsah Gucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonlu kardeşlerimizi Karadeniz Fırtınasını takımımıza yaşattıkları bu şampiyonluk için minetttarız.timsahın şampiyonluğu bordo mavilerin de şampiyonluğudur.trabzon ligin gizli şampiyonudur.

Bahadır Çağrı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kanımca olumlu etkiler. zaten trabzonsporumuzun şampiyon olduğu dönemlere bakarsak ligde karadeniz takımları ve anadolu takımları başarılı bir şekilde bulunmaktaydı. özetle anadolu takımları birbirlerine destek olup haklarını savunduğu sürece şampiyon olma ihtimalleri daha da artacaktır. anadolu takımlarının ezik olduğu bir ligte 3lü bir birleşmeye kafa tutmak daha sıkıntılı olur. asıl önemli olan şampiyon olanlarin bunu nasıl elde ettiklerini unutmaması ve gerektiği zaman vefa borcunu ödemesidir.
    Malo periculosam libertatem quam quietum servitium!!!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şöyle etkiler; Vederson bize değilde bursaya gider...
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Futboldan soğumak istiyordum umarım vesile olur.

Trabzonspor'a gelince ligde rekabet daha da artacak artık şampiyon olmak her takım için biraz daha zorlaşacak, bakalım bunu değerlendirebilir miyiz.
    I am titanium

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aradan 6 yıl geçmiş fakat ben olumlu veya olumsuz bir yansımasını göremedim bu durumun.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bence bunlar çok sığ düşünceler. Bundesliga da 30 tane şampiyon olmuş takım var kimseyi etkilemiyor.
    Gelişen futbol taktikleri ve mantalitesi ile günümüzde her takım mücadele ve disiplin anlayışıyla her takımı yenebiliyor.
    Yakın gelecekte bu gelişim daha da artacak avrupa liglerin de ve ligimizde ki her takım şampiyon olabilecek bir potansiyele sahip olacak ve sürpriz denilen şampiyonluklar daha da artacak.
    Günümüzde İngiltere liginde ki Licesterin performansı buna örnektir.
    Bize düşen takım olarak disiplin,eğitim ve altyapı ekolünü oluşturup daima zirve için mücadele eden bir kulüp hüviyeti kazanmaktır.
    Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursaspor un şampiyonluğu nereden bakılırsa bakılsın olağanüstü bir durumdur.Bunda şikeci fb nin son maçı Trabzonspor la oynayıp şike yapamamasının etkisi de büyüktür.Keza şikeci fb hemen akabinde ki sezon her pisliği yapacak ve bu sefer şampiyonluğun diğer bir Anadolu takımı olan şerefli Trabzonspor a gitmesine engel olacaktır.Tüm ülke buna göz yumacak şikeciler üst üste ceza yerken federasyon başkanı defter kapatacaktır.Madya susacaktır ve yıllarca Trabzonspor un tek taraf olarak kaldığı dava tffnin cezaları ve medyanın örtbasıyla unutturulmaya çalışılacak sonunda sahte mahkemelerle aklama işlemi ile olay kapatılmaya çalışılacaktır.

İşte bu diğer ülkelermiş bundeligaymış ingiltereymiş umrumda değil işte bu bu ülkede Bursaspor un şampiyonluğunun ne kadar olağanüstü olduğunu gösteriyor bununla kalmıyor Bursaspor un şampiyonluğundan beri izlediğimiz sezonlardaki futbol katliamı ve 3 takımın alenen kayırılması bize geçmiş sezonları ve Trabzonspor un nasıl bir başkaldırı olduğunu kanıtlıyor.Medyanın bunları göz ardı etmesi adaletsizliğe karşı anadolu klüplerinin feryatlarının tff tarafından sindirilmesi bu ülkede Anadolu klüplerinin şampiyonluğunun imkansızlığını kanıtlamaktadır.Bursaspor un şampiyonluğu ve Trabzonspor un çalınan şampiyonluğu bu söylediklerimin en büyük kanıtı.Medya,yargı,federasyon ve hangi anadolu memleketinden olsa dahi 3 istanbul faşistinin taraftarı olmuş halkın çoğunluğu söz konusuyken bu ilahi bir mucizeyle olabilir ancak.Ancak Allah ta sopasını her daim indirmiyor bazen ahirete bırakıyor.Ancak o sopa yine kalkacak ve hem bu fani dünyada hem ahirette Trabzonspor olarak tepelerine inecek.Hehhee işte Trabzonspor u bu kadar özel bu kadar farklı ve sıradışı kılan bu.Trabzonspor un sevildiği kadar sevilmemesinin nedeni bu.Trabzonspor sadece bir futbol takımı değil.Başka bir şey.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    Avrupa Diğer

Kısa vâdede kötü gibi görünse de uzun vâdede hem bizim hemde Türk futbolu için iyi olacağını düşünüyorum.

Loading %61..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Hiç bir türlü etkilemez. trabzonspor 100 yıl daha kupa kazanamasın anadolu takımları asla yakalayamaz bizi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)