Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 250 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursaspor'u tebrik ediyoruz !

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Ve lutfen bana "kardes" seklinde hitap etmeyin, oyle oldugumuzu hic sanmiyorum...
    Bak bu konuda aynı düşünüyoruz işte.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Bursa taraftarı samimiyetsizdir düşüncesini savunan tüm arkadaşları bir hafta sonu Bursa'da ağırlamak istiyorum. Bütün masrafları ben üstleneceğim. Kim samimi kim değil çıksın ortaya... İsteyen benimle özelden temasa geçsin.

Tek şartım var, gelenler BORDO MAVİ forma giyecek ve sokaklarda öyle dolaşacak...
    Allah burası transfer başlığı gibi kalabalık bir başlık değil abi. Herkes samimiyetsiz olur, Bursa'ya yanına gelirdi.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu ortam germe cabasi ne onu anlamadim.. gecmiste yasanan yasanmis .simdi ise gundemin getirdigi ruzgar ile bir dostluk olustu. bunun bozulmasi ,itis kakis kime ne cikar saglayacak ki ha bire bir dusmanlik ruzgari estirme cabasi.?. dostlugu paylasmak istemeyen ortak olmasin ama dosluktan yana tavir alani da zehirlemesin.. tebrikler bursaspor . tebrikler dostca temennilerde bulunan iki takim taraftarina da

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu süper kupayı TRABZONSPORum bi kazansın hayırlısıyla
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bak bu konuda aynı düşünüyoruz işte.
    Ağabey Bursa'da kimse Bursa ile Ankaragücü gibi aşk yaşayalım demiyor. Aynı görüşteyiz aynı..
    Konu Kul tarafından (29.05.2010 Saat 23:09 ) değiştirilmiştir.
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birliği

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada Bursa taraftarı samimiyetsizdir düşüncesini savunan tüm arkadaşları bir hafta sonu Bursa'da ağırlamak istiyorum. Bütün masrafları ben üstleneceğim. Kim samimi kim değil çıksın ortaya... İsteyen benimle özelden temasa geçsin.

Tek şartım var, gelenler BORDO MAVİ forma giyecek ve sokaklarda öyle dolaşacak...

Ben Ali'ye de söyledim abi,Eğer ki Biz yenilseydik fenere aynı şekilde dolaşabilecekmiydik Altıparmakta ya da o bayrak orda olurmuydu size bunu soruyorum... 2 sene önce stada gelirken Merinos'ta formamı gizledim küfür vs yememek için....Tek sezonluk dostluklar bunlar..Kaale almam ben..Seneye biz şampiyonluğa oynarken(ki İnşallah oynarız)..Aynısını yapacaklarının garantisi var mı?(Fener'e çelme atacaklar mı ki)..Selim efendi o zaman çıkıp diyecek mi tek kardeşimiz Trabzonspor gerisi bizi bağlamaz diye...HİÇ SANMIYORUM!..Onlara Ankaragücü'nün yapmadığı krallığı yaptık bizden 1 hafta önce kardeş takımlarının Fener'e nasıl maçı sattıklarını hep beraber gördük..(bknz serkan kırıntılının yediği gollere)
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ve kupa Anıtkabir'de

Bursaspor dün Anıtkabir'i ziyaret etti.

İkinci Başkan Haluk Özkayacı ve beraberindekiler, Atatürk’ün mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Yeşil-Beyazlılar Ankara’ya şampiyonluk kupası ile giderken; Özkayacı, “Atamızın huzuruna kupamızla çıktık. Ayrı bir manevi gurur daha duyduk. Bu başarının devamını da getirmek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikler adamlar adam gibi hocayla çalışıp şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. Rakiblerine deplasmanda 3 gol atmayı başardı. Sırf bu yüzden bile tebrik edilmeli. Zİra istanbul takımı puan kaybettiğinde , biz kazanmış gibi seviniyoruz.
    Ayrıca bursalılar şunu demiyor Trabzonspor'un bize katkısı olmadı demiyor. Bazı arkadaşlarımız Egemen'e yapılanlar, özür falan diyor.
    Şampiyonluk kutlamalrında futbolcusuna Trabzonspor forması taşıtan bursalılar herhalde egemen , giray ve onur'un son maçtaki mücadelesini görmüşlerdir. Dolayısıyla gerkeni yaparlar diye de düşünüyorum. Sadece bekleyip görelim.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ali'ye de söyledim abi,Eğer ki Biz yenilseydik fenere aynı şekilde dolaşabilecekmiydik Altıparmakta ya da o bayrak orda olurmuydu size bunu soruyorum... 2 sene önce stada gelirken Merinos'ta formamı gizledim küfür vs yememek için....Tek sezonluk dostluklar bunlar..Kaale almam ben..Seneye biz şampiyonluğa oynarken(ki İnşallah oynarız)..Aynısını yapacaklarının garantisi var mı?(Fener'e çelme atacaklar mı ki)..Selim efendi o zaman çıkıp diyecek mi tek kardeşimiz Trabzonspor gerisi bizi bağlamaz diye...HİÇ SANMIYORUM!..Onlara Ankaragücü'nün yapmadığı krallığı yaptık bizden 1 hafta önce kardeş takımlarının Fener'e nasıl maçı sattıklarını hep beraber gördük..(bknz serkan kırıntılının yediği gollere)
    Sevgili Armağan,

Beni tanımazsın, o nedenle söyleyeceklerimin ne kadar önemi var bilmiyorum. Bak sana Bursa_BJK maçı devam ederken yaşadığım bir anekdotu anlatayım;

Evde misafirlerimle birlikte kendimizi ordan oraya atıp bağıra çağıra bizim maçı izliyoruz. Dakika 79... Telefonum çaldı, arayan Bursaspor yöneticisi bir arkadaşım.

''Bizim maçı bıraktık, şeref tribününün içindeki TV'de sizin maçı izliyoruz arkadaşlarla. Birşeyi bilmeni istiyorum, sizin maçın sonucu ne olursa olsun, Trabzonspor'un ne şerefli takım olduğunu görüyoruz şu an... İddianız olmadığı halde inanılmaz direniyor takım, ben olsam ne uğraşacam bu kadar der bırakırdım, Trabzon bırakmadı, tüm arkadaşların ortak görüşü o ki, size helal olsun kardeşim... Hakeme güvenemiyoruz, Fener de bastırıyor, gol de gelebilir ama o sonuç halinde bile fikrimiz değişmez''' diyor...

Bunun maç sonu filan da var tabiii, başını ağrıtmamak için uzatmıycam... Ancak biliniz ki, Bursaspor camiasının bize bu kadar saygı duymasındaki ana neden maçın sonucu değil, yenilmemek için verdiğimiz olağanüstü mücadele ve direniştir. Aradaki çok küçük görünen ama aslında herşeyin özeti olan bu farkı bilmenizi isterim. Biz bu şehirde yaşıyoruz. Yıllardır karşılaştığımız manzara ile son 2 haftadır gördüklerimiz gece-gündüz gibi farklı. Lütfen uzatılan eli tutalım. O öyle olsaydı, bu da böyle olurdu gibi temeli olmayan söylemler birşey kazandırmaz bizlere... Yıllarca İstanbul Saltanatını yıkmaktan söz ettik, bu sayfalarda bile ligden çekilelim, kendi aralarında oynasınlar tezlerini okuduk... Şimdi o mücadele ettiğimiz İstanbul dükalığına karşı çok güçlü bir cephe oluşturma şansımız var artık. Anadolu kulüplerinin yanımızda olması zarar değil kar getirir bize. On yıllardır bu takımın peşinde gezip maddi manevi çok şeyimi verdim, çok şeyler gördüm... Bu eli tutmazsak, bu şampiyonluktan ders çıkarmazsak, büyüklük havalarında kibir yapmaya devam edersek sonunda kazanacağımız hiçbir şey olmayacak. Yaşayacağız ve göreceğiz.

Saygılar kardeşim...
    Konu Fatih tarafından (30.05.2010 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce stada gelirken Merinos'ta formamı gizledim küfür vs yememek için....

Tek sezonluk dostluklar bunlar..Kaale almam ben..

Onlara Ankaragücü'nün yapmadığı krallığı yaptık bizden 1 hafta önce kardeş takımlarının Fener'e nasıl maçı sattıklarını hep beraber gördük..(bknz serkan kırıntılının yediği gollere)
    Sürüden ayrılanı kurtlar kapar Armağan, Bundan 10 yıl önce de maça bordo-mavili gidiliyordu 2 yıl öncede gittik Bursa'da formamızı saklamak yakışmaz bize..

Tek sezonluk olup olmadığını ne sen ne de ben bilebiliriz. Bekleyip göreceğiz..

Adamlar satmışsa bize ne? Hem Ankaragücü taraftarıyla aşk yaşıyor adamlar futbolcularıyla değil..

Alıntı Mustafa Önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikler adamlar adam gibi hocayla çalışıp şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. Rakiblerine deplasmanda 3 gol atmayı başardı. Sırf bu yüzden bile tebrik edilmeli. Zİra istanbul takımı puan kaybettiğinde , biz kazanmış gibi seviniyoruz.
    Ayrıca bursalılar şunu demiyor Trabzonspor'un bize katkısı olmadı demiyor. Bazı arkadaşlarımız Egemen'e yapılanlar, özür falan diyor.
    Şampiyonluk kutlamalrında futbolcusuna Trabzonspor forması taşıtan bursalılar herhalde egemen , giray ve onur'un son maçtaki mücadelesini görmüşlerdir. Dolayısıyla gerkeni yaparlar diye de düşünüyorum. Sadece bekleyip görelim.
    Aynen öyle kardeşim,

Dün gece bir arkadaşımla bu mevzuyu konuşurken Bursaspor'un bir taraftar derneği başkanını açıklamasından bahsetti.

"Binlerce kez özür diliyor, milyonlarca kez teşekkür ediyoruz."

Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum, araştırıyorum. Eğer doğruysa samimiyetsiz diyenler için bu kelimelerden ne anladıklarını sormak istiyorum?
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birliği

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bugün Sercanı Etilerde gördüm.Bulunduğumuz bayiden X6 BMW Bir jeep aldı.Fiyatı 150 bin Euro civarındaydı.Bildiğiniz bebe.Çak tokadı otursun aşa.

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kupa macı gösterir herseyi

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inşallah bursayla aramız hiç bozulmaz.anadoluaki 2 kutubun dost olması istanbulu çok zorlayacaktır...

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

sonuna kadar hakkettiler tebrikler.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ne yaparsa yapsınlar hala bir çok haber bülteninde yoklar...

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah bursayla aramız hiç bozulmaz.anadoluaki 2 kutubun dost olması istanbulu çok zorlayacaktır...
    evet abi haklısın bursa-trabzon ittifakı kurarak istanbula karşı dururuz.fakat bursalıların bundan kaç sezon önce olduğunu hatırlamıyorum fakat.ts kötüyken trabzon kümeye trabzon kümeye diye bağırması hiç aklımdan çıkmıyor.yani biz tekiz abi nasıl türkün türkten baska dostu yok lafı varsa tslinin tsliden baska dostu yok istanbulda anadoluda bize karşı.kayserinin bu sezon bizi 1-0 yendii maçtan sonra kolbastı çalarak bizi uğurlamaları güya bizle dalga geçiyorlar.rizelilerin bizi bu kadar istememesi hazmedememesi.şampiyon olduğumuz dönemlerde ligdeki 4-5 karadeniz takımının en fazla puan aldığı takımdır biz ama fbde en fazla onlardan puan alıyordu.bizde fbyi yenip şampiyon olurduk unutmayalım bunları... felan filan birsürü sebep...onun için bursayla ittifaktansa biz nasıl tek basımıza 17 takıma karşı mücadele veririzi düşünelim.

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu baslikta bursalilar yuzunden taraftarimiza etmedigi lafi birakmayan renkdaslarin bugunden sonra bir ozur borcu var herhalde... Kime guvenmesi gerektigini herkes iki kere dusunsun...

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Bunlar Harbiden Terbiyesiz , Ulan İnsan Bari Küfür Etmez ...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

TraBz1o61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu bursa taraftarı kadar karaktersiz şerefsiz başka yoktur allah bunları ıslah etsin evliyalar şehrini serseri şehri yapmışlar

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bugünden sonra bursaya etmis oldugum bütün tebrikleri geri cekiyorum. ertugrul saglamda beni hayal kirikligina ugratti

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazıklar olsun şerefsiz herifler .

O Egemen'in anasına toplu sövenlerin de , Umut koşuyor diye bireysel sövenlerin de Allah Belasını Versin ! .

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Aşk bitti..

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

bu sayfayi acil siddetle kilit vurulmasini diliyorum ... boyle iki paralik serefsizler oldukca biz daha cook yol giderizzz , adamlari sampiyon yaptik saygi gormedik , olimpiyatda mac oncesi horon ekibine sirt donduler , biz ikinci yarida bursa halk oyununa alkis tuttuk , dun oynanan macta egemene tum mac boyunca islik kufur , bizim taraftar huseyini cagirir hiiisiiiynn tavir yapar , mac biter engin uclu cektirmek ister sahaya seyirciler iner , bursalilar alisti bedava 3puana!!!!! senol hocam cenaze evinde davul calinmaz hesabi , hocam yapma gozunu sevim bu bir spor savas deyil galib gelen nekadar sevinme hakki varsa yenilende okadar saygi duymali ama biz yine herzaman oldugu gibi ayamiza kursun sikiyoruzzz ... lutfen bu sayfaya kilit vurun hemde acilll.............
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sen maç boyu Egemen'e söversen Engin'de Egemene ait olan antreman ürününü üstüne giyip sahanın ortasında ananıza söver gibi üçlü çektirir işte.
    Anadolu kardeşliğiymiş.
    Şampiyonluktan sonra Trabzonspor'a teşekkür ederlermiş.
    Şerefsiz oğlu şerefsizler.
    Karaktersizsiniz işte hiç zorlamamalı.
    Önce 3-0 sonra 2-0 siz dua edin o Burağın pozisyonunda hakem kesti haksız yere de olsa.
    Yoksa 5-6 tane daha atardık size.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güncelliğini yitirmiş başlık.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)